Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Ostali mediji > Radio

Radio Video ga još nije ubio.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 25.05.2014., 17:52   #981
Quote:
Lila kaže: Pogledaj post
Uglavnom otpušta ljude sa sadističkim osmijehom na licu.
Aha, čovjek vas mrzi. Logično. Kao mali Ivica kada dobije keca jer ne zna 2 i 2 pa se doma žali mami da je učiteljica vještica. Onda ova luda s izbečenim očima drugi dan juri u školu. Tako i vi.

Kada bi se naučili kulturnoj komunikaciji, bez drskosti i obrušavanja na sugovornika, možda ne bi dobivali otkaze.
Lozimka is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.05.2014., 18:19   #982
Quote:
Aha, čovjek vas mrzi. Logično.
* Cjeloživotno učenje je izuzetno važno. Dogodi se "rupa" u znanju, pa stoga preporuka:
1. pogledati i proučiti što podrazumijeva pojam funkcionalna nepismenost
2. pogledati i proučiti što po definiciji znači sadizam

Quote:
Tako i vi.
Inteligentni ljudi nikad ne donose zaključke na prečac. Osobito ako za svoje tvrdnje nemaju nikakve dokaze. Vi doista rezonirate na nivou kumice s placa što mi postaje zabavno. Zapravo ste slatkasti

Quote:
Kada bi se naučili kulturnoj komunikaciji, bez drskosti i obrušavanja na sugovornika, možda ne bi dobivali otkaze.
* Vratiti se na početak ovog posta.
Savladati preporučeno gradivo kako bi poboljšali vlastitu komunikaciju. Usput malo proučiti i što je to emocionalna inteligencija, empatija i logičko zaključivanje.

Nakon toga možda uspijete napisati smislen i pametan post.
Lila is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.05.2014., 19:08   #983
Na forumu je nepotrebno persirati. Pogledaj si netiquette.
Lozimka is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.05.2014., 19:19   #984
Quote:
Lozimka kaže: Pogledaj post
Na forumu je nepotrebno persirati. Pogledaj si netiquette.
Naravno da je nepotrebno. Međutim, nije zabranjeno. Osim toga je stvar opće kulture.
Eto, sad ste od mene besplatno dobili pregršt sjajnih savjeta. Primjenite ih i bit ćete sretniji. A i djelovati pametno (evidentno vam je stalo do toga)
Lila is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.05.2014., 19:38   #985
Hvala, ali mislim da bi to trebala uputiti svom kolegi Matanu.
Lozimka is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.05.2014., 20:19   #986
Quote:
peggy b kaže: Pogledaj post
jedno je kritika, drugo dezinformacija, treće laž, četvrto glupost, peto objeda. svatko se ima pravo osvrtati na to pa čak i matko na forumu.

problem ovog foruma je taj da ljudi barataju mišljenjima, a vrlo malo činjenicama. svatko ima svoje mišljenje sleš dojam, baš svatko.

i mene smeta kada čitam stvari koje naprosto nisu točne. racimo, ti sada u tekstu sugeriraš da su osnovni problemi "zaboravljeni". kako ti znaš da to nije u pozadini svega ovog? kako ti znaš da je to zaboravljeno?

u stvari, naravno, kada pretpostavljaš da je matko to radio radi ega, plaće i imidža, podlo i pokvarteno, iskorištavajući flood victimse, onda da se čini logično da je sada sve završilo. svatko neka slaže svoje slagalice. vidjet ćemo.

a što se tiče bojkota, o tome se ovdje priča već dvije godine pa se i dalje piše o radiju. o tome se općenito priča već dvije godine, a radiju stalno raste slušanost. fakat dosljedno.
Dezinformacija, laži, gluposti i objeda ima i u svim medijima, uključujući R101 pa to nije razlog da se svi medijski djelatnici etiketiraju kao što Matko etiketira sve forumaše. Pročitaj dobro kako smo nazvani. Ja ne tvrdim da je "zaboravljeno", već iznosim svoj dojam (čak imam i ispriku vezanu uz nepoznavanje situacije oko Matkovog povratka / odlaska).

Naravno, vidjet ćemo hoće li sindikalni povjerenik ustrajati na prijavama vezano uz nepravilnosti koje je istaknuo i to čak i u situaciji ako ostane raditi tamo. U tom slučaju, dobit će moj naklon do poda i poštovanje.

O slušanosti bi se dalo dugo raspravljati. Ne znam podatke o slušanosti pa ne mogu ni komentirati raste li ili pada. Znam da je moj osobni dojam i iskustvo da sve više "antena tip" slušatelja (ovo nije nikakva pogrdna etiketa s moje strane, svatko izabire što mu se sviđa i ja to poštujem) hvali R101. Neki prijatelji i poznanici koji prije nisu mogli smisliti R101 jer "stalno pričaju, puštaju nekavu čudnu muziku,.." sad sve više hvale R101. A oni za koje znam da ipak žele i neke sadržaje, npr. zanima ih neki žanr glazbe, bježe na neke druge valove (sam Matko je jasno naveo koje su sve emisije ukinute). Naravno, R101 ima pravo birati koja mu je ciljana publika i ja nemam problema s tim. Al da imam pravo komentirat da mi je žao da je tako i kritizirat promjene, imam.

Mislim da će najtužniji trenutak biti kad R101 više uopće neće imati ažurnu temu na forumu ili će svakih 6 mjeseci osvanuti poneki post (kao i većina radio stanica), jer će to značiti da nema više nikog kom je stalo da bi uložio trud za komentiranje.
mik is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.05.2014., 22:04   #987
Quote:
mik kaže: Pogledaj post
Dezinformacija, laži, gluposti i objeda ima i u svim medijima, uključujući R101 pa to nije razlog da se svi medijski djelatnici etiketiraju kao što Matko etiketira sve forumaše. Pročitaj dobro kako smo nazvani. Ja ne tvrdim da je "zaboravljeno", već iznosim svoj dojam (čak imam i ispriku vezanu uz nepoznavanje situacije oko Matkovog povratka / odlaska).

Naravno, vidjet ćemo hoće li sindikalni povjerenik ustrajati na prijavama vezano uz nepravilnosti koje je istaknuo i to čak i u situaciji ako ostane raditi tamo. U tom slučaju, dobit će moj naklon do poda i poštovanje.
to je zapravo uzrok čitave priče, ljudi žele da ih se pusti da rade ono što imaju potpisano s agencijom, iako je to vrlo teško s tim kapacitetima. Thomas nije investirao ništa u tu firmu. baš ništa.
peggy b is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.05.2014., 23:07   #988
Ova forum saga traje već niz godina!?!
Lozimka is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.05.2014., 01:12   #989
Quote:
ranselkop kaže: Pogledaj post
Mail i rješenje bilo je pokazano svima na presici
ma ne ti mailovi, nego thomasova prepiska o obustavi akcije.
peggy b is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.05.2014., 10:04   #990
Quote:
Matko Antonović kaže: Pogledaj post
Cijenjeni forumaši!

Zahvaljujem Vam na iskazanoj podršci. Sve što sam učinio posljednjih dana vrijedno je najdubljeg gađenja - od neprobavljivog pokušaja da na tuđoj tragediji steknem zvjezdani status, do mog obračuna s divnim čovjekom Thomasom Thimmeom. Spoznao sam svoje grijehe i molim Vas za oprost. Uvjeren sam da ćete, plemeniti kakvi jeste, isti i udijeliti. Prisežem da ću učiniti sve što je u mojoj moći da zauzdam svoj hipertrofirali ego.

S dubokim poštovanjem,
Matko Antonović
Matko...

znači u modernom i civiliziranom društvu je nakon nepotrenbe gluposti i kleveta isl. dovoljno samo neobavezno se ispričati i sve se promjeni ko da se nikad nije dogodilo?????

Čini mi se da previše gledaš i šlušaš naše političare koji nakon velikih namjernih "grešaka" odgovorno daju mandat na raspolaganje pa onda sjednu u fortelju u drugoj kancelariji (ona poreznica Nada Čavlović mi sad pada na pamet).

Da držiš do sebe i toga što si rekao na stejđu nebi trebao tako pokorno i ponizno primiti ruku pomirenja i vratit se na posao...

Kamo sreće da to svi drugi mogu nakon pisoara po firmi u kojoj radimo...

k-kekec is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.05.2014., 12:44   #991
Dragi slušatelji, svi koji nam se obraćate za pomoć i informacije i šaljete nam poruke na facebook stranici radija, nemojte to više činiti jer je nad svim voditeljima, koji su dosad bili zaduženi za ažuriranje radijske facebook stranice i komunikaciju sa slušateljima, izvršena cenzura!!! Skinute su im administratorske ovlasti kako u državi, članici Europske unije, sa svojim predstavnicima u istoj toj Europi, u tobožnjoj demokraciji, u 21. stoljeću ne bi mogli ništa komentirati, ni na što odgovarati niti iznositi svoje mišljenje. Postotak stanovništa koji ne uživa slobodu medija dosad je iznosio 86 % u svijetu. Odsad ga i naša kaplja pomaže tkati...

status Slavinov na fejsu...

i ovo je još napisao:

Opet prisilni godišnji. Nikako ja na onu poslovičnu "zelenu granu" sa vlasnikom Radija 101. Ili je suspenzija ili prisilni godišnji ili opomene pred otkaz. Taj je najgori poslodavac za kojeg sam ikad radio.
mr darcy is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.05.2014., 12:55   #992
Samo bih htio jos jednom ukazati na predivam karakter i zasluge Silvija Vrbanca u cijeloj prici.
AndrejX is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.05.2014., 13:12   #993
Quote:
AndrejX kaže: Pogledaj post
Samo bih htio jos jednom ukazati na predivam karakter i zasluge Silvija Vrbanca u cijeloj prici.
taj je postao gazdina ulizica...
nego zar nitko nije primjetio da nema Renči? i ona je očito dobila po piksi..
mr darcy is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.05.2014., 16:15   #994
Quote:
AndrejX kaže: Pogledaj post
Samo bih htio jos jednom ukazati na predivam karakter i zasluge Silvija Vrbanca u cijeloj prici.
a jadan moj Silvio... ne kužim zašto mislite da on ima išta s odlukom o administriranju Facebook stranice radija? Silvio je zaposlenik radija, kao i svi drugi i dobio je naredbu, pardon, radni zadatak ažuriranjanja i administriranja stranice.

također, Cat, na famoznoj pressici nije niti bio, a zašto ga Matko zove Gazdinim čovjekom od povjerenja, samo on zna.
Brankili is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.05.2014., 16:26   #995
Mozda zato kaj mu viri iz dupeta? Samo nagadjam...
kaeovo is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.07.2014., 07:23   #996
Thumbs down Nitko nije kriv ?

R 101 sam počeo,slušati krajem osamdesetih, ibla bla bla sve znamo kako je završilo i danas je radio u totalnoj banani. Ali dragi ratnici bojnog polja , pitam vas :
Što se dogodilo sa ekipom koja je ujebala radio ?
Ima li krivaca ? Gdje su ( savjetnici raznih političara, manageri , prevaranti... )?
Ozbiljno zar nitko nikada neće odgovarati što je megauspješni i relevantan radio propao? Švec je lijepo bio sve rekao u eter . I nikom ništa.
mrhappy is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 05:55.