Natrag   Forum.hr > Društvo > Roditelji i djeca > Medicinski potpomognuta oplodnja

Medicinski potpomognuta oplodnja Želimo, nadamo se, vjerujemo

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 31.01.2018., 13:09   #61
Kada i koliko na BO ili SD?

Pozdrav!
Bila sam kod privatnika na punkciji u pon. Rekao mi je taj dan odmarati i ležati. To sam i napravila, i odjurila odmah drugi dan na posao. Da bi mi, nakon što sam ga nazvala jer osjećam (konstantno iste od punkcije) bolove, rekao da sam trebala biti doma. E pa rano se sjetio
Pošto je punkcija bila u ponedjeljak, nadam se da će me do subote zvati za transfer. Dajte mi molim vas vi iskusne recite:

- da li ste vi bile doma nakon punkcije i koliko?
- koliko nakon transfera moram biti doma prije povratka na posao?

Hvala!
Shepica is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.01.2018., 13:18   #62
Nakon transfera ne moras biti na bolovanju ako ne radis neki tezi fizicki posao.
Nakon punkcije uvijek sam na bolovanju dugo jer odem u hiperatimulaciju i imam jako puno folikula.
Koliko si dobila jajnih stanica?

Sent from my Mi A1 using Tapatalk
__________________
If I lay here
If I just lay here
Would you lie with me and just forget the world?
Zhuta is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.01.2018., 13:31   #63
10 su izvadili, 9 ide u postupak.
Vele da je to za moje godine (43) super.
Shepica is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.01.2018., 14:58   #64
Ako se loše osjećaš, boli te, napuhnuta si, onda je možda najbolje da si kući i da odmaraš.

Može ti gin pisati bolovanje, traži ga.

Posle transfera sam 3 puta bila doma, a četvrti put sam išla raditi nakon 3 dana.
Frixie is online now  
Odgovori s citatom
Old 15.02.2018., 11:21   #65
Ja radim psihofizički zahtijevan posao sa puno stresa i izložena sam konstantnoj buci, zbog toga obavezno uzmem bolovanje do bete, a onda po potrebi komplikacije, ali me to ubija, zapravo najbolje mi je kad mogu raditi jer onda ne razmišljam o glupostima.
__________________
I took a deep breath and listened to the old brag of my heart. I am, I am, I am...
Floverka is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.06.2020., 17:37   #66
Ja sam danas išla na HSG i s obzirom da smo zbog korone ostali bez godišnjeg uzela sam bolovanje, a tražila sam i za sutra jer me baš jako boli nakon samog postupka, sutra ću vidjeti da li će mi odobriti jer danas nije bilo doktora, a sestra rekla da nije problem..
MinaZg85 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 14:32.