Natrag   Forum.hr > Sport > Nogomet

Nogomet O loptanju nogom u širem smislu.
Podforumi: Navijači

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 26.09.2017., 20:41   #1121
Aj bar nije na golove u gostima
__________________
tinyurl.com/pobjednikATD8
tinyurl.com/pobjednikTuthankopa21
tinyurl.com/pobjednikBaltiCopa23
sesve is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.09.2017., 20:43   #1122
Na kraju 5:4 za francuze. Katastrofa utakmica naših, ove francuze se moralo proć, na kraju nije bilo niti sriće da uđe u gol kad je tribalo i jebat ga.
__________________
Biti članom Hajduka pitanje je časti, stava i opredjeljenja! Učlani se!
frane mafia is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.09.2017., 13:46   #1123
Quote:
frane mafia kaže: Pogledaj post
Na kraju 5:4 za francuze. Katastrofa utakmica naših, ove francuze se moralo proć, na kraju nije bilo niti sriće da uđe u gol kad je tribalo i jebat ga.
Ne znam kako je izgledalo na TV-u, ali uživo je bilo još gore. Za mene je iznenađenje da su Francuzi, koji su mahom amateri i relativno novi u ovom sportu bili fizički i taktički daleko superiorniji od nas, profesionalaca. Igru su nam snimili fantastično, udvajali nam najbolje igrače, fizički su bili puno jači u svakom duelu, izuzetno opasni iz kontre, organizirani i čvrsti u obrani. Kad malo razmislim, u drugom dijelu su Francuzi imali toliko šansi iz kontri i polukontri da nas je Luketin zapravo spasio od goreg poraza, odnosno, imamo sreće da su oni još nezreli i lošiji realizatori.

Kod nas se sve svodi na to kakav će dan imati trojka Jelovčić-Marinović-Novak, a sinoć se nisu baš iskazali, odnosno nisu realizirali dobre šanse u prvom dijelu kada smo mogli prelomiti utakmicu i pobjeći na 2-3 razlike.

Da ne idemo na EP zbog toga što su nas eliminirali Francuzi u najmanju ruku je bizarno i veliki neuspjeh. Ne znam zašto, po meni imamo sasvim dobru reprezentaciju, po kvaliteti uvijek među 5-6 u Europi.

Taj momak koji nas je sinoć pokopao, izvjesni N'Gala, igra za klub za koji nikada nisam čuo i vrlo vjerojatno je amater. A sinoć je izgledao kao da preskače naše igrače, da prolazi kao da nema nikoga. U obrani neprelazan. Njihovi braniči su našeg Perića, stasitog pivota, izbijali iz tenisica. Suci su dopustili dosta čvrstu igru, što nama baš i nije odgovaralo.

Mislim da se slobodno ubuduće možemo bojati konkurencije, jer je vrlo upitno koliko će naši vrijediti sutra kada se ovakvi amateri poput ovog malog afirmiraju u profesionalce..
__________________
408 Request Time-out 503 service unavailable
wand_1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.09.2017., 16:13   #1124
Quote:
wand_1 kaže: Pogledaj post
Ne znam kako je izgledalo na TV-u, ali uživo je bilo još gore. Za mene je iznenađenje da su Francuzi, koji su mahom amateri i relativno novi u ovom sportu bili fizički i taktički daleko superiorniji od nas, profesionalaca. Igru su nam snimili fantastično, udvajali nam najbolje igrače, fizički su bili puno jači u svakom duelu, izuzetno opasni iz kontre, organizirani i čvrsti u obrani. Kad malo razmislim, u drugom dijelu su Francuzi imali toliko šansi iz kontri i polukontri da nas je Luketin zapravo spasio od goreg poraza, odnosno, imamo sreće da su oni još nezreli i lošiji realizatori.

Kod nas se sve svodi na to kakav će dan imati trojka Jelovčić-Marinović-Novak, a sinoć se nisu baš iskazali, odnosno nisu realizirali dobre šanse u prvom dijelu kada smo mogli prelomiti utakmicu i pobjeći na 2-3 razlike.

Da ne idemo na EP zbog toga što su nas eliminirali Francuzi u najmanju ruku je bizarno i veliki neuspjeh. Ne znam zašto, po meni imamo sasvim dobru reprezentaciju, po kvaliteti uvijek među 5-6 u Europi.

Taj momak koji nas je sinoć pokopao, izvjesni N'Gala, igra za klub za koji nikada nisam čuo i vrlo vjerojatno je amater. A sinoć je izgledao kao da preskače naše igrače, da prolazi kao da nema nikoga. U obrani neprelazan. Njihovi braniči su našeg Perića, stasitog pivota, izbijali iz tenisica. Suci su dopustili dosta čvrstu igru, što nama baš i nije odgovaralo.

Mislim da se slobodno ubuduće možemo bojati konkurencije, jer je vrlo upitno koliko će naši vrijediti sutra kada se ovakvi amateri poput ovog malog afirmiraju u profesionalce..
Pa kad napišeš tak, onda to i nisu amaterčuge, možda službeno jesu, al ja sam bacio pogled par minuta i jasno ej bilo da su to gorile koje znaju igrat balun, dobro taktički spremljeni, nabrijani, čak i tehnički neloši. Al naravno da je podbačaj ispast od njih dok se tek uhodavaju u ovom sportu na vrhunskoj razini. I onda pomoćni itrener kaže da bi trebalo provest smjenu generacija, valjda s istim stožerom i vodstvom, u nove neuspjehe i razočaranja
Bossmanidis is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.09.2017., 16:58   #1125
Quote:
wand_1 kaže: Pogledaj post
Kod nas se sve svodi na to kakav će dan imati trojka Jelovčić-Marinović-Novak, a sinoć se nisu baš iskazali, odnosno nisu realizirali dobre šanse u prvom dijelu kada smo mogli prelomiti utakmicu i pobjeći na 2-3 razlike.
.
Mislim da je konačno vrijeme za promjenu izbornika, vidim da i ti koji si upućen u futsal već mantraš o tome kako nam igra ovisi o raspoloženju igrača i kako smo slabi protiv ekipa koje igraju dobro postavljenu obranu i da ih uglavnom pobjedimo na individualnu kvalitetu nekolicine pojedinaca. Znam da smo o ovome raspravljali još kada je bio onaj turnir u Osijeku, čini mi se da od tada statiramo, u biti, sve smo lošiji, jer se formiraju reprezentacije poput sada Francuske i nedavno Njemačke koje nas polako zaobilaze.
Luyindula is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.09.2017., 18:47   #1126
Quote:
wand_1 kaže: Pogledaj post
Ne znam kako je izgledalo na TV-u, ali uživo je bilo još gore. Za mene je iznenađenje da su Francuzi, koji su mahom amateri i relativno novi u ovom sportu bili fizički i taktički daleko superiorniji od nas, profesionalaca. Igru su nam snimili fantastično, udvajali nam najbolje igrače, fizički su bili puno jači u svakom duelu, izuzetno opasni iz kontre, organizirani i čvrsti u obrani. Kad malo razmislim, u drugom dijelu su Francuzi imali toliko šansi iz kontri i polukontri da nas je Luketin zapravo spasio od goreg poraza, odnosno, imamo sreće da su oni još nezreli i lošiji realizatori.

Kod nas se sve svodi na to kakav će dan imati trojka Jelovčić-Marinović-Novak, a sinoć se nisu baš iskazali, odnosno nisu realizirali dobre šanse u prvom dijelu kada smo mogli prelomiti utakmicu i pobjeći na 2-3 razlike.

Da ne idemo na EP zbog toga što su nas eliminirali Francuzi u najmanju ruku je bizarno i veliki neuspjeh. Ne znam zašto, po meni imamo sasvim dobru reprezentaciju, po kvaliteti uvijek među 5-6 u Europi.

Taj momak koji nas je sinoć pokopao, izvjesni N'Gala, igra za klub za koji nikada nisam čuo i vrlo vjerojatno je amater. A sinoć je izgledao kao da preskače naše igrače, da prolazi kao da nema nikoga. U obrani neprelazan. Njihovi braniči su našeg Perića, stasitog pivota, izbijali iz tenisica. Suci su dopustili dosta čvrstu igru, što nama baš i nije odgovaralo.

Mislim da se slobodno ubuduće možemo bojati konkurencije, jer je vrlo upitno koliko će naši vrijediti sutra kada se ovakvi amateri poput ovog malog afirmiraju u profesionalce..
Nasi nisu mogli disat tako mi je izgledalo. Morali smo kod 2:2 vec na golmana igraca, 3:2 najkasnije. Ono nije imalo smisla samo smo balune prodavali njima u kontre , da je neka jaca ekipa ubilo bi nas.

Jebiga to je tako dok se priko lita zajebajes i udaras faturetu po seoskim turnirima.

Poslano sa mog HUAWEI SCL-L21 koristeći Tapatalk
__________________
Biti članom Hajduka pitanje je časti, stava i opredjeljenja! Učlani se!
frane mafia is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.09.2017., 21:13   #1127
Quote:
Bossmanidis kaže: Pogledaj post
Pa kad napišeš tak, onda to i nisu amaterčuge, možda službeno jesu, al ja sam bacio pogled par minuta i jasno ej bilo da su to gorile koje znaju igrat balun, dobro taktički spremljeni, nabrijani, čak i tehnički neloši. Al naravno da je podbačaj ispast od njih dok se tek uhodavaju u ovom sportu na vrhunskoj razini. I onda pomoćni itrener kaže da bi trebalo provest smjenu generacija, valjda s istim stožerom i vodstvom, u nove neuspjehe i razočaranja
A eto. Rekao sam da su amateri jer ne žive od futsala, ali po prikazanom definitivno su na profesionalnoj razini u svim segmentima. Svejedno, čak ni takvi ne bi ni približno smjeli ugroziti ekipu kakva je naša.

Quote:
Luyindula kaže: Pogledaj post
Mislim da je konačno vrijeme za promjenu izbornika, vidim da i ti koji si upućen u futsal već mantraš o tome kako nam igra ovisi o raspoloženju igrača i kako smo slabi protiv ekipa koje igraju dobro postavljenu obranu i da ih uglavnom pobjedimo na individualnu kvalitetu nekolicine pojedinaca. Znam da smo o ovome raspravljali još kada je bio onaj turnir u Osijeku, čini mi se da od tada statiramo, u biti, sve smo lošiji, jer se formiraju reprezentacije poput sada Francuske i nedavno Njemačke koje nas polako zaobilaze.
Zanimljivo je da smo između te utakmice u Osijeku i ove u Dubrovniku odigrali par dobrih utakmica. Recimo, uživo sam gledao protiv Irana. Iako prijateljska, išlo se 100%, praktički na rubu incidenta, Iran je sam vrh svjetskog futsala, a naši su ih nadigrali baš kolektivnom igrom.

Dakle, nije da nemamo igrače i igru i da uvijek igramo na inspiraciju najkvalitetnijeg trojca, ali očito nam se pojavio problem u odlučujućim utakmicama koji je praktički uništio budućnost za ovu sjajnu generaciju. Bez Sp i EP, što reći...

Tko je kriv ne znam, ali problem je psihološke prirode. Taj trojac Stanković-Mavrović-Smoje se dobro nadopunjuje, ali može biti da je došlo do zasićenja.

Quote:
frane mafia kaže: Pogledaj post
Nasi nisu mogli disat tako mi je izgledalo. Morali smo kod 2:2 vec na golmana igraca, 3:2 najkasnije. Ono nije imalo smisla samo smo balune prodavali njima u kontre , da je neka jaca ekipa ubilo bi nas.

Jebiga to je tako dok se priko lita zajebajes i udaras faturetu po seoskim turnirima.
Znam, ali ovi naši su prošli pripreme za klubove bilo kod nas bilo u inozemstvu, nije im neko opravdanje. Istina je da se u drugom dijelu drugog poluvremena pojavio umor (točno kad je počeo ulaziti Grbeša), ali morali smo utakmicu riješiti znatno ranije.

Bilo je faza prvog poluvremena kad smo ih mogli razbiti, a umjesto da im damo 3 gola primili smo jedan slučajni, završili smo poluvrijeme kao bolja ekipa, a u drugom smo se pogubili...
__________________
408 Request Time-out 503 service unavailable
wand_1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.09.2017., 11:35   #1128
A i pripreme opcenito za ove dvi utakmice su napravljene smisno, pogotovo za prvu gori. Vise su putovali okolo nego trenirali.
__________________
Biti članom Hajduka pitanje je časti, stava i opredjeljenja! Učlani se!
frane mafia is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.11.2017., 13:28   #1129
Wand, što je sa Squareom ove godine, neočekivano loš ulazak u sezonu za sada. Doduše vjerujem da će Square izbjeći pretposljednje mjesto (Potpićan će po svemu sudeći biti zadnji - 0-0-8, GR: 14-80), ali me iznenađuju samo dvije pobjede u početnih 8 utakmica.
Luyindula is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.11.2017., 16:50   #1130
Quote:
Luyindula kaže: Pogledaj post
Wand, što je sa Squareom ove godine, neočekivano loš ulazak u sezonu za sada. Doduše vjerujem da će Square izbjeći pretposljednje mjesto (Potpićan će po svemu sudeći biti zadnji - 0-0-8, GR: 14-80), ali me iznenađuju samo dvije pobjede u početnih 8 utakmica.
koliko vidin po fejsu i cujen od prike, jedan od bitnijih igraca im je ozljeden,(cvjetković) a dosta njih je i otislo...tako da vjerojatno igraju golobradi domaci momci samo i neki makedonac....
nek me ispravi kolega ako grijesim al vjerojatno je tak onesto
Marin Mišura is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.12.2017., 14:28   #1131
Prekrasan kraj polusezone za Nacional, 5-0 poraz u Splitu.

Dinamo večeras kod Novog Vremena u Makarskoj. Ako pobijedi, prvi je na polovici sezone, ako Makarani pobijede, oni prvi s istim brojem bodova kao Split.

1. Split 28
2. Dinamo 27
3. Novo Vrijeme 25
mitch is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.12.2017., 14:40   #1132
Bit ce zanimljivo vidit oce se makarani dodatno pojacavat. Dinamo je svakako neugodan, a Split po imenima daleko najjaci , ali im igra nije neka.
Koja je situacija s Nacionalom? Misle li oni opet ulagat? Svakako ceka nas zanimljivija borba za naslov nego zadnjih sezona
__________________
Biti članom Hajduka pitanje je časti, stava i opredjeljenja! Učlani se!
frane mafia is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.02.2018., 14:26   #1133
El pozo murcia i Barca na areni

Igra marinovic

1:0 za njih taman
__________________
Biti članom Hajduka pitanje je časti, stava i opredjeljenja! Učlani se!
frane mafia is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.02.2018., 20:05   #1134
Quote:
Luyindula kaže: Pogledaj post
Wand, što je sa Squareom ove godine, neočekivano loš ulazak u sezonu za sada. Doduše vjerujem da će Square izbjeći pretposljednje mjesto (Potpićan će po svemu sudeći biti zadnji - 0-0-8, GR: 14-80), ali me iznenađuju samo dvije pobjede u početnih 8 utakmica.
Square ima ozbiljnih problema koje vučemo od ranije. Imamo upravu koja nije u stanju nabaviti novac, ali zato to nadoknađuju time što - nemaju pojma o futsalu

Square već duže vrijeme nije u stanju privući najbolje mlade igrače s dubrovačkog područja, što ne bi trebalo biti teško zbog katastrofalnog stanja u nogometu.

Najgora od svih mana je iznimno loš odabir pojačanja koja dolaze sa strane. Od desetak igrača koji su se okušali posljednjih godina, konstantno bolji od domaćih igrača su bili samo Tomislav Bevanda (koji zbog ozbiljnih zdravstvenih problema i karakternih osobina ne može igrati u jačem klubu) i makendonski reprezetativac Adrian Micevski (koji već ima puno boljih ponuda).

Problem je kad pojačanja dovode oni koji uopće ne prate futsal. Dvije godine trener Squarea je bio Marinko Mavrović, koji je za naše pojmove top futsal stručnjak i koji zna svaku facu u regiji koja je ikad odigrala futsal utakmicu na parketu, a igrače su ipak birali drugi.

Quote:
Marin Mišura kaže: Pogledaj post
koliko vidin po fejsu i cujen od prike, jedan od bitnijih igraca im je ozljeden,(cvjetković)
Hrvoje Cvjetković bio je jedan od najvećih talenata futsala u Hrvatskoj, igrač sa iznimnim osjećajem za loptu, tehniku, dribling i vrlo precizan pas i šut, ali mana mu je loša eksplozivnost u prvom koraku i sklonost ozljedama. Da je nešto eksplozivniji, mogao bi igrati praktički gdje zaželi, ovako je samo igrač Squarea i povremeni reprezentativac.

Quote:
a dosta njih je i otislo...tako da vjerojatno igraju golobradi domaci momci samo i
Točno. Square je najmlađa ekipa lige, s najmlađim trenerom koji ima 26 godina. Momci imaju nešto talenta, i igrači i trener i polusezonu su igrali bolje nego što pozicija na tablici sugerira (5-6 bodova je pobjeglo kroz iglene uši) - ali borba za opstanak je realnost.

Quote:
neki makedonac....
Dva Makedonca. Oba sa ozbiljnim ozljedama u prvom dijelu sezone. Adrian Micevski iznimno je talentiran igrač koji ima potencijala biti i vrhunski da ima malo više samopouzdanja. Nažalost, na jednoj prvenstvenoj utakmici doslovno su mu slomili nogu. Pukla je fibula. Čovjek nije dobio niti žuti karton za taj start. Običan faul. Puštenje grubosti i favoriziranje obrane u futsalu prešlo je svaku mjeru.

Tu je i Igor Leovski, nominalno najbolji makedonski igrač i strijelac, po meni, ni do koljena Micevskom. On je ozlijedio skočni zglob.

Quote:
frane mafia kaže: Pogledaj post
El pozo murcia i Barca na areni

Igra marinovic

1:0 za njih taman
Utakmica tvrda do samog kraja kad se otvorilo. Dugo je bilo 0:0.

Ne znam jeste li gledali EP, ali osim par dramatičnih i solidih utakmica, to je bilo na rubu gledljivosti, čak ni za one koji prate futsal. Ovako nešto neće privući nove gledatelje.

Futsal vrišti za promjenom pravila.

Potrebno je hitno zabraniti klizeći start i vratiti opciju bacanje auta rukom, inače će prosjek golova u futsalu biti manji nego u nogometu.

A po grubosti faulova futsal je već nadmašio nogomet. U zadnje vrijeme nagledao sam se ozbiljnih ozljeda.

Razgovori su u tijeku za promjenu 3-4 pravila za novu sezonu, ali još nema zaključka hoće li se i što mijenjati.
__________________
408 Request Time-out 503 service unavailable
wand_1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.02.2018., 21:55   #1135
Quote:
wand_1 kaže: Pogledaj post
Utakmica tvrda do samog kraja kad se otvorilo. Dugo je bilo 0:0.

Ne znam jeste li gledali EP, ali osim par dramatičnih i solidih utakmica, to je bilo na rubu gledljivosti, čak ni za one koji prate futsal. Ovako nešto neće privući nove gledatelje.

Futsal vrišti za promjenom pravila.

Potrebno je hitno zabraniti klizeći start i vratiti opciju bacanje auta rukom, inače će prosjek golova u futsalu biti manji nego u nogometu.

A po grubosti faulova futsal je već nadmašio nogomet. U zadnje vrijeme nagledao sam se ozbiljnih ozljeda.

Razgovori su u tijeku za promjenu 3-4 pravila za novu sezonu, ali još nema zaključka hoće li se i što mijenjati.
Euro nisam pratia ništa kad nije bilo naših. Al slažem se futsal je pomalo dosadan i trebaju mu bolja pravila.

Šta se tiče domaćeg futsala osim derbija di je dinamo pometen na gripama od zanimljivijih rezultata nedavno Makarska pomalo iznenađujuće ispala od Vrgorca u kupu

Nisam pratia baš, je su li se druge ekipe šta pojačavale? Na drugom forumu sam pročita da je Novo Vrijeme dovelo nekog brazilca, al da je taj pretrpia tešku ozljedu.
__________________
Biti članom Hajduka pitanje je časti, stava i opredjeljenja! Učlani se!
frane mafia is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.02.2018., 23:28   #1136
Vidin ds in se vratia bevanda i dosa splico jedsn. Zanimljivo mi je bilo kad su igrali vodopic i bevsnds skupa...fali im.neki vinar

Jel.jos igra moj prika tikvica ??? Ako ugra reci mu da primi pozdrave iz korcule

Poslano sa mog ALE-L21 koristeći Tapatalk
Marin Mišura is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.02.2018., 13:48   #1137
Quote:
frane mafia kaže: Pogledaj post
Euro nisam pratia ništa kad nije bilo naših. Al slažem se futsal je pomalo dosadan i trebaju mu bolja pravila.
Po meni Portugal zasluženo do titule. Španjolci s obzirom na kvalitetu igrača su igrali jako loše. Rusi sve bolji kako je turnir prolazio. Kazahstan je nezasluženo ostao bez medalje, po meni, trebao je biti finalist.

Quote:
Nisam pratia baš, je su li se druge ekipe šta pojačavale? Na drugom forumu sam pročita da je Novo Vrijeme dovelo nekog brazilca, al da je taj pretrpia tešku ozljedu.
Da, slomio je nogu na prijateljskoj utakmici protiv Brotnja u Čitluku.

Razina grubosti koja se dopušta u futsalu je postala nakaradna.

Quote:
Marin Mišura kaže: Pogledaj post
Vidin ds in se vratia bevanda i dosa splico jedsn.
Da, Bevanda se vratio, iako je ranije zapravo prekinuo karijeru zbog bolesti. S njim je došao i Gašpar iz Brotnja.

Takva 'pojačanja' su više nego upitna. Srećom, sve od 4. do 11. mjesta na tablici je u nekoliko bodova razlike, pa je sve moguće.

Quote:
Jel.jos igra moj prika tikvica ??? Ako ugra reci mu da primi pozdrave iz korcule
Igra, igra...svake godine fizički sve spremniji i sve lošiji s tehnikom
__________________
408 Request Time-out 503 service unavailable
wand_1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.02.2018., 00:24   #1138
Quote:
wand_1 kaže: Pogledaj post






Igra, igra...svake godine fizički sve spremniji i sve lošiji s tehnikom

pozdravi ga
Marin Mišura is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.03.2018., 09:44   #1139
Dal je Renato Koturović još igrač Split Tommya?
bilidioničar is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.04.2018., 12:15   #1140
Jel ovo konacan krah Nacionala

Utakmica 22. kola prvenstva između Nacionala i Split Tommyja neće se odigrati. Nacional je suspendiran zbog neplaćanja financijskih obveza, tako da će splitska momčad, koja je ionako bila veliki favorit, osvojiti bodove bez borbe (0:3 b.b.).

Nacional se tako na neslavan način oprašta od natjecanja u kojemu brani titulu, no to nije sve. Uspinjača je objavila da neće putovati na dvoboj posljednjeg kola u Vrgorac. Utakmica je to koja nema nikakvo značenje za plasman, ali to znači da će se odigrati tek tri od pet predviđenih utakmica zadnjeg kola uoči doigravanja.
Bull's eye is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 01:16.