Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika > Dekorativna kozmetika

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 14.12.2014., 00:47   #21
Quote:
maine coon kaže: Pogledaj post
core collection je stvarno odlican, bas svi kistici!
potpis, apsolutno svaki kist koristim na svakodnevnoj bazi, kupila sam dva seta koliko sam oduševljena .
detailer kistić sam čak kupila zasebno od nekog na oglasima, sad ih imam 3
mell256 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.12.2014., 23:30   #22
evo da stavim i ovdje

besplatni shipping na sedona lace

Free worldwide shipping. No minimum purchase.
Use code FREE4ALL at checkout.
This promo code expires 12/31/2014 11:59 PM EST
__________________
I noga u guzicu je korak naprijed
hellie is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.12.2014., 10:08   #23
Trebam kosi kist za obrve. Imam eco toolsov ali mi je prevelik, i malo predebel. Može neka preporuka?
livy is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.12.2014., 10:43   #24
Jel mora biti dostupan kod nas ili? Meni je odlican MAC 208 i 266.
orangecounty is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.12.2014., 13:13   #25
Ne mora. Malo mi je MAC problem, teško do njega doć.
livy is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.12.2014., 15:29   #26
Quote:
bubley kaže: Pogledaj post
Evo da pitam i na ovoj temi...Preporuka za dobar i kvalitetan kist za rumenilo?
Jedina 3 rumenila koja imam (Benefit, Manhattan Powder rouge i Edward Bess) su ona praškasta, kompaktna, dakle lako ih je nanositi (nisu tvrda zapečena), pa mi treba preporuka za neki oooodličan kist s kojim se takva rumenila najbolje nanose i blendaju da lijepo izgledaju na licu...
Trenutno koristim Bipin kabuki, ok je, ali on mi treba i za druge stvari, pa još kad se pere i suši dobro bi došao još jedan kist na lageru
U obzir dolazi naručivanje s neta!
Nisam ih mnogo isprobala, no za nanošenje nepečenih rumenila najdraži mi je Body&Soul kist za rumenilo iz Müllera. Koso je rezan, ne prevelik niti premalen, odnosno meni taman. Ima vrlo mekane i fleksibilne dlačice, a tijekom godine dana, koliiko ga okvirno koristim, niti jedna nije otpala. Ozbiljno. Look by Bipa veliki kist za puder mi je dobar za blendanje rumenila, posebice kada se zaletim pa pretjeram u količini koju sam nanijela
Ye Yo is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.12.2014., 22:04   #27
Quote:
Ye Yo kaže: Pogledaj post
Nisam ih mnogo isprobala, no za nanošenje nepečenih rumenila najdraži mi je Body&Soul kist za rumenilo iz Müllera. Koso je rezan, ne prevelik niti premalen, odnosno meni taman. Ima vrlo mekane i fleksibilne dlačice, a tijekom godine dana, koliiko ga okvirno koristim, niti jedna nije otpala. Ozbiljno. Look by Bipa veliki kist za puder mi je dobar za blendanje rumenila, posebice kada se zaletim pa pretjeram u količini koju sam nanijela
Hvala na odgovoru, već sam mislila da je moj post zaboravljen
Definitivno ide na wish listu...koliko si ga platila (rijetko zalazim u Mullera pa nemam pojma što imaju nit kakve su cijene).

Inače zapalila sam se za Zoeva kistove ali poštarina im je ajme majko
bubley is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.12.2014., 14:24   #28
Ma mene ponekad nema, nema... pa nadoknađujem nepročitano kad se vratim

Ako planiraš uložiti u Zoevu, onda će ti taj kist iz Müllera biti bagatela Oko 35, 40 kn je koštao.
Ye Yo is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.12.2014., 14:35   #29
Super, hvala ti Kupujem ga prvom prilikom u Mullera!

...A Zoeva kistovi će pričekati malo bolje dane
bubley is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.12.2014., 14:49   #30
Quote:
Ye Yo kaže: Pogledaj post
Nisam ih mnogo isprobala, no za nanošenje nepečenih rumenila najdraži mi je Body&Soul kist za rumenilo iz Müllera. Koso je rezan, ne prevelik niti premalen, odnosno meni taman. Ima vrlo mekane i fleksibilne dlačice, a tijekom godine dana, koliiko ga okvirno koristim, niti jedna nije otpala. Ozbiljno. Look by Bipa veliki kist za puder mi je dobar za blendanje rumenila, posebice kada se zaletim pa pretjeram u količini koju sam nanijela
potpis na ovo! imam ga skoro 2 godine i niti jedna dlacica dosad nije otpala
nellie may is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.12.2014., 15:18   #31
Quote:
nellie may kaže: Pogledaj post
potpis na ovo! imam ga skoro 2 godine i niti jedna dlacica dosad nije otpala
Kist kupljen jutros Cure hvala na preporuci
bubley is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.12.2014., 18:22   #32
super
nema na cemu
nellie may is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.12.2014., 12:04   #33
Cure, dvoumim se između Core collectiona RT i Trevel RT. Prije svega mi treba nešto za praškaste proizvode, za tekući koristim RT ekspert i odličan mi je. E, sad buffing iz cora, koliko je moguć za finishing puder, odnosno da li mi je onda bolje kupit multi- tasking iz trevela? ili pojedinačno powder blush? Koji je set iskoristiviji (dobar mi je izraz!).
livy is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.12.2014., 13:40   #34
ako ti treba samo kist za puder uzmi powder brush. ovaj iz travel seta je dosta mali, nije puno veći od buffing brusha.
__________________
I noga u guzicu je korak naprijed
hellie is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.12.2014., 07:13   #35
moram pohvaliti RT Nic's Picks


cheek brush je apsolutno fantastičan! toliko lijepo nanese rumenilo
oduševljen sam, taman je mekan koliko treba

odlični su i angled shadow brush i base shadow brush, super blendaju i taman su oblika kakav paše mojim očima

duo-fiber powder brush ne znam za što bi koristila
__________________
Carpe diem
bug_lady is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.12.2014., 09:19   #36
Quote:
hellie kaže: Pogledaj post
ako ti treba samo kist za puder uzmi powder brush. ovaj iz travel seta je dosta mali, nije puno veći od buffing brusha.
Txn! Pomogla si mi u odluci, mada me nekako privlači što više kistova, pa mi je nekako žao kupti samo jedan. A multi - task jel prevelik za rumenilo?
livy is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.12.2014., 13:19   #37
znam da se čini isplativije i pametnije uzeti set umjesto jednog, ali ako će ti kistovi samo stajati onda je bolje uzeti samo ono što ti treba.

multitask je taman veličine za rumenilo

ako ti treba za puder/rumenilo, možda bi ti bojli bio blush brush. on je velik ali ima oblik jajeta, sužava se na vrhu, pa se može koristiti i za rumenilo i za puder.
__________________
I noga u guzicu je korak naprijed
hellie is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.12.2014., 13:48   #38
Quote:
hellie kaže: Pogledaj post
znam da se čini isplativije i pametnije uzeti set umjesto jednog, ali ako će ti kistovi samo stajati onda je bolje uzeti samo ono što ti treba.

multitask je taman veličine za rumenilo

ako ti treba za puder/rumenilo, možda bi ti bojli bio blush brush. on je velik ali ima oblik jajeta, sužava se na vrhu, pa se može koristiti i za rumenilo i za puder.
Meni je taj blush brush dobar za puder u kamenu, ali za rumenilo mi je malo prevelik. Al naravno ovisi o licu.
Rhaenyss is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.12.2014., 10:44   #39
Novi RT kistići, nažalost dostupni samo u Ulti.


tehom is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.12.2014., 11:05   #40
divni su
voldie is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 23:13.