Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 01.10.2017., 20:07   #6261
Quote:
ericsson kaže: Pogledaj post
Aha. Kužim. Umjesto seksa sa nekom superzgodnom odbojkašicom, ti bi radije trenirao sa desetobojkom.

Btw, zar se žene ne natječu u sedmoboju? Nekak mi se čini da je desetoboj muška disciplina, al ne pratim atletiku, pa nisam sto posto siguran.
Tako nekako. Iskreno nemam pojma. ALi moguće da si u pravu.
Joshua is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.10.2017., 20:07   #6262
Quote:
Walkman kaže: Pogledaj post
Mis bi mu rekla "pičkica"
A sta drugo?

Ericsson zasto se ti bunis kada pratis sve sportove?

I jeste, zene su sedmobojke, ali nebitno je za pricu, bitno je kako su gradjene, nisu motkaste kao skakacice u vis npr.
MiSterium is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.10.2017., 20:09   #6263
Quote:
BrianS kaže: Pogledaj post
Isto kao sto je prosjecna visina muskarca kod nas 176.
Mozda laziraju podatke da se muskarci bolje osjecaju.
zasto bi se phiber, uzoriti ljesovac(if u know what i mean), zavaravao i zamarao malokuratim tipovima? to i dalje nema nikakve veze sa time da je uistinu prosjek dosta manji od 17.
__________________
The cake is a lie.
4fun is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.10.2017., 20:11   #6264
Quote:
Walkman kaže: Pogledaj post
Neizbježno je, malena. Još ako ti se bliži trideseta - ajme, ne mogu ni napisat...

Kako nemaju? Iza 120 kg trbušine i čačkalica od ruku krije se pravo malo mišićno blago (naglasak na malo)
Nebitne su godine, one svakog stizu, bitan je karakter koji se sportom gradi I briga o telu koja se stice sportskim navikama.
MiSterium is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.10.2017., 20:12   #6265
Quote:
MiSterium kaže: Pogledaj post
Nebitne su godine, one svakog stizu, bitan je karakter koji se sportom gradi I briga o telu koja se stice sportskim navikama.
Nije sve u sportu, ima nešto i u krevetu
__________________
"If the United States saw what the United States was doing to the United States, the United States would invade the United States to liberate the United States from the tyranny of the United States.”Bockecho
Walkman is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.10.2017., 20:14   #6266
Quote:
Walkman kaže: Pogledaj post
Nije sve u sportu, ima nešto i u krevetu
Za krevet treba imati kondicije.
MiSterium is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.10.2017., 20:17   #6267
Quote:
MiSterium kaže: Pogledaj post
Za krevet treba imati kondicije.
Kondicija se može gradit i drugim načinima
__________________
"If the United States saw what the United States was doing to the United States, the United States would invade the United States to liberate the United States from the tyranny of the United States.”Bockecho
Walkman is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.10.2017., 20:18   #6268
Quote:
zoomzoom888 kaže: Pogledaj post
Il je ipak riječ o dobrom fizičkom izgledu na kraju?
Frend iz osnovne u životu nije potrčao za loptom, bio u teretani, ma nikakav sport ga ne zanima ni za pratit ni rekreativno ni ikak a evo radi na baušteli već godinama i sav puca od testosterona, tijelo i izdržljivost ko ufc borac.
To mu dodje kao da dize tegove.
Ali, steta...
MiSterium is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.10.2017., 20:18   #6269
Quote:
Walkman kaže: Pogledaj post
Kondicija se može gradit i drugim načinima
Kojim, npr?
MiSterium is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.10.2017., 20:20   #6270
Quote:
MiSterium kaže: Pogledaj post
Vecina biznismena se rekreativno bavi sportom.
Sportski duh I aktivnost su vrlo bitan faktor u biznisu, cak im firme zakupljuju teretane ili sportske terene, organizuju sportske susrete, olimpijade.

Nakic je igrao uz Sasu, Pecarskog, Divca...nebitno gde je zapoceo karijeru ali tamo je poceo njegov uspeh. Ni Drazen nije bio bas previsok, 1,96 cm a bio je vrhunski kosarkas, verovatno bi bio najbolji ikad da nije tako zavrsio. Zeljko Obradovic je 1,80 cm, eto a bio je zvezda I kao igrac I kao trener.
Firme ne zakupljuju teretane i sportske terene i ne organiziraju sportske susrete zbog razvoja borbenog duha svojih managera, nego zato da prema van glume da su "big happy family." Što je naravno običan korporacijski bullshit. Pravi self-made-man biznismeni uglavnom nemaju vremena za takve aktivnosti.

Ok, mogu se složiti da je Nakićev sportski uspjeh nakon dolaska u Partizan krenuo uzlaznom putanjom. Draženovih 1,96 je sasvim solidna visina za jednog beka-šutera, što je bila njegova igračka pozicija.

Obradović je također bio play, kao i Đorđević. I moram priznati da me jako iznenadio njegov (Obradovićev) trenerski uspjeh. Kao igrač je bio pomalo zločest, čak bih rekao i podmukao, a te svoje karakterne crte je, čini mi se, utkao i u svoju trenersku karijeru. Ali da zna trenerski posao - zna. Ne samo da zna, nego je pravi majstor.
ericsson is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.10.2017., 20:21   #6271
Quote:
MiSterium kaže: Pogledaj post
Kojim, npr?
Približi mi se (u tvom slučaju ponesi lojtru) da ti šapnem.
__________________
"If the United States saw what the United States was doing to the United States, the United States would invade the United States to liberate the United States from the tyranny of the United States.”Bockecho
Walkman is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.10.2017., 20:25   #6272
Svi poslovni ljudi se bave sportom, moraju, sto zbog zdravlja sto zbog jacanja mentalne snage I stabilnosti. Fizicka aktivnost je neophodna svakom coveku, organizam bolje funkcionise, covek ima vise samopouzdanja, energije, adrenalina...
Uspesni ljudi svoj dan pocinju sportom, ako vec nemaju vremena kasnije za trening. Kondicija, fizicka I mentalna spremnost su neohodne u danasnje vreme. Proslo je vreme "jagnjecih brigada" odavno.

Da, Zeljko je bas zablistao kao trener.
MiSterium is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.10.2017., 20:27   #6273
Quote:
MiSterium kaže: Pogledaj post
Ericsson zasto se ti bunis kada pratis sve sportove?
Pratio sam kao teenager, a niti tada nisam pratio sve.

Quote:
MiSterium kaže: Pogledaj post
I briga o telu koja se stice sportskim navikama.
Nemali broj bivših sportaša danas izgledaju kao morževi.
ericsson is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.10.2017., 20:39   #6274
Quote:
ericsson kaže: Pogledaj post
Firme ne zakupljuju teretane i sportske terene i ne organiziraju sportske susrete zbog razvoja borbenog duha svojih managera, nego zato da prema van glume da su "big happy family." Što je naravno običan korporacijski bullshit. Pravi self-made-man biznismeni uglavnom nemaju vremena za takve aktivnosti.
Bas gledam sve te managere, sve zapusteno, nemaju se vremena bavit sportom i teretanom. Onak, tocno u sridu.
__________________
All You Zombies.
phiber is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.10.2017., 20:41   #6275
Quote:
phiber kaže: Pogledaj post
Bas gledam sve te managere, sve zapusteno, nemaju se vremena bavit sportom i teretanom. Onak, tocno u sridu.
A da malo pažljivije čitaš napisano?
ericsson is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.10.2017., 22:44   #6276
Quote:
ericsson kaže: Pogledaj post
Pratio sam kao teenager, a niti tada nisam pratio sve.

Nemali broj bivših sportaša danas izgledaju kao morževi.
Kod nas ima kanal koji cesto daje stare utakmice, smejala sam se do suza kad sam ih videla u onim gacicama kakvi su bili. Kosarka mi je iz tog vremena smesna, spora nekako. Istina je da su se vecinom malo ugojili.

Doduse, kako koji.
Teo je presladak, mada on igra jos ali, ozenio se skoro.

Zato je Bogdanovic available.
MiSterium is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.10.2017., 22:48   #6277
Quote:
MiSterium kaže: Pogledaj post
Kod nas ima kanal koji cesto daje stare utakmice, smejala sam se do suza kad sam ih videla u onim gacicama kakvi su bili. Kosarka mi je iz tog vremena smesna, spora nekako. Istina je da su se vecinom malo ugojili.

Doduse, kako koji.
Teo je presladak, mada on igra jos ali, ozenio se skoro.

Zato je Bogdanovic available.
Joj pa jesmo se dogovorili? Pa zašto stalno stremiš prema visinama? Kaj fali nekom karatisti od 176?
Joshua is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.10.2017., 22:51   #6278
Quote:
MiSterium kaže: Pogledaj post
Kosarka mi je iz tog vremena smesna, spora nekako.
To je zato što se danas fizikaliji posvećuje puno, puno veća pažnja nego što je bio slučaj sedamdesetih i osamdesetih godina prošlog stoljeća.

Uostalom, pogledaj kako su košarkaši s ovih prostora izgledali tada, a kako izgledaju danas. Nekad su bili visoki štrkljavci, da danas su visoki bilderi.
ericsson is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.10.2017., 23:04   #6279
Quote:
MiSterium kaže: Pogledaj post
Bdv, Aleksandar Djordevic je oko 1,86 cm a bio je najbolji igrac Evrope a sada je Salektor.
On je idealan primjer da muskarci kako stare bolje izgledaju.

Plus ima idealnu visinu. Oprastam ti ako me prevaris sa njim.
BrianS is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.10.2017., 23:07   #6280
Quote:
4fun kaže: Pogledaj post
zasto bi se phiber, uzoriti ljesovac(if u know what i mean), zavaravao i zamarao malokuratim tipovima? to i dalje nema nikakve veze sa time da je uistinu prosjek dosta manji od 17.
Meni je to nekako realan prosjek. Ali nemam iskustva pa neka zene kazu svoje. One su mjerodavnije za ovu pricu.
BrianS is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 15:50.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger