Natrag   Forum.hr > Razno > Arhiva > Chat teme

 
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 21.12.2017., 14:40   #81
Da gora kolega,pa mi kad se prihladimo neb nam cila bolnica medicinskih sestara bila dostatna kolika njega nam triba al ona je rodila pazi ti to a mene križa bole već 20 godina pa me neće ni izmasira
Mike Bro is offline  
Old 21.12.2017., 14:43   #82
Quote:
Điđe T. kaže: Pogledaj post




Kaki je to pozdrav "di ste mame"
Da si reka "di ste milface", mozda bi koja i uzvratila pozdrav




Quote:
Quark kaže: Pogledaj post
ni men to nije jasno, ja mislin da je gora naša prehlada 100 puta od rađanja. ja mislin da žene nas zajebaju, a nema ih majci ka triba šleper istovarit
Ja s gnojnom upalom grla radim sve kao i bez nje, osim što pijem antibiotike.

Suprug s gnojnom upalom grla umire. Previja se po podu. Piše testament. Zahtjeva režim u rangu bolesnika na traumi. Filozofski razmišlja o postanku života i njegovom smislu. Uz izraz lica osobe koja samo što ne ode orat Božje njive.

Tako da se slažem da je ta vaša prehlada 100 puta gora od bilo čega, a ne samo rađanja.



__________________
Trijumf je odricanje od uspjeha. Tko trijumfira, gubi.
Dragonfly is offline  
Old 21.12.2017., 14:45   #83
Quote:
gargamišamel kaže: Pogledaj post
kako te to mater naučila?
dobro je ona mene naučila, samo nije to za mene, ja san više vako za uzvišenije stvari

Quote:
Dragonfly kaže: Pogledaj post
Ja s gnojnom upalom grla radim sve kao i bez nje, osim što pijem antibiotike.

Suprug s gnojnom upalom grla umire. Previja se po podu. Piše testament. Zahtjeva režim u rangu bolesnika na traumi. Filozofski razmišlja o postanku života i njegovom smislu. Uz izraz lica osobe koja samo što ne ode orat Božje njive.

Tako da se slažem da je ta vaša prehlada 100 puta gora od bilo čega, a ne samo rađanja.
eto na, žena je rekla sve

dajte molim vas gospođo dragon pozdravite muža i prenesite mu da ima još patnika kao on, pa nije se civilizacija izgradila sama od sebe
strange quark is offline  
Old 21.12.2017., 14:54   #84
Quote:
Quark kaže: Pogledaj post
jebate, ja jedva znan sendvič napravit
Da. I meni je moj to rekao. U prvoj prilici gdje je morao biti gladan, otkrili smo da je to bila laž

Quote:
Francesca kaže: Pogledaj post
Gdje ima popust na parfeme danas? help
Bipa ti ima, ali samo ako ne tražiš nešto određeno i starijeg datuma. Ono, koristiš stalno jedan te isti parfrem godinama tipa Bvlgari ili Armani Code, onda tamo možeš nešto pronaći na sniženju.
__________________
Trijumf je odricanje od uspjeha. Tko trijumfira, gubi.
Dragonfly is offline  
Old 21.12.2017., 14:55   #85
ja bi vam sad najradije stavila sliku moje kceri s temperaturom 37,2 dam se kladiti da ni jedan vas muz ne zgleda tako lose ko ona

inace, nas obje smo skomirane s temperaturom odmah, ja osjetim 36,9 bas me zapravo zanima od cega to zavisi, na stranu sad ovo musko zensko zajebancija
__________________
“I have nightmares about hell, where all I do is add up numbers and try to have conversations with people like you.”
SummerNight is online now  
Old 21.12.2017., 15:45   #86
maca
tisi is offline  
Old 21.12.2017., 15:47   #87
Quote:
SummerNight kaže: Pogledaj post
ja bi vam sad najradije stavila sliku moje kceri s temperaturom 37,2 dam se kladiti da ni jedan vas muz ne zgleda tako lose ko ona

inace, nas obje smo skomirane s temperaturom odmah, ja osjetim 36,9 bas me zapravo zanima od cega to zavisi, na stranu sad ovo musko zensko zajebancija
moji malci - senior na 39 trčkara, igra se, nema potrebu leći ili nedajbože dremnuti malo; junior na 37.5 ukomiran, niš ne može, samo leži na kauču, svako malo zaspe

nije do spola
tisi is offline  
Old 21.12.2017., 15:50   #88
Quote:
Dragonfly kaže: Pogledaj post
Bipa ti ima, ali samo ako ne tražiš nešto određeno i starijeg datuma. Ono, koristiš stalno jedan te isti parfrem godinama tipa Bvlgari ili Armani Code, onda tamo možeš nešto pronaći na sniženju.
Ma za poklon mi treba za nećake, prvo sam im mislila dati pare ali pošto mlađi sad zarađuje 3 moje plaće, malo mi bezveze
Pa ću im svakom parfem

Quote:
tisi kaže: Pogledaj post
moji malci - senior na 39 trčkara, igra se, nema potrebu leći ili nedajbože dremnuti malo; junior na 37.5 ukomiran, niš ne može, samo leži na kauču, svako malo zaspe

nije do spola
Kod mog ovisi od boleštine do boleštine, nekad ga skrši 38 a nekad na 39 luduje
__________________
Moj Zmajek je MPO beba :)

#nemrem
Francesca is offline  
Old 21.12.2017., 16:13   #89
Quote:
SummerNight kaže: Pogledaj post
ja bi vam sad najradije stavila sliku moje kceri s temperaturom 37,2 dam se kladiti da ni jedan vas muz ne zgleda tako lose ko ona

inace, nas obje smo skomirane s temperaturom odmah, ja osjetim 36,9 bas me zapravo zanima od cega to zavisi, na stranu sad ovo musko zensko zajebancija
Ja sam vas tim :jeremija:

Uzasno lose podnosim prehlade.


Bice da sam musko
__________________
Latinska poslovica
Điđe T. is offline  
Old 21.12.2017., 16:17   #90
Nego, dajte mi ideju kako cu uklonit korektor s majice
Sad mi je cistacica dala nitro razrjedjivac, ali nije se sve skinilo.
U prisi sam pa nisam imala vrimena to dobro istrljat.

Aj muski, recite kako. Budite od koristi
__________________
Latinska poslovica
Điđe T. is offline  
Old 21.12.2017., 20:29   #91
ne kužin, kako misliš konektor sa majice? rj45? šta? samo ga skineš
strange quark is offline  
Old 21.12.2017., 21:28   #92
E kolegice Điđi ne znan za kolektor al da ste me pitali mrlje od znoja sa košulje tu sam stručnjak s obzirom da mi sve nakon radnog dana imaju kolobare ispod pazuha
Mike Bro is offline  
Old 21.12.2017., 21:54   #93
Dobro di su sad sve mame, nije vrag da se seksaju
Mike Bro is offline  
Old 21.12.2017., 22:04   #94
većeras ništa od seksa, malu boli drob i legla je u naš krevet. jebenti ovu današnju metiljavu dicu, u moje vrime bi dobija dvi zauši i odma ozdravija
strange quark is offline  
Old 21.12.2017., 22:06   #95
Quote:
Mike Bro kaže: Pogledaj post
Dobro di su sad sve mame, nije vrag da se seksaju
Da bar
Quote:
Quark kaže: Pogledaj post
većeras ništa od seksa, malu boli drob i legla je u naš krevet. jebenti ovu današnju metiljavu dicu, u moje vrime bi dobija dvi zauši i odma ozdravija
Kad zaspe odite na kauc
tisi is offline  
Old 21.12.2017., 22:08   #96
Kad ste već spomenuli da ništa od seksa kolega Kvark zanima me mišljenje ženskog dijela ode...naime moja sila nečista ujutro čuva dicu a popodne radi do 21 navečer...kad dođe sprema dicu leći daje im isti prije toga itd...moje pitanje glasi s obzirom da se osjećam zapostavljen po tom pitanju mislija sam joj predložit da na parne datume se seksamo a na neparne da mi radi felatio..jel puno tražin..dajte neki savjet
Mike Bro is offline  
Old 22.12.2017., 08:25   #97
Quote:
Mike Bro kaže: Pogledaj post
Dobro di su sad sve mame, nije vrag da se seksaju
da, tko bi rekao?

i da, puno tražiš osim ak buš ti na parne datume kuhao, a na neparne spremao dicu leći.
gargamišamel is offline  
Old 22.12.2017., 09:18   #98
Quote:
gargamišamel kaže: Pogledaj post

i da, puno tražiš osim ak buš ti na parne datume kuhao, a na neparne spremao dicu leći.
najmanji problem kad je takav ulog u pitanju

inače, idu blagdani jeste se uredile doli
Mike Bro is offline  
Old 22.12.2017., 11:42   #99
na današnji dan sam brata napravio stricem, a punicu babom
strange quark is offline  
Old 22.12.2017., 11:44   #100
Pred koliko godina?
Lady Guga is offline  
 



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 08:08.