Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 11.02.2015., 17:00   #21
Quote:
Divljačina kaže: Pogledaj post
Imam.
Grow a pair.
najbolji savjet brate.. prije 2 godine sam izvukao najbolju lekciju što se tiče muško ženskog odnosa, i držao sam se odlično dosad.. nijedna cura mi se nije uvukla pod kožu, bio sam smiren, znao sam što trebam napravit.. znao sam procijenit jel trza na mene ili ne.. sve dok ovu nisam bolje upoznao.. danas se ipak puno bolje osjećam..
jučer smo imali jako zanimljiv razgovor, zato me vjerovatno i spucala osjećajnost.. neću joj zasad ništa govorit.. nema smisla, kad očito situacija između nje i frenda nije riješena.. ne želim da me svi gledaju kao crnu ovcu..
isto tako ne želim da joj budem rame za plakanje.. nisam nikad imao puno ženskih prijateljica, nije to za mene.. moguće da sam iz tog razloga sad previše zabrijao..
zivoblato12 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.02.2015., 18:36   #22
evo da javim što je bilo.. neću ulaziti previše u detalje.. uglavnom, rekao sam joj da sam se zaljubio, ona je meni rekla da me gleda kao prijatelja.. i htjela bi da tako ostane.. poštovat ću njenu odluku.. moram priznati da sam i očekivao tako nešto.. naravno, malo smo popričali općenito o nekim stvarima.. ona još nije riješila neke stvari sama sa sobom, i muči ju ta prošla veza..

sam sebi govorim da moram nastavit dalje, i hoću.. definitivno hoću, nije kraj svijeta.. samo eto, pojavi mi se s vremena na vrijeme ta misao, da ako sad nije riješila sve sa sobom, možda postoji mogućnost kasnije za nešto.. ali to je tako.. sutra ću već biti kao novi, nadam se
zivoblato12 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 01:17.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger