Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika > Dekorativna kozmetika

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 03.11.2014., 21:10   #81
Žene, hvala. Ruž je Catrice 260 It's A Matt World, kojeg nažalost nema više u prodaji, pa ga ne nosim često, štedim ga.

phazing, da mi makneš naočale, ne bi vraga vidjela pred nosom, toliko sam ćorava. A košulja je s ebayja, samo mi žao što ju ima pola Osijeka, ali ok. Ja sam bila prva.
đezminka is offline  
Old 04.11.2014., 18:34   #82
Stela, super ti je ovo za Noc vjestica, pogotovo ovo sa MAC Sushi kiss, boja je presavrsena
Dezminka, prelipa si i tvoj ruz mi je takodjer preee
nellie may is offline  
Old 06.11.2014., 17:15   #83
blue bird - imam samo taj ruž, na meni su svi satin ruževi takvi, nemam pojma nije mat, ali ono...

Hvala vam svima!
__________________
BLOG
i YOUTUBE kanal
StelaSD5 is offline  
Old 07.11.2014., 12:26   #84
Quote:
đezminka kaže: Pogledaj post
Žene, hvala. Ruž je Catrice 260 It's A Matt World, kojeg nažalost nema više u prodaji, pa ga ne nosim često, štedim ga.
Prekrasno ti stoji
ljubii is offline  
Old 07.11.2014., 16:49   #85
Quote:
ljubii kaže: Pogledaj post
Prekrasno ti stoji
Hvala. *blushing* Obožavam taj ruž, zaista je jedan od rijetkih koji mogu na sve.
đezminka is offline  
Old 09.11.2014., 11:03   #86
Quote:
đezminka kaže: Pogledaj post
Žene, hvala. Ruž je Catrice 260 It's A Matt World, kojeg nažalost nema više u prodaji, pa ga ne nosim često, štedim ga.
Jel to onaj super mat njihov koji su izbacili prije cca godinu ili malo više? I meni je bio super, mislila sam ga jednom kupiti al ajd. Izbacili su nedavno opet par mat ruževa, ugl su hladno crveni i tamniji, ugrabila sam ovaj prošli tjedan (The Lips Are On Fire nijansa) da se počastim za položen kolokvij, ok je ali nije 100% mat kao taj. ;/
Acid_2 is offline  
Old 09.11.2014., 15:32   #87
Quote:
Acid_2 kaže: Pogledaj post
Jel to onaj super mat njihov koji su izbacili prije cca godinu ili malo više? I meni je bio super, mislila sam ga jednom kupiti al ajd. Izbacili su nedavno opet par mat ruževa, ugl su hladno crveni i tamniji, ugrabila sam ovaj prošli tjedan (The Lips Are On Fire nijansa) da se počastim za položen kolokvij, ok je ali nije 100% mat kao taj. ;/
Da. Morat ću ovaj swatchati, ali nije to to.
đezminka is offline  
Old 09.11.2014., 15:37   #88
Kaj se jedino meni ne sviđa ruž
Mislim, lijepo ti stoji, al sad baš da mi je neš posebno... Ne znam, mislim da ima i boljih
A meni se naUčale baš sviđaju!
nemam-iksicu is offline  
Old 09.11.2014., 15:38   #89
wow, stela, ostala sam bez teksta, prava si umjetnica.
rosemary505 is offline  
Old 09.11.2014., 15:43   #90
Quote:
nemam-iksicu kaže: Pogledaj post
Kaj se jedino meni ne sviđa ruž
Mislim, lijepo ti stoji, al sad baš da mi je neš posebno... Ne znam, mislim da ima i boljih
A meni se naUčale baš sviđaju!
Cvike su dioptrijske, da odmah to razjasnimo. Ne znam koliko me ljudi pitalo jesu to hipsterske i čupaju ih s glave da vide kako njima stoje, pa mi vraćaju uz komentar ''Auuu, ti baš loše vidiš''.

Što se tiče ruža, meni je to najdraži ruž. Lako se nanosi, dugo ostaje, mat je, ne isušuje usne, a još je i predivna nijansa crvene (moja najboja). Pa ono.... Jednostavno sam se zaljubila. Nema pravila u ljubavi.
đezminka is offline  
Old 09.11.2014., 22:15   #91
Hahaha ajme Stella prediiivno! Nadam se nauciti nesto od vas...
vikend is offline  
Old 09.11.2014., 22:40   #92
Išla sam jučer na neki rođoš. Inače ne idem vanka, budem na kraju tjedna preumorna za takve akcije, pa su mi svi rođendani i takve akcije prilika da se šminkam. Slika je slikana NAKON rođendana, jer se prije naravno nisam sjetila, pa su malo okice razumljane i crvene.





đezminka is offline  
Old 09.11.2014., 22:55   #93
inače samo lurkam tu, al đezminka ovo je odlično ti pristaje uz kosu, meni totalno grunge
voldie is offline  
Old 09.11.2014., 23:54   #94
đezminka savršeno od početka do kraja!
phazing is offline  
Old 10.11.2014., 01:11   #95
Hvala cure, ali ja baš i nisam sretna sa slikama. Totalno je pokralo ono najbolje. Čak sam izvlačila i konture s novim Sleekom (moj novi top prozivod), i sve je ljepše izgledalo. Trebala sam se slikati prije!
đezminka is offline  
Old 10.11.2014., 08:24   #96
đez diiiivno
dragonladyx is offline  
Old 10.11.2014., 09:00   #97
đezminka, meni je ovo baš lijepo. Vide se i konture. Da ja tako probam našminkati oči, izgledala bi kao da me netko spucao šakom u oba oka.
orangecounty is offline  
Old 10.11.2014., 10:25   #98
Quote:
dragonladyx kaže: Pogledaj post
đez diiiivno
Hvala.

Quote:
orangecounty kaže: Pogledaj post
đezminka, meni je ovo baš lijepo. Vide se i konture. Da ja tako probam našminkati oči, izgledala bi kao da me netko spucao šakom u oba oka.
Hahahaha, ma orange, nije istina. I ja sam prvi puta u subotu radila pravi teški smokey, bez ranije probe i ideje kako će to ispasti. Samo sam maljala jednu boju na drugu dok nisam bila zadovoljna. Trebale bi biti i kao neke profi fotke s rođendana, pa ako se šminka bude bolje vidjela, bum postavil opet.
đezminka is offline  
Old 10.11.2014., 12:05   #99
Quote:
orangecounty kaže: Pogledaj post
đezminka Da ja tako probam našminkati oči, izgledala bi kao da me netko spucao šakom u oba oka.
Potpis.
phazing is offline  
Old 11.11.2014., 00:56   #100
djezminka, odlicno ti stoji smokey. sto pijes da izgledas tako dobro nakon izlaska? znam da ovo zvuci kao ulet najvece gnjide na svijetu. meni se cijeli make-up negdje izgubi nakon druge pive...
monama is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 13:03.