Natrag   Forum.hr > Društvo > Politika > Blisko politici

Blisko politici Teme povezane s politikom koje ne spadaju pod ostale podforume

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 31.01.2018., 22:04   #21
Quote:
pukovnikz kaže: Pogledaj post
Uvjeren sam, da teorije zavjere, gdje se stvari mistificiraju vanzemaljcima (makar i sam elitu zovem gušteri jer su okrutni) su zapravo njihovo djelo, jer kad netko propituje namjere elite, onda se to smatra teorijom zavjere.


Međutim, zakon o verbalnom deliktu, znak je da su ljudi možda shvatili neke stvari.
Tvoje uvjerenje je točno pukovniče - po prvi put teorija zavjere kao pojam je plasirana u javni prostor od strane američkih službi kao odgovor na propitkivanje američkog slijetanja na mjesec (zastava koja se vijori na vjetru kojeg nema na mjesecu i ostalih stvari koje upućuju na studio...) - do dana današnjeg taj pojam opstaje u javnom prostoru i služi za lomljenje bilo koga tko se drzne propitkivati stvari koje se ne propitkuju (bila osoba u pravu ili ne)... metode su usavršene i zapravo su vrlo jednostavne - uletiš u problematičnu temu i zarolaš je sa najnevjerojatnijim tezama oslanjajući se na činjenice u problemu koji se propitkuje i na taj način utopiš prava pitanja u more gluposti iz kojeg se ona jednostavno ne mogu probit...

da bi se prava pitanja probila potrebno je da čovjek koji naleti na temu ima neka predznanja da bi mogao razlučiti gluposti od ozbiljnih pitanja, a to je danas još uvijek rijetka pojava - pogotovo u SAD-u - i to nema veze sa stupnjem obrazovanja ljudi, jer se ove teme ne obrađuju u školskom sustavu pa ni na doktorskim studijima - dovoljno je reći da ne postoji niti jedna disertacija koja bi se bavila takvim problemima (knjige da, ali znanstvena disertacija ne)....

Iako kiksali su u svom nezasitnom putu - kad su stvorili internet i društvene mreže koji su stvoreni za kontrolu kapitala (odnosno monopola) i kontrolu populacije.... kako svaka medalja ima dvije strane, tako su i društvene mreže kao i internet u cjelini dobrano natukle blokadu informacija - tako da je danas svijest kod ljudi o pojedinim problemima veća nego ikad....

Informacija i znanje su sve - opasnije i jače oružje od tisuću atomskih bombi... zato i jest ovakva nervoza kod elita danas - MSM mediji pucaju, na internetu ljudi svašta govore, raspravljaju o raznim temama, informacije se šire i kontrola im izmiče iz ruku - tu se uklapaju sve ove krilatice novog doba preko kojih pokušavaju zatvoriti prostor - ali ni s tim ne ide, pa sada žele preći na potpunu cenzuru... vidjet ćemo što će biti, ali nas povijest uči da ovi krkani koji misle da su pali s neba nisu ni prvi ni zadnji u civilizacijskoj povijesti - i smrtni su koliko ih god to nerviralo....
hilderik is online now  
Odgovori s citatom
Old 31.01.2018., 22:07   #22
Quote:
noname23 kaže: Pogledaj post
Trilaterala nije sabor RH di ulaze ljudi temeljem negativne selekcije. Da kao država imamo pravo na 10 ljudi u trilaterali i bar 6-7 zastupnika u istoj 90% pizdarija bi bilo rješeno odavno. A da je ex-ju imala ljudi koji sjede tamo vjerovatno bi preskočili i krvavu epizodu 90-tih i prošli mirno svaki na svoju stranu ako već maštamo i bacamo alternative.
Video neću gledat jer nemam želudac za budale i nikad nisam čuo 2 pametne iz sabora. Što god Bulj trkelja nema puno veze s mozgom. Možda se netko pali na te pizdarije ali ja ga vidim ko jednog od nesposobnijh u saboru.
mhm - zato su cenzura, kontrola, uništavanje pojedinih zemalja, hodanje preko leševa, potpuna dehumanizacija jako pametne - ma čista divota....

Inače je jedan G. Bush poznat kao primjer čiste elokvencije - kad smo već na pitanju selekcije...

što o tome mislim ne mogu napisati jer bih popio karton....
hilderik is online now  
Odgovori s citatom
Old 31.01.2018., 23:13   #23
Quote:
noname23 kaže: Pogledaj post
Nebi ovo , nebi ono. Ako to postoji, ako to radi, ako se kuju planovi - pa neće valjda sami sebi zagorčavat život. Ako nemaš nikoga tamo, ništa ne znaš niti na išta možeš utjecat. Niti do ikoga možeš doći.
Ovako imaš pristup, znaš što se dešava, i možeš utjecat. Bolje je bit gospodar svoje sudbine nego lutka na koncu, koja nije ni svjesna da je lutka...
Jaki gospodari svoje sudbine

Hrvatska sa promilom svjetskog gospodarstva ima tamo manje utjecaja od hotelskog portira.

"Naši članovi" su samo puki teklići jer netko mora prenijeti što je dogovoreno, jer su sastanci zatvoreni za javnost.
Mislim da je od naših "najutjecajniji" Luković a a poslije njega Tedeschi
#kocar# is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.01.2018., 23:39   #24
Hrpa pixxarija koje ste napisali svi skupa na ovu temu trebala bi se prebaciti na podforum Alternativa, pa stoga molim administratora da to učini .


Sent from my iPhone using Tapatalk
RayBan is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.02.2018., 00:08   #25
Quote:
RayBan kaže: Pogledaj post
Hrpa pixxarija koje ste napisali svi skupa na ovu temu trebala bi se prebaciti na podforum Alternativa, pa stoga molim administratora da to učini .


Sent from my iPhone using Tapatalk
Ovakviu argumenti obaraju sa nogu

Naravno, nenma odgovora tko bira članove, po kojim kriterijima, o čemu se raspravlja na sastancima, koji su zaključci, analize šta se događa u remenima iza tih sastanaka mi t.d.

Samo zaključak da se prebaci na Alternativu iako bi daleko bolje bilo da se otvori pdf, Zaglupljivanje i manipulacija javnim mijenjem.

Samo teški naivci vjeruju da će 1% onih koji posjeduju preko pola svjetskog bogatstva , sjediti skrštenih ruku i dozvoliti da se stvari stihijski odvijaju.

Dugačak je niz priznatih umova koji su rekli i ponovili " u politici se ništa ne događa slučajno" i "politika su isključivo interesi"
#kocar# is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.02.2018., 00:11   #26
Quote:
RayBan kaže: Pogledaj post
Hrpa pixxarija koje ste napisali svi skupa na ovu temu trebala bi se prebaciti na podforum Alternativa, pa stoga molim administratora da to učini .


Sent from my iPhone using Tapatalk
Deindustrijalizacija Hrvatske, pražnjenje Slavonije... misliš to je slučajno? Misliš da to nisu već isplanirali?

Niti jedan naš ključni političar nije iz naroda, svi došli iz centara moći ili njihovi stipendisti.

Zašto bi Ameri nekom dali stipendiju, di su škole skupe ko svetog Petra kajgana, zbog prijateljstva?
__________________
Europske vrijednosti https://www.youtube.com/watch?v=4_vC...ature=youtu.be
pukovnikz is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.02.2018., 01:23   #27
Quote:
RayBan kaže: Pogledaj post
Hrpa pixxarija koje ste napisali svi skupa na ovu temu trebala bi se prebaciti na podforum Alternativa, pa stoga molim administratora da to učini .


Sent from my iPhone using Tapatalk
Premještanje ove teme na Alternativu bi bilo negiranje činjeničnog stanja + tema bi onda stvarno ošla nekim nelinearnim smjerom...
Doma184 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.02.2018., 10:35   #28
Pitam se gdje su Tom i Jerry u svemu tome ?
RayBan is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.02.2018., 12:54   #29
Quote:
pukovnikz kaže: Pogledaj post
I da, više bi volio "čobane" na vlasti, nego tu svjetsku elitu kojoj nikad dosta grabeži https://www.youtube.com/watch?v=CUmomUGo-nw pogledajte vido do kraja
kako bi rekao Thomas W. Jackson (mason)
"zakoni su naša sloboda" i "slobodno zidarstvo se nikada ne petlja u politiku al, slobodnim zidarima je to glavni cilj"

