Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa

Alternativa Noetički pristup stvarnosti.
Podforumi: Astrologija, Na rubu znanosti, Magija i mistika, Alternativno liječenje

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 11.04.2015., 21:46   #41
u zadnje vrijeme se pitam komu i zašto je potrebna sva ova propaganda, a nadasve odakle taj vjetar puše, odnosno dali neke više instance koje uzgred i plaćaju te iste na konto propagiranja protiv cijepljenja. imam dijete s elementima autizma i odgovorno tvrdim da kod nas ono 100 posto nije posljedica cjepiva. ospice su se već vratile, još samo fali da se dječja paraliza vrati. opet kažem moje dijete je od rođenja bilo drugačije, iako su mi svi govorili da umišljam , pa i liječnici, ali ja sam znala da nešto ne štima. onaj period kada već nešto očekuješ od djeteta je u isto vrijeme kada i cjepivo stoga ta korelacija....
litka is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.04.2015., 23:55   #42
Ja sam placenik!!!!
(I za ovaj tekst sam dobio lovu)
Simunonuno is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.04.2015., 15:59   #43
Quote:
Simunonuno kaže: Pogledaj post
Ja sam placenik!!!!
(I za ovaj tekst sam dobio lovu)
Daj pola!
Šabović Adis is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.04.2015., 16:54   #44
Psmtr...meni još nisu sjele pare za prošli mjesec.
__________________
drogom protiv sporta
Biljka is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.04.2015., 17:00   #45
Quote:
Biljka112 kaže: Pogledaj post
Psmtr...meni još nisu sjele pare za prošli mjesec.
To Soroš hoće na godišnji...pa štedi.
Šabović Adis is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.04.2015., 21:18   #46
Quote:
Šabović Adis kaže: Pogledaj post
To Soroš hoće na godišnji...pa štedi.
Postao je škrt odkako je ljetovao na Braču.
__________________
drogom protiv sporta
Biljka is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.04.2015., 15:58   #47
Quote:
Vaxxx kaže: Pogledaj post
Ovo mi se već neko vrijeme mota po glavi.

Što ako su ljudi koji tu pišu po Alternativi i općenito po medijima zapravo plaćeni da pričaju to što pričaju i da nas napune dezinformacijama tako da više ne možemo razlikovati što je istina a što ne?

Kako da znamo kome možemo vjerovati? Toliko je kontradiktornih informacija da se prosječna osoba neupućena u te stvari više ne snalazi.

Što vi mislite?
Mislim da si u pravu. Naravno, neki alternativci imaju direktnije načine da napune svoje đžepove dok bi neki drugi doista mogli biti plaćenici.

Naravno, ne Iluminata jer su Iluminati fikcija inspirirana nekim stvarnim udruženjima koja nisu skroz tajna, ali je tajna sve što se priča na njihovim sastancima. U džepu imaju razne političare, lobiste, pa čak i predsjednike, pa zašto ne bi imali i pokojeg alternativca.

Evo, prije nekog vremena na HTV-u je bio David Icke. I to ne kod Mišaka nego u nekoj skroz ozbiljnoj emisiji.

Krenuo je prilično suvislo - argumentirano je kritizirao institucije EU i poručio Hrvatima da se tamo baš i neće usrećiti. Tj., da će nas prije ili kasnije oguliti kao mačke.

Taman kad sam se zainteresirala, počeo je lupetati o reptilima.

Što je odličan način da se svi kritičari globalizacije, korumpiranosti farmaceutske industrije i kapitalizma općenito strpaju u isti koš s luđacima. Jer sve je to, kakti, alternativa. Da sam na tamnoj strani sigurno bih bila spremna izdvojiti dobru lovicu za takvog lika.
__________________
#HoldMyRakija
Leteća is online now  
Odgovori s citatom
Old 23.04.2015., 18:28   #48
Quote:
Leteća kaže: Pogledaj post
Mislim da si u pravu. Naravno, neki alternativci imaju direktnije načine da napune svoje đžepove dok bi neki drugi doista mogli biti plaćenici.

Naravno, ne Iluminata jer su Iluminati fikcija inspirirana nekim stvarnim udruženjima koja nisu skroz tajna, ali je tajna sve što se priča na njihovim sastancima. U džepu imaju razne političare, lobiste, pa čak i predsjednike, pa zašto ne bi imali i pokojeg alternativca.

Evo, prije nekog vremena na HTV-u je bio David Icke. I to ne kod Mišaka nego u nekoj skroz ozbiljnoj emisiji.

Krenuo je prilično suvislo - argumentirano je kritizirao institucije EU i poručio Hrvatima da se tamo baš i neće usrećiti. Tj., da će nas prije ili kasnije oguliti kao mačke.

Taman kad sam se zainteresirala, počeo je lupetati o reptilima.

Što je odličan način da se svi kritičari globalizacije, korumpiranosti farmaceutske industrije i kapitalizma općenito strpaju u isti koš s luđacima. Jer sve je to, kakti, alternativa. Da sam na tamnoj strani sigurno bih bila spremna izdvojiti dobru lovicu za takvog lika.
Ne pratim baš nešto posebno tog lika i djelo, al rekao bih da je to tip kakav daje guzu baš svima koji nešto plaćaju. Tako da me ne bi začudilo niti da si pogodila u sridu.
A gledajući i raskrinkavanje činjenice da naftna industrija plaća kampanju za negiranje/umanjivanje posljedica globalnog zatopljenja/klimatskih promjena, izgleda mi i prilično očito da tako plaća i poneke alternativce da isperu mozak svome segmentu publike.
haram is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.04.2015., 18:32   #49
plaćamo ih u žitu.
Ono is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.04.2015., 18:36   #50
Quote:
Ono kaže: Pogledaj post
plaćamo ih u žitu.
Preciznije, s u žitu nacrtanim krugovima.
adelon is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.04.2015., 00:02   #51
Da se referiram na početni post: doista ne moraš biti plaćen da bi pisao i lupetao sve šta ti padne na pamet, osobito ako naginješ paranoji.
Ljudi čitaju časopise i knjige na temu globalnih urota pa onda dođu pisati po forumima, a pritom to često začine i vlastitim idejama.
Netko je, npr., spomenuo GMO u prijašnjim postovima. Čini se da još to nije dovoljno istraženo, ali kad sam pročitala jednu knjigu, tamo je npr. pisalo da ne trebamo strahovati od GMO, jer će se priroda potruditi da ispravi 'devijacije', i pod 'devijacijom' je autor podrazumijevao GMO.
Onda imaš teorije o globalnom zatopljenju, i njima suprotstavljene teorije o globalnom zahlađenju.
Pa imaš teorija kako nas multikorporacije truju aspartamima i sličnim kemikalijama, u cilju depopulacije. A njima kao nije cilj profit, a ne depopulacija stanovništva? Tko će im kupovati proizvode, ako nas sve potruju?
Istina je da je njima profit na samom vrhu prioriteta, gleda se proizvesti što više hrane u kraćem roku; stavljaju se u hranu svakave tvari, ali te priče o kontroli prehrambene industrije od strane Illuminata mi je više pun kufer.
Kao što je netko napisao, čitava ta teorija o Illuminatima i NWO ima stvarno uporište u nekim današnjim udruženjima, ali ta mi pretjerana paranoja stvarno više ide na ku***.
Poludim kad mi netko spomene Illuminate. Dosta mi je toga više.
__________________
“Niti jedna životinja nema više slobode od mačke…mačka je najveći anarhist.” – Ernest Hemingway
Vrag Jedan is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.04.2015., 13:42   #52
Quote:
VragJeUOvojZeni kaže: Pogledaj post
Da se referiram na početni post: doista ne moraš biti plaćen da bi pisao i lupetao sve šta ti padne na pamet, osobito ako naginješ paranoji.
Ljudi čitaju časopise i knjige na temu globalnih urota pa onda dođu pisati po forumima, a pritom to često začine i vlastitim idejama.
Netko je, npr., spomenuo GMO u prijašnjim postovima. Čini se da još to nije dovoljno istraženo, ali kad sam pročitala jednu knjigu, tamo je npr. pisalo da ne trebamo strahovati od GMO, jer će se priroda potruditi da ispravi 'devijacije', i pod 'devijacijom' je autor podrazumijevao GMO.
Onda imaš teorije o globalnom zatopljenju, i njima suprotstavljene teorije o globalnom zahlađenju.
Pa imaš teorija kako nas multikorporacije truju aspartamima i sličnim kemikalijama, u cilju depopulacije. A njima kao nije cilj profit, a ne depopulacija stanovništva? Tko će im kupovati proizvode, ako nas sve potruju?
Istina je da je njima profit na samom vrhu prioriteta, gleda se proizvesti što više hrane u kraćem roku; stavljaju se u hranu svakave tvari, ali te priče o kontroli prehrambene industrije od strane Illuminata mi je više pun kufer.
Kao što je netko napisao, čitava ta teorija o Illuminatima i NWO ima stvarno uporište u nekim današnjim udruženjima, ali ta mi pretjerana paranoja stvarno više ide na ku***.
Poludim kad mi netko spomene Illuminate. Dosta mi je toga više.
Najbolji post koji sam pročitao.
__________________
drogom protiv sporta
Biljka is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.04.2015., 13:42   #53
Quote:
adelon kaže: Pogledaj post
Preciznije, s u žitu nacrtanim krugovima.
ne ne, oni sami kasnije docrtaju krugove hehe
Ono is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.05.2015., 15:20   #54
Quote:
haram kaže: Pogledaj post
Ne pratim baš nešto posebno tog lika i djelo, al rekao bih da je to tip kakav daje guzu baš svima koji nešto plaćaju. Tako da me ne bi začudilo niti da si pogodila u sridu.
A gledajući i raskrinkavanje činjenice da naftna industrija plaća kampanju za negiranje/umanjivanje posljedica globalnog zatopljenja/klimatskih promjena, izgleda mi i prilično očito da tako plaća i poneke alternativce da isperu mozak svome segmentu publike.
Točno to.
__________________
#HoldMyRakija
Leteća is online now  
Odgovori s citatom
Old 02.05.2015., 12:47   #55
Ja sam alternativac, plačenik Iluminjerosa, znam perfektno tri svjetska jezika i marketing.

Imam dnevnicu od sto ojra. A radim samo pet do šest sati dnevno.

Oće neko naučit tri svjetska jezika perfektno + marketing? Iluminjerosi će ga primit raširenih ruku.

Pošto sam im jako poslušan, za bonus sam dobio specijalni mobitel koji kad ga staviš 10-20 cm ispred očiju i triput trepneš prizvodi u cijelome tijelu neprekidnu struju orgazma, samo što taj orgazam nije toliko jak kao seksualni, nego je recimo četrdeset ili pedeset posto jak.

Rekli su mi da će takvu tehnologiju prodavati u mobitelima tek za deset ili dvadeset godina.

E, probo ja zaradit malo više dnevno, pa ""orgazmirat"" ljude tim mobom. Pa da imam 200 ojra zaradu dnevno.

Međutim, kad sam jednom liku reko daj 10 ojra i orgazmirat ću te cijeli sat, mob jednostanvo nije htio ni mrdnut.

Iluminjerosi su skužili moju namjeru i rekli da su mobitel tako programirali da samo meni daje orgazam i nkom drugom. I da više ne probam to nikome ponudit.

E baš nedaju čovjeku da malo fušari. Baš moraš bit ovisan o njima.

Ko da su te ""kupili"".
__________________
Neka svi grijesi odu od mene. Neka sva sreća, stečena pravednim sredstvima, dođe k meni. - Atharva Veda 10.1.10

Zadnje uređivanje piskavac : 02.05.2015. at 13:24.
piskavac is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.05.2015., 12:50   #56
Quote:
Vaxxx kaže: Pogledaj post
Ovo mi se već neko vrijeme mota po glavi.

Što ako su ljudi koji tu pišu po Alternativi i općenito po medijima zapravo plaćeni da pričaju to što pričaju i da nas napune dezinformacijama tako da više ne možemo razlikovati što je istina a što ne?

Kako da znamo kome možemo vjerovati? Toliko je kontradiktornih informacija da se prosječna osoba neupućena u te stvari više ne snalazi.

Što vi mislite?
Kako razlikovat istinu od neistine?

Pa recimo netko kaže da je za jednu bolest bolje liječiti se jednom biljkom, a netko drugi, predloži drugu biljku.

Neka se nađu dva čovjeka koji boluju od iste bolesti jedan se liječi jednom biljkom drugi drugom, pa ćemo vidjet.

Ustvari, neka to učine grupe ljudi. Istina će izaći na vidjelo.
__________________
Neka svi grijesi odu od mene. Neka sva sreća, stečena pravednim sredstvima, dođe k meni. - Atharva Veda 10.1.10

Zadnje uređivanje piskavac : 02.05.2015. at 13:22.
piskavac is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.05.2015., 12:56   #57
Quote:
Vaxxx kaže: Pogledaj post
Mislim da bi trebalo ustanoviti alternativne sustave kakav je npr i u znanosti - da se prvo mora glasati za neku teoriju (npr. odakle dolaze izvanzemaljci) pa da se dobije neko generalno mišljenje i da se onda to prihvati. A ne ovako neki kažu, alieni dolaze sa Marsa, neki kažu dolaze sa Siriusa, neki kažu Kasiopejci, neki kažu da zapravo dolaze NLOi iz vode...

Recimo kako da znam kome vjerovati? Ickeu, Kostelcu, Danikenu, nekom drugom?
Dolaze odasvud! Iz četvrte dimenzije, šesnaeste dimenzije, dvajestšeste dimenzije; s Andromede, Sirijusa A i B, Marsa, Jupitera, Saturna, Mjeseca... čak i iz unutrašnjosti Zemlje.

Svagdje ih ima! Svagdje!
__________________
Neka svi grijesi odu od mene. Neka sva sreća, stečena pravednim sredstvima, dođe k meni. - Atharva Veda 10.1.10
piskavac is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.05.2015., 12:58   #58
Quote:
Lovecat kaže: Pogledaj post
Da je većina ljudi koji se bave "alternativom" malo lupnuta u glavu i da dezinformacije šire besplatno, uvjereni da govore istinu.
Mislim da je ovo još najistinitija izjava u ovoj temi.
__________________
Neka svi grijesi odu od mene. Neka sva sreća, stečena pravednim sredstvima, dođe k meni. - Atharva Veda 10.1.10
piskavac is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.05.2015., 13:09   #59
Quote:
piskavac kaže: Pogledaj post
Ja sam alternativac, plačenik Iluminjerosa, znam perfektno tri svjetska jezika i marketing.

Imam dnevnicu od sto ojra. A radim samo pet do šest sati dnevno.

Oće neko naučit tri svjetska jezika perfektno + marketing? Iluminjerosi će ga primit raširenih ruku.

Pošto sam im jako poslušan, za bonus sam dobio specijalni mobitel koji kad ga staviš 10-20 cm ispred očiju i triput trepneš prizvodi u cijelome tijelu neprekidnu struju orgazma, samo što taj orgazam nije toliko jak kao seksualni, nego je recimo četrdeset ili pedeset posto jak.

Rekli su mi da će takvu tehnologiju prodavati u obitelima tek za deset ili dvadeset godina.

E, probo ja zaradit malo više dnevno, pa ""orgazmirat"" ljude tim mobom. Pa da imam 200 ojra zaradu dnevno.

Međutim, kad sam jednom liku reko daj 10 ojra i orgazmirat ću te cijeli sat, mob jednostanvo nije htio ni mrdnut.

Iluminjerosi su skužili moju namjeru i rekli da su mobitel tako programirali da samo meni daje orgazam i nkom drugom. I da više ne probam to nikome ponudit.

E baš nedaju čovjeku da malo fušari. Baš moraš bit ovisan o njima.

Ko da su te ""kupili"".
Znači ti si jedan od Njih? Dobro je imati insajderske informacije ovdije. Ovo je velika novost.

Vidte kolika lova leži u tome biznisu i carstvu prijevare. Za početak reči nam tko ti je šef?

Quote:
piskavac kaže: Pogledaj post
Dolaze odasvud! Iz četvrte dimenzije, šesnaeste dimenzije, dvajestšeste dimenzije; s Andromede, Sirijusa A i B, Marsa, Jupitera, Saturna, Mjeseca... čak i iz unutrašnjosti Zemlje.

Svagdje ih ima! Svagdje!
Vidiš, uvjek sam sumnjao da dolaze iz četvrte, ali sa šesnaeste i dvadesetšeste (krivo si napiso dvajestšeste) nisam znao da dolaze. Zanimljivo.

Ovo da dolaze iz Zemlje, to sam čuo da postoje ljudi mravi sa šest prstiča. Zato se navodno i Indijci pozdravljaju sa "Haugh" i podignu ruku da provijere koliko prstiča imaš.
Vaxxx is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.05.2015., 13:17   #60
Quote:
Vaxxx kaže: Pogledaj post
Za početak reči nam tko ti je šef?
Najprije mi je šef bio George Soros, pa sam prešao Warenu Buffetu.

I da znate, George Soros mrzi kad ga napusti toliko kvalificirana osoba kao što sam ja.

Toliko je ljubomoran, da sam se čak, jedno vrijeme bojao za svoju sigurnost, ali mi je Waren poslao svoje ljude da mi srede sigurnosni sistem u mojoj kući.
__________________
Neka svi grijesi odu od mene. Neka sva sreća, stečena pravednim sredstvima, dođe k meni. - Atharva Veda 10.1.10
piskavac is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 17:19.