Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Trash kultura

Trash kultura Sve još miriše na trash

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 23.03.2014., 18:50   #81
da nestaško... umireeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeem
party animal is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.03.2014., 19:14   #82
Nestasko
sophiella is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.03.2014., 07:36   #83
zona sumraka?
uvodni post je predobar
__________________
dinamo
Angry Bird. is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.04.2014., 22:54   #84
Ima li tko od vas ukletu suprugu?

https://www.forum.hr/showthread.php?t=818284
__________________
¡Ay, qué trabajo me cuesta quererte como te quiero!
bellamonica is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.04.2014., 13:16   #85
bold je moj



Quote:
pinzgauer kaže: Pogledaj post
Da li netko zna gdje nabaviti školski program za prve razrede osnovne i to za sve predmete?

Naime, dijete mi je danas došlo iz škole(1.razred) i dobila je TRI iz tjelesnog zato što nije znala lijepo preskakati vijaču .
Ej, tri iz najglupljeg predmeta koji postoji i to samo zato što ne zna preskakati vijaču
Da stvar bude još bolja, ovdje se ne radi o tjelesnom u 6. razredu gdje imaš profesora tjelesnog koji pokaže učenicima kako se radi to što se od njih traži, nego o učiteljici od 1-4. razreda koja ima 60 godina i jednostavno im podijeli vijače i tko zna preskakati dobije 5 a tko ne zna dobije 3.

Pa gdje tog ima?

Isto tako je dobila i 3 iz nekakve gluposti iz prirode.
Pazi TRI iz prirode u 1. razredu osnovne?!!??


U matematici,hrvatskom i njemačkom je najbolja u razredu i ima sve 5, a u ovim glupim predmetima dobije trojke i realno postoji mogućnost da najbolja učenica u razredu prođe sa 4 u prvom hebenom razredu jer ne zna preskakati vijaču.

Savjeti i mišljenja dobrodošli
__________________
Pješčani sat: Daj si operi ta moderatorska usta sapunom. Kakvo je to ponašanje? || makyca: Radije sama, nego ženica. || QuercusRobur: Žirko niti kao beba nije baš kakao u pelenu, nego odmah na WC. || hours: JPK nije napisao ništa nečuveno pametno
Simpsolina is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.04.2014., 13:24   #86
Nekoć kad si dobio lošu ocjenu u školi za kaznu dobio bi doma ćušku, danas kad balavače dobije slabiju ocjenu za to su uvijek krivi učitelji
__________________
T. 20.11.2004.-1.12.2013. S. 2014?-7.1.2023. Sometimes maybe good, sometimes maybe shit
JKD01 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.04.2014., 13:33   #87
nikad nisam dobila ćušku zbog loše ocjene ali bogme i nitko u prvom razredu nije dobivao trojke iz tjelesnog. malo je demotivirajuće za tak male klince kad im se odmah u startu dijele loše ocjene za kojekakve gluposti.
__________________
dinamo
Angry Bird. is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.04.2014., 13:39   #88
Nisam doslovno mislio ćušku ali jezikovu juhu

Ovako otprilike
__________________
T. 20.11.2004.-1.12.2013. S. 2014?-7.1.2023. Sometimes maybe good, sometimes maybe shit
JKD01 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.04.2014., 13:40   #89
Quote:
Angry Bird kaže: Pogledaj post
ali bogme i nitko u prvom razredu nije dobivao trojke iz tjelesnog. malo je demotivirajuće za tak male klince kad im se odmah u startu dijele loše ocjene za kojekakve gluposti.
nek zamrzi dijete tjelesni odmah, tak se to radi, vidi se da je u rukama izvrsnog prosvjetnog djelatnika
__________________
Šabane!
lejdi gazi is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.04.2014., 13:47   #90
Ali TROJKA iz prirode!!! PRIRODE!!!

Kome treba taj debilni predmet?

Zanima me šta će se desiti kad klinac jednom dobije kolac iz hrvatskog

'Ko još dobija kolac iz nečeg tako nebitnog kao što je HRVATSKI!? Ej, ono,,,HRVATSKI!'
__________________
Pješčani sat: Daj si operi ta moderatorska usta sapunom. Kakvo je to ponašanje? || makyca: Radije sama, nego ženica. || QuercusRobur: Žirko niti kao beba nije baš kakao u pelenu, nego odmah na WC. || hours: JPK nije napisao ništa nečuveno pametno
Simpsolina is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.04.2014., 14:00   #91
Quote:
Simpsolina kaže: Pogledaj post
Ali TROJKA iz prirode!!! PRIRODE!!!

Kome treba taj debilni predmet?

Zanima me šta će se desiti kad klinac jednom dobije kolac iz hrvatskog

'Ko još dobija kolac iz nečeg tako nebitnog kao što je HRVATSKI!? Ej, ono,,,HRVATSKI!'
a mali svaki dan priča hrvatski
dct4 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.04.2014., 14:08   #92
Quote:
lejdi gazi kaže: Pogledaj post
nek zamrzi dijete tjelesni odmah, tak se to radi, vidi se da je u rukama izvrsnog prosvjetnog djelatnika
Isto tako bi bilo divno da je dobio 5 kao i ona dica šta znaju preskočit vijaču.
Isto motivirajuće i za ostalu dicu.
__________________
Puno glupih ljudi, malo metaka!
zvir1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.04.2014., 14:09   #93
Ja sam imao odličnu učiteljicu od 1. do 4. Odmah sam prvi dan dobio 5 iz matematike jerbo sam odlično nacrtao Matu i Tiku :
__________________
"Glumiti, dozirati, biti distanciran ili hiniti emocionalnu hladnoću ne znači biti mističan. To naprosto znači biti pozer."
Dark Dizkober is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.04.2014., 14:12   #94
Ja sam odma drugi dan u školi dobio minus, jer nisam nacrtao zadaću iz matematike jer nisam znao što je to domaća zadaća. Onda sam onakav zbunjen još i doma dobio po ušima.
Pitam se gdje bi me život odnio da me to odma u početku nije obilježilo kao nevaljalca. :zamišljeni pogled u daljinu:
kukuruza zlatko is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.04.2014., 14:15   #95
Moj brat je u prvi dan 1. osnovne kad je ga je učiteljica upitala da otpjeva neku dječju pjesmicu koju su ga roditelji naučili on otpjevao: "Ja kroz selo, ispala mi čuna, niko o njoj ne vodi računa"
Nije dobio jedinicu, ali je učiteljica zvala doma da provjeri kakvi to roditelji uče dite takvim pjesmicama.
__________________
Puno glupih ljudi, malo metaka!
zvir1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.04.2014., 14:15   #96
Sjećam se da tko bi napisao test bez greške, uz ocjenu bi dobio napisano "Pohvala !" i to je bio glavni predmet kurčenja

- Ja sam dobio 5!
- I ja sam dobio 5!
- Al ja sam dobio pohvalu!
- suza u oku i nedostatak argumenata
__________________
"Glumiti, dozirati, biti distanciran ili hiniti emocionalnu hladnoću ne znači biti mističan. To naprosto znači biti pozer."
Dark Dizkober is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.04.2014., 14:17   #97
Da nisam znao ni da je zajebancija prosta riječ dok je nisam rekao učiteljici.
Malo sam spor
kukuruza zlatko is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.04.2014., 14:28   #98
Quote:
kukuruza zlatko kaže: Pogledaj post
Malo sam spor
al si lijep pa nije bed
__________________
dinamo
Angry Bird. is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.04.2014., 14:36   #99
Ja sam u 4. osnovne mislila da je prezervativ jedan od padeža.
Anwyn is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.04.2014., 14:39   #100
Quote:
Angry Bird kaže: Pogledaj post
al si lijep pa nije bed
Teško je to.
kukuruza zlatko is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 13:24.