Natrag   Forum.hr > Sport > Ostali sportovi > Borilački sportovi i vještine

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 02.09.2017., 10:40   #21
Quote:
Mealmighty kaže: Pogledaj post
Ne bi dobio ni cigana, ni werduma, ni overeema, ni hunta...
Ne bi ja bija tako siguran u to. Al vrime ce pokazat.

Quote:
ReemCP kaže: Pogledaj post
Werdumu sam 3R dao 10-8
IMHO - ne moze to bit 10-8 runda nikako, nije dominira cilu rundu niti je sta ozbiljnije napravija osim jednog udarca.


Anyway, sta kazete za veceras?
Ja mislin da je Struve ipak bolji, kad je u formi i zdrav po meni je on top borac.
__________________
Ni!
ayin13 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.09.2017., 13:56   #22
Ovo za 10-8 sam mislio po novim pravilima, gdje bi suci trebali imati vise slobode za dat takvu jednu rundu 10-8. Ali Werdum si je sam kriv, morao je to zavrsiti sa TKO-om.

Uhh, tesko za prognozirati main event, 55-45 u korist Struvea. Struve ima UFC iskustvo, puno ratova, jako dobar ground game za tako visokog borca. Iako ima te odlicne fizicke predispozicije, cesto ga manji borci uspiju zakacit (Hunt primjerice). Ako uspije Volkova drzat na distanci i primi sto manje stete, Struve bi trebao dobiti.
ReemCP is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.09.2017., 16:01   #23


ReemCP is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.09.2017., 17:17   #24
13 minuta do početka eventa..
edit: počelo..

Zadnje uređivanje ReemCP : 02.09.2017. at 17:49.
ReemCP is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.09.2017., 18:26   #25
Mihajlović definitivno ulazi u konkurenciju za najgoreg borca koji je dogurao do UFC-a
RodneyTrotter is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.09.2017., 18:28   #26
Quote:
RodneyTrotter kaže: Pogledaj post
Mihajlović definitivno ulazi u konkurenciju za najgoreg borca koji je dogurao do UFC-a
Da, jesi vidio? Koji g&p. Ovo mora da mu je zadnja borba u UFC-u, dobro večer počela sa 2 prekida.

edit: odličan ovaj Magomedsharipov, u 1R neki Showtime/Matrix potezi i još jedan finiš..
edit 2: izvrstan Rakic, možda ga je Rakic mogao u jednom trenutku i završiti, ali oprezan i strpljiv, nije htio previše riskirati u svom debiju, pametno odrađeno.

Zadnje uređivanje ReemCP : 02.09.2017. at 19:20.
ReemCP is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.09.2017., 20:18   #27
Mairbek Taisumov kakav nokaut
ReemCP is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.09.2017., 23:08   #28
Ako je netko i pomislio da bi Struve mogao ići na Miočića, upravo je to sve palo u vodu. Dobra borba, samo od 2R Struve previše štete prima i pomalo se očekivao ovakav kraj. Volkov puno bolju bradu ima i prezicnije pogađao.

Lijepa završnica i Siyara.
ReemCP is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.09.2017., 11:44   #29
Na kraju skroz solidan event.

Volkov na kraju bolji iako je vec nakon prve runde dosta pao kondicijski. Isto je bilo i u borbi s Nelsonom.

Sad on moze traziti nekog top borca pa da vidimo jel ima potencijala za nesto vise.
Haneke is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.09.2017., 11:58   #30
Meni se cini da je Struve pao u kondiciji u drugoj rundi, a ne Volkov.
Mozda se tako cini, al Volkov uvik izgleda ko je krepan, medjutim taj ne staje.

Ja san ocekiva da ce Struve koristiti klinc i pokusati baciti Volkova, medjutim dogodilo se da je Volkov Struvea bacija

Volkov ima strasnu bradu, onih par udaraca u prvoj rundi i kolino u glavu, a ovaj ko da ga je komarac uboja.



Nisan sve borbe pogleda, sad cu ...
__________________
Ni!
ayin13 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.09.2017., 13:49   #31
Ako je Volkov nakon 1R pao malo kondicijski, vjerojatno je to bilo od udaraca koje je primio (+ ono koljeno), te nasrtaj u zadnjoj minuti da završi Struvea u parteru.

Struve bi možda mogao razmislit o penziji, jer dosta je udaraca primio kroz karijeru (i kad pobijedi meč), a sjetimo se da je prije 3-4 godine imao nekakvih srčanih problema gdje to nije dobro izgledalo.

Ovaj event je dobro došao kao test za neke borce, pa će ih nakon nastupa na ovoj priredbi biti zanimljivo dalje za pratiti. Tu mislim na Magomedsharipova, zaista sjajna predstava sa mnoštvo atraktivnih poteza s njegove strane. Od boraca iz regije, jedino je Rakić nešto pokazao, možda nešto oprezniji, ali pametno odrađen UFC debi i kako su neki pisali, ne bi mu danas trebalo teško biti probiti se u top 15 LHW divizije.

Tu je i taj Mairbek Taisumov kojeg svakako treba spomenut, strašan nokaut 5 pobjeda zaredom i sve sa prekidima (KO/TKO), te 3 uzastopne izvedbe večeri nije mi jasno kako ima tih problema sa vizom pa da se ne može u Americi boriti zadnjih 5 mečeva u Europi, jedan nastup u Singapuru i jedan u Brazilu.

Treba spomenuti i Tilla, te bit će zanimljiv sljedeći meč Volkova (možda protiv Hunta ili Lewisa, sve ovisi kako će proći njihovi mečevi).
ReemCP is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.09.2017., 13:56   #32
Moguce da je samo dojam, no bas su mu udarci sporiji, i teze se krece. Trebao bi jos jednom pogledati, mozda se varam.

Nisam znao da Struve ima srcanih problema. Mozda bi stvarno trebao razmisliti o penziji.
Haneke is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.09.2017., 14:32   #33
Quote:
Haneke kaže: Pogledaj post
Nisam znao da Struve ima srcanih problema. Mozda bi stvarno trebao razmisliti o penziji.
Bilo je to još tamo 2013. godine, evo nekih citata:

Quote:
Talentiranom Nizozemcu, podsjećamo, dijagnosticiran je problem s aortnim zalistkom, što je uzrokovalo vraćanje krvi u srce i povećanje srca.
http://www.profightstore.hr/novosti/...70-/14262.aspx

Quote:
Sjajni nizozemski MMA borac i jedan od najiskusnijih mlađih UFC-ovih članova, Stefan Struve, zbog velikih zdravstvenih problema sa srcem morao je do daljnjega prekinuti karijeru, a još uvijek nije poznato hoće li se ikad moći vratiti u kavez.

"Moje srce može raditi na maksimalno 70 posto. S određenim lijekovima pokušavaju smanjiti krvni tlak kako bi srce ponovno moglo raditi barem do 90 posto", rekao je Stefan.
http://fightsite.hr/rubrike/ufc/stru...0-posto-video/

I kad se trebao vratiti 2014. protiv Mitrionea, onesvjestio se u svlačionici i borba je otkazana.

Quote:
Fanovi koji su pratili UFC 175 radovali su se povratku Stefana Struvea u oktogon nakon dulje pauze koju je imao zbog velikih srčanih problema, no određene zdravstvene poteškoće ponovno su se pojavile i liječnička služba UFC-a zabranila je nastup nizozemskom borcu.

Struve se u svojoj svlačionici onesvijestio, a puls srca mu je također bio povišen.
https://fightsite.hr/rubrike/ufc/str...-i-pobijedili/
ReemCP is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.09.2017., 14:47   #34
Rezultati:

Alexander Volkov def. Stefan Struve via TKO (punches) – Round 3, 3:30
Siyar Bahadurzada def. Rob Wilkinson via TKO (punches) – Round 2, 3:10
Marion Reneau def. Talita Oliveira via TKO (punches) – Round 3, 4:54
Leon Edwards def. Bryan Barberena via unanimous decision (29-28, 29-28, 29-28)



Darren Till def. Bojan Velickovic via unanimous decision (30-27, 30-27, 30-27)
Mairbek Taisumov def. Felipe Silva via knockout (punch) – Round 1, 1:24
Michel Prazeres def. Mads Burnell via submission (north-south choke) – Round 3, 1:26
Rustam Khabilov def. Desmond Green via unanimous decision (29-28, 29-28, 30-27)
Aleksandar Rakic def. Francimar Barroso via unanimous decision (30-27, 30-27, 30-27)
Zabit Magomedsharipov def. Mike Santiago via submission (rear-naked choke) – Round 2, 4:22
Abdul-Kerim Edilov def. Bojan Mihajlovic via TKO (strikes) – Round 2, 2:32
Thibault Gouti def. Andrew Holbrook via TKO (strikes) – Round 1, 4:28

UFC-Rotterdam results: Bloodied Alexander Volkov TKOs Stefan Struve in 3rd round |

-
-

Bonusi (50 tisuća dolara):
Fight of the Night: Alexander Volkov vs. Stefan Struve
Performance of the Night: Zabit Magomedsharipov i Mairbek Taisumov
ReemCP is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.09.2017., 11:19   #35
Pogleda skoro sve borbe, odlicno je na kraju ispalo. Uvik ovi manji eventi budu najbolji.


Magomedsharipov dobar, atraktivan, samo nije skroz ucinkovit i pitanje je oce li neki kvalitetniji borac iskoristiti neuspjesne atrakcije.
Svakako borac na kojeg triba obratit pozornost.


Till me odusevija, odlican standup, po meni je ta borba tribala bit Fight of a night.

Mihajlovic nakon ovog se moze pozdravit sa UFCom, jednostavno nije ta razina.


Rakic dosta dobar.
__________________
Ni!
ayin13 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.09.2017., 21:06   #36
Quote:
ayin13 kaže: Pogledaj post
Mihajlovic nakon ovog se moze pozdravit sa UFCom, jednostavno nije ta razina..
Mnogi se čude da je uopće toliko i dobio prilika
ReemCP is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 04:15.