Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Pogledaj rezultate ankete: Ja:
"hvatam" potencijalnog/nu partnera/icu 18 58.06%
čekam da budem uhvaćen/a od potencijalnog partnera/ice 13 41.94%
Glasovatelji: 31. Ne možete glasovati u ovoj anketi

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 04.04.2008., 15:36   #1
"Dobar momak"+"loša cura", "loš momak"+ "dobra cura"

Da, neobičan mi je naslov teme ali...

....gledam okolo tko s kim na kraju završi i uočavam da loše cure uhvate dobre momke i obratno dobre cure bivaju uhvaćene od loših momaka. Nije to uvjek tako ali postotak je respektativan.

Sad, nije ni glavni problem u "hvatačima" odnosno "hvatačicama" nego je problem i u tome šta npr. "dobra"- ok cura čeka da je uhvati "zvijer" a "dobar"- ok momak ne primjećuje neku "dobricu" s kojom bi lako posložio "životnu slagalicu".

Mislim da naše ponašanje i naše vanjsko prezentiranje ne prati uvjek naše unutarnje težnje. Čudno ponašanje, nas ljudske pasmine.

Često koristim "..." jer je relativan pojam što je nekome dobro a što ne.



Činjenica je i to da uspješni "lovci" ili "lovice" često i dobiju ono šta su željeli a
oni mirni koji razmišlaju o tome šta će im sudbina pružiti ostanu "kratki" i razočarani.

Nekad su samo muškarci bili oni koji su hvatali željene partnerice, danas su i žene/cure te koje hvataju (možda se ne koriste klasičnima muškim metodama ali i one definitivno "hvataju")

Šta mislite o ovome?
__________________
samo mijena stalna je
deep_purple is offline  
Old 04.04.2008., 15:51   #2
Mislim da bih hvatala kad bi našla nešto vrijedno hvatanja.
Za sad puštam da me hvataju. I nadam se da će nekome uspit. Dobar, loš, zao...ne važno. Samo da me uhvati i da me makne odavde di sam sad.
__________________
Oprosti mi Bože šta sam Dalmatinka...
Madamoiselle is offline  
Old 04.04.2008., 15:52   #3
Quote:
deep_purple kaže: Pogledaj post
Da, neobičan mi je naslov teme ali...

....gledam okolo tko s kim na kraju završi i uočavam da loše cure uhvate dobre momke i obratno dobre cure bivaju uhvaćene od loših momaka. Nije to uvjek tako ali postotak je respektativan.

Sad, nije ni glavni problem u "hvatačima" odnosno "hvatačicama" nego je problem i u tome šta npr. "dobra"- ok cura čeka da je uhvati "zvijer" a "dobar"- ok momak ne primjećuje neku "dobricu" s kojom bi lako posložio "životnu slagalicu".

Mislim da naše ponašanje i naše vanjsko prezentiranje ne prati uvjek naše unutarnje težnje. Čudno ponašanje, nas ljudske pasmine.

Često koristim "..." jer je relativan pojam što je nekome dobro a što ne.



Činjenica je i to da uspješni "lovci" ili "lovice" često i dobiju ono šta su željeli a
oni mirni koji razmišlaju o tome šta će im sudbina pružiti ostanu "kratki" i razočarani.

Nekad su samo muškarci bili oni koji su hvatali željene partnerice, danas su i žene/cure te koje hvataju (možda se ne koriste klasičnima muškim metodama ali i one definitivno "hvataju")

Šta mislite o ovome?
a sta si ti uvatio?
Alex84 is offline  
Old 04.04.2008., 15:53   #4
Quote:
Madamoiselle kaže: Pogledaj post
Mislim da bih hvatala kad bi našla nešto vrijedno hvatanja.
Za sad puštam da me hvataju. I nadam se da će nekome uspit. Dobar, loš, zao...ne važno. Samo da me uhvati i da me makne odavde di sam sad.
ajmo ja i ti na Havaje
Alex84 is offline  
Old 04.04.2008., 15:53   #5
koliko puta ćemo raspravljat o stereotipima...

loši momci i cure vjerojatno i jesu loši, ali dobri momci i cure najčešće nisu dobri momci i cure već ljudi koji nemaju svoje "ja", boje se izreći svoje mišljenje, nemaju inicijative...

ne vatam ništa nit sam se pustio da budem uvaćen... uvatili smo se već... ona loša, ja loš, pa ćemo vidit...
__________________
“We are going to have the most diverse and inclusive civilizational collapse in history” — Oilfield Rando on “X”
Basta is online now  
Old 04.04.2008., 15:54   #6
Relativne gluposti..
__________________
U srcu mi bol, jer još sanjam tvoj lik..
Kad si otišla na usnama mi ostao krik..
grohl is offline  
Old 04.04.2008., 15:55   #7
A po cemu ti to prosudjujes koji/a decko/cura je dobar/ra a koji/a los/a? Izgled ili?
payne is offline  
Old 04.04.2008., 15:59   #8
Quote:
Madamoiselle kaže: Pogledaj post
Mislim da bih hvatala kad bi našla nešto vrijedno hvatanja.
Za sad puštam da me hvataju. I nadam se da će nekome uspit. Dobar, loš, zao...ne važno. Samo da me uhvati i da me makne odavde di sam sad.
a izgleda da je tebi vec do grla doslo, šta je reći?
Neodoljivi is offline  
Old 04.04.2008., 16:05   #9
losi i dobri ? losi i dobri? losi i dobri? crno i bijelo......jing i jang? boni i klajd, batman i robin, mujo i haso, vanilija i cokolada, lonac i poklopac, cekic i cavao, okvir i slika, nokat i zanokat, sir i vrhnje, kuna i lipa, kramer i kramer, ponos i nos, olovka i siljilo, coffie anan i carla del ponte,
zasto svaki jebeni put citam o losim i dobrim.......los i dobar, los i dobar...



a sta ako je siv?
Vrag_u_snjegu is offline  
Old 04.04.2008., 16:13   #10
Quote:
payne kaže: Pogledaj post
A po cemu ti to prosudjujes koji/a decko/cura je dobar/ra a koji/a los/a? Izgled ili?
Sveukupni dojam, recim da je izgled u drugom planu.
__________________
samo mijena stalna je
deep_purple is offline  
Old 04.04.2008., 16:15   #11
Quote:
Vrag_u_snjegu kaže: Pogledaj post
losi i dobri ? losi i dobri? losi i dobri? crno i bijelo......jing i jang? boni i klajd, batman i robin, mujo i haso, vanilija i cokolada, lonac i poklopac, cekic i cavao, okvir i slika, nokat i zanokat, sir i vrhnje, kuna i lipa, kramer i kramer, ponos i nos, olovka i siljilo, coffie anan i carla del ponte,
zasto svaki jebeni put citam o losim i dobrim.......los i dobar, los i dobar...



a sta ako je siv?
Lipo sam napisa da koristim "..." jer tu nema jasne podjele na dobre i loše. Mi za sebe odprilike znamo šta je dobro a šta loše, nekome naša percepcija izgleda naopako.
__________________
samo mijena stalna je
deep_purple is offline  
Old 04.04.2008., 16:16   #12
Quote:
Neodoljivi kaže: Pogledaj post
a izgleda da je tebi vec do grla doslo, šta je reći?
Na šta točno misliš? Čiji si klon? Tko si? Kako znaš?
__________________
Oprosti mi Bože šta sam Dalmatinka...
Madamoiselle is offline  
Old 04.04.2008., 16:17   #13
"Dobar momak"+"loša cura", "loš momak"+ "dobra cura"

Quote:
deep_purple kaže: Pogledaj post
.....Činjenica je i to da uspješni "lovci" ili "lovice" često i dobiju ono šta su željeli a
oni mirni koji razmišlaju o tome šta će im sudbina pružiti ostanu "kratki" i razočarani.

Nekad su samo muškarci bili oni koji su hvatali željene partnerice, danas su i žene/cure te koje hvataju (možda se ne koriste klasičnima muškim metodama ali i one definitivno "hvataju")

Šta mislite o ovome?
Pa ima istine u tome. Ali ne bi toliko generalizirala. Mislim da mi svi lovimo(i dobri i loši),dečki nešto više a samo sramežljive osobe i neke cure koje još imaju ono nešto "primitivno"(malo glupi izraz ali mislim na atavizme iz prošlosti da su uvijek muškarci ženama prilazili) u sebi ne love.Ja "lovim" () ali se ne bi baš nazvala lošom curom (a.k.a.gadura). Ako vidim nešto što želim ne da mi se čekati i možda propustiti priliku da se spetljam s tim tipom.
Ne bi se složila sa Bastomda dobri ljudi nemaju svoje "ja". Pa i dobri dečki love.
ella6 is offline  
Old 04.04.2008., 16:18   #14
Quote:
Madamoiselle kaže: Pogledaj post
Na šta točno misliš? Čiji si klon? Tko si? Kako znaš?
Hrvatska je malo veće selo u kojem još svi nemaju vodu ali zato se svi maju internet.
__________________
samo mijena stalna je
deep_purple is offline  
Old 04.04.2008., 16:21   #15
Quote:
ella6 kaže: Pogledaj post
Ne bi se složila sa Bastomda dobri ljudi nemaju svoje "ja". Pa i dobri dečki love.
sve je relativno, dobri love ali oni smušeni i povučeni ne love a isto ih nazivamo dobrima.

Vidiš koja petljanija riči kad puno filozofiramo.
__________________
samo mijena stalna je
deep_purple is offline  
Old 04.04.2008., 16:24   #16
F 17 e to je lovac
__________________
samo mijena stalna je
deep_purple is offline  
Old 04.04.2008., 16:24   #17
Quote:
Madamoiselle kaže: Pogledaj post
Na šta točno misliš? Čiji si klon? Tko si? Kako znaš?
previse pitanja za jedan post, no pokusat cu odgovoriti:

1. to bi ti trebala znati, naime, sama si rekla da cekas da te vodi
2. hm, top sikrit, nije za pricat
3. e jebi ga sad, to si me vec jednom pitala
4. sama si rekla, samo sam malo povezo stvari

Neodoljivi is offline  
Old 04.04.2008., 17:24   #18
To subjektivno rangiranje dobar/loš je puko pretresanje slame. Dobra sam onoliko koliko me pojedinci smatraju dobrom. Analogno, loša sam koliko me pojedinac smatra lošom. Zauzimam li zbog pogleda pojedinaca stav lovca ili lovine? Ne baš.
Priznajem, željela sam Ga uloviti. Ulovila sam ga. Ili je možda on ulovio mene...pojma nemam...
__________________
Negdje u meni tvoj je znak
J, I U!
VirtualBaby is offline  
Old 04.04.2008., 17:34   #19
Quote:
VirtualBaby kaže: Pogledaj post
To subjektivno rangiranje dobar/loš je puko pretresanje slame. Dobra sam onoliko koliko me pojedinci smatraju dobrom. Analogno, loša sam koliko me pojedinac smatra lošom. Zauzimam li zbog pogleda pojedinaca stav lovca ili lovine? Ne baš.
Priznajem, željela sam Ga uloviti. Ulovila sam ga. Ili je možda on ulovio mene...pojma nemam...



o tom ti ja pricam......
tako je i kod mene...... nemam pojma ko je koga ulovio na kraju balade ja nju ili ona mene.......odnosno uloga lovca i lovine mi je mutna

jel sam ja bio lovac ili lovina?..............sa mog stanovista lovac aaa ona mi kaze da je ona lovila mene.......
Vrag_u_snjegu is offline  
Old 04.04.2008., 17:59   #20
Quote:
deep_purple kaže: Pogledaj post
sve je relativno, dobri love ali oni smušeni i povučeni ne love a isto ih nazivamo dobrima.

Vidiš koja petljanija riči kad puno filozofiramo.
ako je tako onda ova tvoja tema nema bas smisla.

ali da, dobri (u klasicnom smislu rijeci) cesto najebu ali samo ako su uz to i naivni ili neiskusni - a to uvijek i jesu barem dok ih iskustvo ne nauci da nisu svi jednako dobri.
djiz koliko dobrih decki znam koji su zavrsili sa nekim losim/iskvarenim curama s kojim neki iskusniji ne bi ni stupio u ozbiljniju vezu...
ali jbga takva zna smotat onog koji je naivan i dobar - barem na neko vrijeme jer na kraju je uvik puklo i to u momentu kad je ovaj drugi progledao. there is justice mate!
__________________
over and out!
Grazia is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 00:17.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger