Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 27.07.2015., 00:27   #261
Quote:
Gefutko kaže: Pogledaj post
men' se čini da....


Mislim da previše pridaje problem tome, i da joj je to svojevrstan izgovor zbog neuspjeha s tog aspekta....

Tako je i moj bratić stalno "seruckao" da ima krivu vilicu i svi problemi sa curama su zbog te vilice, a zahvat je od 15k do 30k i gnjavio je starce, i sreća i bog, u međuvremenu našao komada da ti pamet stane, baš sam ga pitao kad će na zahvat, da bude lep ko slika, samo se nasmješio.... .
Ma, to je ok...

Nisi skužio na što se odnosila moja primjedba; ne da mi se objašnjavat...

Sve ok
Notfunny is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.07.2015., 07:48   #262
Ja se nadam da ću za par godina zarađivati dovoljno da žene ne vide moje nedostatke.
Huorn is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.07.2015., 08:00   #263
Quote:
Lavirint kaže: Pogledaj post
Ja sam simpaticna i pametna, velika dobrica i dusa ( to drugi sve kazu za mene) al jedino mama zna za moj problem jos od djetinjstva, ledja koja su pristava i s ponekim oziljkom. Strasno mi je kad dodje ljeto pa se moram skinuti na plazi, a ljudi su fakat bezobrazni pa bulje kod ludi. Zbog toga ne mogu naci decka jer nijedan nije htio ostati sa mnom kad je cuo za moj problem. Izgleda da svi traze samo savrsenstvo a ne znaju da je vanjska ljepota samo to, a ona untarnja je prava i iskrena,. Nadam se da cu naci nekog sa slicnim problemom al eto jos nisam srela nekog s tim problemom. Ako neko na forumu ima taj problem nek mi se javi da razmjenimo iskustva.

Ovo je neka zajebancija ????

Ti nisi mogla zadrzati decka zato sto na leđima imas akne, ajde da si rekla da ti je lice puno akni pa bi razumio, ali ovako, privukla si decka na prvu, znaci svidjelo mu se sto je vidio , kakva si, i onda je saznao da na leđima imas akne i onda usljede odjebi, ja odbijam vjerovati da je ovo istina i da je to jedini razlog
NitkoBitan123 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.07.2015., 09:47   #264
Quote:
Lavirint kaže: Pogledaj post
Izgleda da svi traze samo savrsenstvo a ne znaju da je vanjska ljepota samo to, a ona untarnja je prava i iskrena,.
Ako netko trazi i vanjsku ljepotu i unutarnju, dzabe ti floskula 'bitno je samo ona unutarnja'.
__________________
All You Zombies.
phiber is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.07.2015., 11:09   #265
Smile

Quote:
NitkoBitan123 kaže: Pogledaj post
Ovo je neka zajebancija ????

Ti nisi mogla zadrzati decka zato sto na leđima imas akne, ajde da si rekla da ti je lice puno akni pa bi razumio, ali ovako, privukla si decka na prvu, znaci svidjelo mu se sto je vidio , kakva si, i onda je saznao da na leđima imas akne i onda usljede odjebi, ja odbijam vjerovati da je ovo istina i da je to jedini razlog
I meni je ovo čudno
Pogotovo kad je rekla da akni više nema, nego samo ožiljci. I to na leđima.
S time da, nije mi jasno dal je itko od potencijalnih partnera uopće vidio te ožiljke, piše da su svi pobjegli kad su čuli za to.
I ne kužim, kako je to uopće izgledalo - krenete se upoznavati i ona odjednom krene pričati o aknama?
anđeo tame is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.07.2015., 11:13   #266
Quote:
phiber kaže: Pogledaj post
Ako netko trazi i vanjsku ljepotu i unutarnju, dzabe ti floskula 'bitno je samo ona unutarnja'.
da joj ja dodem s mojom njuskom, bas me zanima koliko bi ju privukla unutarnja ljepota
ZgSash is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.07.2015., 11:19   #267
Quote:
ZgSash kaže: Pogledaj post
da joj ja dodem s mojom njuskom, bas me zanima koliko bi ju privukla unutarnja ljepota
ovo si dobro rekao ( nije da kazem da si ruzan ili nesto) puno ljudi sere kako je bitno ono unutar nas, a ne smo vanjski izgled, i onda oni odjebu nekoga zato sto im fizicki nije napet, sto je ok, ali onda nemoj srati da fizicki izgled nije bitan
NitkoBitan123 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.07.2015., 14:11   #268
Quote:
Lavirint kaže: Pogledaj post
Ja sam simpaticna i pametna, velika dobrica i dusa ( to drugi sve kazu za mene) al jedino mama zna za moj problem jos od djetinjstva, ledja koja su pristava i s ponekim oziljkom. Strasno mi je kad dodje ljeto pa se moram skinuti na plazi, a ljudi su fakat bezobrazni pa bulje kod ludi. Zbog toga ne mogu naci decka jer nijedan nije htio ostati sa mnom kad je cuo za moj problem. Izgleda da svi traze samo savrsenstvo a ne znaju da je vanjska ljepota samo to, a ona untarnja je prava i iskrena,. Nadam se da cu naci nekog sa slicnim problemom al eto jos nisam srela nekog s tim problemom. Ako neko na forumu ima taj problem nek mi se javi da razmjenimo iskustva.
Čim ti za sebe kažeš da si simpatična i pametna... Teško mi je povjerovati da su te dečki ostavljali isključivo zbog leđa. Da nije tu nešto drugo u pitanju? Možda gledaš sebe na pogrešan način. Znam cure koje imaju one velike potkožne akne pa su opet u vezama, a dečki su to prisiljeni gledati svaki dan.

I kako znaš da ljudi bulje ako si okrenuta leđima?

Mislim da ti je to samo izlika. Nemam dečka jer imam ružna leđa, oni su kreteni jer traže savršenstvo. Ne.... Ne traži nitko savršenstvo, samo si ti zabrijala da je sve na tebi savršeno osim toga. Probaj malo promijeniti stav. Vjerujem da sama praviš dramu oko toga i da ćeš naći nekoga kome ne smeta, samo ćeš ga udavit kompleksima.
porivuk is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.07.2015., 14:17   #269
naravno da je vazna vanjstina. nije stvar u tome da je nevazna nego da ono sto je nekome ajfelov toranj je drugome sitnica.
sash kakva njuska?
__________________
dinamo
Angry Bird. is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 10:16.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger