Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 24.04.2011., 01:57   #61
Quote:
sramežljiva kaže: Pogledaj post
Pa da nisam 'sramežljiva' vjerovatno bi se ševila svaki vikend s drugim, ili nešto slično. Sigurno ne bi imala dva ff-a godinama. S tim da se nisu preklapali. Bia je jedan, pa drugi...Ukupno traju ima već 10 godina, ako ne i više. Ne mogu točno odrediti...ali tu negdje. Mislim da je bolje od praznih odnosa ili 'veza' koje traju po dva mjeseca, pa onda NEXT!!!!

Jebote, kako se možeš sa nekim seksati godinama a da se ne zaljubiš?
Ja to ne mogu shvatiti. Čula sam da muški mogu tako iako ni njima ne opravdavam, ali za žene posebno ne shvatam.
Ili bih se poseksala samo par (2-3) puta i prekinula ili bih se definitivno zaljubila ako mi je sa tom osobom tako lijepo da to mogu raditi godinama.
Jesi li ti sigurna da nisi zaljubljena a to iz nekog razloga potiskuješ? Meni su ovakvi odnosi nekako ponižavajući, čak mi je bolja ova alternativa koju si navela.
__________________
"If you're going through hell, keep going"
discreet is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.04.2011., 01:57   #62
Quote:
zbunjenixx kaže: Pogledaj post
bogami,nije mi jasna poanta ff-a koji traje 5god?
e jebat ga, pa nije to nuzno proizvod sa unaprijed odredenim rokom trajanja. iako, ajd, vjerojatno bi se neki mogli zapitati zast iz toga nije nastalo nesto vise.

odgovor je dakako.... lakse je nac nekog s kim se ok slazes i za sex, nego nekog s kim ces biti partner.

mislim ajd, kad je vec 5 god, moglo bi se to nazvati i nekom neozbiljnom vezicom. al jebemu, kao da je naziv i definicija toliko bitna. dok su obje strane nacisto sa sobom i pase im.

Quote:
Madamoiselle kaže: Pogledaj post

A koji će ti vrag FF koji traje 5 dana? Ko igračka za jednokratnu upotrebu.



sve je to u redu, dok god ti ff nekako ne utjece na mogucnost/sposobnost nalazenja "normalnog" partnera
__________________
The cake is a lie.
4fun is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.04.2011., 01:57   #63
fuck frend ne postoji
a jos manje postoji fuck frend "veza"

privrdeno, niti ste frends niti ste u vezi. seksate se. a buduci da je danas seks nesto ka dobar dan ne vidin cemu kompliciranje

a ti kompliciras, sebi u tintari. i to, djabe.

ja san imao tih situacija i to je uvik bio samo sex. dobar dan>sex>bok. eventualno cigareta negdi izmedju ali ja ne pusim

jednom me cura pocmela nesto da bi ona ovo ona ono se vidjala i tako. nema vise dobar dan. samo zbogom lipim nogama. a lipe je imala. ufff...

tako se to radi, inace se otvaraju teme poput ovih, ili one sa 100+stranica ispisanih pizdarijama

laka noc i Sritan Uskrs!
sarafciger is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.04.2011., 01:59   #64
Quote:
chocolatecookie kaže: Pogledaj post
Slabo ti poznaješ tržište na koje se želiš probit.


U muškom svijetu to nije FF odnos nego: imam malu za jebat.

Ako jebeš prijateljicu, onda i popričaš sa njom, tu i tamo.


To sam pročitao u priručniku "FF odnos, kako ga zadržati", str. 32. naslov poglavlja Tu i tamo pitajte
Ako hoćeš mogu ti prepisati 10 pitanja koje zadovoljavaju 95% žena.
__________________
Puštanjem sebe ono što jesam, postajem ono što želim biti.
Graham is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.04.2011., 02:03   #65
Ne vidim zašto se ne bi moglo "bez osjećaja" zagrliti nakon seksa, ako je već mogući seks "bez osjećaja"...
Lovecat is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.04.2011., 02:06   #66
Quote:
Madamoiselle kaže: Pogledaj post

A koji će ti vrag FF koji traje 5 dana? Ko igračka za jednokratnu upotrebu.


Quote:
discreet kaže: Pogledaj post
Jebote, kako se možeš sa nekim seksati godinama a da se ne zaljubiš?
Jesi li ti sigurna da nisi zaljubljena a to iz nekog razloga potiskuješ? Meni su ovakvi odnosi nekako ponižavajući, čak mi je bolja ova alternativa koju si navela.
Zašto?
Našla sam nekog tko mi je ok kao prijatelj, ali mi ne odgovara na način da bi mi bio partner, a sexualna privlačnost je bila tu od prvog dana. I obostrano je. Upoznali smo se kada ja nisam bila za vezu, a ni on.
Poznajemo se, poštujemo se, kad se ne vidimo i čujemo se, i budu to dugi razgovori, i o našim vezama i o poslu, i kad nešto trebamo jedno od drugog najnormalnije to tražimo (npr. jednom je FF vozio mene i novog mi dečka u ZG), kad ga zovem najnormalnije mi se javi ispred svoje cure i pričamo ispred nje i s njom (danas zaručnice pa više ne prakticiramo taj odnos), mislim, odnos sasvim normalan. I puno iskreniji i pošteniji nego većina veza. Upravo zato šta nema obaveze ni ljubomore.
I ne, zaljubljenosti nema. Da je ima, to sigurno ne bi preživilo tako dugo.
I takav mi odnos nipošto nije ponižavajuć.
Dapače, uz sve to je i tajan.
sramežljiva is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.04.2011., 02:07   #67
Quote:
lovecat kaže: Pogledaj post
Ne vidim zašto se ne bi moglo "bez osjećaja" zagrliti nakon seksa, ako je već mogući seks "bez osjećaja"...
iskreno, nekima je to veca intimnost od seve.
__________________
The cake is a lie.
4fun is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.04.2011., 02:07   #68
Quote:
sramežljiva kaže: Pogledaj post

Zašto?
Našla sam nekog tko mi je ok kao prijatelj, ali mi ne odgovara na način da bi mi bio partner, a sexualna privlačnost je bila tu od prvog dana. I obostrano je. Upoznali smo se kada ja nisam bila za vezu, a ni on.
Poznajemo se, poštujemo se, kad se ne vidimo i čujemo se, i budu to dugi razgovori, i o našim vezama i o poslu, i kad nešto trebamo jedno od drugog najnormalnije to tražimo (npr. jednom je FF vozio mene i novog mi dečka u ZG), kad ga zovem najnormalnije mi se javi ispred svoje cure i pričamo ispred nje i s njom (danas zaručnice pa više ne prakticiramo taj odnos), mislim, odnos sasvim normalan. I puno iskreniji i pošteniji nego većina veza. Upravo zato šta nema obaveze ni ljubomore.
I ne, zaljubljenosti nema. Da je ima, to sigurno ne bi preživilo tako dugo.
I takav mi odnos nipošto nije ponižavajuć.
Dapače, uz sve to je i tajan.
pa ti si onda zeno po svemu sudeci rodjeni spijun
sarafciger is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.04.2011., 02:10   #69
Quote:
4fun kaže: Pogledaj post
iskreno, nekima je to veca intimnost od seve.
Ovisi kakav zagrljaj...

Ali jedan čisto prijateljski uz cigaretu i par riječi nakon seksa....ne vjerujem da će uzburkati osjećaje više nego sam čin prije toga.


Na stranu to što osobno ne mogu pojmiti da je zagrljaj veća intimnost od seksa...
Lovecat is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.04.2011., 02:11   #70
Quote:
sarafciger kaže: Pogledaj post
pa ti si onda zeno po svemu sudeci rodjeni spijun
Uvik sam htjela biti špijun
sramežljiva is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.04.2011., 02:12   #71
nikad nije kasno
sarafciger is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.04.2011., 02:14   #72
Quote:
lovecat kaže: Pogledaj post
Ne vidim zašto se ne bi moglo "bez osjećaja" zagrliti nakon seksa, ako je već mogući seks "bez osjećaja"...

Seks bez osjećaja (s moje strane) sam doživjela nekoliko puta u jako mladim godinama i to najviše tri puta s istom osobom (prvi put zbog eksperimentisanja ili nečeg sličnog tome, a drugi i treći uslijed prevelikog pritiska i neiskustva u odlučnom odbijanju) a onda bježi kud te noge nose. Sada mi se to ni ludilu ne bi moglo desiti.
Nemojte me zajebavati da postoje žene koje se mogu godinama seksati sa istom osobom bez ikakvih osjećaja, svaka čast
__________________
"If you're going through hell, keep going"
discreet is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.04.2011., 02:16   #73
Možda im se u tom odnosu počela gubiti ona početna napetost i privlačnost pa su sad kao u klasičnoj vezi koja zapada u rutinu


Osim ako nije pomislio nakon što je ona odbila poziv u kino da bi trebao smanjiti sve te popratne stvari oko seksa.
Lovecat is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.04.2011., 02:17   #74
Quote:
discreet kaže: Pogledaj post
Nemojte me zajebavati da postoje žene koje se mogu godinama seksati sa istom osobom bez ikakvih osjećaja, svaka čast
Ikakvih????
To sigurno ne.

Ali bez osječaja zaljubljenosti i želje za vezom, zašto ne?
__________________
Oprosti mi Bože šta sam Dalmatinka...
Madamoiselle is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.04.2011., 02:18   #75
Quote:
discreet kaže: Pogledaj post
Seks bez osjećaja (s moje strane) sam doživjela nekoliko puta u jako mladim godinama i to najviše tri puta s istom osobom (prvi put zbog eksperimentisanja ili nečeg sličnog tome, a drugi i treći uslijed prevelikog pritiska i neiskustva u odlučnom odbijanju) a onda bježi kud te noge nose. Sada mi se to ni ludilu ne bi moglo desiti.
Nemojte me zajebavati da postoje žene koje se mogu godinama seksati sa istom osobom bez ikakvih osjećaja, svaka čast
A kažu da postoje.

Nisam jedna od njih.
Lovecat is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.04.2011., 02:23   #76
Quote:
lovecat kaže: Pogledaj post
Na stranu to što osobno ne mogu pojmiti da je zagrljaj veća intimnost od seksa...
zasto je to tako cudno?

Quote:
discreet kaže: Pogledaj post
Nemojte me zajebavati da postoje žene koje se mogu godinama seksati sa istom osobom bez ikakvih osjećaja, svaka čast
tu se misli na dublje osjecaje, ono ljubav, zelja za psom u dvoristu, drvenom ogradicom
__________________
The cake is a lie.
4fun is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.04.2011., 02:25   #77
ljubav lose utjece na normalno prosudjivanje i donosenje odluka. npr, pas i drvena ograda ne idu zajedno. ako je pas, a ne pudl
sarafciger is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.04.2011., 02:27   #78
Quote:
4fun kaže: Pogledaj post
iskreno, nekima je to veca intimnost od seve.
Ja to ne kužim.
Kako zagrljaj može biti intimniji od seksa
Nazovi me konzervom, zatucanom i ne znam ni ja čime, ali to kod mene jednostavno ne ide tako
Crnjača is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.04.2011., 02:30   #79
Quote:
4fun kaže: Pogledaj post
zasto je to tako cudno?
A što je tako intimno u zagrljaju? Mislim da se veći krug ljudi može zagrliti nego poseksati. A i postoji više tipova zagrljaja (grliš prijatelje, obitelj, poznanike, ljubavnike)...što za seks ne mogu reći.
Lovecat is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.04.2011., 02:31   #80
Quote:
crnjača kaže: Pogledaj post
Ja to ne kužim.
Kako zagrljaj može biti intimniji od seksa
Nazovi me konzervom, zatucanom i ne znam ni ja čime, ali to kod mene jednostavno ne ide tako
jbg, mozda sam cudan, meni je mozda ona neka intima iza i vise ogoljujuca od sexa. pa cak i mozda neko gledanje i drzanje za rukice i tako to.


sex mi je ono... sex. no pod to ne mislim da se u njega ne moze zavuci na trenutak ona neka romanticna "ljigavost"



nikad nisam pomislio "joj volim je toliko da je ocu pojebati", dok mi je za zagrljaj i neke druge stvari proslo glavom
__________________
The cake is a lie.
4fun is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 02:20.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger