Natrag   Forum.hr > Društvo > Lijepa naša > Zagreb

Zagreb Dan i noć u metropoli

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 20.06.2010., 22:18   #21
Quote:
gogo111 kaže: Pogledaj post
To mi svi oćemo znat!!!
Aha...za 40 min idemo...
Audi Tuning Girl is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.06.2010., 23:55   #22


Uživali smo gledajući vatromet! Svaka čast Njemcima,predivno!! Bolja od Kine!
Audi Tuning Girl is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.06.2010., 23:56   #23
Quote:
AudiA4 kaže: Pogledaj post


Uživali smo gledajući vatromet! Svaka čast Njemcima,predivno!! Bolja od Kine!
Mi danas na žalost, ništa! Neke druge obaveze iskrsnule...

Sutra........
gogo111 is online now  
Odgovori s citatom
Old 21.06.2010., 00:01   #24
Quote:
gogo111 kaže: Pogledaj post
Mi danas na žalost, ništa! Neke druge obaveze iskrsnule...

Sutra........
Ajoj...mislila sam da ste bili...ali isplatilo se ići gledati po ovakvom vremenu...
Eh,da,pitali smo redara da će biti sutra i preksutra vatrometa u isto vrijeme... dođite!!
Audi Tuning Girl is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.06.2010., 00:11   #25
Quote:
AudiA4 kaže: Pogledaj post
Ajoj...mislila sam da ste bili...ali isplatilo se ići gledati po ovakvom vremenu...
Eh,da,pitali smo redara da će biti sutra i preksutra vatrometa u isto vrijeme... dođite!!
Ma, doći ćemo sigurno.. Što je naj gore, živimo "2 metra" od bundeka, ali gospoja je u blaženom stanju pa se nju sluša...
gogo111 is online now  
Odgovori s citatom
Old 21.06.2010., 00:15   #26
Aha...čestitam !!
Audi Tuning Girl is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.06.2010., 00:30   #27
Quote:
AudiA4 kaže: Pogledaj post
Aha...čestitam !!
gogo111 is online now  
Odgovori s citatom
Old 21.06.2010., 18:49   #28
Kvragu, nisam išao jučer jer sam mislio da neće bit zbog šugavog vremena. A danas je još gore! Pa ne bi smjeli pucati rakete po ovakvom vjetru, nije sigurno. Ne razumijem inzistiranje na vatrometu čak i po kiši, pa nek odgode na par dana do lijepog vremena. Što je problem ekipama pričekat par dana? Mogli su odmah prebaciti na sljedeći vikend kad je prognoza povoljnija, ali nee...

Hoće biti danas, zna li tko? Obožavam vatromete, a ovo je jedino mjesto gdje ih vidim, ne računajući novu godinu, pa mi je krivo što propuštam...

I slažem se da je organizacija katastrofa. Da barem onda objave vijesti hoće bit vatrometa ili neće, bili smo u petak ranije čekali uvodni vatromet, kad ništa od toga. Barem su se trebali ispričati pri najavama na pozornici (jao, onaj tip što najavljuje, ne mogu ga čut...). Jadno. O glazbenom i ostalom programu da i ne govorim.
__________________
Draco dormiens nunquam titillandus.
Igjarjuk is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.06.2010., 18:59   #29
Quote:
Igjarjuk kaže: Pogledaj post
Kvragu, nisam išao jučer jer sam mislio da neće bit zbog šugavog vremena. A danas je još gore! Pa ne bi smjeli pucati rakete po ovakvom vjetru, nije sigurno. Ne razumijem inzistiranje na vatrometu čak i po kiši, pa nek odgode na par dana do lijepog vremena. Što je problem ekipama pričekat par dana? Mogli su odmah prebaciti na sljedeći vikend kad je prognoza povoljnija, ali nee...

Hoće biti danas, zna li tko? Obožavam vatromete, a ovo je jedino mjesto gdje ih vidim, ne računajući novu godinu, pa mi je krivo što propuštam...

I slažem se da je organizacija katastrofa. Da barem onda objave vijesti hoće bit vatrometa ili neće, bili smo u petak ranije čekali uvodni vatromet, kad ništa od toga. Barem su se trebali ispričati pri najavama na pozornici (jao, onaj tip što najavljuje, ne mogu ga čut...). Jadno. O glazbenom i ostalom programu da i ne govorim.
Kao što sam rekla da nam je redar rekao da će biti danas i sutra,jučer sam i ja isto mislila da neće biti zbog kiše...kad smo stigli na Bundek,i evo vatrometa...znači da će danas biti,tako nam je reko redar
Audi Tuning Girl is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.06.2010., 20:03   #30
Ljudeki,

baš nam je neki lik pisao da je odgođeno zbog vjetra...samo da kopiram...pa da vidite...

Ivica Gunjina: iako su najavili nastavak programa mislim da zbog vjetra i večeras odgađaju, morat će produžiti do Dana državnosti

Ja mu ništa ne vjerujem...svejedno idem danas s mužem...mi vjerujemo redaru nego ovom dečku...iskreno...
Audi Tuning Girl is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.06.2010., 21:24   #31
pozdrav

ima kakvih novih info o večeras? koja znatiželjna dobra dusa kaj živi blizu priupitala?

makar nisam baš ziher da je vatromet izvediv po ovakvom vjetru... smrc...
zmamus is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.06.2010., 21:27   #32
dovraga i bestraga

ajd bar su napisali nes...
zmamus is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.06.2010., 21:34   #33
Quote:
zmamus kaže: Pogledaj post
pozdrav

ima kakvih novih info o večeras? koja znatiželjna dobra dusa kaj živi blizu priupitala?

makar nisam baš ziher da je vatromet izvediv po ovakvom vjetru... smrc...
A neznam...ja mislim da bude...ali to moramo otići tamo i čekati...nemamo drugog izbora...mislim da bude....ma bude
Audi Tuning Girl is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.06.2010., 21:43   #34
Joj kak bi bilo lijepo da netko veli iz prve (ili barem druge ) ruke, jel bude kaj ili ne, nisu svi tak blizu da sam tak skoče do bundeka
charmed84 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.06.2010., 22:01   #35
ups, nije se link zakacio...

http://www.vatromet.com/

Odgoda vatrometa 21.6.2010.
Dragi fanovi vatrometa!

Na žalost zbog jakog vjetra iz sigurnosnih razloga morali smo odgoditi i današnji vatromet. Prema programu sutra je zadnji dan festivala vatrometa gdje nastupa Hrvatska.
zmamus is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.06.2010., 22:02   #36
Ima li novosti? Veselila sam se grupi Divina, no ništa se ne čuje (mi blizu-relativno) ? Pliz ako netko ima info hoće li biti što od talijana danas??
__________________
ziDić zauvijek
Jež, si živ?
Wanja is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.06.2010., 22:09   #37
Quote:
zmamus kaže: Pogledaj post
ups, nije se link zakacio...

http://www.vatromet.com/

Odgoda vatrometa 21.6.2010.
Dragi fanovi vatrometa!

Na žalost zbog jakog vjetra iz sigurnosnih razloga morali smo odgoditi i današnji vatromet. Prema programu sutra je zadnji dan festivala vatrometa gdje nastupa Hrvatska.
Svejedno mi idemo....
Audi Tuning Girl is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.06.2010., 22:27   #38
Šteta toliko propuštenog vatrometa
charmed84 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.06.2010., 01:24   #39
večeras dakle opet nije bio, al ovaj put stvarno i logično-vjetrušina je fakat prejaka, koma..

sad..zanimljivo, vele sutra u utorak, 22.6. je kao zadnji dan vatrometa i nastupa mirnovec izvan natjecateljskog dijela, no kaj bu onda s Talijanima?!? ispada da se onda samo 2 ekipe takmiče, Kinezi i Švabe...hm....? jedino ak ih ne stave skup s našima isto večer...al nekak mi se čini da ne bu ni u utorak navečer niš od svega, naime prognoza je i dalje s dost jakog vjetra..
DeeJay Dee is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.06.2010., 03:10   #40
Quote:
DeeJay77ZG kaže: Pogledaj post
večeras dakle opet nije bio, al ovaj put stvarno i logično-vjetrušina je fakat prejaka, koma..

sad..zanimljivo, vele sutra u utorak, 22.6. je kao zadnji dan vatrometa i nastupa mirnovec izvan natjecateljskog dijela, no kaj bu onda s Talijanima?!? ispada da se onda samo 2 ekipe takmiče, Kinezi i Švabe...hm....? jedino ak ih ne stave skup s našima isto večer...al nekak mi se čini da ne bu ni u utorak navečer niš od svega, naime prognoza je i dalje s dost jakog vjetra..
Ma užas....nisu dobro planirali...

Bila sam na Bundeku..nije bilo nikoga...samo redar...pitali smo ga i reko da će biti sutra ali zadnji dan,ma katastrofa!
Audi Tuning Girl is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 09:45.