Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa

Alternativa Noetički pristup stvarnosti.
Podforumi: Astrologija, Na rubu znanosti, Magija i mistika, Alternativno liječenje

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 23.05.2015., 09:47   #1
ogrebotina na ruci

Dobro jutro svima imam 17 god i ove godine sam krizmenik jucer smo dobili na misi krizice i svecenik ih je posvetio na misi ja sam ga stavio na vrat,otiso spavat i sad kad sam se probudio imam veliku ogrebotinu na ruci a prije je nisam imo nikad. Kriz nema ostrih dijelova pa mislim da se nmg na to ogrebat jel moguce da je to bio sotona??


Evo slike

http://imgur.com/5yLvLzK
http://imgur.com/3KvE9z4
D E N I S is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.05.2015., 11:10   #2
Quote:
D E N I S kaže: Pogledaj post
Dobro jutro svima imam 17 god i ove godine sam krizmenik jucer smo dobili na misi krizice i svecenik ih je posvetio na misi ja sam ga stavio na vrat,otiso spavat i sad kad sam se probudio imam veliku ogrebotinu na ruci a prije je nisam imo nikad. Kriz nema ostrih dijelova pa mislim da se nmg na to ogrebat jel moguce da je to bio sotona??


Evo slike

http://imgur.com/5yLvLzK
http://imgur.com/3KvE9z4
Gotovo je narast ce ti rogovi i rep i koza ce ti poprimiti crvenu boju.

Prati malo tu ogrebotinu, ako se krene sitit crvenilo pretvorit ces se u demona, ako se napravi krasta i ostane oziljak, znaci da te sotona samo obiljezio kao svoj nakot i da si imao srece.

Brzo odi u crkvu i polij se svetom vodom, moli svecenika da te ispovijedi i blagoslovi, mozda jos ima nade za tvoju dusu. Molit cu za tebe

__________________
"Ask no questions, and you'll be told no lies."
crna zlatokosa is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.05.2015., 11:15   #3
Jesi siguran da nemaš mačku doma? Ja sam puna takvih od nje, nekad ih ni ne skužim odmah
__________________
Ne.
Yuna is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.05.2015., 11:22   #4
A u q

Yuna, mačka te puni?
mužjak is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.05.2015., 11:40   #5
Quote:
crna zlatokosa kaže: Pogledaj post
Gotovo je narast ce ti rogovi i rep i koza ce ti poprimiti crvenu boju.

Prati malo tu ogrebotinu, ako se krene sitit crvenilo pretvorit ces se u demona, ako se napravi krasta i ostane oziljak, znaci da te sotona samo obiljezio kao svoj nakot i da si imao srece.

Brzo odi u crkvu i polij se svetom vodom, moli svecenika da te ispovijedi i blagoslovi, mozda jos ima nade za tvoju dusu. Molit cu za tebe

Nije to sve naj gore što si nabrojala, ako je sotona u pitanju otpast će mu piša i pretvorit će se u ženu pa će piškiti na čučeći.
__________________
čovik i magarac znaju više nego sam čovik.
Ne radi nikad ono što ne želiš da tebi rade.
jenki zj is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.05.2015., 12:18   #6
Sto je najgore nemam macku :O
D E N I S is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.05.2015., 12:50   #7
Quote:
D E N I S kaže: Pogledaj post
...ove godine sam krizmenik jucer smo dobili na misi krizice i svecenik ih je posvetio na misi ...
...Kriz nema ostrih dijelova pa mislim da se nmg na to ogrebat jel moguce da je to bio sotona??
Evo slike
http://imgur.com/5yLvLzK
http://imgur.com/3KvE9z4
Sudeći po mjestu i veličini ogrebotine, križevi koje ste dobili su nešto takvog:



Probaj ga jedan dan nositi na drugom ramenu, pa ako će se i tamo pojaviti ogrebotina, do križa je - a ako se tamo neće pojaviti, onda je Sotona u pitanju.
adelon is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.05.2015., 13:05   #8
Quote:
jenki zj kaže: Pogledaj post
Nije to sve naj gore što si nabrojala, ako je sotona u pitanju otpast će mu piša i pretvorit će se u ženu pa će piškiti na čučeći.
A znamo sto su zene


Quote:
D E N I S kaže: Pogledaj post
Sto je najgore nemam macku :O
Znala sam da nemas macku, sreca zapravo, jer da imas macku mozda ne bi prepoznao djelo necastivog

Denis, kako si? Osjecas li se pomalo neobicno? Tjera li te neka sila na neciste misli? Kako penis? Zeli li otpasti
__________________
"Ask no questions, and you'll be told no lies."
crna zlatokosa is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.05.2015., 13:10   #9
Quote:
crna zlatokosa kaže: Pogledaj post
A znamo sto su zene



