Natrag   Forum.hr > Razno > Arhiva > Hrvatski nogomet

 
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 02.08.2015., 12:42   #81
Quote:
casualRi kaže: Pogledaj post
Koja je po tebi alternativa? Kako bi ti spriječio gostujuće navijače da bacaju stolice, pirotehniku i dr. na domaću tribinu
Ta logika dovodi do zakljucka da bi i susjedne domace tribine trebale biti u kavezu s obzirom da cesto upravo s njih poleti kamen, pirotehnika i dr. na gostujucu tribinu. Koja je po tebi alternativa? Kako bi to sprijecio?
illyrians is offline  
Old 02.08.2015., 12:55   #82
Quote:
illyrians kaže: Pogledaj post
Ta logika dovodi do zakljucka da bi i susjedne domace tribine trebale biti u kavezu s obzirom da cesto upravo s njih poleti kamen, pirotehnika i dr. na gostujucu tribinu. Koja je po tebi alternativa? Kako bi to sprijecio?
prodali sav kamen kastvu
__________________
Stato Libero di Fiume
šekobalin is offline  
Old 02.08.2015., 12:57   #83
Quote:
casualRi kaže: Pogledaj post
Leovac u Dinamu, Pivarić na Kantridi. Službeno. Dobar posao
nek pivarića,ionako se nebu naigral pored bertija
__________________
Stato Libero di Fiume
šekobalin is offline  
Old 02.08.2015., 13:16   #84
Quote:
casualRi kaže: Pogledaj post
Koja je po tebi alternativa? Kako bi ti spriječio gostujuće navijače da bacaju stolice, pirotehniku i dr. na domaću tribinu ili na golmana domaće ekipe koji se nalazi na 3 metra od njih?
Temeljito bih pretresao jebenih 300 ljudi koliko stane na nju, a osobu koja sa 3 metra bakljom ili stolcem gađa igrača, golmana ili ljude na drugim tribinama bih zatvorio temeljem snimke. Počinioca ne bi bilo teško identificirati obzirom da tribina prima jebenih 300 ljudi.

Osim toga, ove self righteous spike postaju stvarno zamorne... A naslađivanje nad ovom nakaradom je degutantno.
sr-bistabil is offline  
Old 02.08.2015., 13:44   #85
Slobodno onda produzi dalje i pusti nas na miru da uzivamo u novom kampu. Bok !
__________________
Jedno srce , a tisuće nas !!
Ajkoola is offline  
Old 02.08.2015., 13:54   #86
nešto sam načuo da pregovarate s ipšom
marsovacc is offline  
Old 02.08.2015., 13:58   #87
Torcida je još dobra jer su žgoljavci, nek danas sutra Rijeka izvuče Legiu ili neki drugi poljski klub, pa kad dođe 200-300 baraba i tučibaša, kavez će biti neminovan.

Bolji od tebe is offline  
Old 02.08.2015., 14:01   #88
Quote:
Bolji od tebe kaže: Pogledaj post
Torcida je još dobra jer su žgoljavci, nek danas sutra Rijeka izvuče Legiu ili neki drugi poljski klub, pa kad dođe 200-300 baraba i tučibaša, kavez će biti neminovan.

