Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 15.02.2018., 16:20   #41
Quote:
versilov kaže: Pogledaj post
nisi žensko ako u 20-ima nemaš bar jednu ovakvu vezu...
...
Mda, mos mislit.
__________________
May Good Things Grow

To Solitude
Hazen is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.02.2018., 16:24   #42
Vrati mu istom mjerom. Reci da ides spavat, al budi na viberu ili cemu god. Pravi se luda koji dan, ne odgovaraj na poruke. Reci mu da ides kod frenda prespavat ili nesto, da vidis hoce bit reakcije i ljubomore s njegove strane. Ak ti nesto kaze, odbrusis da ste fwb i amen

Sigurno se nije promjenio i opet ce ti isto napravit, nemoj si dozvolit drugu rundu iste price.

Poslano sa mog SM-A510F koristeći Tapatalk
-Lexa is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.02.2018., 16:29   #43
Quote:
-Lexa kaže: Pogledaj post
Vrati mu istom mjerom. Reci da ides spavat, al budi na viberu ili cemu god. Pravi se luda koji dan, ne odgovaraj na poruke. Reci mu da ides kod frenda prespavat ili nesto, da vidis hoce bit reakcije i ljubomore s njegove strane. Ak ti nesto kaze, odbrusis da ste fwb i amen

Sigurno se nije promjenio i opet ce ti isto napravit, nemoj si dozvolit drugu rundu iste price.

Poslano sa mog SM-A510F koristeći Tapatalk
Ma baš bi bila budna da kretenu dokažem da sam s nekim online. A on nju garant ni ne provjerava.
foxylady123 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.02.2018., 16:49   #44
Quote:
Orak kaže: Pogledaj post
..al zato s 40 možeš bit vječna ljubavnica na čekanju, što je još i gore. uglavnom, bug je isti, neki jednostavno misle, ili im podsvijest to radi, da ne zaslužuju bolji tretman.. ili su mazohisti pa se hrane s patnjom. a neki si ni s 16 ne daju srat po glavi.
ma ja mislim da je to sindrom tetošenog života, vidiš da se i ona suptilno pohvalila kako ima bolju karijeru od njega, ona nosi krivnju tetošene osobe i oće da je neko kazni i ponizi lol jer joj je zapravo dosadno.

osim toga, nije li ovo ultimativna fantazija dosta žena u prvoj polovici 20-ih pogotovo kad prođu koju ajmo reć klasičnu vezu prije tog... i onda dođe ovo, raj za patnju i strast: veza koja nije veza... tu je nadohvat ruke, a ipak ne postoji... tip koji ti govori da te voli i obožava, al te tretira ko smeće..

pa ko bi se htio iz te bajke probudit: sve je tu na pladnju sex odličan voljen si super ti je, al znaš da je to laž i da neće ništa od tog bit?

ja sam uvjeren da je ovo fantazija većine žena u tim godinama samo se rijetke usude to priznat ili uopće imat percepciju o tome:
nagovještaj moguće a nikad do kraja ostvarene super veze i ljubavi čini jaču strast nego kad istu imaš i živiš.. ona je u stalnoj strepnj i strahu , a to samo povećava strast... tip zna kako ona funkcionira i to je to, poznaje je u dušu, za razliku od okoline, i to je to, s njim je ono šta je.

sve se na kraju svodi na veliki ego i nerealna očekivanja od života i to je ukratko to.
versilov is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.02.2018., 16:56   #45
a, kužim, bullshit' n' drama faza. može bit.
Orak is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.02.2018., 18:21   #46
Quote:
Orak kaže: Pogledaj post
..al zato s 40 možeš bit vječna ljubavnica na čekanju, što je još i gore.


jooooj bogami si u pravu, imam susjedu koja je 16 ili 17 godina bila ljubavnica i to upravo tako na "čekanju"...prvo je čekala da mu dijete završi osnovnu školu, pa onda srednju, pa onda da završe kredit, pa da žena ozdravi jer se teško razboljela, pa kčer taman trebala diplomirati pa joj mora kupiti auto i učešće za stan dati, a to inzistira njegov pojačani angažman pa si ne može priuštiti biti na dva fronta...pa se on razbolio, pa sto pički materini što sam se ja naslušao samo kao susjed da je i meni prisjelo, a ona i dalje strpljivo čekala dok je konačno nije odjebo, a ova skoro pa prolupala...

u neku ruku mi je žao dođe, a u drugu ko ju jebe kad je bila glupa, a ja koji sam balavac spram nje sam joj govorio da niš od toga, kao i nekolicina frendova koji su je bodrili da prekine s njim...ali ne, ona zaglibila u taj film i ne pušta....kako je sada žaliti...ima sada knap 5 banki i evo je sama, usamljena, jadna i iscrpljena...ma koma...više nju krivim no njega....a čak ga je i par puta odjebala, ali ne bi izdržala duže od 2-3 mjeseca....
gagi9a is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.02.2018., 18:56   #47
Počni dejtat s drugima, nek bude ljubomoran i osjeća se nebitno pa promatraj reakciju.
Mislim da te na žalost samo drži za rezervu. Muške svinje.
__________________
Ne.
Yuna is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.02.2018., 19:00   #48
Ne možeš učiniti ljubomornim nekog kom nije stalo do tebe. Jedino ga ego može nažuljati.
ex anais is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.02.2018., 19:03   #49
Jest, ako će se igrati s njim može si i odmah stavit omču oko vrata, čemu produljivat muke?
__________________
Samo budale i mrtvaci ne mijenjaju mišljenje. *&* Život je niz privremenih stanja.
Coeli is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.02.2018., 19:06   #50
Quote:
Coeli kaže: Pogledaj post
Jest, ako će se igrati s njim može si i odmah stavit omču oko vrata, čemu produljivat muke?
Lako je bit pametan kad nema emocija.
Na žalost osjećaje još uvijek ne možemo isključiti jednim klikom.
__________________
Ne.
Yuna is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.02.2018., 19:09   #51
to ego jebe, misliš si da ak ti veneš sigurno i druga strana tako al eto, nešto ju koči da to pokaže. samo si zamislite da je obrnuto, da za vama pati netko tko vam je onak, blah, koliko bi vas diralo šta god da pokušava? nula bodova.
Orak is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.02.2018., 19:11   #52
Quote:
Yuna kaže: Pogledaj post
Lako je bit pametan kad nema emocija.
Na žalost osjećaje još uvijek ne možemo isključiti jednim klikom.
Pa to i kažem. Ali ako nastavi sebe mučiti tom trakavicom, bit će još gore. Izjest će ju. Treba to odrezati kao svako bolesno tkivo. Boli, ali rana će zarasti.
__________________
Samo budale i mrtvaci ne mijenjaju mišljenje. *&* Život je niz privremenih stanja.
Coeli is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.02.2018., 19:20   #53
ako se neko ponasa prema tebi kao da mu nije stalo- vjeruj mu!

Neki nikako da nauce da su ljudi govna prema njima zato jer im oni sami to dozvoljavaju.
__________________
COR NON MENTITUR
Nay3li is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.02.2018., 19:27   #54
Quote:
Coeli kaže: Pogledaj post
Kapo!

Što bi ti savjetovao autorici? Otić ili ostat? Baš me zanima, iako mislim da znam.
profice, nisam baš čitao uvodni, preumoran sam od posla ali parafraziraću jednog od najvećih hajdukovih igrača, čuvenog ivicu hlevnjaka-buklu:

"emocije su zajebane"

mislin da san sve reka.

svi mi nekako pokušavamo dati savjet ovoj curi, osuđujemo, prosuđujemo, pametujemo, ali vjeruj mi da je upravo ovako....

teško se otrgnuti emocijama.

kako si ti?
Kapo O'makine is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.02.2018., 19:33   #55
Quote:
Mali Kapo kaže: Pogledaj post
profice, nisam baš čitao uvodni, preumoran sam od posla ali parafraziraću jednog od najvećih hajdukovih igrača, čuvenog ivicu hlevnjaka-buklu:

"emocije su zajebane"

mislin da san sve reka.

svi mi nekako pokušavamo dati savjet ovoj curi, osuđujemo, prosuđujemo, pametujemo, ali vjeruj mi da je upravo ovako....

teško se otrgnuti emocijama.

kako si ti?
mislila sam da ćeš reć da bi ti izgorio do pepela kao feniks pa onda opet uskrsnuo i ajmo dalje.

Jest, emocije su bome zajebane. Zato ja i dalje pustinjačim. Zna bit dosadno, ali za to srećom postoji forum i mastercard.

Još kad bi mi posao bio tipkanje po furumu, gdje bi mi bio kraj?
__________________
Samo budale i mrtvaci ne mijenjaju mišljenje. *&* Život je niz privremenih stanja.
Coeli is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.02.2018., 20:12   #56
Prvo, da svima zahvalim što su pročitali poduži post i napisali svoje mišljenje, svako mi je vrijedno i hvala vam na pomoći. Sve bih vas najradije quotala, ali sažet ću razmišljanje u još jedan poduži post.

Drugo, uvjeravam vas da ovakav odnos nikako nije nešto što mene "pali", što želim i u čemu potajno uživam. Sve suprotno, najsretnija bih bila da je i on zaljubljen u mene koliko ja u njega i da gradimo zdrav odnos.

Treće, da riješimo pitanje mog tetošenja i ega. Ne, nije me nitko tetošio i da se ja sad osjećam superirono njemu na konto onoga što sam navela o obrazovanju/poslu, sasvim suprotno. On to stalno meni trlja na nos; da mi je zato "nezanimljiv" i da "nismo na istoj razini", a u našem odnosu se upravo ja osjećam inferiorno. Mislim da se to dalo iščitati iz uvodnog posta. Vuče on dosta svojih kompleksa još iz doba odrastanja i mišljenja sam da upravo njih pokušava anulirati ovakvim ponašanjem.

Da, osjećam se nesretno, jadno i svjesna sam svega i iz svih situacija koje bude takve emocije sam dosad odmah i glatko izašla, ali evo, iz ove ne mogu. I kad pomislim da je to to, da režem, vratim se.

Što se ljubomore tiče, ne mogu reći da je s njegove strane nema, ali nije u vidu toga da on sumnja da ja šaram okolo pa me provjerava na društvenim mrežama, već su to situacije kad smo vani pa mi netko priđe ili mi stigne poruka od bilo kojeg muškog poznanika/prijatelja, tu se javljaju reakcije. Ali ovako da ga idem raditi ljubomornim sam sigurna da ne bi bilo efekta jer da, on mene sigurno ni ne provjerava na društvenim mrežama.

Quote:
foxylady123 kaže: Pogledaj post
Dakle, tu za tebe kruha nema. Dogodit će se jedan od dva scenarija-ti smogneš snage i prekineš sve to skupa ili on opet nađe neku-s kojom gle čuda-može biti u vezi.
S obzirom da tebe ova situacija muči i izjeda predlažem da je okončaš. Na koji način ćeš to učiniti je tvoja osobna stvar. Ono što bi ja napravila zaguljena i osvetoljubiva kakva jesam kad me se dovede do točke pucanja je totalni ignore. Dakle, prekinula bi sve bez objašnjenja, bez javljanja, bez odgovaranja na poruke. Tek tolko, da se dobar dio vremena pita wtf
Evo, to bi napravila da barem malo naplatim sve što je servirao. A netko je dobro napisao, nije se promjenio samo je promjenio taktiku u finijeg švalera.
Kreten.
Kad razmišljam, u biti mislim da je upravo taj drugi scenarij ono što me najviše muči. Taj sam scenarij gledala prvi put i nakon toga sam se skupljala u komadićima jer kao kako nakon svega među nama može biti s drugom u vezi, a sa mnom ne može. Glupo, znam, ali takve se misli krenu rojiti i ne mogu ih isključiti. Voljela bih da to mogu prekinuti, odrezati, okrenuti se i da me više ništa što ima veze s njim ne dodiruje, ali znam da će on odmah uskočiti u priču s tom drugom i ne želim to opet gledati i onda kao da to pokušavam prolongirati kao zadnji kreten, s nekom izvijenom nadom da to ipak neće biti tako. Idiot sam, znam.

Quote:
teranino kaže: Pogledaj post
Sve razumijem - bila, vidjela, prošla, umrla, dobila opet, uživala, nestala, preživjela. Svi savjeti tipa "bježi iz toga" su ispravni, ali trenutno ti ne pomažu puno. Jednom ćeš uistinu htjeti otići, vjeruj mi. Ili će ti biti i njega i odnosa preko glave - neće ti jednostavno više biti zanimljivo - ili ćeš pasti na nekoga drugoga, nebitno.

Dok se to ne dogodi, sebično grabi iz ovog odnosa sve što ti pruža zadovoljstvo, uzimaj bez da daješ, uživaj koliko god možeš.

A onda fino - kad budeš mirna s tim - kreni dalje. I bit ćeš OK
Da, ja bih stvarno najradije pobjegla, ali i dalje skačem na svaku poruku i poziv i pristajem se naći s njim. Svjesna da sve što činim ne valja. Hvala ti, nadam se da ću poželjeti otići čim prije ili da ću doista pasti na nekoga vrijednog pažnje i truda. S tim da je to jedan od problema, zaljubim se svake prijestupne.

A problem u ovom drugom dijelu je upravo ovo:

Quote:
foxylady123 kaže: Pogledaj post
eeeee da, pamet kaže idi, srce kaže ne još i tako ukrug. Jedini problem je ovdje što ona uzima ali duplo više daje, a nisam stekla dojam da se može u glavi prebacit na taj mod.
Uzimam, ali da, dajem duplo više. I što me najviše boli, dajem iskreno i ne cijeni to ama baš nimalo. Da se razumijemo, ne tražim nikakve hvalospjeve od njega ni ništa slično, time se ionako neiskreno nabacuje, već da osjetim i vidim da to "volim te" doista nešto i znači. Kad smo sami, divno je, toliko divno da mi je mučno povjerovati da radi to što radi i da nas ne shvaća nimalo ozbiljno. Ne mislim tu uopće na seks, već i na razgovore, dijeljenje strahova, želja i planova za budućnost, nježnosti. Čim se razdvojimo, mene hvata briga, nervoza, anksioznost jer znam u što sumnjam i sigurna sam da me intuicija ne vara. Ne mogu ga s time suočiti jer će reći da sam luda jer na temelju čega ja to mislim, uhođenja na Viberu () i da smo ionako rekli da smo fwb i da ćemo vidjeti gdje to vodi. I meni najdraže - "rekao sam ti, da to želim s nekom drugom, ti bi prva znala". Poniženje na n-tu, znam.

Spominjali ste više puta neiskustvo. Da, neiskustvo u vidu igrica svakako. Nisam ih ni u jednoj vezi dosad igrala, ne vidim im smisao, ne znam ih i ne želim ih igrati. I ne razumijem da ih itko želi igrati na način da povrjeđuje drugu osobu, i to još sa skoro 30 na leđima. Moj mentalni sklop to ne razumije. Od svih tih silnih žena koje može okrenuti i koje očito vole igrati igrice, nije morao meni prići, bilo ih je još na izbor. I očito ih ima još. Možda mu to najviše i zamjeram, što od starta zna kakva sam i kako funkcioniram, i svejedno bira igrati tu igru sa mnom znajući da nismo ravnopravni.

Quote:
yildirim kaže: Pogledaj post
Mogla bi biti karmička veza u pitanju.
Guglah sad i iskreno se nadam da nije.

Quote:
S karmičkom dušom nemojte produbljivati odnos. To je najveća greška koju možete napraviti. S karmičkom dušom ćete se često svađati i ulaziti u nepotrebne konflikte. Postoji tanka granica između srodne i karmičke duše. Jedna predstavlja bezuvjetnu ljubav, a druga odnos temeljen na vatri. Karmička duša je ono što vam donosi vaša karma, pristali vi na to ili ne. Ona će u vašem životu ostaviti trag i vjerojatno ju nikada nećete zaboraviti.
A ma da mi je znati kome sam što skrivila, u ovom ili prošlom životu, pa da mi se ovakva karma vraća.

Hvala svima još jednom.
Jeaxpea is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.02.2018., 21:31   #57
Nemoj mu vraćati istom mjerom. Before you know it- naći ćeš se u vrtlogu iz kojeg ćeš teško izaći. Besmisleno je na svim mogućim razinama.

Što ti mi možemo reći a da sama ne znaš?
Kakav savjet bi željela?

Mislim, kažeš da daješ a on to ne cijeni...što, zar bi trebao? Vidiš, ja sam odustala od te naivne ideje tamo negdje u djetinjstvu. No, it's not "fair", tako je kako je.
Daješ zbog sebe, ne da dobiješ zauzvrat niti imaš pravo očekivati zauzvrat. A ako te to davanje troši onda je jasno što ide- prekid.

A ako ćemo prema ovim karmičkim vezama, koliko sam razumjela, iz toga se nešto treba naučiti. Što ti misliš, što ti trebaš naučiti? Eto, tu se zaustavi. Ne na tome što on tebi radi i kako može i zašto, i kakav je on, i kako patiš...orijentiraj se na svoju pouku, njega si već upoznala.

Opet- što trebaš naučiti, gdje "šteka"?
__________________
Don't linger, it's only words.
Verdadera is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.02.2018., 21:36   #58
Quote:
Jeaxpea kaže: Pogledaj post
Od svih tih silnih žena koje može okrenuti i koje očito vole igrati igrice, nije morao meni prići, bilo ih je još na izbor. I očito ih ima još. Možda mu to najviše i zamjeram, što od starta zna kakva sam i kako funkcioniram, i svejedno bira igrati tu igru sa mnom znajući da nismo ravnopravni.


Možda od njega hoćeš validaciju da si mu posebna.
To se vjerojatno neće dogoditi dok si mu dostupna na ovakav način.
__________________
Bad times, hard times, this is what people keep saying; but let us live well, and times shall be good. We are the times: Such as we are, such are the times. - St. Augustine
Ro_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.02.2018., 22:03   #59
Quote:
Verdadera kaže: Pogledaj post
Nemoj mu vraćati istom mjerom. Before you know it- naći ćeš se u vrtlogu iz kojeg ćeš teško izaći. Besmisleno je na svim mogućim razinama.
Slažem se, neću ni pokušavati jer ni ne znam vratiti istom mjerom.

Quote:
Što ti mi možemo reći a da sama ne znaš?
Kakav savjet bi željela?
Kažem, ne znam. Valjda mi je samo lakše kad to izbacim iz sebe, posebno ljudima koje ne poznajem i koji mogu reći što god žele na ovo, bez želje da me ne povrijede. Nije mi ni važno tko me shvaća, tko me osuđuje, pomaže mi čitati vaše stavove. Okolina zna mene, zna njega i svatko me pita da što ja još uvijek radim s njim i zašto. I ni na to nemam odgovor. Od svega toga sam jebeno zbunjena, rastrgana jer znam što trebam, a znam i što (ne) želim.

Quote:
Mislim, kažeš da daješ a on to ne cijeni...što, zar bi trebao? Vidiš, ja sam odustala od te naivne ideje tamo negdje u djetinjstvu. No, it's not "fair", tako je kako je.
Daješ zbog sebe, ne da dobiješ zauzvrat niti imaš pravo očekivati zauzvrat. A ako te to davanje troši onda je jasno što ide- prekid.
Ma ta riječ 'cijeniti' je dvosjekli mač, a nemam bolju da se njome izrazim. Ne cijeniti u vidu validirati mene i moje postupke, već ono, zar je tako teško poštovati drugo ljudsko biće i njegove emocije? Ne moraš me voljeti ni cijeniti, ali čemu poigravanje?

Quote:
A ako ćemo prema ovim karmičkim vezama, koliko sam razumjela, iz toga se nešto treba naučiti. Što ti misliš, što ti trebaš naučiti? Eto, tu se zaustavi. Ne na tome što on tebi radi i kako može i zašto, i kakav je on, i kako patiš...orijentiraj se na svoju pouku, njega si već upoznala.

Opet- što trebaš naučiti, gdje "šteka"?
Istina.

Quote:
Ro_ kaže:
Možda od njega hoćeš validaciju da si mu posebna.
To se vjerojatno neće dogoditi dok si mu dostupna na ovakav način.
Te sam riječi od njega već čula, ali uzalud mi kad postupci pokazuju drugačije. Kažem, ono što je meni totalni mindfuck je to ponašanje kao da smo u vezi, planiranje svega i svačega, a s druge strane NE, MI NISMO U VEZI. I onda, naravno, moje sumnje jer mu poučena prijašnjim iskustvom ne vjerujem. Evo, primjer maloprije. Nismo se vidjeli dva dana zbog posla i ja sam lagano nešto bolesna i stiže poruka da me čeka pred vratima samo da me vidi. Nikakve inicijative s moje strane, neočekivano, isključivo on. Ok, jasno, da sam pametna - ne bih sišla i odjebala bih ga. Ali još jasnije, nisam. Deset minuta grljenja doslovno, ali ja to bome ne bih radila u odnosu u kojem mi je isključivo do seksa. Ponašanje njegovo mi je mindfuck, da mi je rekao odmah onako kako je netko danas napisao - da se rašpa na meni jer bolje ja nego Desanka Šakić, ok, pošteno, znam koji je motiv. Ali ovo gdje radiš geste koje rade zaljubljeni ljudi, govoriš mi da me voliš, a kad te ja pitam na čemu smo - NISMO U VEZI. Ok, ali onda zašto se ponašamo kao da jesmo.
Jeaxpea is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.02.2018., 22:14   #60
ti si obična šupendara...

to su ti pametni ljudi koji sve kuže i super su, al su papci, nema ti tu pomoći.

kakva glorifikacija običnog, al baš najobičnijeg manipulatora, majko moja, baš iritantno, kakva dosjetka, vau, tretiraj je kao da ste u najromatničnijoj vezi, al kad te pita da definirate odnos ponizi je i negiraj... i to je tvoj mindfuck? stvarno si digla kriterije.

jeben lik, zaslužila si ga.

odrasti i uhvati se života....
versilov is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 21:40.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger