Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Ostali mediji > Radio

Radio Video ga još nije ubio.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 10.12.2009., 09:26   #1
Otvoreni radio

Mislim da ovaj radio nema svoju temu pa ću sada otvoriti. Inače stalno slušam ovaj radio i super mi je.
Samo ona reklama sa stopalima. Uh. Ne gledam TV upravo zbog takvih reklama a sada je na tom radiju non stop taj odvratni zvuk ona dva stopala koja neš melju. Užas, povratit ću.
Eto morala sam s nekim podijeliti ovo.
coolinesay is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.12.2009., 09:32   #2
Ja isto uglavnom slušam samo Otvoreni radio i jako ga volim slušati. Za tu reklamu ne znam, nisam je nikada čula. Gdje si vidjela ili čula tu reklamu sa stopalima?
prilika is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.12.2009., 09:46   #3
a znaš onu kaj ima na tv-u, uhvatila sam slučajnu kada sam bila kod dečka. oni non stop gledaju tv pa dva para stopala na krevetu nešto pjevaju a nacrtana su im lica. toliko mi se riga od tog pjevanja
e da to ti je reklama od t-coma.
morat ću prestati slušati i otvoreni radio samo dok prođe ovaj period u kojem vrte tu reklamu svakih 5 sekundi. užas
coolinesay is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.12.2009., 09:59   #4
Znam za tu reklamu. Mislila sam da misliš na reklamu za Otvoreni radio, a ne za T-com. Mislim da će se ta reklama puštati sve do početka 1. mjeseca jer im je to kao novogodišnja reklama.
prilika is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.12.2009., 10:56   #5
to i je ta reklama, ona koja se pušta na tv-u pa se na otvorenom pušta, naravno, samo zvuk reklame i kraća je nego na tv-u. uglavnom, sere mi se od toga.
coolinesay is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.12.2009., 21:14   #6
hehe... koja slučajnost. danas sam nakon puuuno vremena proveo, manje-više cijeli dan uz Otvoreni. Oduševljen sam. Od jutra, pa sve do sada... Čini mi se da jedino njihovi dj-i shvaćaju da moraju svirati sve. ...or rocka, popa, housea, rnb-a... Milina!
jendvatri is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.12.2009., 21:15   #7
što se reklama tiče... sumljam da oni mogu odbiti neke reklame?!?!


ako je takva kampanja, takva je
jendvatri is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.12.2009., 21:17   #8
ta reklama je reklama za T-com na RTL-u
za otvorenog neznam...mozda je pjesma ali reklama nije...
__________________
Kill a man, and you are an assassin. Kill millions of men, and you are a conqueror. Kill everyone, and you are a god.
Light_Assassin is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.12.2009., 23:57   #9
e nevjerojatno. kak oni nekad stvarno opale po fantastično dobrim stvarima. slušam evo taj radio isto skoro cijeli dan.. popodne su još imali ove neke dosadne modernije pjesmuljke koji ubiju uho a sada.... ma milina...
malo su nabacili Princea, pa malo domaćeg funka... ma joj. odlična ekipa
coolinesay is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.12.2009., 00:01   #10
ni ja nisam čula tu reklamu, a otvoreni mi je upaljen 24 sata na dan. i spavam uz otvoreni puštaju sve, sveee, i opće nema reklama puno za razliku od antene, i spikeri ne upadaju sa glupostima itd..i super su mi nedjeljom na večer laganice koje puštaju, a nedjelja navečer mi je baš onako za opuštaanje, baš pogode u pravu žicu kad trebaju evo sad mi omiljena dancing queen svira, sa otvorenog naravno

pozdrav :
vanila is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.12.2009., 00:03   #11
a ja mrzim abbu. al ok, neću umrijeti ako jednom godišnjem poslušam abbu.
coolinesay is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.12.2009., 00:07   #12
evo promijenili su repertoar, sad je neš modernije trenutno
vanila is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.12.2009., 00:08   #13
e mene živcira ona reklama sa nekim žapcima. toro i poncho, ili kak se već zovu, fakat je iritantna
vanila is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.12.2009., 12:26   #14
ma sve su te reklame iritantne.
no, nekaj im šteka live stream, svako malo. a to je jedino prek čega ih morem slušati kada mi dosadi moja glazba s kompa.
coolinesay is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.12.2009., 12:35   #15
Ja sam opet (nakon dugo vremena apstinencije) postao ovisan o njihovoj top listi subotom. Svake subote od 2-6 ne mogu se odljepit od Otvorenog, ma kuda išao. Prošle subote sam čak nešto osvojio.
e da, ona njihova godišnja top lista koja se emitira svake godine oko Božića (isto u subotu) mi je postala jedna od uspomena na božić. Tako se npr. sjećam gdje sam bio prošle godine (u jednom kafiću u kojem su puštali otvoreni sam pio čaj :P) za vrijeme te top liste i gdje sam bio pretprošle godine za to vrijeme (u autu je tata imao upaljen otvoreni).
LostForever is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.12.2009., 19:30   #16
otvoreni ima jos najbolju mjuzu u HR eteru i svaka cast Berdaisu na tome ali je mehanički radio... mehanički u smislu da nema puno intervencija dj-a, Berdais je tamo uveo teror i jos k tome jedva je dopustio da na pocetku svake šihte dj pusti svoj jingle gdje ce se spomenuti tko glazbu pusta. Radio je mediji i treba biti zivi medij ... Dj treba biti umjeren u svom javljanju u eter ali ne na nacin da mu se uopce ne dopusti... Berdais i vlasnik Antene ( na Anteni je sve sto govore napisano, I ONE ŠALE i POŠALICE koje su kao spontane su SVE napisane) i na taj nacin oni vrše kontrolu nad svojim radijom i smanjuju mogucnost greske...Otvoreni je mehanicki radio ali kada bi morala birati izmedu tog radija i Antene (koja da bombe padaju na Zagreb i da gine 100 000 ljudi oni bi rekli: Dragi slusatelji, iju iju iju ju veselo vam javljamo da je poginulo hahahah poginulo 100 000 ljudi ali vi ste uz Antenu Zagre) FUJ!
dakle... Otvoreni za mjuzu je broj 1.!
__________________
na repeatu
Zara.Zara is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.12.2009., 13:44   #17
Otvoreni je broj 1 u hr
A zašto misliš da bi se dj-i trebali više najavljivati??
Mislim da je ok na početku svake šihte,pa ipak se oni ne smatraju "zvijezdama" poput onih sa antene

Zadnje uređivanje teac-tascam : 13.12.2009. at 13:51.
teac-tascam is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.12.2009., 21:44   #18
ovak, meni je inače zamorno slušati na bilo kojem radiju neka najavljivanja i upade jer slušam radio najviše zbog glazbe. tak je to kod mene
a što se tiče antene... ah
primijetila sam da neke pjesme okreću cijeli tjedan svako malo. ima stvari koje puste triput dnevno. tako da mi dođe muka.
jednostavno ne mogu slušati bon jovija više od jednom godišnje a kamoli tri puta u jednom danu.
coolinesay is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.12.2009., 22:50   #19
Danas oko podneva, kao i cijelo popodne...kao i prošle nedjelje, glazba za ocjenu NULA! Zaista ne mogu slušati toliko puta " Let it snow..." i slično, bez obzira na doba godine i forsiranje ugođaja. Malo je falilo da prebacim na neki lokalni radio i slušam "Čestitke i pozdrave" i megamix Mladena Kvesića. A idući put ću to napraviti...
yeahyeah is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.12.2009., 08:02   #20
gdje se nalazi Otvoreni radio

Gdje se nalazi Otvoreni radio? Kad idem s busom od Avenue Malla, koliko se još moram stanica voziti? Nalazi li se negdje kod zgrade 24 sata?
Dobila sam nešto na nagradnoj igri, pa bi trebala podići kod njih na radiju, ali ne znam gdje su....

Hvala puno!!!
zetra is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 04:10.