Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 11.10.2013., 15:33   #81
Quote:
Depeche Extreme kaže: Pogledaj post
Sry, onda sam krivo shvatila

Pa može se. Mislim, to je i najbolje Jednostavna komunikacija
Općenito bih htjela te ljubavne/međuljudske odnose svesti na onu razinu iskrene dječje komunikacije. Komunikacije gdje kažeš onako kako je. Onako kako osjećaš, a pritom ne razmišljaš o tome kako će sve to izgledati u očima onoga kome se obraćaš

Rekao si kako je, riješio si pola problema Ako shvaćaš na što mislim
ma draga shvačam te i bolje nego misliš
Stvar i jest upravo u otvorenoj komunikaciji kojom drugoj strani iskazujemo poštovanje a ne da ju tretiramo poput retarda koji je nesposoban donijeti odluku samo zato što ga peru hormoni pa je malo zabrijao da se zaljubio
ne kažem da je uvijek tako ali često puta jest i zato treba razgovarati te objasniti da se morate neko vrijeme udaljiti dok ga to ne popusti a ne isključivo sam donositi odluke koje se tiču oboje te time odbaciti prijatelja kao zadnje smeće, naravno sasvim je druga stvar ako on sam tako odluči i želi.
__________________
"Forumaš ima pravo kad ga ima,
ako ga ima! (no obično ga nikad nema)"
RedSonia is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.10.2013., 15:47   #82
Quote:
Eric Prydz kaže: Pogledaj post
Odgovornost je onoga tko vidi hoće li se situacija razviti na štetu drugoga. Zašto bi nekoga trebalo biti briga hoće li druga strana ostati povrijeđena? Moj osobni stav je zato što ne želim da zbog sebičnih i trenutnih požuda druga osoba ostane povrijeđena, bez obzira što se osoba smatra "odraslom". Postoji dovoljno drugih koje bez takve popratne prtljage i "štete" mogu zadovoljiti obje strane. Šta'š, tako sam naivan, želio bi da meni netko u trenucima iracionalnosti vrati pamet u glavu.
Ovo mi je zanimljivo, čini mi se da si stava da je veća odgovornost na onome tko ma, takoreći, veću moć i da bi on trebao inimizirati negativne posljedice odnosa po drugu stranu?

Quote:
mrafica kaže: Pogledaj post
Ljudi su ljudi. Ako je netko čuo od druge strane da ona/on ne žele ozbiljno, a ona/on svojim ponašanjem šalju drukčiju sliku, lako je zaglibiti u zavaravanje samog sebe da možda on/ona ipak ne misle to što govore. Nije da krivim te neke ljude koji počnu živjeti u iluziji i počnu se nadati. Ali ne krivim ni ove druge.
Hebat ga, odnosi nisu uniformni.
Ili da će se - pazi, šlagvort! - promijeniti

Quote:
Zapravo ne shvaćam baš previše osobe koje ne žele ozbiljno, a skuže da je druga strana više zaglibila i svejedno ostaju s tom osobom. Makar bili i skroz iskreni sto puta i otvoreno pokazali sve karte, ne razumijem ih previše.
Šta je to, egotrip?

Quote:
Victora kaže: Pogledaj post
Po mom nekom iskustvu, osobe koje zanima samo tjelesna strana "veze" nije niti briga za drugu osobu, jel njoj stalo ili nije....oni svoje kažu na početku, pa ti uzmi ili ostavi. Gori su oni koji to ne kažu, da bi te pridobili glume ljubav, a onda "ali mi smo samo prijatelji" ili "nisam ja za vezu, ali možemo se i dalje sexati"...
Ja (naivno?) vjerujem i da ih ima odgovornih za drugu stranu; recimo, ovo što Eric Prydz napisa, pičke se valjda može dobiti i bez prtljage...?

Quote:
ex anais kaže: Pogledaj post
A to da ta strana koja to izjavljuje, ali svejedno zavodi i posljedično ostaje u takvom odnosu, nije čista u tome, naravno da nije. Ukoliko ostaje u odnosu gdje zna da druga strana želi više, očito je ili bešćutna ili užasno nezrela.
Mene u vezi jednog odjeba nije toliko iz takta izbacila činjenica da se, eto, nekome ne sviđam, nego da je on vidio da se on meni sviđa i nastavljao se prema meni ponašati, hm, prisno... Eto, to je dno. Čak ne spada ni u frendzonu, jer je tu odgovornost ipak, čini mi se, malo podijeljena. Osoba zna, odnosno informirana je da je u frendzoni ("Marko, ja tebe gledam samo kao prijatelja"), makar to ne htjela čuti.

Quote:
Violently happy kaže: Pogledaj post
Ma već je to pretresano x puta na kojekakvim FF, ONS i sličnim temama.
Eto. A kaže "daj link na primjer"

Quote:
Iskreno, najiskrenije? Ja znam više tipova koji su tako plazili za ženama i nisu mogli podnijeti "upozorila sam te u početku" frazu, nego obratno.
Zapravo je i nebitno; premda se meni čini da su žene te koje ignorirajući karte na stolu prije zapadnu u FF odnos nadajući se vezi i romansi, dok su muškarci oni koji zaglibe u frendzoni nadajući se umoču

Quote:
Éowyn FTW kaže: Pogledaj post
Ne bi li covjek objasnio o cemu je rijec i maknuo se do kraja, ako je vec pretpostavio da druga strana zeli nesto vise?
Da, na primjer.
A ne napasati se nečijom pažnjom s tobožjim odmakom i tobožjim kartama na tobožjem stolu

Quote:
Apophis kaže: Pogledaj post
Osobno, u takvim situacijama nisam imao naročitih problema.
Ako je takva situacija da je samo seks moguć, u pravilu ću to i reći.
I onda kada se znalo desiti da to osobi zbilja ok u danom momentu, ali preraste u osjećaje sa njene strane, te više ne može, nikad nije bilo problema i nije bilo ljutnje, jer je znala u šta se upušta. Da bude svejedno u tom trenutku, ne bude. Ali nikad nisam ostao u lošim odnosima uslijed toga, jer sve i da je usijana glava trenutno, već nakon malo odmaka, osoba shvati da su karte bile na stolu, a ostalo je na njoj.
Da, o tome govorim kada velim "odgovornost". Jer ti, recimo, na drugu osobu prebacuješ dio odgovornosti i očekuješ da će ona biti dovoljno zrela (ne sumnjam da se samo s takvima upuštaš u odnose ), u najmanju ruku, da otvoreno kaže na čemu je i štima li joj u datom trenutku ono što joj ti možeš ponuditi.

Quote:
Alexa kaže: Pogledaj post
Kul tema, ekšli.

Relevantna.


Quote:
U teoriji smo svi veliki fakeri i fakerice, a u praksi malo tko, nakon nekoliko seksova, posebno ako su spektakularni, ostaje kul.

Ljutnja na nedostupnika nastaje u točki kada se počnu javljat osjećaji, a do te točke većina misli da će odoljet pjevu sirena. Zato se i upuste u to, misleć da će opstat u mindsetu samo-ćemo-se-jebat frajer/ice.

Oćekitu.
Vjerojatno zato što ispočetka mogu odoljeti. Ono, gle, pojebali smo se, ja sam kul, ti si kul, mi smo kul.

Quote:
I uglavnom žrtve ovog abisa budu žene. Ne zato jer smo slabiji spol, nego zato jer ipak imamo emocionalni most izmedju mozga i spolovila.
Auč

Quote:
Ne kažem da ih nema, nego da ih je znatno manje bez suza i tihih/glasnih patnji s jedne i osjećaja gušenja s druge strane.
Ali opet - tko oj kriv što je tiha...

Quote:
mari_2011 kaže: Pogledaj post
ne vjerujem da se dogadja da netko kaze da nije za vezu i da se netko drugi na to uvrijedi
Zato što - opet, nerijetko - čujem objašnjenje "to znači da on nije za vezu s tobom". U što pomalo i vjerujem.

Quote:
Carpe Diem!!! kaže: Pogledaj post
Ja jos uvijek ne znam za slucaj u kom se nakon intenzivnog seksa jedan period nisu javile emocije barem kod jedne strane. Ako nisu bile na pocetku javile su se naknadno.
Jebiga, dijeliš nešto intimno. Barem ja to tako doživljavam. I naravno da će se javit nekakve emocije, makar strast i dragost, jer kod mene seksa bez toga nema. Ali i dalje ne mora značiti da s tom osobom želim terenac i retrivera.

Zadnje uređivanje Teta2U : 11.10.2013. at 16:22. Reason: MULTI QUOTE - čitajte pravila LJES-a!!
Almost Rosey is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.10.2013., 16:04   #83
Možeš me upozoravati i neonskim znakovima od metra visine, ako ja odlučim biti glupa, teško da će me išta spriječiti u tome.

S druge strane, ako ne želim imati ništa više s osobom, ni ne ulazim u intimnije odnose s njom. Meni treba puni paket, ili sve ili ništa. Polovični odnosi su odličan način za sjebat se.
__________________
It's only a walk of shame if you're capable of feeling shame.
Dumber is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.10.2013., 16:09   #84
Quote:
Dumber kaže: Pogledaj post
Možeš me upozoravati i neonskim znakovima od metra visine, ako ja odlučim biti glupa, teško da će me išta spriječiti u tome.

Ovo sam radila jednom, svjesno i namjerno.
Daleko od toga da je on davao baš jasne signale, ali ja sam znala da ću udariti glavom u zid. I baš sam išla, da vidim koliko jako može boljeti. Sjeban period, ne znam zašto mi je to tada trebalo. Da naučim, valjda.
Almost Rosey is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.10.2013., 16:22   #85
Quote:
Almost Rosey kaže: Pogledaj post

Ovo sam radila jednom, svjesno i namjerno.
Daleko od toga da je on davao baš jasne signale, ali ja sam znala da ću udariti glavom u zid. I baš sam išla, da vidim koliko jako može boljeti. Sjeban period, ne znam zašto mi je to tada trebalo. Da naučim, valjda.
i ja isto, i tresnula sam glavom tako da bih valjda zid razbila da mi je bio na putu
i jel on kriv, naravno da nije, mogu samo sebi čestitati na vlastitoj gluposti i u inzistiranju na istoj
__________________
"Forumaš ima pravo kad ga ima,
ako ga ima! (no obično ga nikad nema)"
RedSonia is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.10.2013., 16:26   #86
Gle, poslje jebavanja nema kajanja, dobra stara. Ako je neko pristao na sex onda nema šta da se žali kasnije pričama o nekom iskorištavanju, niko nikome nije prislonuo pištolj na sljepoočnicu i prisilio ga na taj čin. To je po meni obično preseravanje, ali poslje svakog prekida ima povređenih, što na jednoj što na drugoj strani i svako želi da dokaže svoju stranu u boljem svjetlu. Treba biti iskren jer ako ništa svako cijeni iskrenost...
N3M0N is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.10.2013., 16:29   #87
Quote:
Almost Rosey kaže: Pogledaj post



Ovo sam radila jednom, svjesno i namjerno.


Daleko od toga da je on davao baš jasne signale, ali ja sam znala da ću udariti glavom u zid. I baš sam išla, da vidim koliko jako može boljeti. Sjeban period, ne znam zašto mi je to tada trebalo. Da naučim, valjda.





Tjesim se da sam sad pametnija i da ne bih pristala ponovno biti tako glupa i takva budala. No, nikad ne znas.




Enivej, da, oni ne zele vezu s tobom, s nekom drugom, u koju ce biti zaljubljeni, ce zeljeti i vezu i retrivera, kucicu u cvijecu i sve kredite koji idu uz to.
__________________
It's only a walk of shame if you're capable of feeling shame.
Dumber is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.10.2013., 16:33   #88
Quote:
Dumber kaže: Pogledaj post
No, nikad ne znas.
Ma znaš
Almost Rosey is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.10.2013., 16:35   #89
Quote:
Almost Rosey kaže: Pogledaj post
Ma znaš
U pravu si. Kad me idući pomete s nogu, bit ću jednaka budala.

Mogu se samo nadati da će biti obostrano.
__________________
It's only a walk of shame if you're capable of feeling shame.
Dumber is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.10.2013., 16:40   #90
Quote:
Almost Rosey kaže: Pogledaj post
Ovo mi je zanimljivo, čini mi se da si stava da je veća odgovornost na onome tko ma, takoreći, veću moć i da bi on trebao inimizirati negativne posljedice odnosa po drugu stranu?
Tako nekako.
Inače nisam tip osobe koja bi ušla u seksualni odnos bez emocionalne povezanosti, iz vlastitog iskustva našao sam se u poziciji gdje je željela nešto što joj nisam mogao pružiti iako je fizički bila privlačna. Svakim postupkom i riječju je pokazivala suprotno od toga što je načelno proklamirala; samo bez emocija.

I što sada? Nalaziš se na križanju gdje vidiš kako vrlo vjerojatno jedan postupak očigledno vodi u zacrtanom smjeru ili poći drugim putem gdje zadovoljiš sebe dok istovremeno racionaliziraš ili stavljaš svoje postupke van razmatranja objašnjenjima poput odrasla je osoba, sve je rečeno-znala je u što se upušta iako je očigledno kako NE odlučuje razborito i ide na vlastitu štetu. Po meni postoji odgovornost u međusobnim odnosima, naravno u slučajevima gdje se tako nešto može prepoznati.

Druga stvar je što ljudi mogu biti isključivo\pretežno egoistični u takvim situacijama, što možda moje stajalište nije u skladu s trenutnim razmišljanjem o tome i ostali razlozi koji se mogu naći na putu, po meni, donošenja jedine moguće ispravne odluke.
__________________
How sharper than a serpent's tooth; to hear your child make such a fuss.
It isn't fair—it's not the truth—He's fucked up, yes, but not by us.
Eric Prydz is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.10.2013., 16:45   #91
Quote:
Dumber kaže: Pogledaj post
U pravu si. Kad me idući pomete s nogu, bit ću jednaka budala.

Mogu se samo nadati da će biti obostrano.
i ja se samo tome nadam idući puta
__________________
"Forumaš ima pravo kad ga ima,
ako ga ima! (no obično ga nikad nema)"
RedSonia is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.10.2013., 16:48   #92
Quote:
Almost Rosey kaže: Pogledaj post
Nemoguće da već postoji ovakva tema, ne može biti, I won't have it!

Ndaklem, nerijetko viđam ovuda pljuvanje po tipovima koji najave, primjera radi, da žele samo seks, i nakon što se djeva upusti u kojekakve emotivne zavrzlame i rollercoastere, on ispadne gad. Jer, kako je mogao. Jer, kako nije pokušao. Jer, kako se samo usuđuje. Jer, što nije u redu s njim/njom...

A čovjek fino upozorio. A ona? Sama pala, sama se ubila.

Ili ono kada netko veli da nije za vezu. Nije mu neko vrijeme, nije neki on sam sebi, nije pa nije, nešto ne štima i nešto ne ide, iz stotog razloga, nebitno. A družio bi se. Pa to liepo upakira i plasira, a druga strana odabere druženje znajuć sveudilj da ništa od romanse.

Na kome je odgovornost?
Tko treba što učiniti? Čija je krivnja - i radi li se uopće i o kakvoj krivnji - što to sad, eto, ne štima onako kako bi obje strane htjele?

Je li dovoljno upozoriti? Reći "čuj, ja ti sada bih/ne bih ovo ili ono, ja (ni)sam za..." ili nešto deseto? Je li dovoljno da druga strana eksplicitno čuje na čemu je, ili je potrebno učiniti sve ikad što je potrebno da netko ne završi povrijeđen?

Što u takvim situacijama podrazumijeva, ajmoreć, informed consent?


Jel me berete?
Raspravljajte, dakle
Ako to radimo...te spike upozorio sam te ,pa malo bi ,pa ne bi (mi muški) to radimo zato što npr nemamo na lageru neki veći broj jebačica pa onda jednu zašprehavamo s tom glupom spikom( jer bolje jedna neg nijedna),a koja to ne skuži glupa je.Kužiš sad?Ja osobno sam masu puta odustao od zašprehavanja i tih muško-ženskih spika i relacija ,veza ,odbosa ,ovog i ong,ne zato što sam neke dobrica neg mi je mučno od siline sranja i gluposti koju trebaju izgovorit i slušat obje strane.
ludi mjesec is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.10.2013., 16:52   #93
potpis na ovo sta su rekle mrafica i victora...

isto kao i njima,niti meni nije jasna osoba koja se izjasni na pocetku(znaci automatski stvara neki zid i bazira sve na povrsnomo odnosu,nema nikakve zelje upoznati ovu drugu osobu ali svejedno je ne zeli pustiti),nekako se uvuce drugoj strani pod kozu i onda kao odjednom skuzi da to nije to pa se makne ali opet ne do kraja a ona zaljubljena strana pati(otvara teme po forumu) i ubija se pitanjima koji kuki ne stima sa njom/njim!!!

ne znam dal je rijec o hranjenju ega,lijecenju rana koje je netko drugi uzrokovao...ako vidis da se druga strana zagrijala a ti nisi makni se i pricekaj da ohladi ili se makni for good.
zaljubljena glava je glupa,ne moze racionalno razmisljati,cuje ono sta zeli i sve vidi kao znak da bi tu moglo biti neceg vise,filmovi u glavi stvaraju razne scenarije koji se nikad ne ostvare,te taman kad shvati da se mora udaljit ova "hladna" glava baci mrvicu dvije i eto sve ponovno u krug.

nece mi nitko prodat foru da nema pojma kako je netko zaljubljen u njih ili zeli nesta vise od prijateljstva/poznanstva...to se osjeti,vidi,cuje,cak i namirisi
Diag-nonsense is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.10.2013., 17:03   #94
Quote:
danestonapisem kaže: Pogledaj post
Zanimljivo mi je ovo što si napisala. Iako si više puta vidjela da se ljudi predomisle, osobno se uvijek držiš onog što ti kažu. Ostatak napisanog nekako kao da odiše time da je ostati u takvim situacijama ipak uzaludno nadanje. Ne kritiziram te, hoću reći - bez obzira na viđeno, kao da puno više vjeruješ kada kažu da ne žele ozbiljno - da upravo to i misle i da će se teško to promijeniti. Možda sam to tako (krivo?) shvatila.
Nije da puno više vjerujem da kada kažu da ne žele ozbiljno - upravo to i misle, nego apsolutno to vjerujem. Zaista apsolutno vjerujem da to osoba u tom trenu i misli.
Ali, kao što je i Ajfel napisao, ljudi nisu roboti, zaljube se i takvi ljudi koji su u početku najavili samo neobavezno. Zato sam i napisala da sama odvažem želim li se u to upuštati ili ne. Uglavnom ne. Jer većinom funkcioniram po principu sve ili ništa, što se toga tiče.
Ali nisu svi ljudi isti, neki se upuste u to s mišlju da će moći, da im je dovoljno to što druga strana pruža. I stvarno budu uvjereni da će moći. A onda zaglibe da više ne znaju ni s tom osobom ni bez nje. Meni je to shvatljiv moguć scenarij.
__________________
...Free your mind and the rest will follow...
mrafica is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.10.2013., 17:16   #95
Quote:
Almost Rosey kaže: Pogledaj post
Ili da će se - pazi, šlagvort! - promijeniti
Ili to.
Ali takve čak ni ne žalim toliko koliko mi je žao onih koje stvarno primaju dvosmislene znakove od osobe. A nije to rijetko. Netko najavi neobavezno, a ponašanjem ti praktični poručuje da to ne misli (kao što bih ozbiljnije shvatila ponašanje osobe koja mi govori da me voli, a ne ponaša se tako, uvijek su nam nekako postupci bolji indikator nečijeg mišljenja pa mislim da zato dođe do zbunjenosti mozga). Ja osobno ih shvatim doslovno, ali uopće mi nije čudno ako se nekom mozak zbrčka od te dvosmislenosti pa si zabrije nešto.


Quote:
Almost Rosey kaže: Pogledaj post

Šta je to, egotrip?
Pa valjda.
Rekoh već da ne razumijem takve osobe pa ne znam ni što ih motivira za takvo nešto.

Quote:
Almost Rosey kaže: Pogledaj post

Mene u vezi jednog odjeba nije toliko iz takta izbacila činjenica da se, eto, nekome ne sviđam, nego da je on vidio da se on meni sviđa i nastavljao se prema meni ponašati, hm, prisno... Eto, to je dno.

Baš o tome govorim. Ne razumijem to ponašanje i razumijem ako si netko zabrije nešto. Zbuni to mozak.
__________________
...Free your mind and the rest will follow...
mrafica is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.10.2013., 17:20   #96
Quote:
Almost Rosey kaže: Pogledaj post

Jebiga, dijeliš nešto intimno. Barem ja to tako doživljavam. I naravno da će se javit nekakve emocije, makar strast i dragost, jer kod mene seksa bez toga nema. Ali i dalje ne mora značiti da s tom osobom želim terenac i retrivera.
Naravno da ne mora znaciti, ali i uz dragost i strast vise nije jednostavno kulirati i ostati u tom odnosu bog zna koliko. Pogotovo ako druga strana strana osjeca jos i vise.
Carpe Diem!!! is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.10.2013., 18:34   #97
Quote:
Almost Rosey kaže: Pogledaj post
Nemoguće da već postoji ovakva tema, ne može biti, I won't have it!
Mala si još, pa ne znaš. Doduše, ne znam je li bila baš tema, ali bilo je žestokih rasprava na temu "Znala si!"
Quote:
A čovjek fino upozorio. A ona? Sama pala, sama se ubila.
Kako sama? Mislilm da za tango treba dvoje.

Quote:
Na kome je odgovornost?
Na oboma.
Quote:
Tko treba što učiniti? Čija je krivnja - i radi li se uopće i o kakvoj krivnji - što to sad, eto, ne štima onako kako bi obje strane htjele?
Za "krivnju" vrijedi isto što i za odgovornost. Dakle, snose je oboje.
Quote:
Je li dovoljno upozoriti? Reći "čuj, ja ti sada bih/ne bih ovo ili ono, ja (ni)sam za..." ili nešto deseto? Je li dovoljno da druga strana eksplicitno čuje na čemu je, ili je potrebno učiniti sve ikad što je potrebno da netko ne završi povrijeđen?

Što u takvim situacijama podrazumijeva, ajmoreć, informed consent?


Jel me berete?
Raspravljajte, dakle
Samo bahata budala na tako nešto može upozoriti. Ili sitni pizdun/pizdunka koji bi se grijao na tuđoj vatrici, ali ju ne bi održavao ni ložio.

Prvo, nitko ništa ne može znati unaprijed. Onaj tko misli da zna, taj je veća neznalica od sviju. Jer odnos dvoje ljudi dinamičan je proces. Svatko s ijednom vijugom to zna.

Dakle, ako znajuć to svejedno se tako postavlja, onda je govno. Zapravo samo poncijepilatovski pere ruke i osigurava si odstupnicu uz indolentnu kurcobolju, dobro znajuć da može ostaviti ruševine iza sebe za koje formalno nije kriv.

Ako ne zna da je odnos dvoje ljudi proces i to dinamičan, well, onda mu mozak baš i nije nešto izbrazdan a gladak mozak nije baš seksi. Nije uopće.

Drugim riječima, posve je legitiman stav: OK, sad nisi za vezu niti želiš niti trebaš grande amore, al postoji mogućnost, pa i vjerojatnost, da ćeš nakon nakon dva susreta biti, iako možda još to nećeš ni sam(a) znati.

Samo budala ili bolesno arogantna osoba može upozoravati na nešto što se tek treba dogoditi.

Sutra može onaj koji je tvrdio da nije za vezu izgubiti pamet i srce, a onaj koji je bio zagrijan može se ohladiti. I nitko tu nije ni kriv ni prav, to se jednostavno događa.

Drugim riječima, ljude s takvim najavama treba izbjegavati. A ako si dovoljno glup(a) da u to uđeš, onda si i sam(a) kriv(a) za ono što te snašlo.
__________________
Premnoge šuplje stvari su nam smisao života, zašto si se sad okomila na riječi? (vrrrlet)
Vraćamo se u prethistoriju. Ovo je civilizacija slike. Što ne zahtijeva sposobnost apstraktnog mišljenja. (MmeTipfeler)

Zadnje uređivanje Perzefona : 11.10.2013. at 18:42.
Perzefona is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.10.2013., 18:52   #98
E, sad, ovdje se govori o dvije stvari - f odnosima i nekim ff odnosima. Mislim da nije isto. Dobro, može biti slično u načinu rješavanja situacije.
Nekako mislim da bi ff odnos trebao stati s bilo koje strane kada vidi da tu nečeg "ima". Sam sex je "davanje nade". Iako uopće ne mora biti.
Što se tiče prijateljstva, mislim da je potreban razgovor i procjena situacije.

Quote:
Diag-nonsense kaže: Pogledaj post
nece mi nitko prodat foru da nema pojma kako je netko zaljubljen u njih ili zeli nesta vise od prijateljstva/poznanstva...to se osjeti,vidi,cuje,cak i namirisi
Mislim da je moguće. Ne vide jer im nije bitno. Kako neki trepere nad svakim signalom, neki ne vide očite. (I meni je to malo teže shvatiti.)
Mislim, možda i vide, ali...I kad znaš, nekad ne možeš procijeniti "koliko" i kako to utječe na osobu. (Ovo već dobro razumijem.)

Zadnje uređivanje danestonapisem : 11.10.2013. at 19:05.
danestonapisem is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.10.2013., 18:57   #99
Mislim da je drugačije ulaziti u ff odnos s nekime koga poznaješ dobro i s nekime koga tek upoznaješ.

Da mi se dogodi situacija broj jedan, poslala bih osobu u tri rodna mjesta, pogotovo ako mi se sviđa i želim nešto više. U situaciji broj dva je drugačije jer se tek upoznajete i nijedno ne može reći što će točno biti. Ali da mi se dogodi kreten koji će odmah na početku reći da ne želi ništa više od seksa, bez da da uopće ikakvu šansu, poslala bih i njega u tri rodna mjesta (ovaj put).
__________________
It's only a walk of shame if you're capable of feeling shame.
Dumber is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.10.2013., 19:04   #100
Quote:
Apophis kaže: Pogledaj post
Osobno, u takvim situacijama nisam imao naročitih problema.
Ako je takva situacija da je samo seks moguć, u pravilu ću to i reći.
I onda kada se znalo desiti da to osobi zbilja ok u danom momentu, ali preraste u osjećaje sa njene strane, te više ne može, nikad nije bilo problema i nije bilo ljutnje, jer je znala u šta se upušta. Da bude svejedno u tom trenutku, ne bude. Ali nikad nisam ostao u lošim odnosima uslijed toga, jer sve i da je usijana glava trenutno, već nakon malo odmaka, osoba shvati da su karte bile na stolu, a ostalo je na njoj.
I nije baš neko čudo što u takvim situacijama nije bilo problema ni ljutnje. S tvoje strane. Mislim, bilo bi čudno da bude. A što je i kako je bilo s njezine, ti to uza sve dužno poštovanje ne možeš znati. Osjećaji su vrag. I to što ona nije pokazala ljutnju, svjesna da zapravo na to nema pravo, znajuć u što se upušta, ni najmanje ne govori da nije osjećala ljutnju ni povrijeđenost. Govori da je bila razumna i da se konrolira.

Ni međugorska svjetleća Gospa ne uvjeri me da joj to nije bio problem ako je osjećala nešto prema tebi. Al dobro, neću ti sad ja tovariti ispit savjesti.
__________________
Premnoge šuplje stvari su nam smisao života, zašto si se sad okomila na riječi? (vrrrlet)
Vraćamo se u prethistoriju. Ovo je civilizacija slike. Što ne zahtijeva sposobnost apstraktnog mišljenja. (MmeTipfeler)
Perzefona is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 12:58.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger