Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika > Dekorativna kozmetika

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 10.12.2003., 01:57   #21
kupujem mac lip glass..volim sjajne cube
AFRODITA69 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.12.2003., 11:17   #22
Meni je Dior Addict prozirni naj sjajilo

Onaj Maybellineov wannabe Juicy tubes je ljepljivo i fuj

E sad, ne znam ali mislim da ima u DMu nekaj - Manhattan - e to je fino, po kokosu, prozirno sjajilo, al se brzo skida
Crow Jane is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.12.2003., 20:45   #23
Macovo je jako dobro, no iznenadilo me i novo Avonovo Quick pen... meni savršeno! Samo malo zavrtiš donji dio, i na četkici se pojavi sjajilo. Ima oko 10 nijansi, nije mi skupo, sada je na sniženju samo 65 kuna.
Belle is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.12.2003., 20:55   #24
Ja koristim sjajilo od Chanela sa nekim sljokicama i ful je
__________________
Boh?
Alyssa is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.12.2003., 20:59   #25
a najsjajnije je od black radiance bjelo sa sljocicama u boji kaj se onak presijavaju prema svjetlu...i taj je 2.95$samo kaj se odma skine!
AFRODITA69 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.12.2003., 11:56   #26
ja ne volim bourjois.tocnije ne volim njihova sjenila.imam 2 i totalno su mi bezveze.kao da ih nema na ocima,a i oljuste se brzo.
Lola is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.12.2003., 12:01   #27
Ja jako volim Lancome Juicy Tubes (i to narocito boje Raisin, Fraise i Lychee).
MAC mi je isto ok, a u zadnje vrijeme otkrila sam i Lancasterova koja su me ugodno iznenadila.
nina is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.12.2003., 22:43   #28
Re: sjajilo za usne

Quote:
matilda kaže:
zadnje sam kupila neko u DM-u, jeftino, neka žnj marka- Quori i kak cesto oblizujem usne, mislila sam da cu od tog fuj okusa! fuj! ko neko ljepilo!

to je jako relativno-nedavno sam imala važan izlazak i skužila sam već vani da sam zaboravila sjajilo..i onda sam jurnula u najbliži i dm i pošto nisam računala s kupnjom, mogla sam kupiti samo taj quori i meni je odličan!
__________________
Katkad si vjetrobran,a katkad mušica.
Tinach is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.01.2004., 15:48   #29
Re: sjajilo za usne

Quote:
matilda kaže:
jel dobro ovo novo od L´oreala, Glam shine?
Kupila sam ga nedavno u prozirnoj varijanti... Sviđa mi se jer dugo traje i nemam dojam da je preljepljivo. Stvarno je .
little wonder is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.01.2004., 15:55   #30
da glam shines nisu losi,ja imam prima donna i prekrasna je boja i jako se sjaji.
AFRODITA69 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.01.2004., 16:38   #31
Juicy Tubes su mi odlicne, em je dobar ukus i em sjaju li sjaju usne, ako ne volite sjalila sta su ljepljiva onda ovaj nije za vas. Ali meni je
__________________
I hate quotations. Tell me what you know.
zucchera is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.01.2004., 19:19   #32
ali ovog od l´oreala nema vise po parfumerijama, skoro sve rasprodano!
jerry is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.01.2004., 19:28   #33
evo sad sam prije minutu isla isprobati neko sjajilo kaj sam na buf kupila jucer...u flasickici je -prozirno i na cepu gore je eyeliner crni.
sjajilo se zove-black-i od neke leve francuske firme je...i sad si ga idem metnuti,otvorim flasicu,i nutra je kao gel,koji hladi cube-ko pepermint,ima fini okus nije ni najmanje ljepljivo,a sjaji se ko sasavo...kostalo je 99 centi,i nisam nekaj tak sjajnoga laganoga nikad probala...sutra si idem po jos par,jer to kad nestane onda nestane.......super je to-kaj je kao gel,nije masno..ima vit e i aloa.
AFRODITA69 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.01.2004., 08:09   #34
Kupila sam si prije neki dan sjajilo od Maybelline, water shine diamonds, boju pink ruby i jako sam zadovoljna, na usnama je nijansa kao boja mesa, što sam i htjela, kremast je i sjajan, bez okusa i mirisa
emili is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.01.2004., 09:40   #35
Quote:
zucchera kaže:
Juicy Tubes su mi odlicne, em je dobar ukus i em sjaju li sjaju usne, ako ne volite sjalila sta su ljepljiva onda ovaj nije za vas. Ali meni je
Meni su također Juicy tubes super, imam ih 3 komada u raznim bojama i svaki super miriši i super je okus ...pogotovo ak sam gladna
__________________
I don't care to belong to a club that accepts people like me as members.
FannyB is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.01.2004., 12:17   #36
I ja imam Juicy tubes,nijansa cerise,super mirisi i ima fini okus.Pocelo me je malo smetati sto je ljepljivo,imam osjecaj da na hladnoci pojedem i pola usnica s njim.
Postoji li neko slicno a da se ne lijepi?

Inace mi se dobra pokazala i Isadora,Svedska firma,ima ih u Sloveniji.Kazu da je kvalitetom blizu vrhunskoj kozmetiki ali cjene su im ok.Imam 2 njihova sjajila,jedan je metallic lip polish,boja izmedju breskve i pink,dugo traje na ustima i drugi neki skoro prozirni roza sa sljokicama,taj bas razsvjetli usta ali sljokica svuda
Noemi is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.01.2004., 14:09   #37
Bogami je i ovo Revlonovo LipGlide zakon
Crow Jane is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.01.2004., 14:21   #38
Quote:
Noemi kaže:
I ja imam Juicy tubes,nijansa cerise,super mirisi i ima fini okus.Pocelo me je malo smetati sto je ljepljivo,imam osjecaj da na hladnoci pojedem i pola usnica s njim.
Postoji li neko slicno a da se ne lijepi?
Biotherm ima Glossy Shine, slicno pakovanje kao Juicy Tubes. Jos nisan probala pa neznan dali je ljepljivo kao JT.
__________________
I hate quotations. Tell me what you know.
zucchera is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.01.2004., 14:23   #39
Quote:
zucchera kaže:
Biotherm ima Glossy Shine, slicno pakovanje kao Juicy Tubes. Jos nisan probala pa neznan dali je ljepljivo kao JT.
Da li je netko probao?Nisam vidjela dekorativnu kozmetiku od Biotherma kod nas.
Noemi is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.03.2004., 03:37   #40
Lancome sjajila

ima ko novo sjajilo od lancome?ja sam si tak slucajno nabavila srebrno,i bila sam ugodno iznenadena koliko dugo traje i kak ljepo napravi ruz sjajnim..ima vise boja-prozirne sa cesticama...imam jos i sa zlatno/bordo cesticama-koje da jednu toplu boju usnama..i onda srebrno lila boja mesa...metalik,koje traje jako dugo.nisu cak i ne preskupa.i po svemu cak su mi bolja nego versace-ova.pogledajte si!
AFRODITA69 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 13:28.