Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 24.04.2011., 02:32   #81
Quote:
lovecat kaže: Pogledaj post
A što je tako intimno u zagrljaju? Mislim da se veći krug ljudi može zagrliti nego poseksati. A i postoji više tipova zagrljaja (grliš prijatelje, obitelj, poznanike, ljubavnike)...što za seks ne mogu reći.
no ajd, istina.


zagrljaj je toliko poseban(intimno gledajuci) koliko je posebna osoba kojoj ga pruzas. valjda je tako i sa sexom.
__________________
The cake is a lie.
4fun is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.04.2011., 02:35   #82
Quote:
crnjača kaže: Pogledaj post
Ja to ne kužim.
Kako zagrljaj može biti intimniji od seksa
Nazovi me konzervom, zatucanom i ne znam ni ja čime, ali to kod mene jednostavno ne ide tako
sigurno smo oboje zatucane konzerve ali ni ja ne kuzim. isto tako ne kuzim zasto me neke osobe pogotovo zenske cesto grle a nenamo prakticki nikakav odnost i sad ne vidim se tjedan dana zagrljaj. jel to znaci da je nasa veza automatski priskocila priko sexa i dosla u neku jos intimniju fazu tj zagralj-fazo?? npr disi nismo se vidili sto godina (10 dana)>zagrljaj>da nisi zensko opalio bi te u jaja

oprostite mi, imali smo goste i donili su bocu odlicnog vina. fala kurcu da su otisli vise
sarafciger is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.04.2011., 02:37   #83
Quote:
crnjača kaže: Pogledaj post
Ja to ne kužim.
Kako zagrljaj može biti intimniji od seksa
Nazovi me konzervom, zatucanom i ne znam ni ja čime, ali to kod mene jednostavno ne ide tako
Quote:
lovecat kaže: Pogledaj post
A što je tako intimno u zagrljaju? Mislim da se veći krug ljudi može zagrliti nego poseksati. A i postoji više tipova zagrljaja (grliš prijatelje, obitelj, poznanike, ljubavnike)...što za seks ne mogu reći.

Bome, niti se mogu sexat sa svakim, niti se mogu grlit...
Intimno, da, i to mnogo!!!

Čak sam primjetila da kad nema ljubavi pa me netko ide zagrlit......nekad pomislim da bi mi bilo lakše leć i raširit noge i gledat seriju priku ramena, nego se grlit s nekim za koga ne želim da me grli. U materijalnom svijetu, sex je kao TEŽI, ali iskreno, za grljenje trebam imat iznimno snažne osječaje prema toj osobi.
__________________
Oprosti mi Bože šta sam Dalmatinka...
Madamoiselle is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.04.2011., 02:38   #84
Quote:
sarafciger kaže: Pogledaj post
sigurno smo oboje zatucane konzerve ali ni ja ne kuzim. isto tako ne kuzim zasto me neke osobe pogotovo zenske cesto grle a nenamo prakticki nikakav odnost i sad ne vidim se tjedan dana zagrljaj. jel to znaci da je nasa veza automatski priskocila priko sexa i dosla u neku jos intimniju fazu tj zagralj-fazo?? npr disi nismo se vidili sto godina (10 dana)>zagrljaj>da nisi zensko opalio bi te u jaja

oprostite mi, imali smo goste i donili su bocu odlicnog vina. fala kurcu da su otisli vise
Drago mi je da postoje i muškarci kojima je seks nešto intimno, a ne samo rekreacija
što se tiče gostiju, moglo je biti i gore. Kaj bi bilo da je vino bilo loše?
Crnjača is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.04.2011., 02:38   #85
Quote:
sramežljiva kaže: Pogledaj post




Zašto?
Našla sam nekog tko mi je ok kao prijatelj, ali mi ne odgovara na način da bi mi bio partner, a sexualna privlačnost je bila tu od prvog dana. I obostrano je. Upoznali smo se kada ja nisam bila za vezu, a ni on.
Poznajemo se, poštujemo se, kad se ne vidimo i čujemo se, i budu to dugi razgovori, i o našim vezama i o poslu, i kad nešto trebamo jedno od drugog najnormalnije to tražimo (npr. jednom je FF vozio mene i novog mi dečka u ZG), kad ga zovem najnormalnije mi se javi ispred svoje cure i pričamo ispred nje i s njom (danas zaručnice pa više ne prakticiramo taj odnos), mislim, odnos sasvim normalan. I puno iskreniji i pošteniji nego većina veza. Upravo zato šta nema obaveze ni ljubomore.
I ne, zaljubljenosti nema. Da je ima, to sigurno ne bi preživilo tako dugo.
I takav mi odnos nipošto nije ponižavajuć.
Dapače, uz sve to je i tajan.

Mene ako neko tako privlači da uživam sa njim toliko dugo vremena (a ne mogu se ni seksati ako sto posto ne uživam i ako me ne privlači na svim razinama a ne samo na fizičkoj) onda se i zaljubljujem, ako osjećam da se u tu osobu neću moći zaljubiti ili ona u mene to mi je totalno hlađenje i ubrzo nisam više u stanju ni da je dodirnem niti poljubim, nikada više.
A bila sam i ja u nekim tajnim vezama i šemama ali samo zato što sam bila zaljubljena i vjerovala u to da će tu jednog dana biti nešto više.
Ali znati da neće nikad biti ništa i održavati takav odnos samo radi zadovoljavanja nagona dok ne naiđe neko kompletniji za mene, ne mogu to zamisliti.
Čak mi je draže da me muškarac zavarava da mu je stalo do mene jer mene i onako uzbuđuju moje emocije, a možebitne poraze shvatam kao sastavni dio života i skupljanja iskustva i znam se nositi sa njima.
A parenje samo radi zadovoljavanja nagona, neka hvala lijepo, bez toga mogu 10 godina ako treba, pa nisam životinja.
Tako da nikako ne mogu shvatiti ovakve priče, a čula sam ih već. Koliko god ih bezbrižno predstavljali, meni zvuče bolno.
__________________
"If you're going through hell, keep going"
discreet is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.04.2011., 02:40   #86
Quote:
Madamoiselle kaže: Pogledaj post
Bome, niti se mogu sexat sa svakim, niti se mogu grlit...
Intimno, da, i to mnogo!!!

Čak sam primjetila da kad nema ljubavi pa me netko ide zagrlit......nekad pomislim da bi mi bilo lakše leć i raširit noge i gledat seriju priku ramena, nego se grlit s nekim za koga ne želim da me grli. U materijalnom svijetu, sex je kao TEŽI, ali iskreno, za grljenje trebam imat iznimno snažne osječaje prema toj osobi.
A stvar ukusa valjda.

Ja mogu zagrliti i nepoznatu osobu ako vidim da joj to u tom trenutku treba.
Lovecat is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.04.2011., 02:43   #87
Quote:
crnjača kaže: Pogledaj post
Drago mi je da postoje i muškarci kojima je seks nešto intimno, a ne samo rekreacija
u posljednje vrime ni jedno od toga..ali nisam tu da se jadam
Quote:
što se tiče gostiju, moglo je biti i gore. Kaj bi bilo da je vino bilo loše?
u tom slucaju bi ga spremio sa cifom i ostalim sranjima pod lavandin, sad bi bio trizan i ne bit pisao po forumu bi citao knjigu a mozebitno i zaspao. ovo je trenutno zanimljivije. mozda napravim i fejsbuk profil i do ujutro cu imat 100 potencijalnih fuck frendica, pa se dodjem pohvalit
sarafciger is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.04.2011., 02:44   #88
Quote:
crnjača kaže: Pogledaj post
Drago mi je da postoje i muškarci kojima je seks nešto intimno, a ne samo rekreacija
što se tiče gostiju, moglo je biti i gore. Kaj bi bilo da je vino bilo loše?
samo se nadam da se moja izjava nije shvatila kao da mi je sex rekreacija.


ali da mi je vrhunac intimnosti, nije. daleko od toga.
__________________
The cake is a lie.
4fun is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.04.2011., 02:46   #89
Quote:
4fun kaže: Pogledaj post
samo se nadam da se moja izjava nije shvatila kao da mi je sex rekreacija.


ali da mi je vrhunac intimnosti, nije. daleko od toga.
A što ti je vrhunac intimnosti?
Crnjača is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.04.2011., 02:50   #90
vrhunac intimnosti je kad dodjem u banku a na salteru dobra teta, ja joj gledam u sise, a ona gleda u stanje mog racuna, koje niko osim mene sluzbeno ne zna. ajajaj. idem lec. laka noc
sarafciger is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.04.2011., 02:52   #91
Quote:
crnjača kaže: Pogledaj post
A što ti je vrhunac intimnosti?
vidis, nikad nisam slagao tablicu.

ali sam siguran da sex nije.
__________________
The cake is a lie.
4fun is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.04.2011., 02:54   #92
Grljenje mi je na neki način veća intimnost od seksa, čak bi se mogla zamisliti da se u nekim vanrednim okolnostima s nekim poseksam rekreativno (ali samo jednom ili dvaput, ne 5 godina) ali da se grlimo nekoliko minuta bljaaaaaah, čemu to.
Tako da ovi što održavaju veze u kojima se podrazumijeva samo seks i nothing else, mislim da ne bi trebali tražiti nikakve duže zagrljaje, to je bljakasto i nema smisla. Jedino ako nisu zaljubljeni a to kriju.
__________________
"If you're going through hell, keep going"
discreet is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.04.2011., 02:58   #93
Quote:
crnjača kaže: Pogledaj post
A što ti je vrhunac intimnosti?
Iskrenost i prepuštanje, za moj pojam. Pa bilo to kroz seks, zagrljaj, riječ ili samo pogled.

Seks u kojem se koče emocije normalno da nije vrhunac intimnosti.
Lovecat is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.04.2011., 02:58   #94
Quote:
discreet kaže: Pogledaj post
A parenje samo radi zadovoljavanja nagona, neka hvala lijepo, bez toga mogu 10 godina ako treba, pa nisam životinja.
Tako da nikako ne mogu shvatiti ovakve priče, a čula sam ih već. Koliko god ih bezbrižno predstavljali, meni zvuče bolno.
A bez emocionalnog dijela sexa? Grljenja, maženja, ležanja, spavanja u nečijem zagrljaju?
Jer u gore opisanom odnosu sve to ide u paket.
Aha...di si sad?!

Quote:
lovecat kaže: Pogledaj post
A stvar ukusa valjda.

Ja mogu zagrliti i nepoznatu osobu ako vidim da joj to u tom trenutku treba.
Dobro, ako nekom BAŠ treba.
Ali ako MENI treba...to mi treba bit iznimno bliska osoba. Nervira me kad me dira na ikakav način netko tko mi nije ili JAKO bitan ili sexualno privlačan.
__________________
Oprosti mi Bože šta sam Dalmatinka...
Madamoiselle is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.04.2011., 03:00   #95
Quote:
Madamoiselle kaže: Pogledaj post

Dobro, ako nekom BAŠ treba.
Ali ako MENI treba...to mi treba bit iznimno bliska osoba. Nervira me kad me dira na ikakav način netko tko mi nije ili JAKO bitan ili sexualno privlačan.
Pa i u seksu ima diranja, a kažeš da bi to mogla prije nego zagrljaj obaviti.
Lovecat is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.04.2011., 03:05   #96
Ok, kužim drukčije mišljenje.
Nemojte me krivo shvatiti, pitala sam se to gledajući iz svoje perspektive.
Nikad nisam imala samo FF odnos, niti mogu odvojiti seks od osjećaja, pa mi je vrhunac intimnosti seks s osobom koju volim. Kad prestanem voljeti, nema više ni seksa.
Crnjača is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.04.2011., 03:12   #97
Quote:
lovecat kaže: Pogledaj post
Pa i u seksu ima diranja, a kažeš da bi to mogla prije nego zagrljaj obaviti.
Nervira me kad me dira na ikakav način netko tko mi nije ili JAKO bitan ili sexualno privlačan.