samo, treba vremena da ljudi shvate znacenje tih rijeci
__________________
NovoNormalna matematika 65,51%<34,53% i 37,04%>62,96%
"Oni su mali, ali su veliki. Odnosno hoću reći, oni nisu tako mali, ali su dovoljno veliki da ne budu mali" Hrvoje Hitrec
tanita is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.02.2018., 13:17   #30
Trilaterala i hrpa drugih tajnih i polutajnih organizacija koje mediji iz nekog razloga potpuno ignoriraju njihov rad, kreiraju svjetsku politiku. To su ljudi koji su daleko od medija, a njihovi izvršioci su predsjednici i premijeri država.
__________________
Svijet neće biti uništen od strane zlih ljudi, već od strane onih koji gledaju i ništa ne poduzimaju!
zeljko_ri is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.02.2018., 14:30   #31
Quote:
zeljko_ri kaže: Pogledaj post
Trilaterala i hrpa drugih tajnih i polutajnih organizacija koje mediji iz nekog razloga potpuno ignoriraju njihov rad, kreiraju svjetsku politiku. To su ljudi koji su daleko od medija, a njihovi izvršioci su predsjednici i premijeri država.
naravno, samo, ne ignoriraju ih mediji,ti ljudi su svakodnevno u medijima, samo svi ne žele javno priznati da su pripadnici bilo koje od tih organizacija, pa se stjece takav dojam ....netko je ovdje (mislim pukovnik) linkao NU2 s mikijem manojlovicem gdje covjek lijepo odgovara stankovicu na pitanje dal ja mason "dal bi bio ovdje da nisam"
__________________
NovoNormalna matematika 65,51%<34,53% i 37,04%>62,96%
"Oni su mali, ali su veliki. Odnosno hoću reći, oni nisu tako mali, ali su dovoljno veliki da ne budu mali" Hrvoje Hitrec
tanita is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.02.2018., 14:31   #32
Vijest o smrti M. Hanzekovica nije se mogla komentirati niti na jednom poznatijem domacem portalu (24sata, jutarnji, vecernji)
Toliko o tome.
Doma184 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.02.2018., 15:25   #33
Quote:
Doma184 kaže: Pogledaj post
Vijest o smrti M. Hanzekovica nije se mogla komentirati niti na jednom poznatijem domacem portalu (24sata, jutarnji, vecernji)
Toliko o tome.
Mnoge osjetljive vijesti se ne mogu komenirat po portalima upravo zbog domacih hrvatsko/balkanskih obicaja poput npr. pljuvanja po mrtvim ljudima sa vecinom laznih FB profila.
RayBan is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.02.2018., 15:31   #34
Pa kako bi se u medijima govorilo o tome kada su mediji isto njihovi (Hanza Media npr. )? Što mislite zašto ove turske serije,big brother (u prijevodu veliki brat a masoni se zovu braćom),to je priprema samo za kulturne šokove,prihvaćanje kontrole ka privatnom prostoru recimo elektroničke osobne pa i ip adrese od neta,oni sad lako mogu vidjeti što pišemo ako smo opasni. Zašto je Miki rekao Stankoviću retoričko pitanje? Zato što je Radman član Rotarija za vrijeme toga i Stankovićev šef.
Detektor is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.02.2018., 16:25   #35
Navodno ima neki intervju na internetu gdje se Hanzekovic hvali kaoo je clan VLH pa ako netko nade neka stavi ovdje.
Doma184 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.02.2018., 16:35   #36
Jebote kod Stanmovića u Nu2 potvrđuje lik da je mason i onda ovaj iznad mene priča o Tom i Jerryu?

E ovce ovce :klap:
Doma184 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.02.2018., 16:42   #37
Quote:
Doma184 kaže: Pogledaj post
Jebote kod Stanmovića u Nu2 potvrđuje lik da je mason i onda ovaj iznad mene priča o Tom i Jerryu?

E ovce ovce :klap:
Samo nam objasni sto je u tome lose ako je netko izjavio da je mason, s tim da mu ta izjava moze bit istinita a i ne mora.
Bas ovih dana citam Pernara, okomio se na masone...teska artiljerija...i tkko mu sta moze? Dali mu se sto lose dogodilo? Dali mu je trajno ugasen FB profil ?...eno momak ziv i zdrav i da ga citiram sto piše:
Quote:
Kroz moj rad susrećem puno ljudi i igrom slučaja naišao sam na Hanžekovića, bolje rečeno on na mene jer sam s njegovim likom i djelom počeo ozbiljnije baviti tek kad me smrad tužio.

Tog trenutka ušao sam u “skriveni svijet” masonerije i došao do ljudi koji su unutra i spremni dati informacije o tome koji ljudi u najvišim državnim institucijama su članovi masonskih loža.

Ako ćete i dalje putem pravosuđa raditi protiv mene osobno, odnosno ako ćete presuđivati u korist ljudi poput Aleksandra Stankovića, ići ću do kraja i razotkrivati vas jednog po jednog.

Moja borba protiv masonerije može biti općenita, a može biti i osobna, od najnižeg šegrta do Velikog majstora.

Očekujem pad presude u korist Stankovića na koju sam se žalio, ako ne padne, nastavljamo dalje. Hanžeković je bio prvi “brat” kojeg sam uzeo na pik ili bolje rečeno koji je bio dovoljno lud da se ide natezat sa mnom.


Ovdje mozete download-ati "hrvatske masonske novine KUTNIK " ..dakle sve je javno
RayBan is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.02.2018., 17:03   #38
Problem kod Pernara je sto ga vise ni mala djeca ne shvacaju ozbiljno...

Predstavnicka demokracija je zajebana stvar u kontekstu ove teme...

Mene zanima hocemo li mi do 2020. uspjeti biti najrazvijenija drzava u Europskoj Uniji
Doma184 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.02.2018., 17:25   #39
Quote:
Doma184 kaže: Pogledaj post
Problem kod Pernara je sto ga vise ni mala djeca ne shvacaju ozbiljno...

Predstavnicka demokracija je zajebana stvar u kontekstu ove teme...

Mene zanima hocemo li mi do 2020. uspjeti biti najrazvijenija drzava u Europskoj Uniji
dobar manevar skretanja sa teme
prvo prikazujes masone kao da jedu ljude a onda sam sebi bacas "ispravak
krivog navoda" sa Pernarom.
RayBan is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.02.2018., 17:56   #40
Quote:
RayBan kaže: Pogledaj post
dobar manevar skretanja sa teme
prvo prikazujes masone kao da jedu ljude a onda sam sebi bacas "ispravak
krivog navoda" sa Pernarom.
Mislim da nemam razloga diskutirati s osobom čija su razmišljanja dosta površna i plastična.
Sorry
Doma184 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 11:11.