Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Kompjutorske igre

Kompjutorske igre Kultura igranja i ponoćnog ratovanja konzolom i tastaturom. Podforum: Konzole

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 27.10.2010., 22:17   #21
Da bi imao cijelu igru trebaju ti:

World of Warcraft
World of Warcraft: The Burning Crusade
World of Warcraft: Wrath of the Lich King

te uskoro, kada izađe:

World of Warcraft: Cataclysm

I da, igra se plaća mjesečno oko 100kn, ovisi o načinu plačanja.
__________________
~ Lord Tywin Lannister did not, in the end, shit gold. ~
Spectre is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.10.2010., 22:29   #22
Ok, znaci sva tri, sva tri instalirana, i onda online biras gdje ces, koje podrucje i to?

Hvala

koji sve nacini postoje, kupnja onih bonova, to znam, direktno online preko kartice, to onda jeftinije?
Breezer Boy is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.10.2010., 22:49   #23
Quote:
Breezer Boy kaže: Pogledaj post
Ok, znaci sva tri, sva tri instalirana, i onda online biras gdje ces, koje podrucje i to?
Pa ne baš. Ekspanzije ti otvaraju nova područja, nove rase i klase, nove questove, instance, profesije... Također ti trebaju sve ekspanzije da bi došao do max levela. Ono, tijekom samog levelanja ti nisu potrebne sve ekspanzije, no ako ih ionako namjeravaš sve kupiti bolje odmah sve odjednom.
Quote:
Breezer Boy kaže: Pogledaj post
koji sve nacini postoje, kupnja onih bonova, to znam, direktno online preko kartice, to onda jeftinije?
Najjeftinije je preko kartice, mislim da je max 6 mjeseci odjednom (možda ima i 12).
__________________
~ Lord Tywin Lannister did not, in the end, shit gold. ~
Spectre is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.10.2010., 22:56   #24
Kuzim.
Ma najrade bi uzeo sve odjednom ali nisam vidio nikakav paket u Algoritmu, ima li toga uopce ? Obicno takve stvari budu jeftinije nego kupovanje pojedinacnih.
Breezer Boy is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.10.2010., 23:00   #25
Quote:
Breezer Boy kaže: Pogledaj post
Kuzim.
Ma najrade bi uzeo sve odjednom ali nisam vidio nikakav paket u Algoritmu, ima li toga uopce ? Obicno takve stvari budu jeftinije nego kupovanje pojedinacnih.
Eh treba ti iflat jer ces se naskidat patcheva! Imas battlechest sa wowom i sa wow tbc to je zajedno oko 200 kn i imas wotlk to ti je 300 kn i bon ti je 100 kn znaci treba ti 600 kn )) i da i nadam se da imas jak pc ))
berna is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.10.2010., 11:38   #26
kupovinom digitalnih izdanja od raznih stranica koje se bave time je najjeftinije

mislim da oko 300-350 te izadju sve 3 igre i oko 160 kn 2 mj prepaid.

kod nas imaju dvije pouzdane stranice.
melodic.haze is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.10.2010., 15:24   #27
Quote:
melodic.haze kaže: Pogledaj post
kupovinom digitalnih izdanja od raznih stranica koje se bave time je najjeftinije

mislim da oko 300-350 te izadju sve 3 igre i oko 160 kn 2 mj prepaid.

kod nas imaju dvije pouzdane stranice.
ajde mi posalji na PM )) Za 2 mj prepaid
berna is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.10.2010., 15:49   #28
Quote:
Lord777 kaže: Pogledaj post
evo lovite deathwinga po azerothu da dobijete uber rare feast of strenght
Deathwingovo "paljenje" po azerothu je smijurija
Bobo Mesar is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.10.2010., 16:23   #29
Quote:
BoBo SmRaD kaže: Pogledaj post
Deathwingovo "paljenje" po azerothu je smijurija
a što?
Drizzt61 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.10.2010., 18:09   #30
Quote:
Drizzt61 kaže: Pogledaj post
a što?
meni su super oni potresi
berna is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.10.2010., 18:30   #31
Quote:
berna kaže: Pogledaj post
ajde mi posalji na PM )) Za 2 mj prepaid
eplati.com
cdkey.biz
melodic.haze is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.10.2010., 19:10   #32
Quote:
berna kaže: Pogledaj post
meni su super oni potresi
I meni. Najbolje mi izgleda Auberdine!
Mabrouka is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.10.2010., 10:54   #33
i koji achiv dobijes?
__________________
Suna ye sunnabe!
I think your microwave is just pissed cause you don't grats it everytime it dings.
Lord777 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.10.2010., 12:01   #34
razrusili su Azeroth?A novi pocetni questovi dolaze u Cataclysmi?Evo ja citala specifikacije...dobro da nisam instalirala patch i da cekam expanziju jer sada gledam da treba 25 GB slobodnog prostora za expanziju...Ja cu instalirat patcheve tek kada bude dosao u nase trgovine cataclysm (mislim da ce na dvdu biti patchevi ))
berna is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.10.2010., 14:57   #35
Quote:
berna kaže: Pogledaj post
ajoj kolka ce mi trebat grafika za to :O
Ja imam na goodu dual core 2.9 i radi bez steka, i da, taj login screen imajnu beta igraci, znaci ja, i fixali su gobline i worgene, sada preso battle of gilneas, preludo, no Sylvanas je na kraju pobjegla picka, no, qvestovi su predobri. I da, ima mjesta za jos jednog igraca ko zeli betu probat, molim na PM ponude... I da, 16GB je, ne 25(sve expanzije zajedno su 16GB)... Mnogo blizzard sere po siteu, najbolje je da pitate beta igrace, koji vec sve znaju...
tux_penguine is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.10.2010., 15:10   #36
Quote:
Mabrouka kaže: Pogledaj post
I meni. Najbolje mi izgleda Auberdine!
Nije, Gilneas je najbolji. Mislim lvl 7 ili 8, kada odete na najvisu planinu pa sa kraljem Gilneasa gledate kroz neki scope kako tone, ili lvl 7, ono vi u podrumu neke kuce, cuje se potres, iziđete van iz podruma, kad WTF sve potonulo, a bilo par kilometara iza vas...xD A Goblini su dobri, kada slucajno loptom pogodite Deathwinga, pa on unisti Kezan, ahhahha... A Thrall-a su promjenili, iako Thrallu vise pase njegov stil iz Warcrafta 3...:http://www.youtube.com/watch?v=Qaor6i4JRCY, http://www.youtube.com/watch?v=BXJjbzrQn7o
Inace, tu je i borba protiv Scouraga,...
tux_penguine is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.10.2010., 16:25   #37
Quote:
Breezer Boy kaže: Pogledaj post
Sto covjeku treba da pocne igrat ovo?

Gledao u Algoritmu danas, ima neki paket od 200 kn, onda neka samo igra, 119 i nesto sto je valjda novo, skoro 300. Obje igre trebaju, kako to ide? Koji k se kupuje nove igre ako se jos i mjesecno placa koliko kosta mjesecno, 100 kn?
I meni nije jasno zašto se kupnja ove igre uopće i plaća, ako je za igranje iste potrebna pretplata. Odnosno bez mjesečnog plaćanja ne može se igrat ova igra. Po meni, tu igru i te njene ekspanzije bi trebali dijelit besplatno ( kad je ionako za igranje potrebna pretplata ).
malko4mali is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.10.2010., 19:50   #38
Drizzt61 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.10.2010., 19:56   #39
potresi me nevjerovatno zivciraju



JESAN LI NA PRVOJ STRANI JESAN LI JESAN LI??
__________________
erpereor
DynixX is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.10.2010., 23:46   #40
Quote:
malko4mali kaže: Pogledaj post
I meni nije jasno zašto se kupnja ove igre uopće i plaća, ako je za igranje iste potrebna pretplata. Odnosno bez mjesečnog plaćanja ne može se igrat ova igra. Po meni, tu igru i te njene ekspanzije bi trebali dijelit besplatno ( kad je ionako za igranje potrebna pretplata ).
Ili bi trebali davat besplatno mjesec dana prilikom kupnje neke ekspanzije..
Ja sam neki dan kupio TBC i razočaro sam se kada sam skuzio da necu dobit ni dana.
Sada sam na WOTLK 10 dana trial-u dok ne skupim novaca za prepaid..
A strvarno su đubrad...

Zadnje uređivanje Slim Shady : 31.10.2010. at 00:38.
Slim Shady is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 19:54.