Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 21.12.2006., 10:53   #161
naše društvo ostaje i dalje muško-centrično. sve se vrti oko veličine kite, ništa oko širine vagine. a istina jest da za svaku vaginu postoji broj kite, ili obrnuto. ako to tako gledamo.

ako gledaš za seks, ma nađi si što ti paše. ako gledaš za ozbiljnije, mislim da bi ipak malo važnije trebalo biti s kakvom osobom imaš posla, nego kakva je vagina ili kita.
zed_alive is offline  
Old 21.12.2006., 11:00   #162
U pravu si. Mislim da je teze naci vaginu za borer od 25cm nego onom ko ima 18-19cm.
Rulez Zzz..
__________________
Trebate posjetitelje za vas blog, sajt, forum itd..?
Kontaktirajte me!
diskrecija5 is offline  
Old 21.12.2006., 11:09   #163
Ionak je najveći broj onih srednje klase, iako se i ona jako razlikuju po samoj građi, tipu sluznice, načinu na koji se vlaže i u krajnjoj liniji osjetljivosti. Ma ima tu milijarda parametara s obe strane samo što se anatomije tiče, a da ne govorim o preferencama drugog tipa isto tako s obe strane.

Glavno da se vi frajeri userete kad vam komad brije na veličinu il neš. Nah. Treba osvjestit činjenicu da i kod njih postoji GRAĐA organa, a ne samo brijat na duljinu i širinu. Isto tako treba skužit da se koji put radi o kompatibilnosti/inkompatibilnosti bez obzira na specifikacije "na papiru". Puno je više toga tu nego kaj jedna prosječno bedasta žena i prosječno ustrašeni frajer mogu skužit iz prve.
Drito Konj is offline  
Old 21.12.2006., 12:49   #164
Quote:
diskrecija5 kaže:
U pravu si. Mislim da je teze naci vaginu za borer od 25cm nego onom ko ima 18-19cm.
Rulez Zzz..
ali ima i vagina kojima je sve preko 15 centi tu mač. međutim to uopće nije bila glavna misao mog posta
zed_alive is offline  
Old 21.12.2006., 13:06   #165
Quote:
Drito Konj kaže:
Vama retajima i dalje nije jasno da se ne mogu uspoređivat veličina kite i veličina sisa, nego veličina (građa) kite i građa vagine, pička mu materina. Ima tunela, ima malenih, ima iznimno plitkih, uskih, ima onih za koje ti tikvica od kilograma nije dovoljna....
Odlično poznavanje tematike iz ženskog kuta
gven_s is offline  
Old 29.08.2010., 22:23   #166
Quote:
guzičica_tratinčica kaže: Pogledaj post
nema ništa bolje od prave,pune k** u uspravnom položaju

he he,možda sam malo prosta,al brate veličina je bitna,ako će išta u mene, onda nek bude bar pošteno!ha ha
Upri u me ko u životinju!
a lijepo ju je i za vidit
Ana_18 is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 00:10.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger