Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa

Alternativa Noetički pristup stvarnosti.
Podforumi: Astrologija, Na rubu znanosti, Magija i mistika, Alternativno liječenje

Pogledaj rezultate ankete: David Icke je:
lud 82 28.57%
u pravu 45 15.68%
ima istine, ali ne vjerujem u sve 119 41.46%
svaka čast, ima muda izaći u javnost 41 14.29%
Glasovatelji: 287. Ne možete glasovati u ovoj anketi

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 20.02.2007., 14:06   #21
Quote:
plavushazg kaže: Pogledaj post
...recimo da je to tako ili barem samo nesto od toga kako to da je on jedini ili barem jedan od malobrojnih kojemu je dopusteno o tome govoriti u javnosti tj. kako to da ga nisu sprijecili, ili im je mozda u interesu da ljudi saznaju ''istinu''...
možda zato što ga ne shvaćaju kao nekakvu prijetnju......baš zbog tih reptila
Rain is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.02.2007., 15:54   #22
Quote:
No123 kaže: Pogledaj post
Ma, i pričao i sprovodio u djelo Govorio sam i da sam neuništiv i da ne mogu poginuti, nitko mi nije vjerovao, pa sam se onda s novim autom zaletio brzom brzinom kroz čisto crveno na semaforu u prolazeća auta u centru grada i razbio svoj auto, totalna šteta, i još dva druga. Izišao sam iz auta, stao na sred raskrižja i galamio: "Šta je pačići, još vam nije jasno"
al si lud ,svaka cast
DracoZevilOne is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.02.2007., 16:04   #23
svi znamo da nesto nije u redu,ali ne zna ni Icke sto nije uredu pa pise svoje verzije prica i povezuje kako god zna,ovo o reptilima ce povjerovat samo naivne osobe koje rjesenje nekih stvari traze u bajkama i pricama covjeka koji ima samo svoje vidjenje,a ne znaje.Osobe koje pisu ove stvari su autorativni fanatici kojima je cilj da ljudi povjeruju u to,stvara paniku i strah kod citaoca i lake osobe ce nasjest na to.
DracoZevilOne is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.02.2007., 16:17   #24
Dragi moji , pa cijela poanta rada Davida Icke - a i njegove tvrdnje su date sinoć u emisiji.
Naša moć mozdane percepcije ( barem u većine nas ) nije u stanju prepoznati pravo stanje stvari.
Pa je tako i realno očekivati da nećete vidjeti, osjetiti ili prepoznati ono što jedan vrlo mali broj ljudi može ( gornja anketa ide samo tome u prilog )
Teorija EU koju je sinoc iznio me je zaprepastila, ne zbog toga sto u to ne vjerujem , nego zato jer ja to tvrdim vise od 10 godina, pa su me jutros zvali neki prijatelji koji znaju za te "moje teze", a gledali su emisiju sinoć .
Napominjem da nisam citao njegove knjige, da se nisam susretao sa njegovim radom, tek nesto usput.
Sto se reptila tice, pa i on sam navodi da to i ne razumije, te ne moze nesto tvrditi ili ne....
Kao kršćanin se mogu složiti sa podosta toga....reptili---zmije recimo, sto oznacavaju samo zlo, zar ne, simbolika i za našu europsku civilizaciju dosta je jaka.
Mnogi očevici su tvrdili da su vidjeli ljude reptile, o tome se govori......uzmite samo lik zmaja???
ne bi se složio da sam autorativni fanatik, drukcije razmisljam i shvacam stvari, a to sam ja i jos neki u manjini nikako ne znači da samnom nesto nije u redu...


David Icke osoba, čovjek, ostavio je neobjašnjivo jak utjecaj na mene, mozda znam i zašto.

Poruka ljubavi............ima li se tu što dodati? nema...
Ljubav se ne može objasniti uz sve pokušaje, pa ipak vjerujemo u nju.

Zadnje uređivanje matko07 : 20.02.2007. at 16:29. Reason: nadopuna
matko07 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.02.2007., 16:25   #25
[QUOTE=plavushazg;7477845]gledala sam jucer na rubu znanosti...pa ima nesto u tome kaj icke govori, naravno tesko je povjerovat u ono s gmazovima ali on je u par navrata reko da se tu ne misli da oni doslovno mijenjeju oblike nego vise da su sposobni mijenjat misli na visim frekvencijama jako brzo valjda zbog te mutirajuce dna, i zanimljivo je ono da su ustvari obitelji predsjednika sad-a krvno povezane iako imaju drugacije prezime. no dobro, ima tu svega al mene zanima...recimo da je to tako ili barem samo nesto od toga kako to da je on jedini ili barem jedan od malobrojnih kojemu je dopusteno o tome govoriti u javnosti tj. kako to da ga nisu sprijecili, ili im je mozda u interesu da ljudi saznaju ''istinu''...vjerojatno puno vise ljudi zna nekaj o tome ali malo njih govore ili je malom broju dozvoljeno govorit al kak bas tim ljudima i bas sada, cinjnica je da se tezi centralizacciji, tj globalizaciji u svijetu sve vise tj. sve vise je to ''ocito'' sve se stavlja pod unije pod banke pod fondove pod vojne zajednice a samo zbog kontrole. i jos nekaj ono kaj sam cula na telki mislim da se nekaj sprrema polako jer s jedne strane ovi grade bombe s druge strane rusi govore da ce zbombat poljsk i cesku ako ustupe amerima teriorij...a navodno su rekli da ce iran i te zemlje koje grade bombe bit spremne do 2012.god. o kojoj godini se btw isto tak dosta pricalo.[/QUOTE]

pa kada bi svi mogli sve znati, onda se ne bi ovakve stvari ni događale....
zasto on govori , a oni kako kažeš ne reagoraju ( a tko kaze da ne reagiraju )
zasto?? on je u misiji vise sile za dobrobit ljudi ( pretpostavka ), pa je tom logikom i pod zastitom te iste sile, Boga....sjetite se samo starozavjetnih proroka....mene je upravo to sve sinoc podsjetilo na Jeremiju, Ezekiela, Mojsija...Izaiju........
Sve sto smo u tehnologiji dobili u zadnjih 100 godina ima cijenu, cijena je sloboda......i ovaj net je zatvor, ali s druge strane izvor i brzina svih informacija, kako pozitivnih, tako i onih negativnih.
Nad svijet se nadvila velika mržnja i nepovjerenje........
matko07 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.02.2007., 16:30   #26
Quote:
matko07 kaže: Pogledaj post
Nad svijet se nadvila velika mržnja i nepovjerenje........
I sam Icke zagovara Ljubav- najviši smisao, samosvijest i toleranciju kao bitne odrednice ljudskog opstanka.
__________________
Be yourself, no matter what they say.
arna is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.02.2007., 16:33   #27
Quote:
DracoZevilOne kaže: Pogledaj post
svi znamo da nesto nije u redu,ali ne zna ni Icke sto nije uredu pa pise svoje verzije prica i povezuje kako god zna,ovo o reptilima ce povjerovat samo naivne osobe koje rjesenje nekih stvari traze u bajkama i pricama covjeka koji ima samo svoje vidjenje,a ne znaje.Osobe koje pisu ove stvari su autorativni fanatici kojima je cilj da ljudi povjeruju u to,stvara paniku i strah kod citaoca i lake osobe ce nasjest na to.
Čitam li ja to paniku i strah kod tebe ?

Zadnje uređivanje matko07 : 20.02.2007. at 16:34. Reason: ispravak
matko07 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.02.2007., 16:39   #28
Da Arna.....mene ni najmanje ne lovi, ni strah ni panika, a ljubavlju se okrećem prem zlu.....
Simbolika zla - zmija, zar ne, misli u svim kultrurama.......a to ide u smjeru reptila.......
Nisam ih vidio i ne mogu dati ruku u vatru da su tu negdje oko mene....
prije nekoliko godina bila je neka emisija na hrt....o jednom čovjeku koji živi pustinjačkim životom, on je tada govorio o ljudima gušterima koje vidi najčešće noću, te da žive pod zemljom ( ili u nekoj stijeni)......nedavno je bila odlična serija Invazija na rtl.....dosta materijala za razmisljati......posebno od kuda autoru motivi za takvo što......
matko07 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.02.2007., 16:50   #29
sad mi je palo na pamet....

reptili, illuminati...

a bandic je neki dan postao "zmaj od kamenitih vrata"





a zapravo, mozda i nije smijesno...
__________________
Throughout human history, we have been dependent on machines to survive. Fate, it seems, is not without a sense of irony.
riot is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.02.2007., 17:00   #30
Imam njegovu knjigu Najveća ljubav koju možete skinuti s linka na threadu o Davidu Ickeu(malo potražite),a jučerašnja emisija me bač ponukala da ju pročitam,nešto istine u tome ima,to se mora priznati...

i,usput rečeno,čini mi se kako ste malčice krivo shvatili ovo s reptilima,ne budite tako uskoumni(ako je to taj termin,ne znam)
Ignoramus is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.02.2007., 17:02   #31
matko07 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.02.2007., 17:06   #32
da, je......međutim ja sam naveo i simboliku.....o tome bi se dalo diskutirati, zar ne ?
matko07 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.02.2007., 17:10   #33
Quote:
DracoZevilOne kaže: Pogledaj post
svi znamo da nesto nije u redu,ali ne zna ni Icke sto nije uredu pa pise svoje verzije prica i povezuje kako god zna,ovo o reptilima ce povjerovat samo naivne osobe koje rjesenje nekih stvari traze u bajkama i pricama covjeka koji ima samo svoje vidjenje,a ne znaje.Osobe koje pisu ove stvari su autorativni fanatici kojima je cilj da ljudi povjeruju u to,stvara paniku i strah kod citaoca i lake osobe ce nasjest na to.
Vidi reptila sunce mu jebem...
pizda is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.02.2007., 17:11   #34
Quote:
No123 kaže: Pogledaj post
Zbog mojih osobnih sličnih razmišljanja koja su mi došla u glavu sama od sebe sam 1999 godine završio na psihijatriji zavezan za krevet i nakljukan tabletama i s dijagnozom F23 u otpusnom pismu.
Obzirom na tvoje postupke, cudno je da si i dobio otpusno pismo...
pizda is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.02.2007., 17:12   #35
Quote:
Druid kaže: Pogledaj post
U knjizi "The biggest secret" drugo poglavlje mu se zove "Don't mention the reptiles" i u njemu opisuje kako su mu neki frendovi savjetovali da priča o svemu samo da ne spominje te jebene reptile ...
Da mi je znat zasto su mu to savjetovali...
pizda is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.02.2007., 17:14   #36
Quote:
riot kaže: Pogledaj post
sad mi je palo na pamet....

reptili, illuminati...

a bandic je neki dan postao "zmaj od kamenitih vrata"





a zapravo, mozda i nije smijesno...
''zmaj od kamenitih vrata ''
da fakat, mozda i nije smijesno ...
plavushazg is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.02.2007., 17:14   #37
Ljudi poput Ickea ce svagdje gdje je moguce napravit senzaciju to i napravit,tako ce reci,po vama ovakve senzacije:
-da je tesla izvanzemaljac,jer da covjeku je to nemoguce,a covjek je samo saznao da je cijeli svijet pun elektrona(svaki atomska omotac i ioni)i to iskoristio na razne nacine
-da piramide izgradili vanzemaljci,jer jos ne znaju principe radnje jos uvijek
-da nas truju GMO hranom,fluorom,raznim kozmetickim preparatima ,samponima
-da se koriste razni rituali gdje se koju ljudi da bi oni reptili mogli prezivit.(uzmimo npr. KKKlan on nije klao ljude za zrtvu demonima nego zato jer revoltirani bjelci nisu htjeli crnce i zaljeli su zadrzat bijelu ameriku,nimalo ne sumljam da bi se tako nesto dogodilo kad bi poceli navaljivat crnci u velikom broju u hrvatsku)
-to sto se reptili zmajevi i zmije pojavljuju od kine,japana,indije pa sve do germanske,i opcenito svim kulturama da je to dokaz da je to zivilo npr. rijec zmaj(dragon,drakon)dobijemo dracon(ili ti covjek reptil (draconian) i poslije cak dracula koji ljudima sise krv,pa cak chuppachabre reptili koji jedu koze(opa masonske ljubimice) o njima vise na: http://en.wikipedia.org/wiki/Reptilian_humanoid
-da ljudi koji meditiraju da im se tad mislima hrane reptili iz nekakvih dimenzija.(wtf?ma kakve dimenzije),da su zapravo sljepi i daju energiju i da im se ovi prikazuju laznom slikom boga
-da smo poput ovaca koje se kontrolira pomocu medija(ovo stoji i ovo je istina
jer hoce nam se nametnut nacin razmisljanja kakav oni hocu npr. Rat u Iraku,Vijetnamu,palestinci,8000 afganistanskih talibana(pobijeno nakon predaje kad im je bilo receno da ce bit spaseni 5000 ih je ubijeno 3000 nestalo) ,gledajte glupe filmove i citajte kako beckham ima novi friz dok mi koljemo po iraku ljude(jedan marinac je zrtva dok 300000 iracana ko ih j***...

itd....

Svaka stvar ima objasnjenje,ali ce covjek rade prihvatit ono lakse mu shvatljivo nego istinu.

I za Matka samo cu rec da me nije niti strah niti panika nakon takvih gluposti,imao sam jednu fazu kad sam procitao skoro sve s galaksije,knjige i tekstove poput: historije galaksije,najvecu tajnu,masonstvo u hrvata,revizija postanka,hiramov kljuc,mentalni psihicki trening jogija,billya myera, alistera i de la vaya,donosioce novog svitanja,orwella 1984,farmu i razne textove o drogama,zivotu, i mogu reci da sad imam jedan normalan pogled na svijet i logicko razmisljanje,o stvarima oko nas.

samo hocu rec da ljudi procitaju vise autora,a ne da uzmu Ickea i da recu to je to i gotovo.
DracoZevilOne is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.02.2007., 17:15   #38
Quote:
pizda kaže: Pogledaj post
Vidi reptila sunce mu jebem...
cuvaj se popat cu ti pamet,cim dodem iz 6 dimenzije
DracoZevilOne is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.02.2007., 17:17   #39
Nevjerojatno da svaka, ama bas svaka budalastina, koliko god besmislena i nedokazana bila, uspjeva skupiti zapanjujuce sirok krug poklonika ukoliko je propagirana s dovoljnom zestinom.
enax is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.02.2007., 17:21   #40
Quote:
enax kaže: Pogledaj post
Nevjerojatno da svaka, ama bas svaka budalastina, koliko god besmislena i nedokazana bila, uspjeva skupiti zapanjujuce sirok krug poklonika ukoliko je propagirana s dovoljnom zestinom.
Napokon netko normalan.

Tocno tako,lik kojega malo tko vani u svijet vise obadiva pojavi se u jednoj trecerazrednoj emisiji i pretvori pol hrvata u svoje sljedbenike.To samo dokazuje i pokazuje njihovu naivnost.
DracoZevilOne is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 14:18.