Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika > Dekorativna kozmetika

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 07.02.2018., 22:53   #3281
meni ima ljepsi finish od blota.
sto zena, dvjesto sisa
forzaMILAN is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.02.2018., 11:09   #3282
Meni je sexy mama bolja od blota. Hoces od blota pa do samog matiranja.

Poslano sa mog SM-G935F koristeći Tapatalk
__________________
#nedamise
Aeon+ is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.02.2018., 17:59   #3283
Tja, dobro da Blot onda nisam isprobala...
Ljepši finish na meni ima Catrice transparentni u crnom pakiranju.

Kad smo već kod finisha, koji je kompaktni onda naj naj za blotanje?
Svijet najglasnije trubi o Charlotte Tilbury, ali voljela bih čuti vaša iskustva.
__________________
Progress over perfection.
Ye Yo is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.02.2018., 18:20   #3284
I meni je CT u planu uskoro isprobati, a dotad mi je i dalje sexy mama br.1
Od jeftinijih bourjois healthy balance, ali nema toliko lijep finis kao balm.

Poslano sa mog SM-G935F koristeći Tapatalk
__________________
#nedamise
Aeon+ is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.03.2018., 23:38   #3285
Kakav vam je Ben Nye banana u prahu? Imala sam ga prije par godina na wl i nikad kupila, makeup mania stranica ili ima neka povoljnija?
Lilli_007 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.03.2018., 00:57   #3286
Zut. Jako zut. Ali fino mljeven i potpuno lagan na licu

Poslano sa mog SM-G935F koristeći Tapatalk
__________________
#nedamise
Aeon+ is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.03.2018., 01:15   #3287
Quote:
Aeon+ kaže: Pogledaj post
Zut. Jako zut. Ali fino mljeven i potpuno lagan na licu

Poslano sa mog SM-G935F koristeći Tapatalk
To mi se sviđa, hvala na odgovoru. Naručujem sljedeći mjesec, samo da nađem najbolji link.
Lilli_007 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.03.2018., 10:03   #3288
E to ne mogu pomoci, ja sam ga daaavno narucivala, ne sjecam se ni odakle. Javi dojmove

Poslano sa mog SM-G935F koristeći Tapatalk
__________________
#nedamise
Aeon+ is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.03.2018., 11:25   #3289
Quote:
Aeon+ kaže: Pogledaj post
E to ne mogu pomoci, ja sam ga daaavno narucivala, ne sjecam se ni odakle. Javi dojmove

Poslano sa mog SM-G935F koristeći Tapatalk
Javim, čujemo se za 2,5 mj haha.
Lilli_007 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.03.2018., 11:35   #3290
Hahaha, ma samo ti pisi dojmove, kad god bili

Poslano sa mog SM-G935F koristeći Tapatalk
__________________
#nedamise
Aeon+ is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.03.2018., 10:18   #3291
Rasprava oko becce na bronzerima me potakla da ostavim kratki osvrt na Becca multi tasking perfecting powder.

Stigao mi je nedavno ali sam ga tek ovaj vikend pošteno isprobala. Uzela sam ga prvenstveno da vidim kakav će mi biti kao go-to puder (foundation) kojeg ću nanjeti u par sekundi za ujednačeni ten. Inače nisam fan praškastih podloga ali ovo je malo je reći divotica
Ne izgleda nimalo ali baš nimalo puderasto ni praškasto na koži, stopi se presavršeno sa kožom, zagladi pore, iako je mat ne zamatira skroz nego kad se stopi nakon kratkog vremena finish postane taman lagano zdravo glowy, ne znam kak to objasniti. Skroz fino mljeven, jako pigmentiran i jako malo je dovoljno za ujednačiti ten, nadogradiv je pa može i do jačeg prekrivanja, ne uvlači se, traje cijeli dan a osjećaj na koži je da nemaš ništa. Ja sam oduševljena

Stigao mi je u nijansi tan, sad mi je bez selftana mrvu pretaman. Zato ga nisam ni probavala kao setting puder ali s obzirom na iskazane performanse kao podloga mislim da i to odrađuje savršeno. Oduševio me toliko da ću uzeti još dvije nijanse, beige i warm honey. Beige za dane kad sam svijetlija a warm honey za bronzer. I da ih mogu mixati po potrebi kad sam u nekim međunijansama

Bravo Becca!
MisMali2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.03.2018., 10:54   #3292
Kako si ga dobro opisala, malo mi fali da i ja kupim. Dobro bi mi dosao neki puder u prahu koji mogu samostalno nositi. Svi koje imam su bijeli

Sent from my LG-H840 using Tapatalk
Catrice is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.03.2018., 12:47   #3293
Quote:
Catrice kaže: Pogledaj post
Kako si ga dobro opisala, malo mi fali da i ja kupim. Dobro bi mi dosao neki puder u prahu koji mogu samostalno nositi. Svi koje imam su bijeli

Sent from my LG-H840 using Tapatalk
Ne znam kaj da ti kažem osim kupuj

Ne mogu mu naći niti jednu manu, baš me oduševio. Toliko je pigmentiran da ga je stvarno potrebno jako malo ili tek malo više za bolje prekrivanje, stopi se sa kožom tako nekako predivno.. pusti da koža diše, da zdravi lagani glow kože dođe do izražaja a ten ujednačen. Niti se primijeti da imaš puder niti ga osjećaš a koža divna. Blenda se sam od sebe, par poteza i gotova si... ma mogla bi mu do sutra pjevati hvalospjeve

Mislim da nećeš požaliti i javi dojmove ako ga uzmeš
MisMali2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.03.2018., 20:09   #3294
Quote:
MisMali2 kaže: Pogledaj post
Rasprava oko becce na bronzerima me potakla da ostavim kratki osvrt na Becca multi tasking perfecting powder.

Stigao mi je nedavno ali sam ga tek ovaj vikend pošteno isprobala. Uzela sam ga prvenstveno da vidim kakav će mi biti kao go-to puder (foundation) kojeg ću nanjeti u par sekundi za ujednačeni ten. Inače nisam fan praškastih podloga ali ovo je malo je reći divotica
Ne izgleda nimalo ali baš nimalo puderasto ni praškasto na koži, stopi se presavršeno sa kožom, zagladi pore, iako je mat ne zamatira skroz nego kad se stopi nakon kratkog vremena finish postane taman lagano zdravo glowy, ne znam kak to objasniti. Skroz fino mljeven, jako pigmentiran i jako malo je dovoljno za ujednačiti ten, nadogradiv je pa može i do jačeg prekrivanja, ne uvlači se, traje cijeli dan a osjećaj na koži je da nemaš ništa. Ja sam oduševljena

Stigao mi je u nijansi tan, sad mi je bez selftana mrvu pretaman. Zato ga nisam ni probavala kao setting puder ali s obzirom na iskazane performanse kao podloga mislim da i to odrađuje savršeno. Oduševio me toliko da ću uzeti još dvije nijanse, beige i warm honey. Beige za dane kad sam svijetlija a warm honey za bronzer. I da ih mogu mixati po potrebi kad sam u nekim međunijansama

Bravo Becca!
Prodano , što misliš koja bi od tih nijansi bila za nc30, uzela bi za kasnije jer za sad imam dovoljno.
sobarica is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.03.2018., 00:33   #3295
Quote:
sobarica kaže: Pogledaj post
Prodano , što misliš koja bi od tih nijansi bila za nc30, uzela bi za kasnije jer za sad imam dovoljno.
Uzmi beige. Šteta da nije veći izbor nijasni, zakomplicirali sa samo ovih 7, raspon je u prevelikim skokovima. Light be rekla da je za oko nc20, beige tu oko nc30. Mislim da nećeš fulati sa beige za nc30
MisMali2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.03.2018., 19:07   #3296
Super, hvala ti MisMali2
sobarica is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.03.2018., 19:18   #3297
Dobro da si pitala. Ja sam sebi planirala uzeti beige, mislila sam da tebi treba tan

Sent from my LG-H840 using Tapatalk
Catrice is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.03.2018., 20:05   #3298
Meni će ovo sigurno trebat na ljeto! Ako si nađem nijansu
nemam-iksicu is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.03.2018., 21:26   #3299
Quote:
Catrice kaže: Pogledaj post
Dobro da si pitala. Ja sam sebi planirala uzeti beige, mislila sam da tebi treba tan

Sent from my LG-H840 using Tapatalk
Ja mislim da će i tebi za ljeto biti beige isto ok
sobarica is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.03.2018., 22:15   #3300
Nisam pametna, stopi se on lijepo sa kožom i može se jedna nijansa provući za više tonova. Čini mi se da su to tak nekak i zamislili ali svejedno su u.. motku sa nijansama. Ako maknemo na stranu dvije najtamnije, ma i tri jer i warm honey je na dark side, ostaje 4 nijanse za nas white people

Fair za snjeguljice, light bi rekla da prolazi za nc20 i može se provući do nc25 Beige mi se za nc25 čini pretaman tak da bi bio tu oko nc30 a tan se može navući za nc35 ali malo jače ruke je on prije cca nc40.

Ne znam koju nijansu Catrice ljeti nabaci ali tebi Sobarice bi tan bio dobar u onom periodu kad se penješ prema nc40. Za nc30 sigurno nije. Zato bolje beige.

Umorna sam ko pas sad i stvarno mi se ne da, ali sutra ću vam poslikati tan kraj nc35 za usporedbu da vidite.
MisMali2 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 17:48.