Natrag   Forum.hr > Društvo > Usamljena srca

Usamljena srca Lonely Hearts Club Band
Podforumi: Druženje forumaša

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 03.01.2014., 14:31   #1081
Quote:
richard kaže: Pogledaj post
Polako idem u akciju, nema ništa od sjedenja pred tastaturom.
Pozvati nekoga na običnu kavu preko pp je nuklearna fizika.
__________________
four wheels move the body — but two wheels move the soul #bikerzone
typhoid_mary is offline  
Old 03.01.2014., 14:45   #1082
Quote:
phiber kaže: Pogledaj post
Znas kaj je problem s ovim? Kad prodjes određene godine, onda jednostavno ni ti vise ovakve curice ne zoves van, jer ipak trazis nesto kaj vrijedi. Ah te slatke muke ranih godina.

Sve gore napisano je meni veliko 'ne'.



Tu 'fejs kurvicu' mozes upoznati vani, bez da uopce znaš dal ima fejs ili ne, i vrlo vjerojatno bi imao potpuno drugaciju sliku o njoj.

Mimo toga, pola vas se ovdje zali i narice, a sve sto ja citam su kojekakva opravdanja samom sebi zasto se netko ne moze upoznati. Plus naravno, ohoho kriterija, kao da izbora imate.
os rec da ti u svojim pocecima nisi imao nikakve kriterije nego si isao na bilo koju koja ti se nudi

spustas ljude govoreci da bi se trebali zadovoljiti bilo cim sam zato sto im ne ide tak dobro sa curama
random101 is offline  
Old 03.01.2014., 15:04   #1083
Quote:
randy101 kaže: Pogledaj post
os rec da ti u svojim pocecima nisi imao nikakve kriterije nego si isao na bilo koju koja ti se nudi

spustas ljude govoreci da bi se trebali zadovoljiti bilo cim sam zato sto im ne ide tak dobro sa curama
Jedno je imati kriterije(neke) a drugo je biti otvoren za mogućnosti, jer većina vas i dalje nema pojma o curama i druženju s istima, prednostima i nedostacima.
__________________
Ne očajavamo, zato što se ne nadamo nikom. Ničemu dobrom, ničemu lošem tu ne nada se niko.
I sa tom diplomom, i sa šljakom sam se slik’o. Rintao k'o magarac, sve dok nisam rikn'o.
mr-crime is offline  
Old 03.01.2014., 15:05   #1084
Iskreno, meni hrpa ovog zvuči da nemate pojma koji su vam kriteriji. Tu i tamo nekog fizičkog jeste svjesni, no zapravo, pojma nemate što hoćete.

Naime, kad bi znali, onda ne bi toliko imali promašaja gađajući 'out of your league'. Ono, shema, hoću inteligentnu, ambicioznu, a dramim jer je netko zbario trebicu sa šanka. Ono, really?
Trebica sa šanka hoće tipa sa šanka, nisi, ok, koji klinac onda pizdiš?

Mislite da je problem uletiti i dobiti pozornost? Nimalo.
Catch je u - zadržati pozornost.
Za to moraš imati nešto za ponuditi. Ako nisi lik koji super pleše, zajebant je sa spikom, časti cugom ili što li je sad već in u klubovima, da, naravno da će te gledati k'o da si s marsa pao kad uletiš. Kad jesi pao s marsa.

Ne bi ševu na jednu noć, a jedino što se ovdje lobira je 'idi u klub i bari', jer da, tamo se nalazi ekipa koja rješava diferencijalne jednadžbe.
Ne, tamo je ekipa koja se hoće provesti na svoj način, sa ili bez sexa i ne, onaj tko se ne zna provoditi jer ima metlu u dupetu (po njihovom standardima) im nije zanimljiv.
I zato meni nije jasno koji kuki se gurate gdje vam nije mjesto? Jer da je, bili bi tamo, a ne ovdje.

Nađi fino ljude koji imaju slične metle u guzi i s njima se druži.
Gdje?
Svugdje. Samo konačno shvati što želiš, otvori oči i kreni.


Ne moraš dalje odavde čak. Na ovom podforumu ima sasvim ok cura, i da se zbilja želite družiti, maknuli bi se od naricanja i ponudili društvo i već bilil na deset kava samo ove godine
Ok, malo karikiram, no, dok god se svi držite svatko kukajući u svojoj čahuri, i ostat ćete kukati.

Ahda, pardon, vi tražite Onu Pravu.
Činjenica je da ju ne bi znali prepoznati da vam nasadi pičku navrh nosa

Da bi znali prepoznati pravu, trebate učiti koje su vam krive, a to se radi - kroz druženja.
Ne nužno jebanja. Neki ne trebaju jebati da bi znali što traže. Neki trebaju. Neki se jebu jer im to paše, a ne zato jer time traže nekog pravog.
No, ako se ne naučiš družiti, i da Prava dođe, otići će, jer joj nećeš imati što ponuditi osim frustracija i očaja. I možda hrpe fejka.

To zašto 'nisam prije' može samo pomoći da lakše DANAS savladaš inhibicije. No for fuck sake nemoj danas slagati izliku za budućnost na osnovu prošlosti.
Danas kreiraš svoje sutra.
I svaki dan više u kuknjavi, je dan usamljenosti više, i dan manje dobrog osjećaja.

Zadovoljstvo u životu ti neće dati druga osoba, neki misle da tome druga osoba služi, zato kroz neko vrijeme otvaraju teme po forumu 'vara me', 'ne voli me', 'ne znam šta mu je', i slično.
Zadovoljstvo sam kreiraš. Ti biraš interpretaciju događaja.
Ne moraš brijati na pozitivu da bi bio sretan, no sigurno nećeš biti sretan ako sam sebe sustavno pokopavaš.

Nije bitno zašto nisi nešto napravio ranije. Bitno je što ćeš napraviti sada.
enigma in red is offline  
Old 03.01.2014., 15:07   #1085
Quote:
randy101 kaže: Pogledaj post
os rec da ti u svojim pocecima nisi imao nikakve kriterije nego si isao na bilo koju koja ti se nudi

spustas ljude govoreci da bi se trebali zadovoljiti bilo cim sam zato sto im ne ide tak dobro sa curama
Ne, nego hoće da kaže da se "iživiš" malo, a ne da tražiš "onu pravu" sa 20 godina.

Quote:
enigma in red kaže: Pogledaj post
Ahda, pardon, vi tražite Onu Pravu.
Činjenica je da ju ne bi znali prepoznati da vam nasadi pičku navrh nosa

Da bi znali prepoznati pravu, trebate učiti koje su vam krive, a to se radi - kroz druženja.
Tebi treba dat' Nobelovu nagradu, and I'm fucking serious.

Quote:
Clandestine kaže: Pogledaj post
Haha dobar pokušaj.Ja itekako znam šta želim(običnu curu sličnog izgleda)ali ni to ne mogu dobiti zbog hipergamije i nedostatka iskustva.
snajdan is offline  
Old 03.01.2014., 15:09   #1086
Quote:
enigma in red kaže: Pogledaj post
Iskreno, meni hrpa ovog zvuči da nemate pojma koji su vam kriteriji. Tu i tamo nekog fizičkog jeste svjesni, no zapravo, pojma nemate što hoćete.
Haha dobar pokušaj.Ja itekako znam šta želim(običnu curu sličnog izgleda)ali ni to ne mogu dobiti zbog hipergamije i nedostatka iskustva.
Clandestine is offline  
Old 03.01.2014., 15:16   #1087
Da u tome je poanta, teško je imati nekakve konkretne kriterije sa 20, treba se prvo izlevelat malo.
atari2 is offline  
Old 03.01.2014., 15:17   #1088
Quote:
enigma in red kaže: Pogledaj post
Da bi znali prepoznati pravu, trebate učiti koje su vam krive, a to se radi - kroz druženja.
Ne nužno jebanja. Neki ne trebaju jebati da bi znali što traže. Neki trebaju. Neki se jebu jer im to paše, a ne zato jer time traže nekog pravog.
No, ako se ne naučiš družiti, i da Prava dođe, otići će, jer joj nećeš imati što ponuditi osim frustracija i očaja. I možda hrpe fejka.
Je, ali da bi naucili koje su krive, moraju prvu zbarit pokoju krivu. A to im ocito bas ne polazi za rukom.
AngryNomad is offline  
Old 03.01.2014., 15:19   #1089
Quote:
snajdan kaže: Pogledaj post
Ne, nego hoće da kaže da se "iživiš" malo, a ne da tražiš "onu pravu" sa 20 godina.
cekaj koja je fora u izivljavanju, kao sto je enigma rekla ako nismo tipovi koji ce ici u klubove i jebat random trebe sa sanka onda ne vidim smisao forsiranja toga

ne trazim onu pravu nego curu s kojom cu kliknut za nesto vise od prijateljstva
random101 is offline  
Old 03.01.2014., 15:23   #1090
HTML Code:
[QUOTE=enigma in red;48215338]

 'idi u klub i bari', jer da, tamo se nalazi ekipa koja rješava diferencijalne jednadžbe. :kava:[/QUOTE]
Quote:
enigma in red kaže: Pogledaj post

Ako si ovim aludirala na ono što mislim da jesi onda moram priznat da to nisam očekivao od tebe s obzirom na tvoje prijašnje postove.

HTML Code:
Ahda, pardon, vi tražite Onu Pravu. 
Činjenica je da ju ne bi znali prepoznati da vam nasadi pičku navrh nosa :kava:

Baš to, svakome treba xp-a, da bi došo do nečeg "naprednog" moraš krenut s osnovama. Oni imaju u glavi neku viziju kako bi to trebalo izgledati kad naleti "the one", ali u stvarnosti to će bit neki sasvim drugi film. 
A neki napucavanjem raznoraznih "kriterija" samo sebi stvaraju alibi za vlastitu inertnost i neuspjeh.
Thunir is offline  
Old 03.01.2014., 15:30   #1091
Quote:
Clandestine kaže: Pogledaj post
Problem je što ja i nisam stigao do faze gdje treba zavesti i slično.Sve je bilo završeno i prije toga.Misliš da bi odbile nekoga jer nema priču a da izgleda ovako
izgled dobar, al mora znat malo pričat, evo, ja muku mučim s jednim koji je ful povučen i pokušavam ga otvorit nekak, al dosta slabo to ide
pattie_boyd is offline  
Old 03.01.2014., 15:31   #1092
^
^
Sjebo si quote, otvori si dva prozora pa će ti bit lakše multiquotat.
atari2 is offline  
Old 03.01.2014., 15:32   #1093
Quote:
pattie_boyd kaže: Pogledaj post
evo, ja muku mučim s jednim koji je ful povučen i pokušavam ga otvorit nekak, al dosta slabo to ide
Pa ispričaj ovdje kakva je situacija/otvori temu (ako već nisi), neko će ti pomoći.
snajdan is offline  
Old 03.01.2014., 15:35   #1094
Quote:
snajdan kaže: Pogledaj post
Pa ispričaj ovdje kakva je situacija/otvori temu (ako već nisi), neko će ti pomoći.
ovo me nasmijalo
random101 is offline  
Old 03.01.2014., 15:36   #1095
Quote:
randy101 kaže: Pogledaj post
ovo me nasmijalo
?
snajdan is offline  
Old 03.01.2014., 15:44   #1096
Quote:
snajdan kaže: Pogledaj post
Pa ispričaj ovdje kakva je situacija/otvori temu (ako već nisi), neko će ti pomoći.
ja sam samo navela kao primjer da ste neki od vas tu zasigurno takvi, te da se trebate otvoriti nekako, ja imam posrednike za ovog svog, ne brinite
pattie_boyd is offline  
Old 03.01.2014., 15:47   #1097
Quote:
pattie_boyd kaže: Pogledaj post
ja imam posrednike za ovog svog, ne brinite
snajdan is offline  
Old 03.01.2014., 15:52   #1098
Quote:
pattie_boyd kaže: Pogledaj post
ja sam samo navela kao primjer da ste neki od vas tu zasigurno takvi, te da se trebate otvoriti nekako, ja imam posrednike za ovog svog, ne brinite
bez brige, do kraja polugodista ces ga sigurno zbariti
__________________
Split happens
tommek13 is offline  
Old 03.01.2014., 17:15   #1099
Quote:
phiber kaže: Pogledaj post
Zato sto pola ovih internet meme problema je vezano za mladju ekipu, ranije godine i gomilu nesigurnosti koje uz to idu.
Ma skužila sam, ali sam citirala jer obično to "kada prođeš određene godine" ili "u mojim godinama" ili nešto na tu šemu čujem u RL od nešto starijih ljudi.

