Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 09.02.2018., 15:31   #1641
Quote:
Flat kaže: Pogledaj post
ionak sam zauzet pa bi mi jos jedna bila previse za psihicko zdravlje.

volim pojesti ono sto sam skuham i fino kuham, ali ne volim poriluke, brokule, kad se jako osjeti cesnjak, ne volim ni svjezi luk, a ne volim ni cvjetacu ni ocat, a bome ne volim ni kiseli kupus.
Znaci meso i krumpiri na sto nacina?
avelina is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.02.2018., 16:02   #1642
Quote:
avelina kaže: Pogledaj post
Znaci meso i krumpiri na sto nacina?
Kontinentalac na kub Još da je prezganu juhu naveo
Ertrinken is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.09.2018., 00:46   #1643
Dižem svoju temu, sad vidim da je prošlo skoro godinu dana od prvog posta, a i dalje mi nije jasno što traže cure koje barem ja upoznajem.

Evo u zadnja 3 mjeseca nekoliko primjera iz kojih mi ništa nije jasno:
1. upoznali se vani, shvatili da stvarno imamo slične prioritete u životu, da volimo istu glazbu, imamo slične hobije, uglavnom dobar temelj za nešto probati. Skakala cura po meni kao da nema sutra, ma kakvi neće se naći na kavi.
2. upoznali se vani, idemo na isti fakultet, jedna od privlačnijih cura s kojima je nešto bilo, ta cura me nije pustila doma. Držala me cijelo vrijeme, još mi otvoreno govorila da ne želi da to tako završi (a nije bila pijana da ne bi ljudi odma na to pomislili), ja kažem ajde valjda će biti nešto od ovoga, još mi je na rastanku rekla da mi ne pada na pamet da joj se ne javim sutra, ja rekao ma ne brini javit ću se. Javim se, ignore dobijem. Jebeno
3. upoznali se na moru u restoranu, našli se 3 puta, svaki put sve super, ona kažem da sam joj ja taj (ima 27 godina još je nevina), ja kažem ma sve je to super, ali ja ti idem uskoro kući i ko zna hoću li ikad više doći. Bilo mi je glupo iskoristiti curu, pogotovo jer se nije jebala s nikim do sad, ona se naravno naljuti na to i prestane kontakt.
4. upoznao curu na jednom seminaru, nalazili se 3 puta ona neće ništa sa mnom jer nisam njezin tip. Našli se mi 4. put ona skače po meni kao da nema sutra, ona bi da se držimo za rukice, idemo po izložbama, predstavama, šetnjice i slično. Prvo mi se sviđala, ali kad je pala na mene prestala mi je biti napeta. Ja joj kažem da bih ja ipak polagano da se tu i tamo nađemo za početak pa ćemo vidjeti, naravno naljuti se i ne želi više ikakav kontakt.
5. upoznali se na jednom tečaju, ja ju provociram da shvati da želim nešto više, dogovorimo se za jedan izlet, taj dan loše vrijeme bilo i odgodimo. Pitam je nakon par dana kad ćemo, kaže ona ima vremena. Sve jasno.

Evo ovo je u zadnja 3 mjeseca moja iskustva. Sve cure između 23 i 28 godina. Uglavnom, shvatio sam da kad ti želiš polagano one se naljute, a kad ti želiš nešto onda one neće. Stvarno ne znam više što raditi. A ne želim biti s nekom koja mi se ne sviđa koliko bi ja htio, iako naravno većina mojih prijatelja kažem da sam lud što puštam tako cure da bi oni bili presretni da su s njima. Ja bi bio presretan da sam s onima koje su me odjebale u startu Ove koje su kasnije pale na mene prestale su mi biti zanimljive.
LaRive is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.09.2018., 00:50   #1644
Za trojku si ti kriv sasvim, a ove ostale nešto ti nešto one.
Gustavo is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.09.2018., 01:19   #1645
Quote:
LaRive kaže: Pogledaj post
Dižem svoju temu, sad vidim da je prošlo skoro godinu dana od prvog posta, a i dalje mi nije jasno što traže cure koje barem ja upoznajem.

Evo u zadnja 3 mjeseca nekoliko primjera iz kojih mi ništa nije jasno:
1. upoznali se vani, shvatili da stvarno imamo slične prioritete u životu, da volimo istu glazbu, imamo slične hobije, uglavnom dobar temelj za nešto probati. Skakala cura po meni kao da nema sutra, ma kakvi neće se naći na kavi.
2. upoznali se vani, idemo na isti fakultet, jedna od privlačnijih cura s kojima je nešto bilo, ta cura me nije pustila doma. Držala me cijelo vrijeme, još mi otvoreno govorila da ne želi da to tako završi (a nije bila pijana da ne bi ljudi odma na to pomislili), ja kažem ajde valjda će biti nešto od ovoga, još mi je na rastanku rekla da mi ne pada na pamet da joj se ne javim sutra, ja rekao ma ne brini javit ću se. Javim se, ignore dobijem. Jebeno
3. upoznali se na moru u restoranu, našli se 3 puta, svaki put sve super, ona kažem da sam joj ja taj (ima 27 godina još je nevina), ja kažem ma sve je to super, ali ja ti idem uskoro kući i ko zna hoću li ikad više doći. Bilo mi je glupo iskoristiti curu, pogotovo jer se nije jebala s nikim do sad, ona se naravno naljuti na to i prestane kontakt.
4. upoznao curu na jednom seminaru, nalazili se 3 puta ona neće ništa sa mnom jer nisam njezin tip. Našli se mi 4. put ona skače po meni kao da nema sutra, ona bi da se držimo za rukice, idemo po izložbama, predstavama, šetnjice i slično. Prvo mi se sviđala, ali kad je pala na mene prestala mi je biti napeta. Ja joj kažem da bih ja ipak polagano da se tu i tamo nađemo za početak pa ćemo vidjeti, naravno naljuti se i ne želi više ikakav kontakt.
5. upoznali se na jednom tečaju, ja ju provociram da shvati da želim nešto više, dogovorimo se za jedan izlet, taj dan loše vrijeme bilo i odgodimo. Pitam je nakon par dana kad ćemo, kaže ona ima vremena. Sve jasno.

Evo ovo je u zadnja 3 mjeseca moja iskustva. Sve cure između 23 i 28 godina. Uglavnom, shvatio sam da kad ti želiš polagano one se naljute, a kad ti želiš nešto onda one neće. Stvarno ne znam više što raditi. A ne želim biti s nekom koja mi se ne sviđa koliko bi ja htio, iako naravno većina mojih prijatelja kažem da sam lud što puštam tako cure da bi oni bili presretni da su s njima. Ja bi bio presretan da sam s onima koje su me odjebale u startu Ove koje su kasnije pale na mene prestale su mi biti zanimljive.
Tu se definitivno ne zna tko pije, a tko plaća.
mantisa is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.09.2018., 11:46   #1646
Quote:
LaRive kaže: Pogledaj post
Evo u zadnja 3 mjeseca nekoliko primjera iz kojih mi ništa nije jasno:
1. upoznali se vani, shvatili da stvarno imamo slične prioritete u životu, da volimo istu glazbu, imamo slične hobije, uglavnom dobar temelj za nešto probati. Skakala cura po meni kao da nema sutra, ma kakvi neće se naći na kavi.
Kad se upoznajes vani, bolje je da sto vise akcije bude jer kao sto vidis nekad nece ponovo da se nadju. Nekad i cure hoce ONS, a ako i bude vece su sanse da ce se javit nego ako nista ne bude. Nisi napisao, ali jeste li se bar poljubili, pohvatali ?

Quote:
LaRive kaže: Pogledaj post
2. upoznali se vani, idemo na isti fakultet, jedna od privlačnijih cura s kojima je nešto bilo, ta cura me nije pustila doma. Držala me cijelo vrijeme, još mi otvoreno govorila da ne želi da to tako završi (a nije bila pijana da ne bi ljudi odma na to pomislili), ja kažem ajde valjda će biti nešto od ovoga, još mi je na rastanku rekla da mi ne pada na pamet da joj se ne javim sutra, ja rekao ma ne brini javit ću se. Javim se, ignore dobijem. Jebeno
Ista stvar kao 1

Quote:
LaRive kaže: Pogledaj post
3. upoznali se na moru u restoranu, našli se 3 puta, svaki put sve super, ona kažem da sam joj ja taj (ima 27 godina još je nevina), ja kažem ma sve je to super, ali ja ti idem uskoro kući i ko zna hoću li ikad više doći. Bilo mi je glupo iskoristiti curu, pogotovo jer se nije jebala s nikim do sad, ona se naravno naljuti na to i prestane kontakt.
Opet isto kao 1. Ja mislim da vec vidimo gdje je problem, ponavljas iste greske

Quote:
LaRive kaže: Pogledaj post
4. upoznao curu na jednom seminaru, nalazili se 3 puta ona neće ništa sa mnom jer nisam njezin tip. Našli se mi 4. put ona skače po meni kao da nema sutra, ona bi da se držimo za rukice, idemo po izložbama, predstavama, šetnjice i slično. Prvo mi se sviđala, ali kad je pala na mene prestala mi je biti napeta. Ja joj kažem da bih ja ipak polagano da se tu i tamo nađemo za početak pa ćemo vidjeti, naravno naljuti se i ne želi više ikakav kontakt.
Nisi to trebao govoriti

Quote:
LaRive kaže: Pogledaj post
5. upoznali se na jednom tečaju, ja ju provociram da shvati da želim nešto više, dogovorimo se za jedan izlet, taj dan loše vrijeme bilo i odgodimo. Pitam je nakon par dana kad ćemo, kaže ona ima vremena. Sve jasno.
Jedino ovdje nisi pogrijesio. Jednostavno nije bila zainteresirana.

Ovaj put je jasno gdje grijesis. Jedino sto mi nije bilo jasno niti je, je tvoj originalni post. Ako se dobro sjecam, tu je bilo i seksa, pa te cure odjebu poslije seksa. To mi nije nikako jasno, jer se meni ne desava. Takodjer, cinjenica je da se zene vise vezu poslije seksa nego muskarci, te da teze razdvajaju emocije i seks.
orhidej107 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.09.2018., 13:18   #1647
Quote:
LaRive kaže: Pogledaj post
Dižem svoju temu, sad vidim da je prošlo skoro godinu dana od prvog posta, a i dalje mi nije jasno što traže cure koje barem ja upoznajem.

Evo u zadnja 3 mjeseca nekoliko primjera iz kojih mi ništa nije jasno:

Ove koje su kasnije pale na mene prestale su mi biti zanimljive.
Pa vidiš da je problem u tebi...čemu onda tema i žalopojke
__________________
"There is only one difference between a madman and me. The madman thinks he is sane. I know I am mad."
zašto i kako is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.09.2018., 13:52   #1648
Quote:
orhidej107 kaže: Pogledaj post
Kad se upoznajes vani, bolje je da sto vise akcije bude jer kao sto vidis nekad nece ponovo da se nadju. Nekad i cure hoce ONS, a ako i bude vece su sanse da ce se javit nego ako nista ne bude. Nisi napisao, ali jeste li se bar poljubili, pohvatali ?

Ovaj put je jasno gdje grijesis. Jedino sto mi nije bilo jasno niti je, je tvoj originalni post. Ako se dobro sjecam, tu je bilo i seksa, pa te cure odjebu poslije seksa. To mi nije nikako jasno, jer se meni ne desava. Takodjer, cinjenica je da se zene vise vezu poslije seksa nego muskarci, te da teze razdvajaju emocije i seks.
Sa svim ovim curama koje sam ovdje napisao, izuzev zadnje, bilo je naravno ljubljenja, hvatanja, igri prstića i tako to.

Jedno vrijeme nisam htio vani previše siliti i forsirati nego sam htio da idemo polagano pa nije išlo. Onda sam jedno vrijeme išao do kraja i ako je moglo doći do seksa jebali bi se, ali onda nakon toga naravno njima je bilo neugodno više naći se
Sad opet idem na to da bude sve osim seksa prvi put čisto da im ne bude neugodno opet se naći.

Kod cura koje ja upoznajem, u dvadesetima, shvatio sam da im seks apsolutno ništa ne znači i da nema nikakve veze s emocijama i povezanosti. Pa jednoj curi nedavno na putovanju smo se upoznali, malo popili, zbarili se, hvatanje, prstenjačenje, cura svršila i to je to, nakon toga me više do kraja putovanja nije htjela pogledati
LaRive is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.09.2018., 14:58   #1649
Šefe očito se ili ne snalaziš dobro ili nešto opako krivo radiš, jer ja i cure koje znam i s kojima sam dovoljno bliska, kad je dobro uvijek se vraćamo po još... Tako da ako ti se nakon ljubljenja, flerta, seksa i igrarija više ne javljaju, žao mi je, al nisi zadovoljio. Makar ona orgazam odglumila da te se riješi.
tiluriumm is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.09.2018., 14:59   #1650
Je odglumila je moja tri mokra prsta u sebi

Nego zanima me koliko ti imaš godina? Jesi u dvadesetima ili imaš 30+? Ako si ovo drugo onda me to ne zanima jer sam imao par iskustava sa starijim od 30 i one se odmah vežu za tebe čim nešto napraviš s njima. Ove mlađe potpuno dijametralno su suprotne bile u mojim slučajevima.
LaRive is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.09.2018., 15:03   #1651
Pa vlaženje ne znači nužno i orgazam... to ti je valjda jasno, kao ni tri prsta...
29, najbolja prijateljica 25, a općenito krug bliskih prijateljica 23-30. U svakom slučaju, koliko god godina bilo, ako je curi stvarno dobro vratit će se po još makar opet samo iz zabave ako ne želi vezu.
tiluriumm is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.09.2018., 15:08   #1652
Quote:
tiluriumm kaže: Pogledaj post
Pa vlaženje ne znači nužno i orgazam... to ti je valjda jasno, kao ni tri prsta...
29, najbolja prijateljica 25, a općenito krug bliskih prijateljica 23-30. U svakom slučaju, koliko god godina bilo, ako je curi stvarno dobro vratit će se po još makar opet samo iz zabave ako ne želi vezu.
Dobro žena bila napaljena, a on joj je bio onako, onako, ali pri ruci i eto malo drpice. Ni prvi ni zadnji. Reka ni narod, iskoristila ga je i ostavila suva kurca heeheh
Pametan Nick is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.09.2018., 15:10   #1653
Quote:
tiluriumm kaže: Pogledaj post
Pa vlaženje ne znači nužno i orgazam... to ti je valjda jasno, kao ni tri prsta...
29, najbolja prijateljica 25, a općenito krug bliskih prijateljica 23-30. U svakom slučaju, koliko god godina bilo, ako je curi stvarno dobro vratit će se po još makar opet samo iz zabave ako ne želi vezu.
Dobro ne znam ništa o tebi, znam samo da primjećujem da atraktivne i zgodne cure koje ja upoznam i s kojima nešto bude ne žele ništa više. Jednom sam se prije par godina našao čisto radi dosade s jednom malo jačom curom, ona me htjela ženiti nakon prvog poljupca, na kraju se cura na rastanku rasplakala jer sam joj otvoreno rekao da ništa od toga, da nije moja liga.

Kažem, meni je problem "samo" da one cure koje mi se svide ne žele ništa više osim avanture. Od zadnjih 15 s kojim sam bio svih 15 su tako odreagirale. A one koje su mi li-la pa se nađem čisto da si upraznim večer, e te bi odmah pod ruku i da smo za tjedan dana u vezi.

Nikako da rješim taj problem i ne znam što učiniti po njemu. Znam samo da kriterije sigurno neću spustiti jer što sam stariji to više uviđam mane i nedostatke mnogih cura. A opet, gdje god da dođem samo tražim neku


Po ovome ispada da zgodne i privlačne cure jako puno biraju i kombiniraju, a manje zgodne da uzmu što im se ponudi. Ne želim u to vjerovati.
LaRive is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.09.2018., 15:17   #1654
Quote:
tiluriumm kaže: Pogledaj post
U svakom slučaju, koliko god godina bilo, ako je curi stvarno dobro vratit će se po još makar opet samo iz zabave ako ne želi vezu.
Pa da.
Ako se od njih 15 nijedna nije vratila po još, teško mi je povjerovati da im je fakat bilo dobro.
anđeo tame is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.09.2018., 15:22   #1655
Ja sam isto jedan od onih jebivjetara, ali ne tako velikih.

31 godina, sa jučer 37 cura sa kojima sam spavao. Ok - sigurno se netko pita zašto brojim? Ma to mi jednom ideja sinula kad su pričali da sam ženskaroš i onda sam pobrojio to, ali mislim da ovo nije nikaj strašno.

Samo sam jednu jedinu upoznao sa kojom sam nekoliko puta spavao i nije htjela vezu.
Sve ostale su kad tad počele pizditi i umišljati si neke veze.

Razlog je jasan - ne glumim frajera (čak nemam niti bmw niti 20 iljada na računu), no imam taj svoj jedan štih na koji ajmo reći "zavedem" potencijalnu žensku (u ovom slučaju isto uvjet mora biti da cura nije sponzoruša jer sponzoruše ja ne zanimam, a ustvari niti one mene, samo ih sramotim još više).

