Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Ostali mediji > Radio

Radio Video ga još nije ubio.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 07.10.2014., 18:20   #21
i ovi vrše dubinsku analizu

ekipica niš od ovoga
hitmanovich is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.10.2014., 19:14   #22
Of kors, ipak se radi o komercijalnoj stanici.

Zabreg treba komjuniti radio to s Yamnicom ne bu dobil...
__________________
~Ako drugog poštuješ, za sebe ne brini ~ Tvrdoglavost je pokazatelj manjka inteligencije ~ Najveci kultorocid u 21. stoljecu, nije Palmira: youtu.be/JZu2zqFE_gI
Hunter! is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.10.2014., 03:42   #23
Quote:
šafrona kaže: Pogledaj post
http://www.tportal.hr/showtime/glazb...edi-jedan.html

Prica se mijenja.

Ono sto mi je zapelo za oko u tekstu su rijeci ''format'' i ona rijec koju jos vise mrzim ''konzultanti''.

Moja skepticnost koja je rasla je nestala,ostalo je uvjerenje kako od toga svega nece biti nista.
Nije da kod mene nema skepse, ali meni se nekako iz aviona vidi da se Svec u svim odgovorima u ovom intervjuu koristi cinizmom, sarkazmom, ironijom i slicnim figurama. To naravno ne znaci da radio nece biti formatiran, ta Svec je prvi uveo format na 101, ja se samo na linkani intervju osvrcem
__________________
There's nothing in the middle of the road but yellow lines and dead armadillos.
Chang Shlang is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.10.2014., 05:51   #24
Brijem da je Švec u svom poznatom stilu htio biti ciničan. I provokativan.
I da "sere" i stvara pomutnju. Bit će formatirani my ass.
Vjerojatno mu je puna kapa idilične slike u kojoj "gazda" određuje playlistu i u ponoćnim mailovima docira ljudima kaj da pričaju, kolko da pričaju, kaj da puštaju, kolko da sviraju...
Tu je i Peh, on ipak ima istančan osjećaj za pivsku realnost. Bumo vidli. Ono kaj mene veseli je činjenica da nakon što se njih dva i ostatak te ekipe oglase u eteru i krenu s emitiranjem - ništa više neće biti isto.
Svi će se morati prilagoditi novoj situaciji.
U tom smislu, treba pozdraviti bilo kakav novi medij.
A to da će imati protivnike, je pa naravno. Hrvatska nije zemlja koja pozdravlja svoje pobjednike i prvake, a kamo li ljude koji misle svojom glavom i nemaju problem to reći u brk. Društveno aplicirana teorija krda ili stada ovdje umješno "vlada" već 20 i kusur godina - "uspjeh" formatiranog radija je samo jedan u nizu dokaza toj tvrdnji. Bit će zanimljivo svjedočiti tome što će se događati sa nekim radijima kada oni krenu...
Gajeva 10 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.10.2014., 11:21   #25
October 5
Prvo pa muško:
David Bowie će u Londonu samo za yammat FM razgovarati sa Sinišom Švecom. Ili Švec s Bowiejem.
Kako god, upravo je potvrđeno.
(Kume, pozdravljaju te, rekli su da samo dođemo do Londona, ne moraš ništa kuhati ) yammat FM - changesBowie


sukKi is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.10.2014., 09:09   #26
Quote:
šafrona kaže: Pogledaj post
http://www.tportal.hr/showtime/glazb...edi-jedan.html

Prica se mijenja.

Ono sto mi je zapelo za oko u tekstu su rijeci ''format'' i ona rijec koju jos vise mrzim ''konzultanti''.

Moja skepticnost koja je rasla je nestala,ostalo je uvjerenje kako od toga svega nece biti nista.
Ti si ko Sheldon iz "Big Banga", neko mu mora objasniti što je ironija i sarkazam, jer je sam ne može skužiti iz intonacije ili konteksta?
__________________
Ubočeni svijet
ari peka nikkola is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.10.2014., 09:46   #27
Vidim da su tvrdolinijaši već iskopali rovove i spremno napadju bilokoga tko spomene išta protiv ova dva pajceka,da su tak zabavni onda bi uspjeli i na onom radiju na koji su otišli nakon 101ice.
malo objektivnosti ne bi škodilo.
duffbeer is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.10.2014., 10:03   #28
Quote:
duffbeer kaže: Pogledaj post
Vidim da su tvrdolinijaši već iskopali rovove i spremno napadju bilokoga tko spomene išta protiv ova dva pajceka,da su tak zabavni onda bi uspjeli i na onom radiju na koji su otišli nakon 101ice.
malo objektivnosti ne bi škodilo.
njih dvojica su tak veliki objekti da su jedva prošli na legalizaciji


sorry morao sam...
__________________
ako je dobro i brzo nije jeftino ako je dobro i jeftino nije brzo ako je jeftino i brzo nije dobro
werdas is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.10.2014., 10:17   #29
Quote:
duffbeer kaže: Pogledaj post
Vidim da su tvrdolinijaši već iskopali rovove i spremno napadju bilokoga tko spomene išta protiv ova dva pajceka,da su tak zabavni onda bi uspjeli i na onom radiju na koji su otišli nakon 101ice.
malo objektivnosti ne bi škodilo.
Isto kao što su mekolinijaši već sad sigurni kako će izgledati program koji se još nije počeo emitirati, dapače, sigurno su da će biti formatiziran iako vlasnici zasad najavljuju suprotno. Pa, vidjet ćemo kad dođe vrijeme.

