Natrag   Forum.hr > Sport > Ostali sportovi > Borilački sportovi i vještine

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 20.01.2018., 19:01   #81
Decki, i ja sam za ali nema ovdje dovoljno aktivnih forumasa koji tu redovito komentiraju, sad se nesto skupilo zbog Miocica a i zbog sveg tog hypa koji se stvorio oko ovog meca.

Uglavnom ako netko napravi ja cu sigurno sudjelovati
balkanunited is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.01.2018., 19:09   #82
Ni na Formuli nema puno ljudi, no čini mi se da te igrice stvaraju ekipu i rade dobro jer potiču na praćenje sporta. Ako se i skromno počne, pa taman da nas bude i 3-4, nema veze, možda se s vremenom broj poveća na nekih 10 i tad se već da igrati. Ako ne, lako se tema ugasi, nema nikakve štete.
Life on Mars is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.01.2018., 19:19   #83
Ja recimo ne komentiram redovito (ne da mi se pisat ) , ali pratim i igro bih kad bi bilo neko pogađanje. Brijem da ima takvih kao ja minimalno 5-6. Plus i ekipa s košarke i rukometa bi sigurno igrala (oni vole pogađat sve)
Sahta is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.01.2018., 19:23   #84
I ja rijetko komentiram ali pratim pdf redovito i ukljucio bih se u neku igru prognoza.
__________________
we don't like things you do, and we will not remember you
babarej is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.01.2018., 19:28   #85
UFC 220: Miocic vs. Ngannou

Ajd Reem ili Balkan, vi ste tu stalni, otvorite temu s gornjim pravilima i predstojecim main event matchevima pa se vec veceras mozemo igrati.
Life on Mars is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.01.2018., 19:37   #86
Jel zna netko jel se da ovaj stream prek gol hr-a gledat prek mobitela....?
HaklDebakl is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.01.2018., 19:58   #87
Quote:
Life on Mars kaže: Pogledaj post
Ajd Reem ili Balkan, vi ste tu stalni, otvorite temu s gornjim pravilima i predstojecim main event matchevima pa se vec veceras mozemo igrati.
Rado bi napravio zaista, ali neznam kako, slab sam ti ja s tim stvarima
Znam napisati komentar i qoutati i to je to, sramotno malo, ali jbga..

Ali nadam se da netko hoce i da se igramo malo, vidim da bi bilo nas
par tu, a i mozda bi se i jos netko pridruzio
balkanunited is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.01.2018., 20:08   #88
Ako hoćete, mogu ja otvoriti ako vam pašu ona pravila sa linka, nama su bila dobra tada

Quote:
HaklDebakl kaže: Pogledaj post
Jel zna netko jel se da ovaj stream prek gol hr-a gledat prek mobitela....?
Nism nikad gledao gol.hr preko moba pa ne znam ali sam jednom gledao preko vip.box, to ukucaš u google i nađeš UFC. Samo što se linkovi pojave tek pola sata prije početka borbi..
__________________
"Straighten up, little soldier, stiffen up that upper lip! What you cryin' about? You got me."
ReemCP is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.01.2018., 20:16   #89
Jel bude live na max-tvu? na onom ufc kanalu 411?
Creep2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.01.2018., 20:19   #90
Quote:
Creep2 kaže: Pogledaj post
Jel bude live na max-tvu? na onom ufc kanalu 411?
Fight Channel ako imaš, sad ne znam koji je kanal broj, ali navodno tamo besplatno od 4h.
__________________
"Straighten up, little soldier, stiffen up that upper lip! What you cryin' about? You got me."
ReemCP is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.01.2018., 20:22   #91
Da imam taj.
Odlično.
Creep2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.01.2018., 20:24   #92
Quote:
Creep2 kaže: Pogledaj post
Da imam taj.
Odlično.
E to ti je to onda A Miočić i Ngannou ti je tamo negdje oko 5.50h, sad teško je precizno reći, ali tu negdje..
__________________
"Straighten up, little soldier, stiffen up that upper lip! What you cryin' about? You got me."
ReemCP is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.01.2018., 20:24   #93
Quote:
ReemCP kaže: Pogledaj post
Ako hoćete, mogu ja otvoriti ako vam pašu ona pravila sa linka, nama su bila dobra tada
Ajd please. Nije te bilo pa sam ja već nešto počeo pisati.
Ovdje je malo drugačiji bodovni sustav od tvog sa linka jer onaj nisam skroz razumio. Slobodno mijenjaj to ili što god želiš i objavi u novoj temi zajedno sa parovima za ujutro.

Quote:
Dragi svi,
nakon kraće rasprave na susjednoj temi pokušat ćemo pokrenuti igru pogađanja rezultata po uzoru na slične igre na drugim podforumima i drugim forumima.

Ideja je jednostavna, prije svakog UFC pay-per-viewa će se za glavne borbe pogađati tko će pobijediti, kako i kada. Sve što je potrebno za igranje je ovdje u temi ispuniti prognoze za predstojeći UFC. S obzirom da sve sklapamo zadnji čas, neka zadnji rok za slanje prognoza bude 21.1. u 3:59 ujutro. Kasnije prognoze se neće bodovati.

Sustav bodova:

Pobjednik: 5 bodova (ime pobjednika)
Način: 3 boda (submission / (T)KO / odluka sudaca)
Runda: 2 boda (navesti rundu završetka ili ostaviti prazno ako se bida održavanje pune duljine borbe)

U slučaju jednakog broja bodova dva ili više igrača, bolji u tom kolu je onaj čija prognoza je ranije objavljena.

U slučaju jednakog broja bodova u ukupnom poretku, bolji je onaj tko ima više prvih mjesta u rezultatima kola. Ako su i dalje izjednačeni, bolji je onaj tko ima više drugih mjesta. I tako dok se poredak ne razriješi.

Nakon završetka eventa, voditelj (izabrat ćemo nekoga od stalne ekipe) objavljuje post u kojem prikazuje rezultate svih ispravnih prognoza te sastavlja rang listu kola i ukupnu rang listu.

Pobjednicima kola i ukupnim pobjednicima pripada vječna slava.
Life on Mars is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.01.2018., 20:27   #94
Quote:
Life on Mars kaže: Pogledaj post
Ajd please. Nije te bilo pa sam ja već nešto počeo pisati.
Ovdje je malo drugačiji bodovni sustav od tvog sa linka jer onaj nisam skroz razumio. Slobodno mijenjaj to ili što god želiš i objavi u novoj temi zajedno sa parovima za ujutro.
Evo ja već složio i otvorio, kopirao sam onako kako sam prije igrao
__________________
"Straighten up, little soldier, stiffen up that upper lip! What you cryin' about? You got me."
ReemCP is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.01.2018., 20:30   #95
Ok, super.
Možda bi samo, zbog nas koji nismo pravi poznavatelji, a i za lakše privlačenje natjecatelja, bilo bolje da su samo glavne borbe na izboru.
Life on Mars is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.01.2018., 20:41   #96
Quote:
Life on Mars kaže: Pogledaj post
Ok, super.
Možda bi samo, zbog nas koji nismo pravi poznavatelji, a i za lakše privlačenje natjecatelja, bilo bolje da su samo glavne borbe na izboru.
A znam, malo je zeznuto što su i uvodne ali na taj način će mislim biti bolje i zanimljivije, možda će ljudi na taj način početi bolje pratiti i te dr. mečeve. Evo stranica koja može pomoći svima: https://www.tapology.com/

Konkretno za ovaj event: https://www.tapology.com/fightcenter.../48687-ufc-220 Povucite si stranicu prema dolje. Tu ih puno glasa, pa ako imate neke dileme, slobodno si malo pomognite s tim

Ja sad upravo dao svoju prognozu

edit: ili ipak da igramo samo glavne još stignem editirat mislim..
__________________
"Straighten up, little soldier, stiffen up that upper lip! What you cryin' about? You got me."
ReemCP is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.01.2018., 20:56   #97
Kod nas postoji stigma oko MMA, da se na TV to više prikazuje, vjerujem da bi ljudi bili više zainteresirani.
Pythonhim is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.01.2018., 21:04   #98
Quote:
Pythonhim kaže: Pogledaj post
Kod nas postoji stigma oko MMA, da se na TV to više prikazuje, vjerujem da bi ljudi bili više zainteresirani.
Vjerojatno bi, fora bi bilo da i presice se mogu gledati na tv-u i dr.materijali, sigurno bi privuklo ljude

-
-

Evo, ja editirao prognozu, samo se igra glavni program, bit će svima tako lakše
__________________
"Straighten up, little soldier, stiffen up that upper lip! What you cryin' about? You got me."
ReemCP is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.01.2018., 22:02   #99
Quote:
ReemCP kaže: Pogledaj post
Vidio sam da je koef. danas 2.40 na Miočića, dok je jučer navodno bio 2.30. Danas znači još narastao
Neman pojma, odavno se ne kladim. Danas vidio 2.40 ubacio 100 cisto da mi je zanimljivije gledat.
__________________
http://www.crnaknjiga.hr/
Old is gold :)
Kurculja is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.01.2018., 23:00   #100
Quote:
Kurculja kaže: Pogledaj post
Neman pojma, odavno se ne kladim. Danas vidio 2.40 ubacio 100 cisto da mi je zanimljivije gledat.
Vidio sam da je jedan tako komentirao na PFS-u, jučer se valjda kladio, a kao trebao je pričekati danas za klađenje pošto je koef. veći
__________________
"Straighten up, little soldier, stiffen up that upper lip! What you cryin' about? You got me."
ReemCP is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 03:46.