I iz toga razloga i jednoga što sam skrbnik, imam samostalnu svoju sređeno kuću, dobar posao - cure padaju i nakon nekog vremena traže vezu, neku sigurnost.

I ne kudim takve cure - 80% njih su dobre koliko toliko i stvarno su materijal za potruditi se oko neke veze.

Tako da one žene (cure kako god) kojima kriterij nije "novac" ili glumatanje nekakvog egotripera - prije će u vezu sa nekim donekle normalnim tipom nego sa egotriperima.
Pod normalnim prvo mislim da ok izgledaš, nemaš pivsku trbušinu kao da si pojeo jučer 3 odojka, držiš do sebe i imaš humor. Da, humor je afrodizijak.

I da, vjerujem da dosta njih dobar seks privuče odmah, pogotovo one koje su duže vrijeme same a prošli seks im je bio zlo.
Tislav is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.09.2018., 15:23   #1656
A dobro, onda ne znam kako opisati većinu njih koje sam morao smiritivati koliko su skakale po meni jer ipak smo na javnom mjestu, a ne negdje u privatnom stanu. Da je njima loše bilo pa ne bi valjda onda toliko skakale po meni, grizle me, ljubile, kad bi gledao netko sa strane rekao bi ova je bolesno napaljena na njega.

Pa nisam lud, vidim što cura radi po meni.
LaRive is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.09.2018., 15:25   #1657
Quote:
Tislav kaže: Pogledaj post
Ja sam isto jedan od onih jebivjetara, ali ne tako velikih.

31 godina, sa jučer 37 cura sa kojima sam spavao.
Ovo ti baš nije za hvalit se, toliko cura moš poseksat, ako hebeš sve redom, dakle nula kriterija.
Pametan Nick is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.09.2018., 15:28   #1658
Meni je najveća enigma zašto su jedan dan toliko ljude i napaljene na mene, a onda drugi dan kao da ne postojim Što ti se mora dogoditi u glavi da u par sati gdje se ništa loše ne dogodi promijeniš toliko skalp u glavi.

I to samo zgodne i meni privlačne. To mi je već patološka razina koliko puta se ponavalja. Nebitno o socijalnom i društvenom statusu cure. I kažem to samo one u dvadesetima i koju godinu mlađe, ove +30 čim ih poljubiš krenu planiranja oko zajedničkih putovanja i sličnih gluposti
LaRive is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.09.2018., 15:58   #1659
Quote:
LaRive kaže: Pogledaj post
Meni je najveća enigma zašto su jedan dan toliko ljude i napaljene na mene, a onda drugi dan kao da ne postojim Što ti se mora dogoditi u glavi da u par sati gdje se ništa loše ne dogodi promijeniš toliko skalp u glavi.
ovulacija?
to mi jedino pada na pamet. očito imaš neki miris tijela koji jebački privlači ženske u ovulaciji.
i one te fino nanjuše, izjašu i onda kad ih ovulacija pusti i sjete se s kim su bile imaju ovaj rad

eto to mi jedino pada na pamet kao rješenje tvoje engime.
__________________
Love, as if there was nothing more important in your life.
Louise Hay is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.09.2018., 16:15   #1660
Quote:
LaRive kaže: Pogledaj post
Dižem svoju temu, sad vidim da je prošlo skoro godinu dana od prvog posta, a i dalje mi nije jasno što traže cure koje barem ja upoznajem.
ka prvo..rekla bi ja..tražiti generalno što sve cure traže je u startu besmisleno...

Quote:
Evo u zadnja 3 mjeseca nekoliko primjera iz kojih mi ništa nije jasno:
1. upoznali se vani, shvatili da stvarno imamo slične prioritete u životu, da volimo istu glazbu, imamo slične hobije, uglavnom dobar temelj za nešto probati. Skakala cura po meni kao da nema sutra, ma kakvi neće se naći na kavi.
2. upoznali se vani, idemo na isti fakultet, jedna od privlačnijih cura s kojima je nešto bilo, ta cura me nije pustila doma. Držala me cijelo vrijeme, još mi otvoreno govorila da ne želi da to tako završi (a nije bila pijana da ne bi ljudi odma na to pomislili), ja kažem ajde valjda će biti nešto od ovoga, još mi je na rastanku rekla da mi ne pada na pamet da joj se ne javim sutra, ja rekao ma ne brini javit ću se. Javim se, ignore dobijem. Jebeno
3. upoznali se na moru u restoranu, našli se 3 puta, svaki put sve super, ona kažem da sam joj ja taj (ima 27 godina još je nevina), ja kažem ma sve je to super, ali ja ti idem uskoro kući i ko zna hoću li ikad više doći. Bilo mi je glupo iskoristiti curu, pogotovo jer se nije jebala s nikim do sad, ona se naravno naljuti na to i prestane kontakt.
4. upoznao curu na jednom seminaru, nalazili se 3 puta ona neće ništa sa mnom jer nisam njezin tip. Našli se mi 4. put ona skače po meni kao da nema sutra, ona bi da se držimo za rukice, idemo po izložbama, predstavama, šetnjice i slično. Prvo mi se sviđala, ali kad je pala na mene prestala mi je biti napeta. Ja joj kažem da bih ja ipak polagano da se tu i tamo nađemo za početak pa ćemo vidjeti, naravno naljuti se i ne želi više ikakav kontakt.
5. upoznali se na jednom tečaju, ja ju provociram da shvati da želim nešto više, dogovorimo se za jedan izlet, taj dan loše vrijeme bilo i odgodimo. Pitam je nakon par dana kad ćemo, kaže ona ima vremena. Sve jasno.
Meni se recimo čim sam počela čitati, na prvu automatski pali alarm...ovako sa strane izgleda ka da svaki dan bariš di god se okreneš i da na silu oćeš naći curu. To je moj dojam. Mogu bit u krivu

Drugo..meni čista logika govori..ja točno znam (možda ne odma isti tren ali relativno brzo skopčam) kad se tip samo zajebaje (jbg ja sam žensko pa ću obrnuti uloge), a kad oće nešto ozbiljno.

Jesmo konstatirali? E. I sad bi priča tribala stati. Jer, niko se na prvom dejtu ili susretu općenito nikom nije obećao. Nekom triba jedan susret da "odluči" što će s tobom..nekom dva, tri,...jeli..Možda ima već nekog tipa s kojim je isto tako na nekom početku pa si ti sad uletija..pa se malo uskoprcala..pa se posli ipak odlučila za ovog drugog..ili trećeg Možda je u nekoj priči di je stalno patila za nekim tipovima koja su suptrotnost tebi..pa pokušava tebi dat šansu ali joj na kraju nije ipak...Što mi znamo u kojoj je fazi druga strana..možda joj je bija katastrofa dan i odlučila taj dan kresnut prvog tipa koji naiđe ...a možda nije zainteresirana ..mislim čemu razglabati o tome..ako osoba ne prati tvoju vibru i ne idete u zajedničkom smjeru...to je to..ne bi ti tribalo crtati...

piu mini offtopic:..bila sam s jednim njemcem..mamicu mu njegovu..sve je da od sebe dakle top..ko da mi je čita misli..sve je reka/napravija kako mi paše..i isto tako nesta posli..dobro taj je iša doma u njem jel..

Što oću reći...i kad je ons ili nešto vrlo kratkog vijeka..zašto se osuđuje osoba jer se ponaša lijepo dok ste skupa (u tvom slučaju, bacala se na tebe; u mom slučaju, pala sam na njegove fore/šarm..nebitno..pala sam..svjesno)? Oli bi razumija cilu svoju situaciju da se nije bacala!?a mislim..

Meni će ovaj njemac koliko god mi je bilo ža ki pasu što je to bilo samo ons...ostati u tako lijepom sjećanju do kraja života!


Quote:
Evo ovo je u zadnja 3 mjeseca moja iskustva. Sve cure između 23 i 28 godina. Uglavnom, shvatio sam da kad ti želiš polagano one se naljute, a kad ti želiš nešto onda one neće. Stvarno ne znam više što raditi. A ne želim biti s nekom koja mi se ne sviđa koliko bi ja htio, iako naravno većina mojih prijatelja kažem da sam lud što puštam tako cure da bi oni bili presretni da su s njima. Ja bi bio presretan da sam s onima koje su me odjebale u startu Ove koje su kasnije pale na mene prestale su mi biti zanimljive.
Ma nema generalno prika..da ne bi mislija da sam strašno pametna..ja sam u vrlo sličnoj situaciji..u smislu..oni koji se meni sviđaju nisu zainteresirani ili su fuckboysi, a oni kojima se ja svidim su meni njaah..pa na koncu..prvo sebe pogledam i vrlo vjerojatno je veći "problem" u meni..
bougedefunkk is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 07:07.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger