Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Film

Film Art, cult and all that trash

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 22.12.2015., 08:21   #41
Quote:
Sumrak7 kaže: Pogledaj post
Pa do sad su se glasine pokazale jako točne.
Praktički znali smo radnju TFA mjesecima, neke stvari godinu dana prije nego je film izašao upravo preko glasina i raznih leakova.
Istina. Ja se držim reddit-ovog Star Wars Leaks-a, onaj tip robingibbfan je imao 99% točne informacije stvarno puno unaprijed.
Hard-Boiled Wonderland is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.12.2015., 13:23   #42
Ocjena 7/10
Miriam Bucknell is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.12.2015., 15:11   #43
Quote:
randomguy365 kaže: Pogledaj post
Ocjena 7/10
Kad si ga prije stigo pogledat, još mu ni scenarij nisu dovršili, a kamoli ga snimili?
__________________
I nerođena djeca su pederi!
judolino is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.12.2015., 21:25   #44
Judolino, gotov je scenarij za SW8. Daisy Ridley ga je vec citala.

OT: Abramsu zao sta on nije redatelj osmice - ‘Star Wars 8’ Script Is So Good, J.J. Abrams Regrets Not Directing
Quote:
After reading the Star Wars: Episode VIII script for the first time, lifelong friend and Star Wars: The Force Awakens star Greg Grunberg says J.J. Abrams had quite the unexpected reaction. It was something Greg Grunberg had never heard out of his friend before, with the two working for decades side by side in the industry. Here's what the actor, who plays X-Wing pilot Snap Wexley, had to say to The Washington Post. "He read it and said something he never, ever says. He said: 'It's so good, I wish I were making it.' He may have said something one time on 'Lost,' with Damon [Lindelof, the co-creator], but I never hear him express regret like that."
No unatoc time ipak je glavni producent filma.
*Hades* is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.12.2015., 03:30   #45
Još malo koncept crteža Force Ghost Anakina.
Čini se da je sve izglednije da će se pojaviti u EP VIII ili EP IX.

Čini se da će promjenit kraj ROTJ kad je Anakin prešao na stranu svijetla.
Nova ideja je, kad jednom pređeš na tamnu stranu, nikad se nje u potpunosti ne oslobodiš.
Anakin se nakon smrti razdvojio na dva dijela. Svijetlu stranu, tog force ghosta vidimo u ROTJ i na tamnu stranu.

Čini se da Kylo Ren razgovara sa tamnim duhom, tamnom stranom Anakina ( kao što se spominje u TFA ).

ps. ako želite veće verzije slika tako da možete pročitati i tekst, pritisnite na linkove ispod slika.



http://i1.wp.com/makingstarwars.net/...N-1.jpg?w=1132



http://i0.wp.com/makingstarwars.net/...N-2.jpg?w=1132
__________________
Gracielita, la rosa mas bella de la Casa Grande.....
Sumrak7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.12.2015., 04:43   #46
Podijeljen duh? Nakon Renove maske i Knights of Ren sve mi se više čini da su u ovoj novoj trilogiji iskombinirali staru šablonu priče i ubacili Darth Revana razlomljenog na par likova.

Još samo fali da se Ren vrati na light side....
__________________
E tan, e epi tas.
Makaveli23 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.12.2015., 09:03   #47
Star Wars: J.J. Abrams Loves Rian Johnson’s Episode 8 Script

Donedavno su mnogi govorili i da je TFA fenomenalan film. A nakon šta sam pogledao kako šarlatan J. J. uništava još jednu franšizu, na ovo mogu reći samo: Hvala Bogu šta ne piše i ne režira Epizodu 8!

Quote:
Sumrak7 kaže: Pogledaj post
Čini se da će promjenit kraj ROTJ kad je Anakin prešao na stranu svijetla.
Nova ideja je, kad jednom pređeš na tamnu stranu, nikad se nje u potpunosti ne oslobodiš.
Anakin se nakon smrti razdvojio na dva dijela. Svijetlu stranu, tog force ghosta vidimo u ROTJ i na tamnu stranu.

Čini se da Kylo Ren razgovara sa tamnim duhom, tamnom stranom Anakina ( kao što se spominje u TFA ).
Netko doista piše sve te stvari ili je to zaključak na temelju dvije sličice?
Xenoborg is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.12.2015., 14:35   #48
Quote:
Xenoborg kaže: Pogledaj post

Netko doista piše sve te stvari ili je to zaključak na temelju dvije sličice?
Piše u TFA vizualnom pojmovniku. Dio možeš pročitati i u tom tekstu ispod slika ( koje su upravo iz te knjige ).

A u samom filmu se spominje i da sila nije u ravnoteži. Što onda baca sumnju i na to da je Anakin bio izabrani.
Znači puno toga će Disney promjeniti.
__________________
Gracielita, la rosa mas bella de la Casa Grande.....
Sumrak7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.12.2015., 15:34   #49
A sta ce to Disney promijeniti, kao da su oni neki tiranin ili slicno, sam yoda je rekao da su mozda krivo protumacili prorocanstvo, da Anakin mozda nije izabrani. I odakle ti te ideje i svakakve glasine koje spominjes, (da se Anakin nakon msrti razdvojio na dva dijela)nigdje ih ne mogu naci na internetu, nego tu sa glasinama trpas temu.
dexterfan is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.12.2015., 15:55   #50
A kad je to sila u ravnoteži?
__________________
Bolje gledati ono što ne možeš bubati, nego bubati ono što ne možeš gledati.
Ace Ventura is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.12.2015., 21:03   #51
Quote:
*Hades* kaže: Pogledaj post
Judolino, gotov je scenarij za SW8. Daisy Ridley ga je vec citala.

OT: Abramsu zao sta on nije redatelj osmice - ‘Star Wars 8’ Script Is So Good, J.J. Abrams Regrets Not Directing

No unatoc time ipak je glavni producent filma.
Okej, gotov je, ali ipak mislim da je malo prerano ocjenjivati film koji nije snimljen.
Doduše, ja sam staromodan, možda sam i u krivu...

Quote:
Ace Ventura kaže: Pogledaj post
A kad je to sila u ravnoteži?
Pa bila je dok se diznijevci nisu sjetili opet osedlat mrtvog konja...
__________________
I nerođena djeca su pederi!
judolino is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.12.2015., 00:12   #52
Quote:
dexterfan kaže: Pogledaj post
A sta ce to Disney promijeniti, kao da su oni neki tiranin ili slicno, sam yoda je rekao da su mozda krivo protumacili prorocanstvo, da Anakin mozda nije izabrani. I odakle ti te ideje i svakakve glasine koje spominjes, (da se Anakin nakon msrti razdvojio na dva dijela)nigdje ih ne mogu naci na internetu, nego tu sa glasinama trpas temu.
Već sam jasno rekla u više postova odakle. Ne radi se o nikakvim glasinama, već ideji originalno za TFA, koja će se vjerojatno iskoristit za iduća dva filma. Znači čitaj pozorno pobogu.
TFA vizualni pojmovnik..



https://www.forum.hr/showpost.php?p=5...4&postcount=40

https://www.forum.hr/showpost.php?p=5...4&postcount=48

Također što ne čitaš tekst na fotografijama?!
A za Haydena kruže glasine ima već odavno da je u Osmici, puno prije nego je ta knjiga objavljena.

PS. Ako se nekome ne čitaju postovi sa glasinama, leakovima, imate slobodan izbor da ih preskočite. Nitko vas ne sili da čitate. A imate i opciju i da sakrijete postove onih forumaša čiji vam se postovi ne sviđaju. Toliko od mene po tom pitanju.
__________________
Gracielita, la rosa mas bella de la Casa Grande.....

Zadnje uređivanje Sumrak7 : 27.12.2015. at 00:24.
Sumrak7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.12.2015., 05:06   #53
Ovo će bit dobar film
Miriam Bucknell is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.12.2015., 11:43   #54
Kako sad dobar, pa gore si mu dao ocjenu 7/10
Jarvis is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.12.2015., 11:53   #55
Quote:
Sumrak7 kaže: Pogledaj post
A u samom filmu se spominje i da sila nije u ravnoteži. Što onda baca sumnju i na to da je Anakin bio izabrani.
Znači puno toga će Disney promjeniti.
U TFA kažu ovako: Without the Jedi, there can be no balance in the Force.

Bez Jedija nema ravnoteže u Sili.

Lucas nam je rekao da će Sila biti u ravnoteži kad nema Sithova, ovdje su nam rekli da bez Jedija nema ravnoteže. A kad je Anakin ubio Palpyja i sam umro, ostao je samo Luke, jedini Jedi, i Sila je bila u ravnoteži.

Dakle, sve je u redu i nema sumnje da je Anakin Izabrani.
Xenoborg is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.12.2015., 15:11   #56
Quote:
Sumrak7 kaže: Pogledaj post
Već sam jasno rekla u više postova odakle. Ne radi se o nikakvim glasinama, već ideji originalno za TFA, koja će se vjerojatno iskoristit za iduća dva filma. Znači čitaj pozorno pobogu.
A otkuda TI znaš da će se vjerojatno iskoristiti i zašto bi, na kraju krajeva, ako je u sedmici ta ideja odbačena?

I je li Snoke visok sedam metara ili je ipak malo manji?
__________________
I nerođena djeca su pederi!
judolino is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.12.2015., 16:48   #57
Quote:
Xenoborg kaže: Pogledaj post
U TFA kažu ovako: Without the Jedi, there can be no balance in the Force.

Bez Jedija nema ravnoteže u Sili.

Lucas nam je rekao da će Sila biti u ravnoteži kad nema Sithova, ovdje su nam rekli da bez Jedija nema ravnoteže. A kad je Anakin ubio Palpyja i sam umro, ostao je samo Luke, jedini Jedi, i Sila je bila u ravnoteži.

Dakle, sve je u redu i nema sumnje da je Anakin Izabrani.
Luke je i dalje tu, a u TFA sila nije u ravnoteži.
Sve je izglednije da će Rey biti izabrani. Odnosno da će cijelu tu priču o ravnoteži sile i izabranome Disney prebaciti na Rey.
__________________
Gracielita, la rosa mas bella de la Casa Grande.....
Sumrak7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.12.2015., 17:01   #58
Quote:
Sumrak7 kaže: Pogledaj post
Luke je i dalje tu, a u TFA sila nije u ravnoteži.
Sve je izglednije da će Rey biti izabrani. Odnosno da će cijelu tu priču o ravnoteži sile i izabranome Disney prebaciti na Rey.
Opet ti disney ovo ono...mozda sila nikada i nije bila u ravnotezi zbog snokea...mozda anakin nikada nije bio izabrani, kao sto je i sam yoda rekao da su mozda krivo protumacili prorocanstvo, sta si tolko ogorcena sta je TFA puno bolje prihvacen od publike i kritika nego tvoji drazesni prequeli pa svaku buducu odluku omalovazavas?
dexterfan is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.12.2015., 17:19   #59
Quote:
Sumrak7 kaže: Pogledaj post
...a u TFA sila nije u ravnoteži.
Zbilja? Tko je to rekao?
Xenoborg is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.12.2015., 17:21   #60
Quote:
dexterfan kaže: Pogledaj post
Opet ti disney ovo ono...mozda sila nikada i nije bila u ravnotezi zbog snokea...mozda anakin nikada nije bio izabrani, kao sto je i sam yoda rekao da su mozda krivo protumacili prorocanstvo, sta si tolko ogorcena sta je TFA puno bolje prihvacen od publike i kritika nego tvoji drazesni prequeli pa svaku buducu odluku omalovazavas?
Lucas je izjavio da je Anakin izabrani i da je sila u ravnoteži nakon ROTJ.
Disney je to promjenio, jer žele snimati filmove u nedogled, a ''Ravnoteža sile'' je nešto konačno, pa im nije odgovaralo to.
__________________
Gracielita, la rosa mas bella de la Casa Grande.....
Sumrak7 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 18:55.