manchild like this
__________________
Stato Libero di Fiume
šekobalin is offline  
Old 02.08.2015., 14:25   #89
Quote:
casualRi kaže: Pogledaj post
Koja je po tebi alternativa? Kako bi ti spriječio gostujuće navijače da bacaju stolice, pirotehniku i dr. na domaću tribinu ili na golmana domaće ekipe koji se nalazi na 3 metra od njih?
Pa u Dugopolju su igrači i klupa Rijeke par puta skoro dobili stolicom u glavu. Samo sreća i nepreciznost divljaka je spriječila potencijalnu tragediju.
Kavez je naizgled nehuman, ali i ćelija psihijatrijske bolnice je naizgled nehumana. Cilj nažalost nekada opravdava sredstvo.
Onda oće li i domaća tribina pod kavez?
DelmatST is offline  
Old 02.08.2015., 14:34   #90
ne vjerujem da "veliki" navijači i dalje plaču što će morati u riječki kavez
mladozenja is offline  
Old 02.08.2015., 14:45   #91
Quote:
mladozenja kaže: Pogledaj post
ne vjerujem da "veliki" navijači i dalje plaču što će morati u riječki kavez
Vec par puta si ovo prosro,pa bi samo malo uzvratio.Dakle,bio sam bas na svakom stadionu u drzavi,u svakom kavezu i kaveziću,nikada nije bio problem.
No,ovo je sabirni logor,ovo nije primjereno za ljude,ovo je proizvod bolesnog uma,kakav dole i vlada.
Kada vec pokusavas biti velik i vazan,razmisljaj malo.Osobno nikad necu uci u taj tor jer sam covjek.
Jos gori su oni navijaci Rijeke koji to opravdavaju,te se pitaju kako sprijeciti poludjele divljake iz Torcide da gadjaju nejač i žene bakljama.
To pitaju jedinke koje su na moje oči bas svaki put na Kantridi imali kamenje show sa vrha stijena,ili sa same tribine.
Pa zar vas bas nimalo nije sram?
Los,kad ce odgovor?
Danas je dole na otvorenju,to je normalno u poslovnom svijetu
__________________
Hrvatska.
WOODOO CHILE is offline  
Old 02.08.2015., 14:56   #92
Quote:
WOODOO CHILE kaže: Pogledaj post
Vec par puta si ovo prosro,pa bi samo malo uzvratio.Dakle,bio sam bas na svakom stadionu u drzavi,u svakom kavezu i kaveziću,nikada nije bio problem.
No,ovo je sabirni logor,ovo nije primjereno za ljude,ovo je proizvod bolesnog uma,kakav dole i vlada.
Kada vec pokusavas biti velik i vazan,razmisljaj malo.Osobno nikad necu uci u taj tor jer sam covjek.
Jos gori su oni navijaci Rijeke koji to opravdavaju,te se pitaju kako sprijeciti poludjele divljake iz Torcide da gadjaju nejač i žene bakljama.
To pitaju jedinke koje su na moje oči bas svaki put na Kantridi imali kamenje show sa vrha stijena,ili sa same tribine.
Pa zar vas bas nimalo nije sram?
Los,kad ce odgovor?
Danas je dole na otvorenju,to je normalno u poslovnom svijetu
nisam navijač rijeke nego dinama. meni je samo presmiješno to cviljenje. navijač je navijač i boli ga kiki kako izgleda tribina. to je moje mišljenje s kojim se ti ne moraš složiti i nisi se složio i sve pet.
mladozenja is offline  
Old 02.08.2015., 15:08   #93
Zasto se tolika frka dize oko te tribine kad jos ni neznamo kako to sve izgleda i koji je dozivljaj kad si unutra, jebes slike. Je izgleda ruzno i nije bas istina da svi na to gledamo kao idealno rjesenje, ali masu komentara je samo podjebavanje a Vi se malo previse palite ili jedva docekate da imate o necemu prigovarat i srat.

No cinjenica je da je Dugopolje pokazalo ono sta je pokazalo - e sad ti budi pametan ...
singapore is offline  
Old 02.08.2015., 15:13   #94
Daj nemoj ni ti jebat... Jedno je kad ides gledat u kupu nizeligasa na livadi pa ti je tribina vinograd a drugo kad se ovo ciljano napravi na "turbo modernom" zamjenskom stadionu. Navijac je navijac i boli ga kiki kako izgleda tribina, kako se kroje zakoni kontra njega, kako se policija odnosi prema njemu ka stoki, kako ga ostali gledaju ka gradjanina drugog reda... Nastranu sta je ova tribina plitka i razvucena i kao takva najgora moguca za navijanje ljudi "cvile" jer ih se u startu tretira ka majmune i ako placan kartu onda valjda za nju nesto moran i dobit...
P.S. Kako je i gore neko napisa, ako nemogu pretrest 300 ljudi i pokrit ih videonadzorom i u slucaju nekog sranja izdvojit nakon utakmice ili ispraznit tribinu onda nisu ni tribali gradit ovakvu tribinu
jordi is online now  
Old 02.08.2015., 15:19   #95
Quote:
jordi kaže: Pogledaj post
Nastranu sta je ova tribina plitka i razvucena i kao takva najgora moguca za navijanje ljudi.
a ono trebala bi uprava rijeke pitati torcidu kako napraviti gostujuću tribinu za njih tako da isti mogu što bolje navijati. ne može ova tribina biti nikako gora od primjerice montažne tribine koju su podravci stavili na finalu kupa belupo dinamo, pa je čovjek skoro propao kroz tribinu i izvukli su ga u zadnji tren da se ne ubije.
mladozenja is offline  
Old 02.08.2015., 15:22   #96
Quote:
jordi kaže: Pogledaj post
P.S. Kako je i gore neko napisa, ako nemogu pretrest 300 ljudi tribal
nemoš jer navijači turnu bengalku u prkno
Bolji od tebe is offline  
Old 02.08.2015., 15:25   #97
Promasija si poantu. Tribina je katastrofa za navijanje ali niko nije cvilija zbog toga. Cvili se zbog kaveza koji je nepotreban iako je Rujevica jos uvik gradiliste i ima dosta gradjevinskog materijala okolo za dobrodoslicu. Uostalom, rasprava se povukla nakon sta su domaci sa odusevljenjem docekali ovaku tribinu, valjda su sritni da je klub naizgled zauzdao strasnu Torcidu kad vec oni nemogu.
jordi is online now  
Old 02.08.2015., 15:32   #98
Quote:
jordi kaže: Pogledaj post
valjda su sritni da je klub naizgled zauzdao strasnu Torcidu kad vec oni nemogu.
a dobro u taj dio ne ulazim, to ostavljam vama i njima za raspravu
mladozenja is offline  
Old 02.08.2015., 15:40   #99
Quote:
skyon kaže: Pogledaj post
mislim ipak da j... i da će otić vanka,no sačekajmo ipak...

http://radio.hrt.hr/radio-rijeka/cla...-bijele/98382/
ja sam cuo da se covik zakacio sa kekom, je zna netkosta o tome, i to sam cuo taman prije prve tekme sa skotima
Bankina is offline  
Old 02.08.2015., 15:52   #100
Quote:
singapore kaže: Pogledaj post
Zasto se tolika frka dize oko te tribine kad jos ni neznamo kako to sve izgleda i koji je dozivljaj kad si unutra, jebes slike. Je izgleda ruzno i nije bas istina da svi na to gledamo kao idealno rjesenje, ali masu komentara je samo podjebavanje a Vi se malo previse palite ili jedva docekate da imate o necemu prigovarat i srat.


a boldano je vidljivo i ne znam kako bih takvo stanje uma nazvao uopće.....lako je srat,ali ne znam kakvu su tribinu očekivali na Rujevici,najbolje da im ispod svake sjedalice stave bocu sa vodom,barem 50 kn i kartu za besplatnu vožnju onim busom za razgledavanje grada pa ne znam kad je utakmica Rijeke i Hajduka bila bez jebenih tenzija,pa čak bih rekao i mržnje,situacija je takva da je trenutno moguća sranja bolje spriječiti nego liječiti....što znači nekome tko izgubi oko kazna koju je dobio neki krelac jer mu je,eto,došlo da se malo ispuše na krivi način ? tribina nije idealna i nije lijepa ali jbte ako već pričate o Riječanima kao nojevima zašto se ponekad pretvarate u tu čudnovatu životinju i pravite se blesavi.....kukanje vam je postala karakterna osobina i nešto sa čime će se vaši naraštaji početi rađati ako sranje ne zaustavite dok ne omakne kontroli uostalom,ako vam nešto na Rujevici nije po volji - zašto mislite da bi trebalo biti ? ako je napravljeno sve po standardima,imate izbor doći ili ne doći......uostalom,na ovoj temi je više nego očito da je nekima izgled ove tribine zbilja u skladu sa njihovim razmišljanjem i njihovim stavovima u kojima vlada paranoja,ego,mržnja a prije svega glupost....dajte sebi šansu da takvi postanu jebena manjina pa vas možda budu tretirali drukčije.....
skyon is offline  
 


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 13:49.