Znala sam da nemas macku, sreca zapravo, jer da imas macku mozda ne bi prepoznao djelo necastivog

Denis, kako si? Osjecas li se pomalo neobicno? Tjera li te neka sila na neciste misli? Kako penis? Zeli li otpasti
hmm dobro sam hvala na pitanju, kako si ti? HMm istina je tjera me tina na neciste misli
D E N I S is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.05.2015., 13:20   #10
Quote:
D E N I S kaže: Pogledaj post
hmm dobro sam hvala na pitanju, kako si ti? HMm istina je tjera me tina na neciste misli
Nije to tina, to je sotona
Posadio je ovom ogrebotinom davolje sjeme u tebe i sad oce da tim sjemenom siris zlo po svijetu
__________________
"Ask no questions, and you'll be told no lies."
crna zlatokosa is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.06.2015., 20:37   #11
Quote:
jenki zj kaže: Pogledaj post
Nije to sve naj gore što si nabrojala, ako je sotona u pitanju otpast će mu piša i pretvorit će se u ženu pa će piškiti na čučeći.
Vec se događalo
http://www.dailymail.co.uk/tvshowbiz...nity-Fair.html


Kako to da ova tema nije zakljucana
__________________
"Ask no questions, and you'll be told no lies."
crna zlatokosa is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.06.2015., 22:05   #12
Quote:
D E N I S kaže: Pogledaj post
... jel moguce da je to bio sotona??

To je Sotona 100 %
Nema ti druge nego trk do svećenika da ti da protuotrov pikicom u guzu.
Hannan Ball is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.06.2015., 08:26   #13
Quote:
Hannan Ball kaže: Pogledaj post
Nema ti druge nego trk do svećenika da ti da protuotrov pikicom u guzu.
I bez brige, prvo namazu pa ne boli.
__________________
Pijem suze hadezenjara! :D
Srrrrrrk!
Leman_Russ is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.06.2015., 09:02   #14
Quote:
D E N I S kaže: Pogledaj post
Sto je najgore nemam macku :O
To ti nije najgore. Najgora stvar je kad ti padne klavir na glavu.
__________________
Svijet neće biti uništen od strane zlih ljudi, već od strane onih koji gledaju i ništa ne poduzimaju!
zeljko_ri is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.06.2015., 10:56   #15
A baš bi Sotona pustio takve lagane gej ogrebotine
__________________
"Make up your mind. Is Death a friend? Then go joyfully to hunt with it, as I did. If it's an enemy, then fight it. But don't sag here like a wounded cow waiting for predators to finish it off. You are not prey, nor I! If we must die, let us die as wolves!”- Nighteyes
Baphomet is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.06.2015., 12:16   #16
Denise jesi živ ? Jel ti se okreću oči ? Jel za ženama na ulici okrećeš glavu 360 stupnjeva ?
SinnFein is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.06.2015., 13:26   #17
možda su ga oteli ejlijeni zapravo
__________________
Moja cura ima decka mozda i dva
oni imaju para, da saznao sam ja!!!
Brutalis is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.06.2015., 14:09   #18
Quote:
D E N I S kaže: Pogledaj post
hmm dobro sam hvala na pitanju, kako si ti? HMm istina je tjera me tina na neciste misli
Da se slucajno nisi druzio s Jozom? Jer kad Jozo ugasi svjetlo, lako se mozes udariti negdje.
Rory Delap is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.06.2015., 15:03   #19
Quote:
D E N I S kaže: Pogledaj post
HMm istina je tjera me tina na neciste misli
To bi i mogao biti dokaz demona u tebi.
__________________
Svijet neće biti uništen od strane zlih ljudi, već od strane onih koji gledaju i ništa ne poduzimaju!
zeljko_ri is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.06.2015., 15:31   #20
ja mislim da je ovo trollerska tema, ali ipak ću pokušat pristojno odgovorit a ako nije, dečko je ipak mlad, pa nećemo bit strogi prema njemu

a sad zaozbiljno :

a) ne znam zašto misliš da je odmah kriv sotona? jesi li ikad imao nekih paranormalnih iskustava da bi mogao odmah posumnjat da je sam sotona krenuo u napad na tebe?
b) mogao si se u snu ogrepst, nije to nikakva teška posjekotina da bi mogao sa sigurnošću tvrditi da je paranormalnog podrijetla...mogao si se i negdje drugdje ogrebati, ne nužno u snu, pa ne skužiti da imaš ogrebotinu samo što se otkriće iste poklopilo s krizmanjem
c) probaj malo istraživati tematiku o kojoj pišeš + prati hoće li biti još takvih sumnjivih stvari

eto, nadam se da sam nekako pomogla
__________________
"It's very dull work."
"I like dull work."
lady vintage is online now  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 17:58.