Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 30.04.2017., 16:06   #101
Kako naručujete liquid lipsticke? jako jako želim jedan a ne znam kako da dođem do njega. Vidim piše da ako s njihove str naručujem ide direkt na carinu...
iva06 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.04.2017., 16:16   #102
Quote:
iva06 kaže: Pogledaj post
Kako naručujete liquid lipsticke? jako jako želim jedan a ne znam kako da dođem do njega. Vidim piše da ako s njihove str naručujem ide direkt na carinu...
Ako naručuješ iz SAD-a da. Pogledaj na cultbeauty, beautybay itd ako imaju te proizvode.

Nego ABH sada ima UK stranicu i već sam im slala mail da pitam kada će shippat u Hrvatsku i rekli su mi da rade na tome, što je odlična vijest
Tigresse is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.04.2017., 16:18   #103
Vidim da je sve rasprodano
Što mislite je li ovo oriđiđi? http://www.ebay.com/itm/Anastasia-Be...IAAOSwKOJYKbGo

vidim da ima 100%
iva06 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.04.2017., 18:12   #104
naručila sam, držite fige da stigne
iva06 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.06.2017., 10:20   #105
Ako vas možda zanima prodajem Abh brow pomade nijansu taupe, sliku i info šaljem pvt. Meni nijansa nije odgovarala pa sam si kupila drugu. Inače je odličan proizvod imam i njen kistić jako je dobar. Highlighteri su odlični samo rekla bih precijenjeni, nadje se ipak nešto dobro i za manje
Romanina is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.06.2017., 09:14   #106
Evo taupe. Prodajem povoljno. nije moja nijansa na zalost ,Slike koga zanima pvt.[IMG][/IMG]

Zadnje uređivanje Romanina : 04.06.2017. at 09:26.
Romanina is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.10.2017., 17:43   #107
Preko koje stranice naručujete? Moje eyebrow sjenilo je pri kraju, pa da na vrijeme uzmem..
lauxret is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.10.2017., 19:34   #108
Quote:
lauxret kaže: Pogledaj post
Preko koje stranice naručujete? Moje eyebrow sjenilo je pri kraju, pa da na vrijeme uzmem..
Cult beauty.
Mislim da do kraja mjeseca imaju besplatnu poštarinu na ABH proizvode.
Čime nanosiš to sjenilo? Razmišljam da ga i ja uzmem.
hooly is online now  
Odgovori s citatom
Old 24.10.2017., 18:59   #109
Joj sorry, nije sjenilo neg je 'gel' onaj, dipbrow pomade, genijalan mi je. Dugo drži, ne skida se lako, a nanosim ga kistićem. I puno hvala za ovu info, idem baš naručiti
lauxret is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.11.2017., 16:47   #110
ja sam s cultbeauty naručila kist broj 12, čitala sam jako dobre recenzije, i još planiram uzeti novi dipbrow pomade.

do sad sam koristila nijansu medium brown, no u zadnje vrijeme me kopka i nijansa soft brown pa me zanima je li itko koristio obje da mi napiše kratku usporedbu? ili ako netko ima soft brown, da mi pošalje u PM sliku kako izgleda na obrvama, stekla sam dojam ko da ima crveni podton, ali nisam sigurna + zanima me koliko je svijetla boja
__________________
There's only one instant, and it's right now.
AnimusVox is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.12.2017., 17:44   #111
http://www.anastasiabeverlyhills.co.uk/
Engleska stranica


Sad za crni petak imali su i do 40 posto snizenje na ruzeve,higlightere,contour kit palete....
__________________
❤❤❤
Eysan is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.12.2017., 18:42   #112
Quote:
Eysan kaže: Pogledaj post
http://www.anastasiabeverlyhills.co.uk/
Engleska stranica


Sad za crni petak imali su i do 40 posto snizenje na ruzeve,higlightere,contour kit palete....
ne vidim ponuđenu Hr?
jagoda1711 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.12.2017., 01:05   #113
Quote:
jagoda1711 kaže: Pogledaj post
ne vidim ponuđenu Hr?
Ne šalju svoje proizvode u HR sa službene stranic
polkagaist is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.02.2018., 21:22   #114
može pomoć? Koja je nijansa svjetlija, blonde ili taupe? Zadnji put sam uzela blonde i tamno mi je
jagoda1711 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.02.2018., 21:27   #115
Quote:
jagoda1711 kaže: Pogledaj post
može pomoć? Koja je nijansa svjetlija, blonde ili taupe? Zadnji put sam uzela blonde i tamno mi je
boje su skroz drugacije, blonde je smeđa totalno a taupe ima sivkast ton. ali blonde je svjetlija svakako
mali_cox is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.02.2018., 22:15   #116
Da, čitala sam opise i po njima bi prije uzela taupe, ali ako je tamniji od blonde koji trenutno koristim i taman(jako taman) mi je onda mi neće odgovarati. Hvala
jagoda1711 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.02.2018., 20:21   #117
Quote:
jagoda1711 kaže: Pogledaj post
može pomoć? Koja je nijansa svjetlija, blonde ili taupe? Zadnji put sam uzela blonde i tamno mi je
Ako pitaš za dipbrow, ja sam plavuša i Taupe mi je bila puno bolja i prirodnija nijansa. Blonde mi je bila nekako drekasto topla i uopće mi nije odgovarala.
RetroDanceFreak is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.02.2018., 22:51   #118
izleda da svi moramo sa svojim prvim dipbrowom fulati nijansu
ja sam kupila medium brown, ali sve sam sigurnija da sam trebala ash brown uzeti... a ovaj ću potrošiti možda u ovom tisućljeću, da si kupim novi
__________________
I had a thought, but unfortunately I had a second thought. They ricocheted off each other and I can't find either anymore.
Mad_Hatter is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.04.2018., 13:10   #119
Isplati li se nabaviti ABH Modern Renaissance preko beautybay-a? Ili je bolje direktno preko ABH stranice? Postoji li mogućnost da beautybay prodaje lažnjake? Malo sam skeptična što se tiče kupovanja skupih brandova preko stranica koje nisu originalne brendovske.
Montserrat is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.04.2018., 13:16   #120
Quote:
Montserrat kaže: Pogledaj post
Isplati li se nabaviti ABH Modern Renaissance preko beautybay-a? Ili je bolje direktno preko ABH stranice? Postoji li mogućnost da beautybay prodaje lažnjake? Malo sam skeptična što se tiče kupovanja skupih brandova preko stranica koje nisu originalne brendovske.
original je sve sa beautybaya... mozes kupiti i sa feelunique.com, sad imaju neku akciju sa popustom 15% na 60eura
Bebwy is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 11:35.