Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa

Alternativa Noetički pristup stvarnosti.
Podforumi: Astrologija, Na rubu znanosti, Magija i mistika, Alternativno liječenje

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 14.07.2015., 21:10   #1
Djeca s crnim očima

Znači priče o djeci između 6 i 16 godina s potpuno crnim očima koja se pojavljuju na vratima domova ili pred vratima automobila i traže dopuštenje da uđu.
Imate ponešto tu dole u linkovima o tome.
Urbana legenda ili nešto više?


https://en.wikipedia.org/wiki/Black_Eyed_Children

https://www.youtube.com/watch?v=GHmGbP8zbvM
Kolembo is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.07.2015., 02:40   #2
Quote:
Kolembo kaže: Pogledaj post
Znači priče o djeci između 6 i 16 godina s potpuno crnim očima koja se pojavljuju na vratima domova ili pred vratima automobila i traže dopuštenje da uđu.
Imate ponešto tu dole u linkovima o tome.
Urbana legenda ili nešto više?


https://en.wikipedia.org/wiki/Black_Eyed_Children

https://www.youtube.com/watch?v=GHmGbP8zbvM
Ne'am pojma...kad ih nabiješ nogom postanu još okatiji.

A i cvile...
Šabović Adis is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.07.2015., 12:42   #3
Za slučaj da sam nisi skužio što su ona plava slova na Wikipediji u članku za koji si ti sam dao link, prouči što je creepypasta tu: https://en.wikipedia.org/wiki/Creepypasta
__________________
Information wants to be free
R00t-Sec is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.07.2015., 12:50   #4
Ja ponekad znam u rano jutro il po noči sretati djecu sa staklenim očima. Ne znam dal je to povezano sa ovim. Ne znam odakle dolaze, al sam čuo priče da ta djeca izađu večer prije sa prijateljima i nakon toga bauljaju gradom po noči staklenih očiju.
Vaxxx is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.08.2015., 23:19   #5
Danas na Zemlji imamo mnogo visokoevoluiranih duša koje potječu iz duhovno visokorazvijenih sfera i civilizacija, koje su se inkarnirale
na ovoj planeti da bi pomogle u uzdizanju vibracija ili frekvencija planete i čovječanstva.
To su takozvana Crystal, Rainbow i Zvjezdana djeca.

S druge strane imamo duhovno neevoluirane duše, mračnjake, djecu s crnim očima, koja su ovdje da bi te iste vibracije ili frekvencije snizili u što većoj mjeri, možemo ih nazvati slobodno djeca pakla.
Cosmic Wanderer is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.08.2015., 12:35   #6
Quote:
Cosmic Wanderer kaže: Pogledaj post
Danas na Zemlji imamo mnogo visokoevoluiranih duša koje potječu iz duhovno visokorazvijenih sfera i civilizacija, koje su se inkarnirale
na ovoj planeti da bi pomogle u uzdizanju vibracija ili frekvencija planete i čovječanstva.
To su takozvana Crystal, Rainbow i Zvjezdana djeca.

S druge strane imamo duhovno neevoluirane duše, mračnjake, djecu s crnim očima, koja su ovdje da bi te iste vibracije ili frekvencije snizili u što većoj mjeri, možemo ih nazvati slobodno djeca pakla.
e sad si ga zasro, cuj djeca paqla?!!

jel Ajk ovo negdje spominje?

ne mos samnom buditi ljude s ovakim idejama
Vatra14 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.08.2015., 15:38   #7
Quote:
Vatra14 kaže: Pogledaj post
e sad si ga zasro, cuj djeca paqla?!!

jel Ajk ovo negdje spominje?

ne mos samnom buditi ljude s ovakim idejama
Moraš znat da nije sve Love and Light,
tratinčice i ljubičice.
Cosmic Wanderer is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.08.2015., 15:44   #8
Naravno, isto tako treba znati što je stvarnost a što nije, a creepypasta su izmišljene strašne priče za one koji vole čitati takvo štivo. Ništa više.
__________________
Information wants to be free
R00t-Sec is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.08.2015., 17:47   #9
moj susjed ima djete s takvim očima, ja sam mislio da je to normalno.. Jer sam čuo da djeca kad se rode imaju plave oči, ja sam mislio da njegovo ima tu neku kratkotrajnu mutaciju, baš ću provjeriti još to
__________________
Moja cura ima decka mozda i dva
oni imaju para, da saznao sam ja!!!
Brutalis is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.08.2015., 21:39   #10
Quote:
Cosmic Wanderer kaže: Pogledaj post
Moraš znat da nije sve Love and Light,
tratinčice i ljubičice.
salio sam se, mos samnom budit ljude

samo molim te u projekciji stvarnosti reprogramiraj ovu djecu s crnim ocima u andjele,

i idemo dalje
Vatra14 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.08.2015., 22:06   #11
Quote:
Kolembo kaže: Pogledaj post
Znači priče o djeci između 6 i 16 godina s potpuno crnim očima koja se pojavljuju na vratima domova ili pred vratima automobila i traže dopuštenje da uđu.
Imate ponešto tu dole u linkovima o tome.
Urbana legenda ili nešto više?


https://en.wikipedia.org/wiki/Black_Eyed_Children

https://www.youtube.com/watch?v=GHmGbP8zbvM

Ne Kolembo , to nije urbana legenda.
Ne treba se bojati tih mračnih entiteta, treba samo razumijeti zašto su se ti entiteti inkarnirali u ovo vrijeme kad planeta i čovječanstvo ili barem dio čovječanstva se uzdiže u više nivoe svijesti.
Ti entiteti bude u tebi osječaj bezdušnosti, osječaj odvojenosti od svijetla.
Kaže se da su oči ogledalo duše i to ne bez razloga i svi vidimo kako duh i duša zrače kroz oči čovjeka, ne samo kod male djece, a kod ovih entiteta toga nema, duha nema, duše nema, samo mrak.
Ovo nije nekakva zafrkancija, ne treba se njih plašiti, ako razumiješ tko su ti
entiteti to će ti pomoći da ih izbjegavaš u što širem luku i naravno ne pozivaj ih u svoj život, a ako ih sretneš napravi oko sebe(vizualiziraj) omotač od svijetla , zato što su to bića mraka , oni će ti absorbirati bilo kakvo svijetlo koje se nalazi u tvome nesvjesnom.
Ako si osoba koja je posvećena duhu, ljubavi i svijetlu ti entiteti ti praktički ne mogu ništa.
Cosmic Wanderer is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.08.2015., 22:15   #12
znaci rodila se djeca bez duse i nitko im ne moze pomoci, jel to ides reci?
Vatra14 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.08.2015., 22:24   #13
Quote:
Vatra14 kaže: Pogledaj post
znaci rodila se djeca bez duse i nitko im ne moze pomoci, jel to ides reci?
Ta djeca odrastu i imaju istu ulogu kao i kad su bili djeca:umanjivati svijetlo,
isisavati ga, absorbirati ga iz ljudi ,a da to i ne primjetiš jer se sve odvija na eteričkom nevidljivom planu.
Njihova glavna uloga je isisavanje svijetla i kočenje viših vibracija ili frekvencija koje uzdižu kolektivnu svijest čovječanstva u ovo posebno vrijeme.
Nemaju oni neku veliku i važnu ulogu ali eto ih tamo.
Cosmic Wanderer is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.08.2015., 22:30   #14
Quote:
Cosmic Wanderer kaže: Pogledaj post
Ta djeca odrastu i imaju istu ulogu kao i kad su bili djeca:umanjivati svijetlo,
isisavati ga, absorbirati ga iz ljudi ,a da to i ne primjetiš jer se sve odvija na eteričkom nevidljivom planu.
Njihova glavna uloga je isisavanje svijetla i kočenje viših vibracija ili frekvencija koje uzdižu kolektivnu svijest čovječanstva u ovo posebno vrijeme.
Nemaju oni neku veliku i važnu ulogu ali eto ih tamo.
bez uvrijede, pricas gluposti. takva djeca ne postoje, svako ljudsko bice nosi iskru samog postojanja u sebi i priliku osvjestavanja iste.

ali da neki umovi imaju takve ideje, to se slazemo
Vatra14 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.08.2015., 22:37   #15
Quote:
Cosmic Wanderer kaže: Pogledaj post
Ne Kolembo , to nije urbana legenda.
Ne treba se bojati tih mračnih entiteta, treba samo razumijeti zašto su se ti entiteti inkarnirali u ovo vrijeme kad planeta i čovječanstvo ili barem dio čovječanstva se uzdiže u više nivoe svijesti.
To već jedno deset godina navještaju mnogi gurui novog doba. Ništa od toga.
toma juda is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.08.2015., 22:39   #16
Quote:
Vatra14 kaže: Pogledaj post
bez uvrijede, pricas gluposti. takva djeca ne postoje, svako ljudsko bice nosi iskru samog postojanja u sebi i priliku osvjestavanja iste.

ali da neki umovi imaju takve ideje, to se slazemo
Nema uvrede, imaš pravo kreirati svoju realnost na najbolji način koji
umiješ.
Nisam rekao da oni ne nose iskru postojanja, ni iskru ni dušu nemaju Arhonci iz niže 4astralne dimenzije, kod ovih mračnookih je iskra potisnuta toliko duboko da samo mrak osta.
Cosmic Wanderer is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.08.2015., 22:49   #17
Quote:
Cosmic Wanderer kaže: Pogledaj post
Nema uvrede, imaš pravo kreirati svoju realnost na najbolji način koji
umiješ.
Nisam rekao da oni ne nose iskru postojanja, ni iskru ni dušu nemaju Arhonci iz niže 4astralne dimenzije, kod ovih mračnookih je iskra potisnuta toliko duboko da samo mrak osta.
dok mene ne ugledaju

Vatra14 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.08.2015., 22:56   #18
Quote:
toma juda kaže: Pogledaj post
To već jedno deset godina navještaju mnogi gurui novog doba. Ništa od toga.
i ti si u novom dobu

Vatra14 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.08.2015., 22:58   #19
Quote:
Vatra14 kaže: Pogledaj post
i ti si u novom dobu

Ne. Ja sam u sadašnjosti.
toma juda is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.08.2015., 23:00   #20
Quote:
toma juda kaže: Pogledaj post
Ne. Ja sam u sadašnjosti.
pa to ti je to

Vatra14 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 11:26.