Slažem se, malo objektivnosti ne bi škodilo, a bogami nekima ni malo elementarne pristojnosti...
__________________
Ubočeni svijet
ari peka nikkola is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.10.2014., 08:50   #30
Dobar intervju s Svecom u novom Rolling Stoneu. Nadam se drugacijem radiju, novom zvuku, novoj mjuzi...
Lii is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.10.2014., 09:05   #31
dobro iako je Švec zano bit bezobrazan a pogovoto navodit vodu na svoj mlin, za Milana (ne poznam ga osobno) mogu reć da je kao voditelj meni odličan, nenametljiv (za razliku od Šveca) a samozatajno duhovit...

a da usput pitam, gdje je završio Martin (ne znam prezime) isto jedan od odličnih voditelja...
k-kekec is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.10.2014., 16:53   #32
Quote:
k-kekec kaže: Pogledaj post
a da usput pitam, gdje je završio Martin (ne znam prezime) isto jedan od odličnih voditelja...
Milinković...sad je profesor na privatnom faksu a i bio je u igri za dodijelu koncesije al neko treći tj. četvrti od svih koji su se sad javili (nije 1o1 nit 8o8 niti Yammat neko neko od ostatka)
__________________
ako je dobro i brzo nije jeftino ako je dobro i jeftino nije brzo ako je jeftino i brzo nije dobro
werdas is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.10.2014., 22:59   #33
Cim su prije starta programa krenule optuzbe o kradji imena, ne pise im se dobro...
Btw, ime Yammat potpuno je strano nasem hrvatskom i slavenskom izricaju! Kako je agencija na celu s Mirjanom Rakic uopce mogla dati koncesiju tvrtki s takvim imenom?

Sto da je umjesto Yammat bilo "Jamat" (i to na cirilici)

Brijem da me nece pridobiti za slusatelja, ali ipak ostajem otvoren za ugodna iznenadenja
__________________
~Ako drugog poštuješ, za sebe ne brini ~ Tvrdoglavost je pokazatelj manjka inteligencije ~ Najveci kultorocid u 21. stoljecu, nije Palmira: youtu.be/JZu2zqFE_gI
Hunter! is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.10.2014., 09:34   #34
meni Yamat vuče na islamski naviz i izričaj...kao Yemen država i tako...
k-kekec is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.10.2014., 13:38   #35
tak nekak...uostalom bzvz je da se radijska stanica naziva po bendu...
__________________
~Ako drugog poštuješ, za sebe ne brini ~ Tvrdoglavost je pokazatelj manjka inteligencije ~ Najveci kultorocid u 21. stoljecu, nije Palmira: youtu.be/JZu2zqFE_gI
Hunter! is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.10.2014., 17:10   #36
Quote:
Hunter! kaže: Pogledaj post
tak nekak...uostalom bzvz je da se radijska stanica naziva po bendu...
pa ako je vlasnik imena i registirane grpue Yamat ujedno i vlasnik postaje...
hu-keers???
k-kekec is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.10.2014., 17:27   #37
What's next, krugoval Magazin, radio Hladno Pivo...
__________________
~Ako drugog poštuješ, za sebe ne brini ~ Tvrdoglavost je pokazatelj manjka inteligencije ~ Najveci kultorocid u 21. stoljecu, nije Palmira: youtu.be/JZu2zqFE_gI
Hunter! is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.10.2014., 17:36   #38
a gle nije li to bolje (Yamat mislim) neg ona imena po americi KWXY...GGQK...WBSB..."BDSM", "LGTB", "BBW" "SSBBW" "PAWG"...
k-kekec is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.11.2014., 13:18   #39
http://www.rollingstone.hr/vijesti/g...ijske-programe

''a u stvari joj se cijelo susjedstvo smije iza leđa''

E to je ono što ne razumijem kod tih tatinih sinova i inih konzultanata koji nas uvjeravaju da svi vole kad se pjesme ponavljaju, da svi vole kad im se kaže koliko je dana do petka/subote itd...

NITKO vas ne voli, možda vas nekolicina trpi i od njih živite, ali vas nitko ne voli, svi vam se smiju JEDNAKO kao što su se smijali kad je RTL ponavljao unedogled Dadilju.

''najednom su u svojim glavama postali medijski magnati''

i to potpisujem, pojavile su se te face, samoprozvani konzultanti koji samo beru novce naivnih i glupih vlasnika radija...uključujući i tatine sinove.
I naravno određeni broj ulizica istih: ''najčešće okruženi malim poltrončićima''

''producente i konzultante pune fotokopiranih zastarjelih skripti skinutih s interneta koji nisu znali odgovoriti na normalna, suvisla pitanja o radiju i pojasniti pravila posla''

Potpis na sve u tekstu.
šafrona is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.11.2014., 09:56   #40
meni ide na kurac sto ne otkrivaju ko ce im sve doc radit moram to znat

ja bi da zovu i tomu ricova da pusta stari funk sa singlica
sukKi is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 15:45.