Natrag   Forum.hr > Razno > Arhiva > Hrvatski nogomet

 
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 21.09.2017., 15:51   #41
Quote:
ashaman kaže: Pogledaj post
https://www.youtube.com/watch?v=JXcYaC-BOLw

Nazalost, apsolutno sve tocno receno i izanalizirano
Nisam gledao bas svaki Stadion - da li i tamo tako prica o Lokomotivi i sucima kao sto je ovdje? Jer se bas i ne sjecam toga.

Emisija kao emisija je ispala ok, ocekivao sam vise neargumentirane pljuvacine po modelu, ipak je Jela prije znao govoriti da je socios ok kao prijelazno rjesenje dok se ne nađe jedan gazda. Sad je izgleda okrenuo plocu.
__________________
...YOU'RE TOO LATE, WE'RE EVERYWHERE...

First they ignore you, then they laugh at you, then they fight you, then you win.
gabal is offline  
Old 21.09.2017., 15:57   #42
Quote:
gabal kaže: Pogledaj post
Nisam gledao bas svaki Stadion - da li i tamo tako prica o Lokomotivi i sucima kao sto je ovdje? Jer se bas i ne sjecam toga.

Emisija kao emisija je ispala ok, ocekivao sam vise neargumentirane pljuvacine po modelu, ipak je Jela prije znao govoriti da je socios ok kao prijelazno rjesenje dok se ne nađe jedan gazda. Sad je izgleda okrenuo plocu.
koliko je on ploča okrenio, više nego jugoton...
bijeli prah is offline  
Old 21.09.2017., 17:28   #43
https://web.facebook.com/hnkhajduk/v...5446224196925/

Fino to vodi Oreščanin
Gaitan is offline  
Old 21.09.2017., 17:31   #44
Quote:
jordi kaže: Pogledaj post
Meni je čudno da ti misliš da Jeličić uopće razmišlja.
Jela je tipični hrvatski general poslije bitke koji rijetko ide kontra mainstreama.
Danas mu je ovaj model jedini ispravni a prije 2 godine se ruga recepcioneru i jogurtima i diplija o jednom gazdi. Ista stvar i za Carilla nakon labavog starta ili Futacha kad je debitira. POstavlja se ka da je najpametniji i uopće neostavlja sebi prostor da možda griješi.
I još jedna iritantna stvar je ovaj njegov tik sa livon rukon i gurkanje sugovornika dok razgovara s njim. Mrzin kad meni to ljudi rade...
Pogledao sam emisiju. I mogu ti reci da su me nazivcirali i ovaj rudlavi i Josko strijela. Ok, kad su odlucili napokon metodoloski pristupiti cijeloj prici shvatili su kako socios prica nije ono sta su nas sve uvjeravali korumpirani mediji na placi mamica: ulica vodi klub, ne zna se ko pije ko placa, nema nista bez gazde itd itd. Shvatili su kako klub posluje normalno i da se financijski stabilizirao. Ajmo rec da su taj dio price skuzili. Ono sta mene zivcira je sljedece:

- rudlavi stalno sere o Brancu. Cak je zazivao ostavku. Prica o nekoj lovi a tek ce se u buducnosti vidjeti benefiti te love. Totalno ignorira sve pogodke koje je doveo Branco i cijelu stvar prezentira na nacin da ovaj nije nikoga doveo ko je vrijedan. Jest ce se govna kad Branco na zimu i ljeto dovede nova pojacanja. A sad barata sa vise municije nego u ovih godinu dana koliko je u hnl.

-Josko strijela u stilu ajduckih legendi i onih zatucanih tovara koje ja zovem vlasi. Ne zbog geografije nego vise stanja uma-poludivlji ljudi. Aeeeeee tudji covik nikad nece znati i ta klasicna sranja za juzno podneblje. Recimo hip hop band Djecaci bas lijepo ismijavaju taj vlaski mentalitet. Tak i Josko sere o mentalitetu, tome kako moraju igrati domaci momci, kako je to hajdukov dnk i ostala sranja sta je nasrao. Jebote prati hnl na redovnoj bazi pa je mogao vidjeti kako to izgleda kad ti je spic Mastelic, a kako to izgleda kad imas Madjara ili crnju Ohandzu. Ali ne, po njemu on bi forsirao domace klince koliko god bili antitalenti za nogomet jer je to u mentalitetu Hajduka. Takodjer ignorira sve kvalitetne strance i zajedno sa ovim rudlavim sere po sd.
Ajde dobro, rekao je neke ok stvari. Recimo onaj dio oko toga kako je neophodno da se mijenja sustav jer je trener ostao bez igraca za koje je bio takav sustav a da postojeci kadar to ne moze igrati.

Poslano sa mog SM-T280 koristeći Tapatalk
bijesprvi is offline  
Old 21.09.2017., 17:32   #45
Quote:
Gaitan kaže: Pogledaj post
druga ekipa rezultatski iznad mojih očekivanja, odlično zasad, ja sam očekivao laganu borbu za opstanak...
bijeli prah is offline  
Old 21.09.2017., 17:34   #46
rudlavi kenja sad po brancu, a po analizi prijelaznog roka, hajduk mu je odradija najbolji prijelazni rok...
bijeli prah is offline  
Old 21.09.2017., 17:41   #47
Jos uvijek ima ispranih mozgova ja nemogu vjerovat.
Falio je samo u analizi utakmice s Brondbyem di smo nakon 40 minuta trebali voditi 3:0
Ostalo je sve apsolutno tocno rekao.
Model je ishvalio.
Ja ne shvacam da postoje ljudi koji misle da nedovodenje zamjene za vlasica nije kiks.
Ne shvacam da postoje ljudi koji ne vide pristup protiv rijeke.
Gurajmo model svim srcem,ali otvorimo oci,ovo je strasno sto se na terenu događa, i mogu vam rec da me jebeno strah vec Lokootive. Potpisao bi 1:0 odmah
lakrdija 1950 is offline  
Old 21.09.2017., 17:47   #48
ja ne mogu virovat da ima ljudi koji prate ono sranje redovito i drže se toga ka svetog pisma, pa ono je ka Sheldon Cooper's fun with flags.samo je sheldon pametniji i zabavniji. jelu ne bi ni komentira. smrad bia smrad osta.
__________________
iz ljubavi iz dišpeta - član Hajduka
operator75 is offline  
Old 21.09.2017., 18:15   #49
Quote:
bijesprvi kaže: Pogledaj post
Pogledao sam emisiju. I mogu ti reci da su me nazivcirali i ovaj rudlavi i Josko strijela. Ok, kad su odlucili napokon metodoloski pristupiti cijeloj prici shvatili su kako socios prica nije ono sta su nas sve uvjeravali korumpirani mediji na placi mamica: ulica vodi klub, ne zna se ko pije ko placa, nema nista bez gazde itd itd. Shvatili su kako klub posluje normalno i da se financijski stabilizirao. Ajmo rec da su taj dio price skuzili. Ono sta mene zivcira je sljedece:

- rudlavi stalno sere o Brancu. Cak je zazivao ostavku. Prica o nekoj lovi a tek ce se u buducnosti vidjeti benefiti te love. Totalno ignorira sve pogodke koje je doveo Branco i cijelu stvar prezentira na nacin da ovaj nije nikoga doveo ko je vrijedan. Jest ce se govna kad Branco na zimu i ljeto dovede nova pojacanja. A sad barata sa vise municije nego u ovih godinu dana koliko je u hnl.

-Josko strijela u stilu ajduckih legendi i onih zatucanih tovara koje ja zovem vlasi. Ne zbog geografije nego vise stanja uma-poludivlji ljudi. Aeeeeee tudji covik nikad nece znati i ta klasicna sranja za juzno podneblje. Recimo hip hop band Djecaci bas lijepo ismijavaju taj vlaski mentalitet. Tak i Josko sere o mentalitetu, tome kako moraju igrati domaci momci, kako je to hajdukov dnk i ostala sranja sta je nasrao. Jebote prati hnl na redovnoj bazi pa je mogao vidjeti kako to izgleda kad ti je spic Mastelic, a kako to izgleda kad imas Madjara ili crnju Ohandzu. Ali ne, po njemu on bi forsirao domace klince koliko god bili antitalenti za nogomet jer je to u mentalitetu Hajduka. Takodjer ignorira sve kvalitetne strance i zajedno sa ovim rudlavim sere po sd.
Ajde dobro, rekao je neke ok stvari. Recimo onaj dio oko toga kako je neophodno da se mijenja sustav jer je trener ostao bez igraca za koje je bio takav sustav a da postojeci kadar to ne moze igrati.

Poslano sa mog SM-T280 koristeći Tapatalk
Vidin I ti pusis pricu o magu Brancu. Lik je SD u rangu Vucwvica kojeg je moderno ismijavat, a koji je bar pokusava dovest motoricne ako vec ne hiperkvalitetne igrace. Ovaj mrtav ladan gura Savvasa I Juru u repku. Pa samo ta recenica je dosta za.momentalni otkaz, jer.znamo svi koji je.jedini nacin da Jura.zavrsi u repki a.to sigurno nije ono sta je pokaza na terenu.

Al cak I ja ko mozda.najzesci protivnik Branca od prvog dana ne smatran da mu triba dat otkaz. Al da triba dobit jebacki feedback, triba. Ts njegova preseravanja sa nedovodjenjen igraca jer je dobro odradia lito/nije ocekiva da ce se Vlasic prdat moraju stat odma

Sta se tice naseg DNA, Livaja, Caktas su isto nasa dica I bili bi nan jebena pojacanja
ashaman is offline  
Old 21.09.2017., 18:22   #50
Quote:
ashaman kaže: Pogledaj post
Vidin I ti pusis pricu o magu Brancu. Lik je SD u rangu Vucwvica kojeg je moderno ismijavat, a koji je bar pokusava dovest motoricne ako vec ne hiperkvalitetne igrace. Ovaj mrtav ladan gura Savvasa I Juru u repku. Pa samo ta recenica je dosta za.momentalni otkaz, jer.znamo svi koji je.jedini nacin da Jura.zavrsi u repki a.to sigurno nije ono sta je pokaza na terenu.

Al cak I ja ko mozda.najzesci protivnik Branca od prvog dana ne smatran da mu triba dat otkaz. Al da triba dobit jebacki feedback, triba. Ts njegova preseravanja sa nedovodjenjen igraca jer je dobro odradia lito/nije ocekiva da ce se Vlasic prdat moraju stat odma

Sta se tice naseg DNA, Livaja, Caktas su isto nasa dica I bili bi nan jebena pojacanja
livaja? caktaša ne zanima povratak u hajduk niti hnl, to je reka u intervju za duplu, želja je liga petice...stoga da i rubin pristane na hajdukovu ponudu čisto sumnjam da bi on prista...
bijeli prah is offline  
Old 21.09.2017., 18:29   #51
A e, Livaja al Almeida
ashaman is offline  
Old 21.09.2017., 18:30   #52
ja bi gotala on je motoričan
ćiket is offline  
Old 21.09.2017., 18:30   #53
Quote:
bijeli prah kaže: Pogledaj post
rudlavi kenja sad po brancu, a po analizi prijelaznog roka, hajduk mu je odradija najbolji prijelazni rok...
Bravo prahu, to sam zaboravio napisati. Frajer je doslovce sam sebi skocio u usta. Daj sam sebi 5 za ovo i slobodno mu to na fejsu predbaci i prenesi reakciju ovdje. Bas me zanima njegov odgovor. Ne koristim vise fejs tak da sam osudjen na ono sta se ovdje stavi.

Poslano sa mog SM-T280 koristeći Tapatalk
bijesprvi is offline  
Old 21.09.2017., 18:34   #54
Quote:
ashaman kaže: Pogledaj post
A e, Livaja al Almeida
Zašto ideš u krajnost? di sam ja sad nešto oduševljen almeidom ili reka da je bolji od livaje?
bijeli prah is offline  
Old 21.09.2017., 18:35   #55
Quote:
ćiket kaže: Pogledaj post
ja bi gotala on je motoričan
Za razliku od Savvasa, da
ashaman is offline  
Old 21.09.2017., 18:35   #56
Quote:
bijesprvi kaže: Pogledaj post
Bravo prahu, to sam zaboravio napisati. Frajer je doslovce sam sebi skocio u usta. Daj sam sebi 5 za ovo i slobodno mu to na fejsu predbaci i prenesi reakciju ovdje. Bas me zanima njegov odgovor. Ne koristim vise fejs tak da sam osudjen na ono sta se ovdje stavi.

Poslano sa mog SM-T280 koristeći Tapatalk
Ja nikad nisam ima fejs niti me zanima, i bolje, inače bi mi sami čehi bili frendovi...
bijeli prah is offline  
Old 21.09.2017., 18:36   #57
kad smo kod nekih povratnika šta mislite od avdiji?
bijeli prah is offline  
Old 21.09.2017., 18:37   #58
http://dalmatinskiportal.hr/sport/as...rketinga/25077

:klap:
__________________
https://postimg.cc/8jns4zgn
STruka iSTok is offline  
Old 21.09.2017., 18:39   #59
Quote:
ashaman kaže: Pogledaj post
Za razliku od Savvasa, da
ne priznajem nikom da je veći mrzitelj savvasa od mene i to od samih početaka,iman i svjedoke

al moran priznat da mi golica maštu vidit gogija u fiat puntu sa par miljuna eura koga bi sve dovea
ćiket is offline  
Old 21.09.2017., 18:39   #60
Quote:
STruka iSTok kaže: Pogledaj post
Užgaj baklju....
bijeli prah is offline  
 



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 12:07.