Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Kompjutorske igre

Kompjutorske igre Kultura igranja i ponoćnog ratovanja konzolom i tastaturom. Podforum: Konzole

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 15.11.2014., 04:21   #61
Ovdje se da iskopat jeftini patch sa imenima. Nisi savršeni ali dovoljno dobri dok ne izađe PESEdit Patch.
http://www.pes-patch.com/category/pes-2015-patch

Što se tiče igre, jebeno je složena. Iako će tek vrijeme pokazati pravo lice, za sada je manje više super. Postoje tikove koje AI zna izvest (ako se igra BAL, koji obožavam), a to se najviše odnosi na odbijene lopte i AI reakcija na iste. Ne znam da li sitničarim zbog prijašnjih verzija ali vidi se da još uvijek postoje određene tračnice po kojima igrači šibaju. Kad je pas upućen, sve štima, ali ne do bog da dođe do odbijanca. Onda krenu tikovi, pa se igrači cimaju lijevo desno umjesto da imaju ugrađeno osnovno pravilo nogomet: GET THE BALL!!! Te probleme su posljednjih pet, šest PES igara imale to de razine da su mi uništile gušt igranja. U 2015 se dogodi tu i tamo ali nije ni približno strašno kako je prije bilo. Par puta po tekmi, i to možda.

Ne znam da li netko igra BAL ali jebeno je napravljeno pozicioniranje, i ofenzivno i defanzivno. Jedino mi nije jasno zašto su izvadili ono iz 2014, 2013, itd. kad tražiš loptu a igrač ju odbije dodat. U 2015 ti skoro svaki put kad tražiš suigrači krenu dodavat, makar cijela protivnička momčad bila između njega i tebe. Druga stvar, ako si na protivničkoj polovici ali nisi u predviđenoj poziciji po formaciji, svaki put kad tražiš pas igrač ga pošalje u for. To sam počeo koristit u svoju prednost. Jeben je osjećaj kad vidiš prostor, zaletiš se i udariš R2 a suigrač ti pošalje pas u taj prostor. Tajming je sve, prerano ili prekasno traži i nećeš stići do lopte. Ma fantazija. Samo to treba doradit, dati izbor kad hoćeš direkt pas a kad for. Jednostavan single tap i double tap na R2 za različit pas bi bio odličan.

Master ligu sam počeo i imam osjećaj da default ekipa nije ološ kao prije. Prije si imao dva igrača i jednog klinca koji su bili pristojni a ostali sve sranje. Sa ovim defaultom se da i na Superstar igrat bez grča. Samo polako. Dobro je. Bilo me prpa da će prvotni osjećaj noviteta ishlapiti ali još stoji. Opet imamo jeben PES.
__________________
Were you about to call me an asshole?!
Swagger is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.11.2014., 11:36   #62
Quote:
Grimble Gromble kaže: Pogledaj post
Ako igraš na PC-u, potrebno je malo strpljenja i sve će bit licencirano. Ama baš sve. Ako si pak na kojoj od konzola, onda jebiga.
PS4...jebiga...
Mortiis is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.11.2014., 11:37   #63
Quote:
sale-xxx kaže: Pogledaj post
hoces reci da na konzole nece dolazit patchevi tj update svako malo sto dolazi...to znaci npr. da cu nasoj repki igracima morati rucno imena mjenjat..?..
za ps3 hoce..za ps4 nece..
jer je sony nekako onemogucio sharanja bilo kakvih djelova igrice ukljucujuci pesov option file...(jer je svaki option file nekako vezano uz userovo ime..)
pa neki pokusavaju kako to ''zaobic''
Mortiis is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.11.2014., 12:02   #64
jel ima gdje na netu da mogu naci ta imena da ih mogu prepisivat..???..tipa-hrvatsku mi nije problem prepravit imena...al npr. bosnu neznam sve igrace...znaci da nemoram puno razmisljat..
Classic europu i svijet takodjer

EDIT: ima ... http://www.pesmaster.com/classic-tea...015/league/79/
__________________
Just follow your dream...

Zadnje uređivanje sale-xxx : 15.11.2014. at 12:07.
sale-xxx is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.11.2014., 12:37   #65
jucer instalirao, igrao, evo dojmova...

Dakle, ugodno iznenađenje, odlican nastavak, igriv jako...

jedino ne znam zasto grafiku ne mogu malo bolju napraviti, cini mi se da je u 2013 bila bolja

Sve u svemu, ovaj ce se dugo igrati
Jackie10 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.11.2014., 13:38   #66
Quote:
Swagger kaže: Pogledaj post
Nisi savršeni ali dovoljno dobri dok ne izađe PESEdit Patch.




Ovo ne znači da neće biti uopće patcheva (QPES, PES Smoke Patch, Fire Patch...), ali PESEditov patch je bio daleko najkvalitetniji, najstabilniji i najdetaljniji.
Grimble Gromble is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.11.2014., 14:09   #67
Znači ostajem na 2013 dok ne naprave patch.
__________________
Na internetu je svatko muškarac dok se ne dokaže suprotno.
Viktor Vaughn is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.11.2014., 14:53   #68
Quote:
Grimble Gromble kaže: Pogledaj post
Ovo ne znači da neće biti uopće patcheva (QPES, PES Smoke Patch, Fire Patch...), ali PESEditov patch je bio daleko najkvalitetniji, najstabilniji i najdetaljniji.
Ove godine PESEdit čak i nije ni potreban jer PES već ima druge divizije. Jedino fale mislim švabe, ali to može i netko drugi zakrpat. Ovaj patch koji ja koristim je jeftin i iako sam imena nekih klubova morao sam prepraviti, dovoljan je da drži igru dok ne izađe nešto kvalitetnije.

Kako god bilo, preživit ću.
__________________
Were you about to call me an asshole?!
Swagger is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.11.2014., 14:57   #69
Nije problem opseg posla, nego sama stabilnost/profesionalnost patcha. Nerijetko sam znao instalirat i ove druge, pa su se često događala krešanja, bugovi i sl.
Grimble Gromble is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.11.2014., 15:15   #70
Ja sa smoke patchom nisam imao nikakvih problema. doduse na 13ici
__________________
he's a big strong man with a child's mind,
don't you take his booze away
Mr.TamborineMan is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.11.2014., 15:17   #71
Jel ima neko problem kao ja da mu ne radi pes u fullscrennu meni samo u windows modu radi jel zna neko kako riješiti taj problem?
Zig-zag 1995 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.11.2014., 15:38   #72
Quote:
Zig-zag 1995 kaže: Pogledaj post
Jel ima neko problem kao ja da mu ne radi pes u fullscrennu meni samo u windows modu radi jel zna neko kako riješiti taj problem?
Jesi namjestio u settings da bude fullscreen?
Zašto ne radi, kako ne radi?
__________________
Na internetu je svatko muškarac dok se ne dokaže suprotno.
Viktor Vaughn is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.11.2014., 15:46   #73
Quote:
Viktor Vaughn kaže: Pogledaj post
Jesi namjestio u settings da bude fullscreen?
Zašto ne radi, kako ne radi?
Pa da namjestio sam fullscreen,uđem u igru i bude samo dark screen i tako ostane komp mi skorz zablokira nemogu nis morat restartirat nezz koji je problem neizbaci se nikakav eror samo sve mracno.
Zig-zag 1995 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.11.2014., 16:01   #74
Jesi probao grafiku smanjiti ili povećati?
__________________
Na internetu je svatko muškarac dok se ne dokaže suprotno.
Viktor Vaughn is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.11.2014., 16:08   #75
Quote:
Viktor Vaughn kaže: Pogledaj post
Jesi probao grafiku smanjiti ili povećati?
Rezoluciju?Probo sam ih par al nije bilo učinka.
Zig-zag 1995 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.11.2014., 16:12   #76
a je ovo loše, malo je bolje od 2014 al opet katastrofa
i dalje igram 2013
__________________
I used to do drugs. I still do, but I used to, too.
eek is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.11.2014., 16:30   #77
Quote:
Zig-zag 1995 kaže: Pogledaj post
Rezoluciju?Probo sam ih par al nije bilo učinka.
Picture quality.
Updejtaj drivere za grafičku ako nisi.
__________________
Na internetu je svatko muškarac dok se ne dokaže suprotno.
Viktor Vaughn is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.11.2014., 17:06   #78
Quote:
Zig-zag 1995 kaže: Pogledaj post
Jel ima neko problem kao ja da mu ne radi pes u fullscrennu meni samo u windows modu radi jel zna neko kako riješiti taj problem?
Odi u control panel grafičke. Podesi na full screen, neki su tako riješili problem. Ako imaš Radeon, malo potraži pa provjeri i tamo.
Grimble Gromble is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.11.2014., 20:01   #79
dali se tko sjeća kako je u 2013 master lizi/ligi bilo onih bodova koji si dobivao svako malo i mogao si onda povećat igračima tipa ball control, udarac itd.

dali toga ima u 2015 i ako nema za koji kurac su to izbacili.....

i ako ne izlazi pes edit patch do kraja godine koji patch da se skine uopće ne želim ni instalirat igru ako nema patch da se namjeste imena..
PhillHeath is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.11.2014., 20:10   #80
ML je ujeban do boli, ogoljen do kosti, transferi, treniranje igrača, kalendar, ma cijeli izgled, užas. Kao da su sva jaja bacili u onaj MyClub a ostatak ignorirali. On menađerije nema ni m. Ovo je master liga za budale.
__________________
Were you about to call me an asshole?!
Swagger is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 15:45.