Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 30.05.2009., 17:27   #81
PRijatelju da nisi mozda lizao anus nekom pederu pa ti je provirio njegov glavic kad si ga uzbudio?
__________________
Previše godina, previše iskustva, Previše žena, previše bančenja, Ne pitaj me ništa, ako nisi spreman/na na bešćutnu istinu!
Ero Dero is offline  
Old 30.05.2009., 21:03   #82
Quote:
Ero Dero kaže: Pogledaj post
PRijatelju da nisi mozda lizao anus nekom pederu pa ti je provirio njegov glavic kad si ga uzbudio?

joj...

__________________
"All I know is the child is my warrant and if he is not the word of God, then God never spoke..."
Death-of-Art is offline  
Old 07.06.2009., 11:13   #83
Quote:
Spreher kaže: Pogledaj post
to se ne zna... Ja u svakom slučaju mislim da može puno veći postotak nego je doživio. Dal mogu sve, polovica ili samo određeni manji postotak ja zbilja ne znam. Nitko ne zna nažalost jer su istraživanja teško izvediva i ne izvodi ih se baš.

I moguća je ejakulacija stimulacijom klitorisa. To nisam osobno doživio, ali moguće je da.

evo ja cu kao zena da odgovorim na ovo pitanje.
prvo decku koji nezna jeli to klitoris.
pitaj nju vjeruj mi da ona zna sta je to.
neke zene imaju vise izrazen klitoris i sramne ustne.
kod uzbudivanja se jos vise sve poveca i nabrekne( nesto kao kod vas decki ali u manjih dimenzijah)

kazes da si vec lizao ali nije bilo tako.ocito tada tvoj liz nije potrefio njenu tocku na kliticu.

a sad o ejakulaciji kod zena.
evo ja sam jedna od zena koja dozivi ejakulaciju.dali je to lizanjem klitica ili sexom.
znam kada sam imala jednog parnera jako se iznenadio ,covjek si mozda mislio da sam se upiskila
mislim kao ti sprener da ne moze to svaka doziviti.jer jako sam otvorena sto se tice toga.i upitala sam par prijateljica sve su em cudno gledale i nijedna nije to dozivjela.

eto ja sa svako lizanje i svaki sex dobijem ejakulaciju.jedino slaba tocka toga je sto moram uvijek nekakav rucnik postavljati ispod guze jer napravim poplavu .i ako sam negdje hm da moram paziti sve mi u glavi joj sve ce biti mokro al biga takve smo neke.
romanticnadusa is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 19:14.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger