Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa

Alternativa Noetički pristup stvarnosti.
Podforumi: Astrologija, Na rubu znanosti, Magija i mistika, Alternativno liječenje

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 14.08.2010., 19:12   #61
Quote:
PussyLicker kaže: Pogledaj post
Amerika finansira i pomaze Afganistanu , koji ratuje protiv Izraela (koji je po tebi saveznik SAD-a i Indije).

Gdje ti tu pronalazis logiku ?
Jedno pitanje za tebe jesi li ti procitao sta sam napisao? nigdje nisam napisao da Afganistan ratuje protiv izraela jer prvo nije geografki moguce drugo Afganistan nema svoje vojske jer je porobljena zemlja. Amerika nije saveznik izraela nego je njen taoc, odnosno cionista da budem tacniji. A Indija je potrebna da bi se moglo prijetiti Pakistanu koji je sada opkoljen sa dvije strane (Afganistan i Indija). Nemojte me pogresno shvatiti ali ako pogledate malo trenutno stanje u svijetu onda ce te vidjeti da su trenutno prozvane vecina muslimanskih zemalja kao "Teroristicke". A prije su sve te zemlje bile VELIKI saveznici americi, malo cudno kako neko preko noci predje iz saveznika u neprijatelja!
TitleMaster is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.08.2010., 20:45   #62
Puno velikih prijatelja nakon nekog vremena postanu smrtni neprijatelji.
ninoid is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.08.2010., 14:31   #63
dođe li do 3.eg svjetskog rata, možemo se svi oprostiti sa životima
Lucy Sky is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.08.2010., 02:39   #64
Quote:
Akira Kurosawa kaže: Pogledaj post
Glede njezine "prognoze" o početku 3. svj. rata u 10. mjesecu ove godine izgleda neće biti ništa. Iako ima još 2 mjeseca da se nešto desi, izgleda neće se desiti ništa. Indija i Pakistan nemaju konflikata, nema ubojstva 4 predsjednika država. Ukratko fulala 100%.
Draze su mi njene prognoze od smaka svijeta 2012.Uglavnom.
__________________
Ovaj grad ova zemlja ima zajeban karakter najvise kad treba , vratice se Walter .....
Division Alone is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.08.2010., 02:40   #65
Quote:
Lucy Sky kaže: Pogledaj post
dođe li do 3.eg svjetskog rata, možemo se svi oprostiti sa životima
Zasto mi barem ja zivimo na super mjesto BH.Haj ho Vehabije.

Samo idem na JOIN TO VEHABIJE i zdravo.
__________________
Ovaj grad ova zemlja ima zajeban karakter najvise kad treba , vratice se Walter .....
Division Alone is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.08.2010., 09:26   #66
Talking

Quote:
anako kaže: Pogledaj post
ma meni je sve to bzvz... ona je umjesto "u wtc ce se zaletit avioni" rekla "celicne ptice napast ce stupove moci" i to je naravno odmah protumaceno kao super predkazanje poslje 11.9.
Žena je živila do 90ih 20og stoljeća pa je mogla uredno reći avion, jer je znala što je avion, vozila se u njemu (ili letjela, štagod) itd. Zašto bi onda rekla čelične ptice? Ja njoj ne vjerujem. Nekako čisto sumnjam da će se Ameri, Rusi i Kinezi urotit kroz par mjeseci jedni protiv drugih, pogotovo što trenutno su sve 3 države u poprilično dobrim odnosima i nitko nije toliko glup da se igra s nuklearnim oružjem.
samo su "čelične ptice", kako bi moj prijatelj Cigo rekao: Aljuminiske!
KLiK is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.08.2010., 09:29   #67
Quote:
Neustrasivi kaže: Pogledaj post
Ma kakav otvoreni put pobogu. Nije put nego more.

Samo jedno pitanjce.

Cime bi izvrsio invaziju?

RAF je pobijedila Luftwaffe u BoB,a Royal Navy je bila za Kriegsmarine pojam.
Pa me bas zanima cime bi ta invazija bila izvrsena.
Letecim tanjurima?

Nije bilo nikakvog pustanja britanskog ekspedicionog korpusa iz Dunkirka,o cemu ti pricas. Guderianove tenkovske jedinice su bile iscrpljene i trebao im je kraci odmor pa je unistenje prepusteno Luftwaffe,ali to ne ide bas tako lako bez ljudi na tlu.

Ovo sto govoris o nesposobnim engleskim politicarima je glupost.
Ako je neko bio ratoboran i spreman onda je to Winston.


dobra! dugo me netko nije ovako dobro nasmijao...

KLiK is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.08.2010., 11:52   #68
Quote:
Division Alone kaže: Pogledaj post
Zasto mi barem ja zivimo na super mjesto BH.Haj ho Vehabije.

Samo idem na JOIN TO VEHABIJE i zdravo.
baš će bosna bit pošteđena ako dođe do rata... brate mili, ne zove se svijetcki rat bezveze svijetcki...
__________________
...people think I'm stupid, I help them to confirm this fact...
Lucy Sky is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.08.2010., 12:03   #69
Kina ruši sve pred sobom - preuzela 2. mjesto gospodarske velesile od Japana!


Do 2020. bi mogla postati prvo gospodarstvo svijeta

Kako piše Bloomberg, Kina je povela svijet iz prošlogodišnje globalne ekonomske krize gospodarstvom koje je 90 puta veće nego 1978. godine kada je Deng Xiaoping liberalizirao stroga pravila komunističkoga gospodarstva. Analize predviđaju da bi Kina do 2020. mogla preuzeti SAD-ovo mjesto prvog gospodarstva svijeta.

"Kinesko zauzimanje 2. mjesta na popisu svjetskih gospodarskih velesila je pokazatelj njezine rastuće dominacije u globalnom gospodarstvu. Razmjeri kineskoga rasta tijekom krize omogućili su brojnim drugim zemljama, pogotovo onima čije se gospodarstvo temelji na izvozu, da se prime za njezin rep i izvuku", rekao je međunarodni analitičar i bivši voditelj odjela za Kinu MMF-a Eswar Prasad.

Kina je prošle godine SAD-u otela titulu najvećeg automobilskog tržišta, a Njemačkoj najvećeg izvoznika. Također je najveći svjetski uvoznik željeza i bakra te drugi najveći uvoznik sirove nafte. Svemu tome uvelike doprinosi i jeftina radna snaga zahvaljujući kojoj je većina međunarodnih kompanija tijekom prošla dva desetljeća svoja postrojenja preselila upravo u tu zemlju.

klik na link

KRONOLOGIJA 2010. - Početak 3. svjetskog rata. Rat će početi u studenome 2010. i završit će u listopadu 2014. Počet će kao običan rat, zatim će biti upotrebljeno prvo nuklearno, a zatim i kemijsko oružje.

2018. - Kina postaje nova svjetska sila. Zemlje u razvoju prestaju biti eksploatirane i postaju eksploatatori

klik na link
UFOGOVERMENT is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.08.2010., 19:00   #70
Kina nikada u povijesti nije bila nasilna nacija (prema drugima) niti je nekoga napadala (osim Tibeta, ali oni smatraju da su i Tibetanci i Kinezi ista nacija). Ali, tko zna.
ninoid is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.08.2010., 22:25   #71
Quote:
ninoid kaže: Pogledaj post
Kina nikada u povijesti nije bila nasilna nacija (prema drugima) niti je nekoga napadala (osim Tibeta, ali oni smatraju da su i Tibetanci i Kinezi ista nacija). Ali, tko zna.
Malo netočno. Istina politika im nije bila kolonijalna al su se širili i još danas šire na istok i naseljavaju Han Kineze u oblasti koje povijesno nikad nisu bile njihove a niti su Han Kinezi tamo živjeli.
UFOGOVERMENT is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.08.2010., 22:51   #72
Ali to nije nasilna metoda. Barem ne otvorena vojna intervencija praćena uništavanjem svega pred sobom, paležom, silovanjem, zatvaranjem u logore, kao druge "kulturne" europske imperijalističke sile.
ninoid is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.08.2010., 08:56   #73
Quote:
ninoid kaže: Pogledaj post
Ali to nije nasilna metoda. Barem ne otvorena vojna intervencija praćena uništavanjem svega pred sobom, paležom, silovanjem, zatvaranjem u logore, kao druge "kulturne" europske imperijalističke sile.
pa nije, ali to je bila pro-jugoslavenska metoda srbo-komunističkog režima u bivšoj državi sa kojime su htjeli na isti način odcijepiti 1/3 Hrvatske...
KLiK is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.08.2010., 18:44   #74
Hm. Nisu izdržali do kraja pa su se ipak okrenule oprobanoj metodi. Nasilju.
ninoid is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.08.2010., 22:10   #75
Ja mislin da ste vi promasili a ne Baba Vanga. Lipo je zenska rekla da ce rat pocet ka neki obicni sukob a onda u dviijadejedanaestoj da ce se zapucat nuklerarno. I rekla je da ce pocet atentatom na 4 precjednika svjetska i da ce to bit u 12. misecu.
Kako je 12. misec tu pred vratima ajmo lipo sacekat i vidit.

A ja mislin da ce to pocet bas u 12. misecu i to da ce Izrael zaratit sa Iranom. I da ce se ucinit atentat na 4 precednika a da ce jedan o tih bit ovi Obama americki jer njega amerika ne voli i rado bi ga Vukovi iz grma zrtvovali za povod novom ratu. Ali rat ce se rasplamsat i prosirit.

Mi ovdi necemo ratovat nego ce se svi narodi bivse yugoslavije konsolidirat i pokusat zajedno prezivit.

A kako sam ja ima viziju da cu nakon tog rata lijecit ljude nisam zabrinut za svoj zivot.
Jure Blitva is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.08.2010., 22:18   #76
Nisam znao za te atentate i to za Jugo-narode.
Ima li neka knjiga sa kompletnim proročanstvima Babe Vange u PDF formatu? Po mogućnosti da nije na engleski (ili bugarski)?
ninoid is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.08.2010., 22:35   #77
Quote:
Jure Blitva kaže: Pogledaj post
Ja mislin da ste vi promasili a ne Baba Vanga. Lipo je zenska rekla da ce rat pocet ka neki obicni sukob a onda u dviijadejedanaestoj da ce se zapucat nuklerarno. I rekla je da ce pocet atentatom na 4 precjednika svjetska i da ce to bit u 12. misecu.
Kako je 12. misec tu pred vratima ajmo lipo sacekat i vidit.

A ja mislin da ce to pocet bas u 12. misecu i to da ce Izrael zaratit sa Iranom. I da ce se ucinit atentat na 4 precednika a da ce jedan o tih bit ovi Obama americki jer njega amerika ne voli i rado bi ga Vukovi iz grma zrtvovali za povod novom ratu. Ali rat ce se rasplamsat i prosirit.

Mi ovdi necemo ratovat nego ce se svi narodi bivse yugoslavije konsolidirat i pokusat zajedno prezivit.

A kako sam ja ima viziju da cu nakon tog rata lijecit ljude nisam zabrinut za svoj zivot.
Rat pred vratima: Izrael šalje 100 aviona na Iran!

klik na link
UFOGOVERMENT is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.08.2010., 22:50   #78
Quote:
UFOGOVERMENT kaže: Pogledaj post
Rat pred vratima: Izrael šalje 100 aviona na Iran!

klik na link
ne kužim zašto će ovi napast njih bez konzultacija ...
__________________
Are you the one?
plavamala is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.08.2010., 23:04   #79
Quote:
plavamala kaže: Pogledaj post
ne kužim zašto će ovi napast njih bez konzultacija ...
Riječ je o konzultacijama Izraela s Bijelom kučom tj Amerikom. Nisu Izraelci podložni Amerikancima. U tom kontekstu je to bez konzultacija. Drugim riječima Izrael nikad neče ni u ludilu dopustit da Iran ima mogućnost za pravljenje atomske bombe i zato se oni neće a i nemoraju nikome dodvoravat nego su samostalni totalno kao država i narod a imaju i para i vojsku i visok moral i sad će napast Iran a to je samo pitanje dana , nakon šta su Rusi dali Iranu strućnu i tehničku pomoč u razvoju nuklearne energije a samim time i materijala za pravljenje atomske bombe. Jedan Izrael nikad al baš nikad neće dopustit da im neprijatelji imaju atomsku bombu koju mogu bacit u srce Izraela i tako pobit pola Izraela u samo jednom udaru. Taj film nečete gledat.
UFOGOVERMENT is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.08.2010., 23:10   #80
Quote:
UFOGOVERMENT kaže: Pogledaj post
Riječ je o konzultacijama Izraela s Bijelom kučom tj Amerikom. Nisu Izraelci podložni Amerikancima. U tom kontekstu je to bez konzultacija. Drugim riječima Izrael nikad neče ni u ludilu dopustit da Iran ima mogućnost za pravljenje atomske bombe i zato se oni neće a i nemoraju nikome dodvoravat nego su samostalni totalno kao država i narod a imaju i para i vojsku i visok moral i sad će napast Iran a to je samo pitanje dana , nakon šta su Rusi dali Iranu strućnu i tehničku pomoč u razvoju nuklearne energije a samim time i materijala za pravljenje atomske bombe. Jedan Izrael nikad al baš nikad neće dopustit da im neprijatelji imaju atomsku bombu koju mogu bacit u srce Izraela i tako pobit pola Izraela u samo jednom udaru. Taj film nečete gledat.
da, ali kako ne kužiš da ako ovi njih napadnu onda će svi ovi koji su za iran a protiv izraela će se udružit i zbombat izrael a sami su to izazvali a kao izgovor će bit zato što su ih napali...pa nije valjda iran jedini koji to ima imaju sigurno i ovi drugi koji su protiv izraela i mislim da će rusi njima pomoć ajme što će stvarno doć do 3 svj rata? ne želim stalno spominjat vangu ali još samo da kažem da je ona spomenula sukob u hindustanu i atetntat na četiri državnika i još je spomenula da će muslimani krenut u sukob s ostalim europljanima kemijskim oružjem a nedavno sam čitala da je otkriveno kako su turci ubijali kurde kemijskim oružjem...
__________________
Are you the one?
plavamala is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 16:11.