Recimo, moj otac to često govori.

Ma nebitno.
__________________
Everloving.
Walk with me Pater, all alone this tedious journey. Ženskog roda. Piški uz vjetar. It's possible.
Ceres is offline  
Old 03.01.2014., 19:28   #1100
Ne smatram da se treba izživit. Zvuči mi preforsano, no, tko voli....

Ono što treba je - živit.
Okusit život. Skupit muda. Pobrat odjeb. Shvatiti da se zemlja i dalje vrti oko sunca. Skužit da možeš preboliti, umjesto živjet agoniju 'a što misli, a kako ću, a ovo, a ono'.

Ne trebaš ni sve zbariti da bi skužio što ti paše, što ne. No promatrat, družit se, to treba.

Ako ne naučiš razgovarati, kako ćeš onoj nekoj ok moći prenijeti misli i želje?
Ako ne naučiš slušati, kako ćeš ju moći razumjeti?

A ništa od toga ne dolazi preko noći, već višemjesečnom i višegodišnjom socijalizacijom.

Jebanje je sporedna stvar. Ako osim kurca nemaš što dati, zašto bi se vratila po još? Dildo fantastično ševi, a ne moraš mu crtati ništa.

Želja za učenjem, upoznavanjem nekog, dolazi i kroz to da sretneš i hrpu 'ma ok je, al ne za mene'.

Ovaj topic može služiti kao safe net, no, ako ne zakoračiš, nećeš nikad hodati.

Dobila sam i ovdje i u pm komentare da serem i laprdam. No, ja živim prekrasnu priču s osobom koju sam izabrala. A imam fakat visoke kriterije. Ima ih i on. On je svoje složio kroz promatranje i socijalizaciju, ja sam puno više toga probala nego on. Opet, u nekim socijalnim stvarima me šije.
Nije stvar u brojkama, stvar je što si naučio iz svake.

Forum je moj alone time. Neki pilje u zid, ja čitam i tipkam po forumima. Opet, moj izbor, a ne ubijanje dosade, ne jer nemam nešto pametnije. Jel, bilo je i 'da je tebi tako super, ne bi visila na forumu'.
Ja se volim družiti. Imam i bivših na popisu društva. Moj dragi s tim nema problema, kao ni s mojim historyem. Ni ja s njegovim.

A ovdje vidim djevce kojima svaki kurac smeta, a opet zvuče frustrirano da bi pojebali muhu u letu.

No, oni bi da im super veza padne u krilo. Kako da ne.

Tisuće sati treba pokloniti, ne vagati isplativost, loptati se, družiti.... Dok ne naučiš živjeti. Samostalna jedinka. A onda bi mogao sresti nekog za zajedničko igranje, ako u međuvremenu nisi zavario oči.

Prilike su svuda. Ti biraš koju ćeš kako iskoristiti. No, tek kad daš sebe, možeš doživjeti ispunjenje. Mnogi ulaze s figom u džepu, pa tako mlitavo i dobiju.

Kad se usudiš baciti, živjet ćeš.
Ako padneš na pod, ustani, i ne bacaj se u tom smjeru. Biraj gdje ćeš se baciti, no, dok god se ne baciš, nećeš uživati u letu.


Edit:
Dodatak: meni je moja priča prekrasna, jer ju ja tako živim.
Život nam baca hrpu limuna, no mi napravimo limunadu od njih. Ostajemo tim, bez obzira na sve, a 'imali smo čast' ugaziti već u pristojnu količinu govana sa raznih strana.
Ne osporavam ja da postoje govna, no, ja i on biramo kako ćemo ga očistiti i pokušati izbjeći novo, a ako ne ide, onda se primimo za ruke i napravimo šljap skupa.

No, stvar je toga kako interpretiraš, kako se nosiš, koliko brzo se adaptiraš.
Da nisam čula stotine tuđih priča, i mene bi neka sranja sjebala. Ovako, imala sam stav, on svoj, udružili smo snage i riješili sranje.

Zato treba socijalizacija i učenje.
Jebanje je lagano, zapravo.
Gradnja odnosa je kompleksna.
A opet, kul je, što bolje učiš, to se odnos bolje gradi, a i jebanje je bolje

Zadnje uređivanje enigma in red : 03.01.2014. at 19:40.
enigma in red is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 06:25.