Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Kupovanje na internetu

Kupovanje na internetu Shopping iz fotelje

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 03.01.2018., 02:44   #61
Pa posalji sad amazonu mail i prilozi ovaj mail koji si dobila od superbookdeals. Amazon ce ti sigurno vratit novce ako ne dobis knjigu.
Anonimi is offline  
Old 10.01.2018., 03:41   #62
Quote:
Anonimi kaže: Pogledaj post
Pa posalji sad amazonu mail i prilozi ovaj mail koji si dobila od superbookdeals. Amazon ce ti sigurno vratit novce ako ne dobis knjigu.

Ma sve sam to napravila. Milijun puta. Iz Amazona mi salju neki reservation code da odem s njim u banku da mi oni mogu vratiti novce i otkazati rezervaciju novaca??

Ovi u Zagrebackoj banki ne mogu nista s time. A iz Amazona mi govore da mi vise od toga ne mogu pomoci. Ja zbilja to ne kuzim?? Krađa, ako se mene pita.

Jedino jos nisam zvala, ali svaki njihiv iz customer service mi salje gotovo isti s tim kodom i kazu odi u banku.
nollita is offline  
Old 10.01.2018., 08:17   #63
Aha, znači riječ o rezervaciji, ne o kompletiranoj transakciji? U tom slučaju bi se transakcija automatski trebala poništiti u roku od 10 radnih dana.
Mephisto is online now  
Old 16.01.2018., 19:54   #64
pozdrav,narucio bih preko amazon.com laptop acer predator koji je na akciji i dođe 1000 dolara,super cijena...kako prvi put kupujem preko interneta,zanima me dal je sigurno da ce uopce taj proizvod doci,koliko mogu racunat na postarinu,dal ima neke razlike izmedu eu/amer/kineskih trzista za laptope

hvala
__________________
::--::
xoc is offline  
Old 16.01.2018., 20:49   #65
prvo i osnovno provjeri dostavljaju li uopće taj proizvod u hrvatsku. velika većina tehničke robe se ne dostavlja. ako nekim slučajem i bude išlo, poštarina će ti pisati kad dodaš proizvod u košaricu pa odradiš još koji korak iza toga.
što se savjeta o laptopima tiče, ovo nije mjesto za takva pitanja.
__________________
JEBOTE!
Modesty B is offline  
Old 17.01.2018., 04:45   #66
I nemoj zaboravit da jos moras platit 25% pdv ako je dostava od izvan eu sto je i amazon.com koji si rekao.
Anonimi is offline  
Old 20.01.2018., 23:17   #67
npr kupujem hranu za pse wolfsblut i zaracunaju mi veliku postarinu...
kako da (pomocu filtera ili kako vec) napravim da mi prikaze samo ovu hranu sto direktno amazon prodaje pa da mi nakon tih 29€ posiljka bude besplatna?
Mortiis is offline  
Old 21.01.2018., 04:33   #68
Jesi sigurna da je postarina nakon 29 eura besplatna i za hrvatsku?
Anonimi is offline  
Old 21.01.2018., 09:29   #69
Nema besplatne poštarine u Hrvatsku sa Amazona.
be.redy is offline  
Old 22.01.2018., 13:46   #70
ne zivim u hrv...tako pise za zemlju u kojoj zivim pa zato pitam
Mortiis is offline  
Old 23.01.2018., 08:30   #71
Nakon pretraživanja na amazon.de s lijeve strane je označeno "Filtern nach" i ispod "Versandoption - Prime i/ili Kostenlose Lieferung ab EUR 29 Bestellwert". Vjerujem da je slična opcija i na ostalim Amazon EU stranicama.
__________________
In this house we obey the laws of thermodynamics!
spoiled_brat is offline  
Old 24.01.2018., 15:16   #72
bio sam probao to kostenlose i onda mi izbaci samo ove koji su ''amazon prime'' pa sumnjam da su oni kostenlose ako nemam ''prime''...hmm
Mortiis is offline  
Old 26.01.2018., 08:37   #73
Stavio sam u košaricu baš wolfsblut proizvoda u vrijednosti 29€ i dostava je besplatna (unutar Njemčke) bez obzira što nemam Prime.
Da imaš Prime dostava bi bila besplatna da naručiš i samo jedan paket hrane, za kakvih 14+€.
__________________
In this house we obey the laws of thermodynamics!
spoiled_brat is offline  
Old 30.01.2018., 08:33   #74
aha ok,skuzio sam bio u medjuvremenu da je tako jer sam neki dan opet nesto narucivao
Mortiis is offline  
Old 16.02.2018., 20:00   #75
Planiram kupiti ovu knjigu sa američkog Amazona jer je dosta jeftinija nego na europskom (njemackom), a nije mi hitna dostava:
https://www.amazon.com/Primer-Plus-....rds=c+++primer

Na checkout-u prije zakljucivanja narudzbe, ukupna svota iznosi 32$ zajedno sa shippingom&handlingom, te estimated tax = 0.00. Zanima me može li mi carina još naplatiti nešto, ako da, koliko? Nisam jos nista narucivao sa američkog Amazona pa nisam previše upućen.
fizicar1 is offline  
Old 16.02.2018., 20:23   #76
Na tu cijenu u pravilu bi islo PDV + troskovi carinjenja, ali nekada i puste takve pakete koji su blizu granice te zanemarive vrijednosti. To ti je rizik hoce li ili ne. Pogledaj Book Depository radije, oni salju iz UK pa nema PDV-a ni carine.
be.redy is offline  
Old 16.02.2018., 23:08   #77
Amazon narucivanje

A pdv na knjige je ionako samo 5% pa to nije previse, ali troskovi carinjenja su mislim 60 kn ili vise ovisi preko koga ide dostava.
Anonimi is offline  
Old 17.02.2018., 17:22   #78
Pozdrav!

Je li itko naručivao IOS proizvode sa njemačkih stranica Amazona? Ako ima netko, da li bi mogao opisati narudžbu, carinu, dostava itd. I jesu li mobiteli bili ispravni te da li su uređaji otključani na sve mreže?
Matt Buckner is offline  
Old 10.03.2018., 17:23   #79
Kupio bi ovo:

https://www.amazon.de/Carson-3D-Fern...s=carson+3d+ed

Ne vidim tko je točno prodavač, da znam da je proizvod iz EU, jer nije navedeno. Cijena mi super odgovara i stoji da dostavljaju u Hrvatsku te da je poštarina besplatna. Postoji li bojazni od carine + PDV? Ako da, ne bih naručivao. To je inače američki brand/proizvod.
marko911 is offline  
Old 10.03.2018., 17:36   #80
Piše ti "dispached and sold by Amazon". Cijena je s uključenim njemačkim PDV-om. Dakle, prilikom narudžbe će ti skinuti njemački PDV i obračunati naš. To ti onda ispadne 332,11 EUR. Poštarina je 10,56 EUR, to je onda ukupno 342,67 EUR.
Mephisto is online now  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 11:07.