Natrag   Forum.hr > Sport > Ostali sportovi > Borilački sportovi i vještine

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 03.12.2017., 20:04   #21
Quote:
Haneke kaže: Pogledaj post
Da mi je vidjet Gaethjeov MR glave nakon karijere
__________________
T. 20.11.2004.-1.12.2013. S. 2014?-7.1.2023. Sometimes maybe good, sometimes maybe shit
JKD01 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.12.2017., 22:38   #22
Quote:
ayin13 kaže: Pogledaj post
Al odusevija me Max, odlican game plan i egzekucija. I na kraju govor. Pravi sampion
Jedan kralj divizije završio svoju eru, a počela je era novog kralja Havajčani su totalno ludi, tako srčani borci.

Max i nije morao onako riskirati u 3-oj i ići u razmjene, mogao je lagano raditi do odluke kako je radio 1 i 2R, ali čovjek jednostavno je borac u pravom smislu i želi završavati borbe. Woodley je bio u publici i nadam se da je nešto naučio od Maxa. Sve to u 3-oj rundi je Max sam svojim trudom došao da slomi Alda i završi ga slično kao prije koji mjesec u Brazilu.
__________________
"Straighten up, little soldier, stiffen up that upper lip! What you cryin' about? You got me."
ReemCP is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.12.2017., 12:31   #23
Max ga je dobija prve dvi runde. Izaziva ga je dosta za razmjene jer je zna da ce se ispuvat. Jbg, ovo jednostavno nije isti Aldo ko iz pre-USADA ere.


Isto se moze rec za Overeema. Razlika u misicnom tonu je enormna, isto ko u snazi. Prije ga se bas i nije moglo izdominirat u klincu, sad je skroz druga prica.

A sta se tice ove borbe, skroz kriva taktika Overeema. Umisto da uspori borbu i krene oprezno, on izadje ko meat-head. Mozda je tija iznenadit Francisa jer je najavljiva nokaut u drugoj rundi, ali mu se to osvetilo.


Jos me ugodno iznenadila Tecia Torres, brutalna snaga, jos triba popravit tehniku, pogotovo u parteru, al s obzirom da je od nedavno krenila 100% u MMA, za pola godine, godinu bi mogla svima radit ogromne probleme.
__________________
Ni!
ayin13 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 20:23.