(S tim da mi sexualna privlačnost NIKAKO ne dolazi bez mentalne.)
__________________
Oprosti mi Bože šta sam Dalmatinka...
Madamoiselle is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.04.2011., 03:19   #98
Quote:
crnjača kaže: Pogledaj post
Ok, kužim drukčije mišljenje.
Nemojte me krivo shvatiti, pitala sam se to gledajući iz svoje perspektive.
Nikad nisam imala samo FF odnos, niti mogu odvojiti seks od osjećaja, pa mi je vrhunac intimnosti seks s osobom koju volim. Kad prestanem voljeti, nema više ni seksa.
jbg, meni su intimniji trenutci cak i oni teleci pogledi kada se vidite i ne mozete se ne nasmijati... spontano hvatanje za ruku i stisak u pravom trenutku... cak i valjanje po kaucu i ceskanje.... a sex mi je bas ono - strast i zelja.


mozda ja samo eto sex dozivljavam drugacije. kao oblik komunikacije medju ljudima. ali opet, cijeli sex kao takav mi nije nesto preintiman cin. vec rekoh, mozda odredeni trenutci.


Quote:
Madamoiselle kaže: Pogledaj post
Nervira me kad me dira na ikakav način netko tko mi nije ili JAKO bitan ili sexualno privlačan.



(S tim da mi sexualna privlačnost NIKAKO ne dolazi bez mentalne.)
naravno, mentalna stimulacija je vrlo bitna. uzalud fasada ako kuca ne stoji kako spada, jel
__________________
The cake is a lie.
4fun is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.04.2011., 03:32   #99
[QUOTE=Madamoiselle;33205121]A bez emocionalnog dijela sexa? Grljenja, maženja, ležanja, spavanja u nečijem zagrljaju?
Jer u gore opisanom odnosu sve to ide u paket.
Aha...di si sad?!

Ali ovdje nema emocija, oni znaju da su tu samo dok ne nađu nekog boljeg.
Vi kažete da postoje tu neke emocije, ali jebeš te emocije kojima se nikada ne dopušta da se razvijaju već ih se prisilno i neprirodno održava na jednoj te istoj odgovarajućoj razini. Kod mene bi se emocije vjerovatno željele dalje razvijati ako bi ih već bilo, ne znam kako bih ih i dokle kontrolisala i zašto bi to radila, zadovoljit se mogu i sama.
Tako da bi mi taj emocionalni dio seksa postao tlaka ako bi emocije uvijek trebala održavati recimo na stepenu 2, od 1-10. Radije bi onda da bude stepen 0 pa bi ga samo poseksala, obukla se i otišla bez riječi ili njega izbacila (iako ne bih ni to, ali radije).
Ja ne bih željela da se na meni "prazni" neko ko poslije toga izađe vani i nastavlja potragu za nekom dovoljno dobrom za sebe, dok sam ja samo privremeno i polovično dobra. Također ni ja ne bih željela da se praznim na nekom polovičnom. Želim se seksati samo sa pravim muškarcima kojima se mogu diviti, a u takve se bome mogu i zaljubiti. Ako me može zavarati da se i ja njemu sviđam kao on meni, to je još jedan plus za njega, pa neka traje dok traje.
U ovom slučaju bi znali da jedno smo jedno drugom nedovoljno dobri i da nam nešto fali ali eto trošimo se godinama dok ne nađemo nekog boljeg. Ja poslije nekoliko takvih seksanja ne bi mogla od stida pogledati ni sebe ni njega. Bolje onda imati ONS gdje smo jedno drugom savršeni bar tu jednu noć ili jedan sat.

Ponižavajuće je i gotovo.
__________________
"If you're going through hell, keep going"
discreet is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.04.2011., 08:39   #100
FUCK FRIEND
postajete braco moja kurtoni od ljudiju kad cete glasati za incest
wutang is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 00:36.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger