Natrag   Forum.hr > Sport > Nogomet

Nogomet O loptanju nogom u širem smislu.
Podforumi: Navijači

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 28.04.2017., 18:39   #41
Nisam dosad vidio ovaj post.
mitch is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.04.2017., 18:43   #42
Quote:
data crusader kaže: Pogledaj post
Kome ova guba može biti ok Prljavica obična koja doživljava orgazme na sotonine poslanice.

Odvratna wannabe kolinda, vidiš joj na faci kakav je šljam.
DerrickRose is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.04.2017., 19:23   #43
Tatta i strikko, pa i porezznik mogu računati na tromost našeg pravosuđa. Neku drakonsku kaznu vjerojatno dobiti neće.
Imran is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.04.2017., 19:36   #44
Quote:
Irfani kaže: Pogledaj post
Evo cijela Mamketova obrana:



http://www.index.hr/sport/clanak/eks...a-/966296.aspx















Zbog toga su se jednom prigodom ona i Pernar sastali s Mamićem i njegovim odvjetnikom Krešimirom Ćurkovićem. Tada je vidjela da je Pernar na komadu papira napisao neke brojke, njih 4-5, i dao papir Mamiću, na što mu je ovaj odgovorio: "Može". Zaključila je da "Pernar od Mamića traži novac za pozitivan ishod poreznog nadzora, što mu je ovaj pristao dati", a Pernar joj je rekao da je napisao broj dresa koji će mu Mamić pokloniti za kumče.










Ovo je sve
__________________
Success is never final. Failure is never fatal. It’s courage that counts
Ndreca is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.04.2017., 19:47   #45
Tatta sve objasnio na Indexu.Deici.
__________________
Hrvatska.
WOODOO CHILE is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.04.2017., 19:50   #46
Veli glava da je on borac protiv korupcije.
Gustavo is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.04.2017., 19:56   #47
Quote:
Irfani kaže: Pogledaj post
Zbog toga su se jednom prigodom ona i Pernar sastali s Mamićem i njegovim odvjetnikom Krešimirom Ćurkovićem. Tada je vidjela da je Pernar na komadu papira napisao neke brojke, njih 4-5, i dao papir Mamiću, na što mu je ovaj odgovorio: "Može". Zaključila je da "Pernar od Mamića traži novac za pozitivan ishod poreznog nadzora, što mu je ovaj pristao dati", a Pernar joj je rekao da je napisao broj dresa koji će mu Mamić pokloniti za kumče.
10.000 Sammir
Sudden Sid is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.04.2017., 20:08   #48
Quote:
Mamić je rekao kako ne razumije optužnicu te da se ne osjeća krivim.

- Shvaćam što mi stavljaju na teret, ali ne razumijem optužnicu, nisam ju slušao jer je to jedna najodvratnija i najgnjusnija laž - rekao je Mamić. Zbog njegovog "osebujnog" vokabulara Mamića je sudac prekinuo te mu je rekao da će ga izbaciti iz sudnice.
dakle u istoj rečenici je rekao , "shvaćam" , "ne razumijem" , "nisam slušao"...pa ako to nije za dijagnozu, onda ne znam kaj je...

makar, dobro je mislim Yoda napisao ovdje negdje, da sad ne citiram...napravili su takvu štetu da čak i ako ga osude i izbace iz nogometa, toliko zlog sjemena je posijao da se to više jako teško može iskorijeniti
__________________
Što znači biti dinamovac? To je sve. Pripadnost, intima, ne formalna. Način razmišljanja. I ljubav, premda to zvuči malo patetično, ali je tako. Otkad sam počeo misliti, bio sam uvijek dinamovac i svi su moji oduvijek dinamovci". Velimir Zajec, 1982.
Dinamovac_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.04.2017., 20:20   #49
Quote:
WOODOO CHILE kaže: Pogledaj post
Tatta sve objasnio na Indexu.Deici.
Kome nije jasno jos tko je tocno ZM i kakvi su mu kapaciteti nek procita taj clanak onda ce shvatiti.Ocito neki i dalje misle da svih ovih godina se bprilo protiv obicnog klosara...

Kad to procitas shvatis da je on stvarmo strucnjak na polju takvog poslovanja fasicnatno je koliko je to sve isprepleteno sa stotine aneksa,prodljuvanja,raskida its itd.

Naravno bitnije je ono sto on ovdje nije naveo a sto USKOK treba pronaci i prikazati...
Bull's eye is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.04.2017., 20:32   #50
Seronja se danas opet zajebavao, poljubio je jednu svjedokinju a na upozorenje suca još ju i potapšao po ledjima i rekao neštu u stilu "ništa se vi meni ne brinite" na što je sudac rekao ovo je nedopustivo nemate prava na kontakt sa svjedocima a Mamić kreno da izadje van govoreći "eto ne dajte mi ni da dišem" a onda se ustala Slokovićka i poslala ga na svoje mjesto

Ukratko, seljo beljo.

A glede Hrge to je jedna smješna, ofuljava iskompleksirana novinarka, kad se samo sjetim kakva je retardirana pitanja postavljala prije par tjedana Šešelju u Srbiji, lik se sprdo s njom. Nedorasla glupača.
__________________
Nismo ti i ja skupa pecali Megalodone po Privlaci.
Bubochka is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.04.2017., 21:07   #51
Quote:
Bull's eye kaže: Pogledaj post
shvatis da je on stvarmo strucnjak na polju takvog poslovanja
Je, zato je i na optuženičkoj klupi. Genijalac.
mitch is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.04.2017., 21:19   #52
Quote:
mitch kaže: Pogledaj post
Je, zato je i na optuženičkoj klupi. Genijalac.
Da evo na optuzenickoj klupi je zbog nekoliko stotina milijuna jer je glup.

Točno sam znao da će netko mi ovaj dio izvući iz konteksta pročitaj do kraja što sam napisao...
Bull's eye is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.04.2017., 21:36   #53
Quote:
Bubochka kaže: Pogledaj post
Seronja se danas opet zajebavao, poljubio je jednu svjedokinju a na upozorenje suca još ju i potapšao po ledjima i rekao neštu u stilu "ništa se vi meni ne brinite" na što je sudac rekao ovo je nedopustivo nemate prava na kontakt sa svjedocima a Mamić kreno da izadje van govoreći "eto ne dajte mi ni da dišem" a onda se ustala Slokovićka i poslala ga na svoje mjesto
Jebote bog drzave, ako on dobije zatvorsku kaznu ikakvu to je cudo
Ronnie147 is online now  
Odgovori s citatom
Old 28.04.2017., 21:52   #54
Quote:
Ronnie147 kaže: Pogledaj post
Jebote bog drzave, ako on dobije zatvorsku kaznu ikakvu to je cudo
Ma ova pravna država je retardirana u najmanju ruku, treba to ko u Indiji sve na ulici rješit i da vidim kako bi se zajebavali sa presudama, a sudjenje će trajat pun kurac, ja sam jedva vidio suca od onih 15 000 spisa koje stoje na stolu, brdo dokumenata, koliko će jos obrana svojih takvih predlagat sam Bog zna...
__________________
Nismo ti i ja skupa pecali Megalodone po Privlaci.
Bubochka is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.04.2017., 21:52   #55
Quote:
mitch kaže: Pogledaj post
Je, zato je i na optuženičkoj klupi. Genijalac.
Nemos virovat kako netko moze ispalit tako nesto da je on sposoban. Pa daj i meni odrijesene ruke da mogu zajebat koga ocu pa cu i ja bit todoric ili kerum ili mamic. Sramota od drzave i nista drugo.
__________________
Biti članom Hajduka pitanje je časti, stava i opredjeljenja! Učlani se!
frane mafia is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.04.2017., 22:22   #56
Ni prije nisan polaga neke velike nade u ishod ovog procesa, al za sada ne ide ovo na dobro - dopušta se cirkus u sudnici i izvan nje, stvara se lagani pritisak na svjedoke, nedovoljno odlučan sudac, a ni tužitelji mi ne djeluju uvjerljivo i žestoko, pa do namjernog skretanja i isticanje uloge nekakvog patnika i žrtve (i davanja srceparajućeg intervjua Deici), a sve uz sversdnu medijsku potporu raznih zaljubljenika, nekakvih kvazi-voditeljica ala koza Hrga i ostalih interesnih jataka.

Al koliko je samo puta u ova 2 dana glavonja spomenija da se tija ubit kad je pročita optužnicu ili neke njene dijelove.
Podjseća me na onog lika iz Alan Forda.

... a tek plavi registrator kojeg nosi - "Dinamova podjela transfera".
FanteDiBastoni is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.04.2017., 00:15   #57
Quote:
frane mafia kaže: Pogledaj post
Nemos virovat kako netko moze ispalit tako nesto da je on sposoban. Pa daj i meni odrijesene ruke da mogu zajebat koga ocu pa cu i ja bit todoric ili kerum ili mamic. Sramota od drzave i nista drugo.
Ovo bi trebalo ici na moj post jel ? Ajd ti meni genijalac opisi kako je dosao do toga da ima odrijesene ruke. Ono sto zelim reci da je sposoban ne znaci automatski pozitvno sposoban. Ne razumijem kako neki ne shvacaju to. Da nesposoban je i zato nas sve vuce za nos vec vise od 10 godina. Ali lakse je samo tipicno hrvatski reci e da je meni to.

Moj post je isao u smislu toga da pokazem jos jednom sa kakvom osobom imas posla da to nije najobicniji kriminalac. Jer on tocno zna o cemu prica i dobro je upucen u sve sitnice takvog poslovanja. A drugi par rukava je na koji nacin tj. koju svrhu je iskoristio svoje sposobnosti a to je ono sto svi znamo ali se treba dokazati i na sudu.

Ali ako je tebi lakse misli da je glupasti klosarski idiotic samo onda kako sebi ne postavis pitanje kako takav netko radi budalu od tebe toliko vremena...
Bull's eye is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.04.2017., 01:24   #58
Krajem 5. mjeseca kao što smo pisali svjedoče Lovren i njegovi. Početkom 6. mjeseca glavni bankomatić.

Nakon toga ćemo biti pametniji. Ako ga oni utope kao što su napravili u USKOK-u moglo bi to dobro završiti. Ako je došlo do neke nagle promjene razmišljanja i iskaza - piši propalo.

Ni meni se trenutno ne sviđa što sudac dopušta razne pritiske na svjedoke i četnikove monologe umjesto da ga odmah poklopi.
__________________
MOST je najbolja stvar koja se dogodila Hrvatskoj.
Irfani is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.04.2017., 01:35   #59
Quote:
Bull's eye kaže: Pogledaj post
Ovo bi trebalo ici na moj post jel ? Ajd ti meni genijalac opisi kako je dosao do toga da ima odrijesene ruke. Ono sto zelim reci da je sposoban ne znaci automatski pozitvno sposoban. Ne razumijem kako neki ne shvacaju to. Da nesposoban je i zato nas sve vuce za nos vec vise od 10 godina. Ali lakse je samo tipicno hrvatski reci e da je meni to.

Moj post je isao u smislu toga da pokazem jos jednom sa kakvom osobom imas posla da to nije najobicniji kriminalac. Jer on tocno zna o cemu prica i dobro je upucen u sve sitnice takvog poslovanja. A drugi par rukava je na koji nacin tj. koju svrhu je iskoristio svoje sposobnosti a to je ono sto svi znamo ali se treba dokazati i na sudu.

Ali ako je tebi lakse misli da je glupasti klosarski idiotic samo onda kako sebi ne postavis pitanje kako takav netko radi budalu od tebe toliko vremena...
Prije 10+ godina kad je navijacka grupa bila u dobroj mjeri puna njegovih pristaša moglo se čuti "sve je po zakonu,zdravko samo nalazi rupe u zakonu".
Pošto se već krenulo mantrati o njegovoj sposobnosti dok živimo gdje živimo,bojim se ishoda ove farse jer će takva spika doživjeti svoj preporod.
Kad si pun keša puno je toga lakše.Imaš ergelu pravnika koji vode brigu o poslovima i uputili su ga u sve cake.Imaš ergelu pr-ovaca koji vode brigu o imidžu i uspjeli mu utupiti da se prestane blamirati na presicama jer nakon svake nove presice krug njegovih neprijatelja samo je rastao.Kurac se on sjetio da je to kontraproduktivno,preveliki je egoist za takvog nešto.Zato je okružen privatnom vojskom koja vodi brigu o njemu i njegovim poslovima.Izbij mu keš ostati će sam ko cucak na cesti.
bijesprvi is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.04.2017., 10:07   #60
Super tema
Jel možda netko ima popis svih ljudi koji su u bilo kojoj izjavi podržali cigana? Trebalo bi napraviti popis tih šupaka, od igrača, novinara, javnih osoba.
kao is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 18:44.