Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 10.02.2018., 01:52   #41
Quote:
Aerosol kaže: Pogledaj post
Nije da ne valja previše vlažna ali nije ni poželjno da je previše jer kako sam naveo isklizne van puno više no kada se vaginu malo prebriše ručnikom ili u lancun, gaće već što je na dohvatu ..
Meni se to famozno ispadanje dešavalo jedino sa bivšima u obostrano neiskusnim fazama. Kasnije se desilo da isklizne jednom u nikad, ovisno o pozi.
dire Dawn is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.02.2018., 02:02   #42
Volim da je suho ko pustinja jer mi inace nema smisla muski pljunut u ruke prije posla.
__________________
I could die for you. But I couldn't, and wouldn't, live for you.
little-big-one is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.02.2018., 04:03   #43
u direktnoj vezi s debljinom. ako je deblja necete ti tog falit. sto se tice normalnih, vjerovatno su opisali neke faktore. meni su naj one bez tog/koje to odrzavaju/o ukusima se ne raspljava
__________________
ljudi sto citaju nemaju nikavu viziju. gubljenje vremena
dden is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.02.2018., 04:09   #44
Quote:
Aerosol kaže: Pogledaj post
Ma nema tu nikakvog zabijanja i nabijanja ! To su balkanske priče iz krčmi ..ja uvijek pristupam ženi sa dozom opreza i kod seksa imam ritam koji mi ona diktira svojim signalima. Npr. ako ona želi brže povuče me malo na sebe , ako želi sporije odgurne me i tako dok se ne uštimamo...bitno je da se održava taj napon i vlažnost kako sam u početku naveo da nije pretjerana i ako jest da se malo posuši nekom priručnom krpom
Umirem. UMIREM.
MissComplicated is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.02.2018., 04:40   #45
Aerosol kaže: Pogledaj post
Nije da ne valja previše vlažna ali nije ni poželjno da je previše jer kako sam naveo isklizne van puno više no kada se vaginu malo prebriše ručnikom ili u lancun, gaće već što je na dohvatu ..

po koliko puta? 3?
__________________
ljudi sto citaju nemaju nikavu viziju. gubljenje vremena
dden is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.02.2018., 08:43   #46
Quote:
dire Dawn kaže: Pogledaj post
Meni se to famozno ispadanje dešavalo jedino sa bivšima u obostrano neiskusnim fazama. Kasnije se desilo da isklizne jednom u nikad, ovisno o pozi.
Pa ....izvini ali ja nisam neiskusan, dapače imam iskustva ispadanje je povezano sa klizavom vaginom i pod kojim kutem se udara u datom trenutku.
Upravo najgore što se može desiti je da isklizne u nekom trenutku kada ona traži upravo takav model ritmike a isklizavanjem iz vagine se to sve poremeti i dolazi do ejakulacije i kasnije njezine nepotrebne agresivnosti.
Aerosol is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.02.2018., 08:57   #47
Quote:
Aerosol kaže: Pogledaj post
Pa ....izvini ali ja nisam neiskusan, dapače imam iskustva ispadanje je povezano sa klizavom vaginom i pod kojim kutem se udara u datom trenutku.
Upravo najgore što se može desiti je da isklizne u nekom trenutku kada ona traži upravo takav model ritmike a isklizavanjem iz vagine se to sve poremeti i dolazi do ejakulacije i kasnije njezine nepotrebne agresivnosti.
Nije povezano sa vlaznoscu vagine vec sa velicinom tvojeg kurca i tehnikom. Mozda i sa njenim pokretima jer ako pomakne zdjelicu na krivi nacin u krivom trenu, onda ispadnes.

Nekaj krivo radite.
Flat is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.02.2018., 09:01   #48
Iskustvo ne znaci i da je iskustvo ispravno.
Imas sofera koji voze lose i nakon pola milijuna prodjenih km, a imas mladih sofera koji nakon par desetaka tisuca km prijedjenih, voze savrseno.

Sent from my D2403 using Tapatalk
Flat is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.02.2018., 09:11   #49
Quote:
Flat kaže: Pogledaj post
Nije povezano sa vlaznoscu vagine vec sa velicinom tvojeg kurca i tehnikom. Mozda i sa njenim pokretima jer ako pomakne zdjelicu na krivi nacin u krivom trenu, onda ispadnes.

Nekaj krivo radite.
Pa gospodine moj ..koliko je ta veličina potrebna da ne ispada ako je prevlažna ? I ne pomiče moja partnerica zdjelicu jer je najćešće fiksirana u tom položaju koji njoj odgovara ! Voli tu svoju komociju i baš tu često dolazi do bespotrebne rasprave i ucijena prije same penetracije u stilu ( ..ako hoćeš ovako kako sam se sada namjestila dobro ..ako ne ne moraš ) I sad ja uvijek pokušavam najbolje premda ta vaginalna vlažnost u tom nekom kutu penetracije prouzrokuje ove probleme koje sam prethodno naveo
Aerosol is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.02.2018., 10:18   #50
Quote:
Aerosol kaže: Pogledaj post
Pa gospodine moj ..koliko je ta veličina potrebna da ne ispada ako je prevlažna ? I ne pomiče moja partnerica zdjelicu jer je najćešće fiksirana u tom položaju koji njoj odgovara ! Voli tu svoju komociju i baš tu često dolazi do bespotrebne rasprave i ucijena prije same penetracije u stilu ( ..ako hoćeš ovako kako sam se sada namjestila dobro ..ako ne ne moraš ) I sad ja uvijek pokušavam najbolje premda ta vaginalna vlažnost u tom nekom kutu penetracije prouzrokuje ove probleme koje sam prethodno naveo
I dalje ne znam kakve veze ima vlaznost sa time da ispadne jer meni ne ispada, a moja draga se jako vlazi na mene i kurac se uvijek sjaji od njenih sokova.

Vjerojatno je do poze posto kazes da draga inzistira na istoj.
To mi je isto suludo, ali ok, svatko zna najbolje za sebe.

Nego, u toj pozi vjerojatno ulazis pod cudnim kutem pa vrh kurca iskoci. Pada mi na pamet seks odozada na stojecki ili doggy pa ona nema kicmu savijenu prema unutra vec ju isturi prema tebi.
Flat is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.02.2018., 21:15   #51
Čekaj, kaj na forumu ima netko koji ima kitu ispod pola metra?

Ili cura sa cicama ispod 5ice?
__________________
Hold Infinity in the palm of your hand
And Eternity in an hour
Wikiceha is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.02.2018., 06:52   #52
Quote:
Wikiceha kaže: Pogledaj post
Čekaj, kaj na forumu ima netko koji ima kitu ispod pola metra?

Ili cura sa cicama ispod 5ice?
Da, taj sam.
Kapo O'makine is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.02.2018., 09:17   #53
Quote:
Flat kaže: Pogledaj post
I dalje ne znam kakve veze ima vlaznost sa time da ispadne jer meni ne ispada, a moja draga se jako vlazi na mene i kurac se uvijek sjaji od njenih sokova.

Vjerojatno je do poze posto kazes da draga inzistira na istoj.
To mi je isto suludo, ali ok, svatko zna najbolje za sebe.

Nego, u toj pozi vjerojatno ulazis pod cudnim kutem pa vrh kurca iskoci. Pada mi na pamet seks odozada na stojecki ili doggy pa ona nema kicmu savijenu prema unutra vec ju isturi prema tebi.
Ja osobno ne volim mjenjati poze a najmanje tu odostraga kada sam jednom probao pa sam osjetio da iz njezinog analnog otvora mi dolazi taj specifični miris.
Što se tiče isklizavanja vjerujem da se to dešava isključivo jer penis izbacuju iz vagine ,vaginalne kontrakcije gdje su usisavanja u kompresiji pozitivna pojava dok su reakcije dekompresije negativna pojava .
Aerosol is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.02.2018., 09:31   #54
Aerosol, jesi ti stvarno biće? Zajebavaš se po forumu? Robot si? Ili samo stvarno loš u vezi seksa?
__________________
nikad se ne prepiri s budalom jer netko sa strane neće primijetiti razliku
venera_veritas is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.02.2018., 09:50   #55
Quote:
venera_veritas kaže: Pogledaj post
Aerosol, jesi ti stvarno biće? Zajebavaš se po forumu? Robot si? Ili samo stvarno loš u vezi seksa?
Poštovana Venero Veritas , čemu ovakva provokativna pitanja na ovu tematiku i pokušaj omalovažavanja ;jesam li stvarno loš u vezi seksa ?
Ja imam iskustva no nisam sveznajući pa sam postavio tematiku kojom bi trebalo dati savjete o pretjeranoj vlažnosti vagine i na koji način to regulirati , kakve poze prakticirati da se ne dešava isklizavanje prilikom penetracije a ruku na srce nije mi ni drago vidjeti one fleke po posteljini da moram davati posteljinu na pranje svakih nekoliko dana u obližnju praonu gdje naplaćuju pranje i peglanje posteljine 50 kuna
Aerosol is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.02.2018., 09:57   #56
Ma zajebavaš se.
Sunčano je i želim vjerovati u normalan svijet.
__________________
nikad se ne prepiri s budalom jer netko sa strane neće primijetiti razliku
venera_veritas is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.02.2018., 11:04   #57
treba paziti na posteljinu
__________________
Surya Namaskar
Vatra14 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.02.2018., 12:06   #58
Baš nedavno mi se dogodilo da sam nabio žulj na pimpaču.
Osjetio sam da se malo počela sušiti međutim govorila je da ne stajem a ja je nisam htio razočarati. Kao posljedicu sam imao abraziju jedne strane penisa. Kaže da njoj to nije ništa smetalo.
__________________
"YOU CAN WORK HARD BUT IF YOU DON'T WORK SMART, YOU WILL WORK FOR THE REST OF YOUR LIFE"
Psihonaut is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.02.2018., 12:08   #59
Quote:
Psihonaut kaže: Pogledaj post
Baš nedavno mi se dogodilo da sam nabio žulj na pimpaču.
Osjetio sam da se malo počela sušiti međutim govorila je da ne stajem a ja je nisam htio razočarati. Kao posljedicu sam imao abraziju jedne strane penisa. Kaže da njoj to nije ništa smetalo.
drugi puta pripremi da ti se nađe pri ruci....
Kapo O'makine is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.02.2018., 12:17   #60
Aerosol, ti dakle imas sex/vezu sa zenskom osobom koja toliko vlazi da je skoro pa poplava i tebi od toga stalno ispada, od njene sluzi ostaju ogromne mrlje po posteljini, ucjenjuje te za sex samo u jednoj pozi, a u pozi odozada iz analnog otvora tebi koji si na nekih pola metra i vise udaljen, smrdi?

E da mi je tu zenu vidjeti, ovako svasta zamisljam u glavi.

No, za sve ima rjesenja, pocevsi sa tusem- neka se prije dobro otusira, i naprijed i straga, a iako nije preporucljivo, neka proba i vaginu sa tusem dobro isprati, biti ce sigurno manje vlazna od sokova kasnije. A tusiranje bi trebalo rijesiti i ovaj mirisni problem.

Ucjena za polozaj mi bas nije normalna, ali probaj je nagovoriti na kompromis, da pocnete sa tvojim, a zavrsite sa polozajem po njenom izboru.

Mrlje po posteljini -IKEA deka za piknik, nepromociva, prebaci je preko kreveta, definitvno bolje izgleda nego sex na rucnicima na krevetu.
Egoistica is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 04:28.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger