Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Ostali mediji > Tisak

Tisak Za pranje prozora, potpalu i dresuru pasa. Možda i čitanje.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 14.12.2013., 20:59   #41
Popularnost dnevno.hr-a i tjednika 7dnevno je uzrokovana jednostavnom činjenicom da doslovno do sada nije bilo desnog portala i zbog toga su ljudi postali željni malo zdravog desničarenja. 7Dnevno nije kvalitetan tjednik. Pun je histerije, teorija zavjera i blesavih gluposti koje kopiraju od američkih trash stranica, ali ljudi su se očito toliko zasitili medijskog lijevo liberalnog jednoumlja da im i ovako nešto izgleda dobro i privlačno. Svima je jasno kakvu politiku propagiraju index, t portal (koji je doslovno izmišljao priče o Željki Markić pa su se kasnije morali ispričavat), net.hr, jutarnji i svi EPH proizvodi. Koliko su ono oni dužni državi? Uglavnom može se zaključiti da ljudi iz prkosa prema ovoj bandi kupuju 7dnevno i čitaju portal dnevno.hr. Ja bi volio da imamo kvalitetan konzervativni tjednik, ali očito ništa od toga za sada.
Teolog is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.12.2013., 23:09   #42
Quote:
Wustenfuchs kaže: Pogledaj post


Problem je šta se kod nas ni fašisti ne vole nazvat fašistima kad je gusto, pa kako krivit neke nove generacije kojima se ovakva lakrdija od tiskovine prodaje pod "tradicionalno", dok je sva svita ovih mainstream medija zapravo okrenuta ka stvaranju neke nove Jugoslavije. Je, da, mo'š mislit.
ajd malo jedan dan prati medije i eksiraj čašicu bilo čega alkholonog svki puta kada pročitaš riječ "Regija", i ako ne oslijepiš, priznat ću da sam u krivu...

PS
šalim se, nemoj to uraditi, osječao bih se krivim
__________________
.
Michael Collins is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.12.2013., 23:35   #43
Čemu to koketiranje sa brojkama:
24 sata
21.stoljeće
7Dnevno

Što je slijedeće?
Bljedolik is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.12.2013., 13:19   #44
Quote:
Teolog kaže: Pogledaj post
Popularnost dnevno.hr-a i tjednika 7dnevno je uzrokovana jednostavnom činjenicom da doslovno do sada nije bilo desnog portala i zbog toga su ljudi postali željni malo zdravog desničarenja.
Što je ovdje "zdravo"? Nema ništa zdravog u činjenici da je 70% cjelokupne medijske publike zapravo polarizirano na način da su im Index, Jutarnji i ne znam, tportal vrhunac liberalne misli, pa im treba jedan "zdrav" desničarski glas kao kontra. Da ponovim misli iz prošlog posta; ovo nije ništa do li projekt na rubu zakona, koji sa konzervativnom strujom i nekim ozbiljnim tendencijama nema nikakve veze. Tu se priča o masonima koji postavljaju četnike i antikriste na vlast, dugovječnosti ljudi koji odlaze na mise itd. I ja ne mislim kako je problem u tome. Problem vidim u činjenici da ljudi misle kako je to tek "zdravo desničarenje", a ne fašizam, i to fašizam koji graniči sa ludilom.


Quote:
Michael Collins kaže: Pogledaj post
ajd malo jedan dan prati medije i eksiraj čašicu bilo čega alkholonog svki puta kada pročitaš riječ "Regija", i ako ne oslijepiš, priznat ću da sam u krivu...
Ti misliš da Jutarnji gura "regiju" ljudima niz grlo iz ideoloških razloga? Ne, prijatelju, oni guraju regiju jer tu njuške imaju tržište za relativno brzu ekonomsku ekspanziju. Da svate kako bi svoj šrot mogli plasirat u Maleziju, pričali bi o toj regiji ko obećanoj jednako tako.
__________________
But you're still the one pool
Where I'd happily drown
Wustenfuchs is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.12.2013., 13:08   #45
Quote:
Bljedolik kaže: Pogledaj post
Čemu to koketiranje sa brojkama:
24 sata
21.stoljeće
7Dnevno

Što je slijedeće?
101 Dalmatinac

3 palme na otoku sreće

13 prase
__________________
Čarolija... Svratište
Nemruth Dagi is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.12.2013., 01:06   #46
Quote:
Bljedolik kaže: Pogledaj post
Čemu to koketiranje sa brojkama:
24 sata
21.stoljeće
7Dnevno

Što je slijedeće?
od stoljeća 7.
__________________
Ušće zvuka
manchild is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.12.2013., 15:01   #47
...

Buduci da pokriva portal/tiksariju zajedno...

stavljam ovdje :

Tragom huškačkih tekstova i visoke čitanosti portala dnevno.hr, danas
otkrivamo skrivenu stranu dana novca i ljudi iza tog internetskog izdanja :


HR3 - Skrivena strana dana (20.12.2013)


...
Cat6 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.12.2013., 17:27   #48
Quote:
Teolog kaže: Pogledaj post
Popularnost dnevno.hr-a i tjednika 7dnevno je uzrokovana jednostavnom činjenicom da doslovno do sada nije bilo desnog portala i zbog toga su ljudi postali željni malo zdravog desničarenja. 7Dnevno nije kvalitetan tjednik. Pun je histerije, teorija zavjera i blesavih gluposti koje kopiraju od američkih trash stranica, ali ljudi su se očito toliko zasitili medijskog lijevo liberalnog jednoumlja da im i ovako nešto izgleda dobro i privlačno. Svima je jasno kakvu politiku propagiraju index, t portal (koji je doslovno izmišljao priče o Željki Markić pa su se kasnije morali ispričavat), net.hr, jutarnji i svi EPH proizvodi. Koliko su ono oni dužni državi? Uglavnom može se zaključiti da ljudi iz prkosa prema ovoj bandi kupuju 7dnevno i čitaju portal dnevno.hr. Ja bi volio da imamo kvalitetan konzervativni tjednik, ali očito ništa od toga za sada.
Što će reći da su upraznili prostot.Upotpunili su ga novim projektom pa kakv bude.Pošteno.
Oni ciljaju na tržište,a onda kada ga zadobiju,list će biti plastificiran i konkurent Globusu.
Stahagoelev is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.12.2013., 22:18   #49
7Dnevno = Völkischer Beobachter

I on je počeo kao tjednik, samo 1920., da pi postao dnevne novine tri godine kasnije 1923.
Tuvixer is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.12.2013., 15:00   #50
Prvi broj oko 20.000 prodanih, drugi ispod 15, treći manje od drugog.

Već su u minusu.
Insider 69 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.12.2013., 20:17   #51
Da ja sam zaboravio napisati da takve novine u ovom stoljeću, neće proći!
Tuvixer is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.12.2013., 01:01   #52
Quote:
Tuvixer kaže: Pogledaj post
Da ja sam zaboravio napisati da takve novine u ovom stoljeću, neće proći!
Ako prolazi Jutarnji, prolazi sve.
Sadokann is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.12.2013., 01:19   #53
Quote:
asuekoto kaže: Pogledaj post
Trash list, nešto kao imperijal...

Pomalo je žalosno gledati našu "desnicu". Partikularne interese pojedinaca vrlo je lako promovirati kao naš zajednički, sveti cilj. I ljudi to očito puše. To šta isti taj lik ima i dnevno.rs i dnevno.ba, pa tako skuplja klikove na svim nacionalizmima, očito nimalo ne diskreditira poziciju lista pred samim čitateljima.

Inače s cijenom od 5 kuna ( ma i bilo kojom drugom ), nema šanse da ovaj list danas u RH ( niti bilo koji drugi, ma i da je 100 put kvalitetniji od ovog ) bude profitabilan. Sumnjam da pokretač to nije znao, da je krivo procijenio...
Očito je da ne radi i da ne može raditi u plusu. Pitnanje je tko nadoknađuje taj minisu?
Ne bih se čudio da novac koji se odlazi iz državnog proračuna završava u glasilu hrvatokatoličkih fašista
sunshinestar is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.01.2014., 11:33   #54
Tko to nije danas izašao na kioscima?
Zašto?
Premala prodaja, preveliki troškovi?
Insider2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.01.2014., 13:13   #55
E, da se riješiti udbaša i ustaša iz medija. I njihovih priljepaka. To je početak svih početaka.
Bilo bi lijepo da imamo medije u kojima nema ni K.Vidović-Krišto, ni I. Tome. Ljepše bi sunce sjalo.
laurarezidba is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.01.2014., 15:05   #56
Portal je pun paranoje. Ili su ultra ljevičarski kao jutarnji ili ultra desničarski kao dnevno. Nisam protiv liberalizma i konzervativizma ali neka objektivnost i racionačnpst bi trebala postojati. Može se bit ljevičar i da nisi jugonoslagičar i neokomunist i desničar da nisi neofašist i ksenofob.
__________________
Yes, we can!
Momak 90 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.01.2014., 15:20   #57
Uložila sam 5 kuna i dobila nečitljiv uradak žutila, đumbus ekstremnih ideja koji služi samo za pranje prozora i zamatanje cipela.
Najobjektivniji sadržaj je TV program.

Zanimljivo je da nije izašao prošli petak - valjda gube financijske sape. Niti jedan ozbiljan projekt a novine bi to trebale biti, ne mogu malo izlaziti, malo ne...
__________________
Čarolija... Svratište
Nemruth Dagi is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.01.2014., 23:14   #58
Quote:
Nemruth Dagi kaže: Pogledaj post
Uložila sam 5 kuna i dobila nečitljiv uradak žutila, đumbus ekstremnih ideja koji služi samo za pranje prozora i zamatanje cipela.
Najobjektivniji sadržaj je TV program.

Zanimljivo je da nije izašao prošli petak - valjda gube financijske sape. Niti jedan ozbiljan projekt a novine bi to trebale biti, ne mogu malo izlaziti, malo ne...
Tu je njihov odgovor: http://dnevno.hr/vijesti/hrvatska/11...-sijecnja.html
Luč is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.01.2014., 12:39   #59
Meni je zanimljivo kako su demonizirali sve europske političae, pogoto merkelicu, uključujući karikature kako će uništiti Hrvatsku.
A onda nakon otvaranja slučaja Perković preko noći je počeli slaviti kao heroinu, zastupnicu hrvatskih nacionalnih interesa, čuvateljicu Hrvatske od hrvatske vlade, a do dana ranije je bila aždaja koja želi porobiti Hrvatsku.
sunshinestar is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.01.2014., 14:04   #60
Neće izaći ni idućeg tjedna, a onda će reći da ih je cenzurirala vlast
sunshinestar is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 16:58.