Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa

Alternativa Noetički pristup stvarnosti.
Podforumi: Astrologija, Na rubu znanosti, Magija i mistika, Alternativno liječenje

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 23.06.2014., 09:39   #21
Ima tko provjerenog i dobrog vidovnjaka? Hitno mi treba! Pošaljite mi na pp
Hvala!
Victory =) is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.07.2014., 10:36   #22
Netko je dignuo ovu temu iz mrtvih, pa evo da spomenem jedan primjer vidovnjaka na djelu.

Nedavno je na Discovery ID (koja se bavi istraživanjem kriminala) bila emisija o serijskim ubojicama. Spomenut je neki Paul John Knowles poznatiji kao Casanova Killer. Između ostaloga o njemu, rečeno je da je jedna žena izbjegla sudbinu njegove žrtve jer ju je vidovnjak upozorio da ga se kloni. Ista informacija se može pročitati na njegovoj wikipedia stranici, pod Early life.

Tu piše: "Nakon što ju je vidovnjak upozorio da je muškarac koji je ušao u njen život opasan, Covic je prekinula sve odnose s njim i otkazala vjenčanje"

Ovo mi se učinilo dovoljno zanimljivim da se ovdje postavi.
Marina Fiume is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.07.2014., 17:14   #23
Osobe koje zaista posjeduju takve sposobnosti i bave se s time aktivno i uspješno se ne vucaraju po koje kakvim tv emisijama i novinama i ne naslikavaju se niti to trube na sva zvona.

Čim vidim nekoga da se tako reklamira okolo i forsira sve to postajem jako skeptičan prema njemu.

Osobe koje pomažu policiji i zaista posjeduju i aktivno koriste tu vještinu nisu eksponirane i to izbjegavaju te njihovo ime i prezime nečete nigdje pronači i policija ne daje njihove podatke u javnost.
Katayama is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.07.2014., 18:25   #24
Ok, ali pogledajte ovih par slucajeva,najeksponiranijih tipa Antonija Bilic, pa onaj mali iz Kraljevice koji je nestao prije cca pola godine, pa ona mala koja je nestala u Portugalu dok je bila sa starcima na godisnjem itd...

Obitelji tih ljudi (djece) su otvoreno rekli da su se konzultirali s brojnim vidovnjacima i sl, no ta djeca nisu nadena, osim Antonije (nakon preko god dana...) ali ako se ne varam, bilo je puno verzija sto je s njom i nisam sigurna da je konacni pronalazak bio uz pomoc vidovnjaka (ako netko barata boljim info molim da me ispravi)...

Ne znam, ne mogu reci niti da vjerujem niti ne, ali ako uzmemo u obzir spomenuto,nekako me ta "profesija" podsjeca na onaj vic o Muji koji ide kod vidovnjakinje

(Kuca Mujo na vrata, pita vidovnjakinja da tko je,
Mujo:"Pa Mujo j* te vidovitu!" )
personaforumska is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.07.2014., 23:25   #25
Quote:
personaforumska kaže: Pogledaj post
Ok, ali pogledajte ovih par slucajeva,najeksponiranijih tipa Antonija Bilic, pa onaj mali iz Kraljevice koji je nestao prije cca pola godine, pa ona mala koja je nestala u Portugalu dok je bila sa starcima na godisnjem itd...

Obitelji tih ljudi (djece) su otvoreno rekli da su se konzultirali s brojnim vidovnjacima i sl, no ta djeca nisu nadena, osim Antonije (nakon preko god dana...) ali ako se ne varam, bilo je puno verzija sto je s njom i nisam sigurna da je konacni pronalazak bio uz pomoc vidovnjaka (ako netko barata boljim info molim da me ispravi)...

Ne znam, ne mogu reci niti da vjerujem niti ne, ali ako uzmemo u obzir spomenuto,nekako me ta "profesija" podsjeca na onaj vic o Muji koji ide kod vidovnjakinje

(Kuca Mujo na vrata, pita vidovnjakinja da tko je,
Mujo:"Pa Mujo j* te vidovitu!" )

Nitko, pa i najbolji nije uvijek točan, pa nitko nije od njih Bog..
No, ovi koji se forsiraju ili barem oni koji to lako dopuštaju, jako često griješe i zajebu, lovu ubiru svakako

Oni koji zaista znaju to naprave iz usluge i sa srcem i iskrenom namjerom da pomognu, to naprave besplatno i u ime Neba na njihovo i sveopče zadovoljstvo

I ne postavljaju se na 'pijedestal' kao kakvi šarlatani, političari i sl.
Katayama is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.07.2014., 01:51   #26
Ma naravno,ali sumnjam da ovi eksponirani zovu ekipu koja oko ponoci ordinira po nasim lokalnim i nacionalnim tv postajama, niti kontaktiraju samo jednog..Pa mi je iz toga razlog malo cudno. Ali, iako zvuci grozno i nije utjeha obiteljima, valjda je to tako trebalo biti...
personaforumska is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.09.2014., 19:02   #27
Postoje snažan vidovnjak i intuitivac u Hrvatskoj nezamislive moći!
GarthOk Baal is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.06.2015., 05:13   #28
predviđam da će se ovaj mjesec srušiti negdje avion
__________________
Moja cura ima decka mozda i dva
oni imaju para, da saznao sam ja!!!
Brutalis is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.06.2015., 07:46   #29
Predviđam da će netko dobiti karton.
Begemotica is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.06.2015., 10:58   #30
Evo ja ću spomenuti dva vidovnjačka slučaja: prvom sam svjedočila za vrijeme domovinskog rata kad je vidovnjakinja rekla susjedi da joj je muž živ u Bosni i da će se nakon rata vratiti doma. Nije.
U drugom slučaju je poznati zagrebački ( i svjetski?) vidovnjak meni rekao da sam savršeno zdrava, a ubrzo zatim sam završila na operaciji.
Vjerojatno postoje vidovnjaci koji fakat nešto "vide", no ja nisam naletila na takve.
__________________
Be yourself, no matter what they say.
arna is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.06.2015., 07:51   #31
Ja sam jednom "vidjela" auto kako ulazi ne velikoj brzini u raskrižje nekoliko trenutaka prije nego se to dogodilo.
Begemotica is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.06.2015., 21:40   #32
ljudi, realno, kad sam napisao to svoje predviđanje.Par dana kasnije po portalima se pisalo o vojnim avionima .. Makar još uvjek nije kasno da negdje padne neki
__________________
Moja cura ima decka mozda i dva
oni imaju para, da saznao sam ja!!!
Brutalis is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.06.2015., 16:12   #33
Dovoljno je malo pogledati proročanstva vere čudine i ostale bagre od prije 5 do 10 godina šteta da su toliko glupi pa nisu mogli predvidjeti da google sve pamti.
__________________
sunch4ny 8)
S4sh4nn is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 12:41.