Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 04.04.2013., 03:27   #21
Latentna homo veza...
__________________
There is another organism on this planet that follows the same pattern. Do you know what it is? A virus.
Human beings are a disease, a cancer of this planet. You’re a plague and we… are the cure.”
Gingerina is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.04.2013., 03:34   #22
Quote:
enigma in red kaže: Pogledaj post
Prvo pitanje zaručniku - zašto mi to prenosiš, što mi pokušavaš poručiti?

Drugo, ne mora postojati ako prvo dovede do razgovora i riješe se stvari... 'mene ne zanimaju ovakve stvari i ne želim ih više slušati, ako do sada nisi shvatio, evo, jasno i glasno - smeta mi, boli me i vrijeđa me, ne želim nikakve informacije o toj osobi, niti se družiti s njim'

Nije nikakav big deal ignorirati nekoga u društvu, a ako ti krenu kljucati da šta se preseravaš, digneš se i odeš.
Možeš i citirati navode by dotični, i da nemaš što raditi uz osobu koja po tebi sere, a ako je njima to super ponašanje, nema frke, možeš i bez njih.

Po načinu na koji tvoj zaručnik tebi iskomunicira stvari, ja bih zaključivala.

Npr, ono najvažnije, nakon što mu kažeš da ti SMETA... ako on nastavi. Ja bi mu vratila prsten, cmoknula u obraz i okrenula se na vratima.
Ne može netko tko mi namjerno radi nešto što me boli, smeta, vrijeđa - zvati se partnerom, a kamoli zaručnikom.

Ok, meni... ti sebi vidi svoje viđenje svog života, granice, i odluke koje nastojiš održavati.

Druženja reda radi su i tako zakurac, tako da ti tu ne bude neki gubitak.
Osobu se može uspješno ignorirati i ako tebi govori, pitanje je samo samodresure, piljenje u zid, okretanje na drugu stranu itd, sasvim ok mogu šljakati. Da, treba imati živaca i muda za tako nešto, ali začudo, bitno brže zaključe nepoželjnost nego na sve pristojne načine ranije.

Jadan li je onaj kojeg treba učiti korektnom ponašanju na takav način (tj. postavljati granice prema njemu i ne zna poštivati neke smislene samostalno), no, sam je tražio

Ljudi koji me smatraju smećem nisu ljudi s kojima provodim vrijeme u istoj prostoriji.

Doduše, moj zaručnik na takvu stvar se okrenuo i otišao, i jasno mi pokazao tko sam mu i što mu značim, bez da sam ja riječ rekla. Da, prenio mi je sve, uključivo i svoje komentare i dao mi zaključak. Kasnije mu je bilo žao što mi je prenosio sve gadarije, jer je rekao da je to trebao riješiti sam. Meni je bilo drago da sam bila u toku.

U igri su bile nekretnine... i krvno srodstvo. Reklo bi se mrvu više tricky od ljubomornog frenda.

No, ako si osoba koja se ne da jebat u mozak, i koja zna što hoće, onda se i postaviš. I odjebeš štošta.

Dakle, ovaj tvoj se ili da jebat u mozak, ili ne zna što hoće, ili se slaže s frendom. Pa ti vidi koja ti se opcija više sviđa

Ne govori on to meni kako bi mi namjerno nanio bol i povrijedio me,niti ikaj slično,već samo zato kaj zna da volim biti u toku...sve mi kaže,a također i ja njemu...znam da bi se možda neke stvari u vezi trebale i prešutjeti za dobrobit partnera,ali draže mi je ovako...jer da nije tako,skontala bih da se frend čudno ponaša,da je kisel u mome društvu,da moje prisutstvo negoduje,a ne bih znala o čemu se zapravo radi...
Ne muči mene zaručnikova iskrenost i njegovo prenošenje toga kaj je frend rekao i kaj frend misli,već mene muči kaj ja kod mog dečka ne osjetim potrebu da reagira na licu mjesta i razjebe tog lika onako stručno i pošteno...i baš kao kaj su neki ovdje rekli,ne bi taj frend srao po meni da ne osjeti da može...i to je problem!
Zapitam se voli li on mene doista i koliko ja njemu zapravo značim...
Moj je stav takav da bih razjebala bilo koga ukoliko pljuje po osobi koju istinski volim i s kojom mi je lijepo,s kojom mislim provesti ostatak života...s kojom mislim imati djecu...dijeliti i dobro i zlo...
Odjebati prijatelja/prijateljicu,koji bez pokrića sere po mom zaručniku,bio bi mi najmanji problem...i boli me kad ne osjetim istu povratnu reakciju,tj.stav...
__________________
mala barbika <3
friškaPlavuša is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.04.2013., 03:39   #23
Quote:
friškaPlavuša kaže: Pogledaj post
već mene muči kaj ja kod mog dečka ne osjetim potrebu da reagira na licu mjesta i razjebe tog lika onako stručno i pošteno..
Eh, kao što rekoh, nazovimo problem pravim imenom, a to nije "dobar" prijatelj tvog dečka...

Jesi ti njemu rekla kako bi ti voljela da on reagira?
Iako pojma nemam zašto uopće postavljam ovo debilno pitanje kad se takve stvari ne bi trebale morat govorit.

Ne znam što da ti kažem, mene bi ovakvo ponašanje ohladilo k'o amper hladne vode
__________________
...Free your mind and the rest will follow...
mrafica is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.04.2013., 03:58   #24
Quote:
mrafica kaže: Pogledaj post
Eh, kao što rekoh, nazovimo problem pravim imenom, a to nije "dobar" prijatelj tvog dečka...

Jesi ti njemu rekla kako bi ti voljela da on reagira?
Iako pojma nemam zašto uopće postavljam ovo debilno pitanje kad se takve stvari ne bi trebale morat govorit.

Ne znam što da ti kažem, mene bi ovakvo ponašanje ohladilo k'o amper hladne vode
Jesam,rekla sam mu...znam i ja da se takve stvari ne bi trebale govoriti i "naručivati" od partnera...to bi trebala biti njegova prirodna reakcija,ali ja to od početka veze opravdavam time kaj prije nije bio u vezi...ma takav je njegov stav i kad njegova mama i sestra reže na mene i pljuju po meni...
Ne zauzme se za mene na vrijeme,ne raščisti to u gorućem trenutku i onda bude samo još gore...ovi koji pljuju i reže imaju super podlogu,mene to sve skupa boli,a kad mu kažem kaj u takvim situacijama očekujem od njega,bude mu teško.
U početku veze je poprilično imao problema sa komunikacijom,slušanjem (ne mislim na poslušnost,nego na to da posluša kaj mu imam reći,kaj mu se želim povjeriti i izjadati)...i kad sam mu iznosila svoje mišljenje,kad sam nastojala nekako doprijeti do njega,a da ne poludi,to je bilo vrlo teško...svaki moj pokušaj završio bi razbijanjem nečega ili bi jednostavno otišao iz kuće raditi nekaj...a ja bih ostala sa problemima...sama i u suzama,jer je to bio jedini način da sve izađe iz mene.
Sad je ipak malo drugačije...više je spreman poslušati...pomaknulo se nekaj i u komunikaciji,ali još uvijek ne osjećam potpunu podršku s njegove strane...pogotovo u takvim situacijama kao s tim frendom (ili s njegovom mamom /sestrom)....
Znam da će neki reći da sam dovoljno odrasla da se mogu sama zauzeti za sebe i da mi ne treba on da me brani,da je to suludo da očekujem od njega,ali znam da bi tako bilo samo još gore...on mora reći "Dosta!"
Imam svo strpljenje ovog svijeta i volim ga više od ičega...luda sam za njim,ali takve stvari me izbace iz takta i rastuže
__________________
mala barbika <3
friškaPlavuša is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.04.2013., 04:15   #25
Quote:
friškaPlavuša kaže: Pogledaj post
Jesam,rekla sam mu...znam i ja da se takve stvari ne bi trebale govoriti i "naručivati" od partnera...to bi trebala biti njegova prirodna reakcija,ali ja to od početka veze opravdavam time kaj prije nije bio u vezi...ma takav je njegov stav i kad njegova mama i sestra reže na mene i pljuju po meni...
Ne zauzme se za mene na vrijeme,ne raščisti to u gorućem trenutku i onda bude samo još gore...ovi koji pljuju i reže imaju super podlogu,mene to sve skupa boli,a kad mu kažem kaj u takvim situacijama očekujem od njega,bude mu teško.
U početku veze je poprilično imao problema sa komunikacijom,slušanjem (ne mislim na poslušnost,nego na to da posluša kaj mu imam reći,kaj mu se želim povjeriti i izjadati)...i kad sam mu iznosila svoje mišljenje,kad sam nastojala nekako doprijeti do njega,a da ne poludi,to je bilo vrlo teško...svaki moj pokušaj završio bi razbijanjem nečega ili bi jednostavno otišao iz kuće raditi nekaj...a ja bih ostala sa problemima...sama i u suzama,jer je to bio jedini način da sve izađe iz mene.
Sad je ipak malo drugačije...više je spreman poslušati...pomaknulo se nekaj i u komunikaciji,ali još uvijek ne osjećam potpunu podršku s njegove strane...pogotovo u takvim situacijama kao s tim frendom (ili s njegovom mamom /sestrom)....
Znam da će neki reći da sam dovoljno odrasla da se mogu sama zauzeti za sebe i da mi ne treba on da me brani,da je to suludo da očekujem od njega,ali znam da bi tako bilo samo još gore...on mora reći "Dosta!"
Imam svo strpljenje ovog svijeta i volim ga više od ičega...luda sam za njim,ali takve stvari me izbace iz takta i rastuže
Bez uvrede, ali zašto si ti s njim?
Nadam se samo da trudnoća nije razlog zaruka
__________________
...Free your mind and the rest will follow...
mrafica is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.04.2013., 04:45   #26
Quote:
mrafica kaže: Pogledaj post
Bez uvrede, ali zašto si ti s njim?
Nadam se samo da trudnoća nije razlog zaruka
Volim ga...zaljubljena sam u njega do bola,preko ušiju...
Nisam trudna
__________________
mala barbika <3
friškaPlavuša is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.04.2013., 08:28   #27
Njih dvoje nisu prijatelji.
Da jesu, ne bi on tebi doma izreferirao svaku njegovu rijec, nit bi ovaj pljuvao po onome sto on ima

Ne znam kaj je u toj prici najzalosnije...
To kaj prvi cinka drugog?
To kaj drugi blati i potkapa prvog?
Ili to kaj to tvoj tebi govori da te iznervira a nis ne poduzima?
Ili ti koja das da te obojica zaj***

Sretno
Ajfel is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.04.2013., 09:38   #28
Najveći problem je u tvom zaručniku koji dopušta da neki njegov friend neutemeljeno sere po tebi i razgovara sa njime na način koda si mu ti totalno nebitna u životu, a svijet se vrti oko njih dvoje.
Tvoj zaručnik ne razumije da njegov "friend" kada sere po tebi jednako tako sere i po njemu i uopće tu nema poštovanja što je temelj prijateljstva. Praktički s njime manipulira jer i sama si rekla, taj lik tebe uopće ni ne poznaje, a kenja mu da trebate prekinut, da nisi dobra za njega i sl. spike.

Moj prijedlog ti je da sa njima razgovaraš i kažeš im što te muči na malo "glasniji" način, možda će te nakon toga više cijenit i poštovati. Jer dok ćeš god samo šutit, trpit i prelazit preko toga olako, bit će ti samo još gore. na kraju će te i šutnut. Uglavnom...borba a ne čekanje kad ti je već stalo do takvog lika.
Ner0 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.04.2013., 09:51   #29
Kakva papčina od lika...
Mislim na tvog dečka, naravno.
Violently happy is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.04.2013., 09:58   #30
A da mozda navedes o kakvim stvarima on to sere po tebi, malo mi je tesko za povjerovati da ce itko ici svojem frendu govoriti da se rijesi cure samo zato sto se njih dvojica rijede vide nego prije.
Na kraju krajeva taj tip uopce nije ni bitan u cijeloj toj prici, vec ocito ti i tvoj zarucnik ne razgovarate dovoljno otvoreno o vasoj vezi, ili postoji manjak razumjevanja s jedne ili obje strane. Mora postojati razlog zasto se tvoj zarucnik zali svojem frendu u vezi tebe, jer da se ne zavaravamo, to je ovdje i vise nego ocita stvar.
Predlazem ti prije svega iskren razgovor sa deckom, ne o njegovom frendu, vec o vama, sto vas tisti, sto vas usrecuje, kako zamisljate svoju buducnost skupa, sto ti zelis, sto on zeli i pokusati upakirati sve to u jednu cjelinu koja ce uz odredene kompromise s obje strane napokon poceti funkcionirati.
Cini mi se da ces imat jako nesretan brak ako udes u njega bez da rijesis probleme izmedu vas dvoje.
Spomenula si da isto rade i njegova mama i sestra, opet.. koji je razlog tome? Mozda i ti radis nesto krivo sto si nemozes priznati?
truare is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.04.2013., 10:14   #31
Quote:
friškaPlavuša kaže: Pogledaj post
Ne govori on to meni kako bi mi namjerno nanio bol i povrijedio me,niti ikaj slično,već samo zato kaj zna da volim biti u toku...sve mi kaže,a također i ja njemu...znam da bi se možda neke stvari u vezi trebale i prešutjeti za dobrobit partnera,ali draže mi je ovako...jer da nije tako,skontala bih da se frend čudno ponaša,da je kisel u mome društvu,da moje prisutstvo negoduje,a ne bih znala o čemu se zapravo radi...
Ne muči mene zaručnikova iskrenost i njegovo prenošenje toga kaj je frend rekao i kaj frend misli,već mene muči kaj ja kod mog dečka ne osjetim potrebu da reagira na licu mjesta i razjebe tog lika onako stručno i pošteno...i baš kao kaj su neki ovdje rekli,ne bi taj frend srao po meni da ne osjeti da može...i to je problem!
Zapitam se voli li on mene doista i koliko ja njemu zapravo značim...
Moj je stav takav da bih razjebala bilo koga ukoliko pljuje po osobi koju istinski volim i s kojom mi je lijepo,s kojom mislim provesti ostatak života...s kojom mislim imati djecu...dijeliti i dobro i zlo...
Odjebati prijatelja/prijateljicu,koji bez pokrića sere po mom zaručniku,bio bi mi najmanji problem...i boli me kad ne osjetim istu povratnu reakciju,tj.stav...
Ja imam dečka, čiji me roditelji mrze. Ne da me ne vole, već me mrze. Moj dečko apsolutno nikad ne prenosi što oni pričaju protiv mene, nego nastoji čak i ublažiti i izmisliti da je to pozitivnije nego što je. Isto tako, oni ne utječu na njega da ne bude sa mnom, već ima svoj stav.
Eto, ako on već i ima neke mane s ovim barem dokazuje čvrstoću karaktera, jer ja sama da su moji roditelji protiv njega, nisam sigurna da bih tako čvrsto mogla biti s njim. Ali svi smo različiti. Neki su slabiji, neki jači...
bulgari is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.04.2013., 12:16   #32
Quote:
truare kaže: Pogledaj post
A da mozda navedes o kakvim stvarima on to sere po tebi, malo mi je tesko za povjerovati da ce itko ici svojem frendu govoriti da se rijesi cure samo zato sto se njih dvojica rijede vide nego prije.
Na kraju krajeva taj tip uopce nije ni bitan u cijeloj toj prici, vec ocito ti i tvoj zarucnik ne razgovarate dovoljno otvoreno o vasoj vezi, ili postoji manjak razumjevanja s jedne ili obje strane. Mora postojati razlog zasto se tvoj zarucnik zali svojem frendu u vezi tebe, jer da se ne zavaravamo, to je ovdje i vise nego ocita stvar.
Predlazem ti prije svega iskren razgovor sa deckom, ne o njegovom frendu, vec o vama, sto vas tisti, sto vas usrecuje, kako zamisljate svoju buducnost skupa, sto ti zelis, sto on zeli i pokusati upakirati sve to u jednu cjelinu koja ce uz odredene kompromise s obje strane napokon poceti funkcionirati.
Cini mi se da ces imat jako nesretan brak ako udes u njega bez da rijesis probleme izmedu vas dvoje.
Spomenula si da isto rade i njegova mama i sestra, opet.. koji je razlog tome? Mozda i ti radis nesto krivo sto si nemozes priznati?
Ne žali se moj zaručnik njemu,već jednostavno kad se nađu,sjednu negdje na pivo ili kaj već,krene spika,tipa; "Disi J.,kaj ima?jel te konačno pustila ova tvoja...de bokte otkako ste skupa nikako da se nađemo...pa kaj je to...kad će neka roštiljadica,ovo ono...de ajmo u subotu van...ma ja se bojim frend da ćeš se ti jako razočarat...ne sviđa se meni to kaj ti radiš"...-evo to je primjer spike tog frenda upućen mom dečku...on takve stvari priča mom dečku i preda menom(tako je bilo od početka veze)...ta njegova priča krene ničim izazvana...
kad smo bili kod zaručnikovog drugog frenda,družili se svi skupa,obznanili smo da smo se zaručili...svi su čestitali,a on je jedini pravio neke kisele face u stilu kao da je moj zaručnik pogriješio kad je to napravio,pa me je to tu večer isto pogodilo.
Kad je moj zaručnik rekao da se ja selim k njemu,reakcija tog frenda je bila rečenica:"Ajoj...to ti je najveća greška J....jako si se zajebao!"
Kontam da tog lika pere turbo ljubomora na to kaj nas dvoje imamo..on bi htio mog zaručnika za sebe,da bude s njim kad mu se prohtije,a ja mu u tome predstavljam prepreku,pa sere bzvz.
__________________
mala barbika <3
friškaPlavuša is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.04.2013., 12:20   #33
a možda se taj frend zapravo loži na tebe?
Orak is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.04.2013., 14:13   #34
Quote:
Orak kaže: Pogledaj post
meni je u ovoj priči pičkast tvoj dečko. nije ti to jadno da on ko neka tračerica prenosi šta ovaj sere protiv tebe?
Potpisujem!
Da je pravi stero bi prijatelja u rodno mjesto i začepio usta frendu a ako mu je pravi frend ostat će i nakon toga prijatelji. Ali mislim da ti dečko malo "cvika" pa te ispipava prije konačnog da...
sugarray is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.04.2013., 14:15   #35
Quote:
Zak McKracken kaže: Pogledaj post
Nemojte se ljutit, al jel mogu lijepo sa stovanjem zamolit za koji ENTER? Ono tamo, veliko, na tipkovnici.
Kaj to nešt za jesti?!
sugarray is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.04.2013., 14:30   #36
dakle od decka mama i sestra pljuju po tebi, od decka frend pljuje po tebi .... konstanta je samo jedna, pronadji ju
theD is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.04.2013., 14:36   #37
Quote:
friškaPlavuša kaže: Pogledaj post
Ma nemam ja živaca to rješavati s njim...voljela bih da to moj zaručnik riješi i raščisti s njim...da mu zatvori gubicu...Taj lik je tip osobe koja bi se još više nabrusila na mene ukoliko bi ja tu nekaj civilizirano pokušavala izgladiti...a kamoli kad bi mu sve sasula u facu,onako kako i priliči...to bi bila borba sa vjetrenjačama
Đaba krečiš....tvoj dečko nema tu jakost karaktera da te zaštiti , tebe i vašu vezu od zavidne i sebične muške konjine.
I ja se ne bi za takvoga "zaručnika " udala i pod puškom.Taj ako ne zna zaštiti tebe, sebe i vašu vezu od budala...taj za brak nije.

Prvo sjedni sa njim..reci mu da te tračevi ne zanimaju, da ti ne prenosi tko je što natrkeljao i da misliš da mu je frend zavidan i sebičan.Otvoreno.
No da je to njihov odnospa nek mu bude ali...da ne želiš više njega u vašoj vezi ako on ružno govori o vama i vašim zarukama.
Ni nacrtanog.Zaručnik neka se sa njim druži ali ne želiš slušati muškobapske tračeve i gluposti te što taj frend ima za reći.
Da te to ne zanima jer ne hodaš sa njim nego sa zaručnikom.
I pogledaj ga u oči smireno pa pitaj:
"Zašto me ti kao muško nisi obranio dok je on pričao ?"
"Zašto kao moj zaručnik nisi rekao:Čekaj malo to je moja buduća žena, moja veza i nemoj više o tome može?""
Zašto mi pričaš te gnjusobe ? "
Pa se digni i otiđi...a on ako ima imalo mozga shvatiti će kaj mu pjesnik želi reći.
Ako nema, čini mi se da nema,...nemoj se sunce drago udavati za takvoga nezrelog papka.Taj će te prodati za lipu.
Muško mora znati zaštititi ženu a ne prenositi joj tračeve i šutjeti dok neki bezveznjak pljuje po tebi i ama.Ma fuj...ali ja ne volim muške babe i tužibabe na seoskom plotu.
A kada te naadne taj Bozo Klaun samo ga mirno,mirno...pred svima pitaj :
Zašto si ti meni toliko zavidan?
Jel' se tebi sviđa moj zaručnik? Ljubomoran si na nas to se vidi. Seksi ti je on pa ti naša veza i ja smetamo ?
Stvarno....zašto si zavidan?Voliš dečke ?

I to ponovi...pred svima u društvu ali smireno bez smijeha.Samo to.I šuti.Čim on krene ti to ponovi.Jel' možeš to uvježbati mala?
Nikada više neće pred tobom trkeljati.
Imaš moju riječ.
pozitivax is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.04.2013., 15:04   #38
kakav papak je taj tvoj dečko,ne znam zašto si uopće s njim,iskreno.
__________________
nemoj
high_voltage is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.04.2013., 16:31   #39
Quote:
friškaPlavuša kaže: Pogledaj post
Volim ga...zaljubljena sam u njega do bola,preko ušiju...
Nisam trudna
Aj ti samo nemoj žurit s nekom svadbom dok se ne odljubiš preko ušiju
Dobronamjeran savjet
__________________
...Free your mind and the rest will follow...
mrafica is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.04.2013., 16:38   #40
Quote:
friškaPlavuša kaže: Pogledaj post
Ne govori on to meni kako bi mi namjerno nanio bol i povrijedio me,niti ikaj slično,već samo zato kaj zna da volim biti u toku...sve mi kaže,a također i ja njemu...znam da bi se možda neke stvari u vezi trebale i prešutjeti za dobrobit partnera,ali draže mi je ovako...jer da nije tako,skontala bih da se frend čudno ponaša,da je kisel u mome društvu,da moje prisutstvo negoduje,a ne bih znala o čemu se zapravo radi...
Ne muči mene zaručnikova iskrenost i njegovo prenošenje toga kaj je frend rekao i kaj frend misli,već mene muči kaj ja kod mog dečka ne osjetim potrebu da reagira na licu mjesta i razjebe tog lika onako stručno i pošteno...i baš kao kaj su neki ovdje rekli,ne bi taj frend srao po meni da ne osjeti da može...i to je problem!
Zapitam se voli li on mene doista i koliko ja njemu zapravo značim...
Moj je stav takav da bih razjebala bilo koga ukoliko pljuje po osobi koju istinski volim i s kojom mi je lijepo,s kojom mislim provesti ostatak života...s kojom mislim imati djecu...dijeliti i dobro i zlo...
Odjebati prijatelja/prijateljicu,koji bez pokrića sere po mom zaručniku,bio bi mi najmanji problem...i boli me kad ne osjetim istu povratnu reakciju,tj.stav...
Prestani cvilit i samosažaljevat se i očekivati od nekog trećeg da riješi problem u mjesto tebe. Da zaručnik ti je pička koja dopušta da neki njegov frend sere po tebi,a ti si još veća jer nemaš muda tom liku koj sere po tebi sve sasut u facu pred tvojim zaručnikom i vašim frendovima,jer eto tebi je tako lakše,a opravdanje češ naći u tome " da se ne želiš boriti sa vjetrenjačama"

Pitanje tebi,koj si ti faktor da nekome možeš zabraniti druženje s nekim? Bila mu zaručnica,žena,majka,sestra,prijateljica,baka? Da mi to zaručnica proba napraviti dobila bi odjeb samo takav,ako ti ne paše ne druži se s tim njegovim frendom i amen.
DrVelečasni is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 07:40.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger