Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Kupovanje na internetu

Kupovanje na internetu Shopping iz fotelje

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 09.11.2017., 15:59   #101
Single's Day
Mephisto is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.11.2017., 16:09   #102
Quote:
Mephisto kaže: Pogledaj post
a tako znaci
Tnx
__________________
Pas je jedino biće na svijetu koje te voli više od samoga sebe
OOOOOOO is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.11.2017., 00:08   #103
Quote:
Mephisto kaže: Pogledaj post
To je upravo jedan od razloga zašto mnogi ne šalju u Hrvatsku.
Kaput je stigao, ali ga ne bi naručila da sam znala da će stići tako kasno. Mislim, zar mi je trebao stići u 1. mjesecu sljedeće godine?
Lyanna Stark is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.11.2017., 00:43   #104
Onda nemoj naručivati iz Kine, kupuj iz Europe ili lokalno u Hrvatskoj. Vidim da je došao unutar mjesec dana, to je OK za Kinu. Iz Kine treba računati barem 30 dana.
Mephisto is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.11.2017., 12:30   #105
Quote:
leeloo27 kaže: Pogledaj post
AKo pišeš o aliexpressu, tamo pod my orders kad otvoriš taj proizvod mora ti stajati do kada će najkasnije doći roba. Nema veze jel poslano, stoji u Kini, stoji kod nas u pošti, ako nije došlo do tog datuma otvaraš dispute i dobivaš lovu nazad.

Tako sam za par stvari prošla gratis, nije došlo ja otvorila dispute i došla je roba za 2-4 tjedna nakon onoga što je pisalo da će doći.
To je tocno, kad prodje rok dostave uputno je javit se prodavacu i pokrenut zahtjev za povrat. Ali nekad ipak dodje malo kasnije.
U tom slucaju se javis prodavacu, ponovo kupis predmet, ali mu kazes da ti ne salje. Ili ga pitas pay pay e-mail i posaljes mu tu svotu, i malko manje, 5-10%, jer i tako ebay ili aliexp ili neki drugi uzmu toliku proviziju.
Postoji rjesenje za tu situaciju.
__________________
Reklame usporavaju učitavanje stranica,troše resurse računala koje se ubrzano zagrijava i usporava,troše internet promet,cijede bateriju mobitela/laptopa,ometaju korisnika u pregledavanju korisnog sadržaja,serviraju na računalo poruke koje ne želite ili su neprimjerne...Najgori su oglasi sa prikrivenim zlonamjernim programima! Vrlo jednostavno blokiraj reklame! - Chrome - Firefox
texans is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.11.2017., 12:41   #106
polovicom 10. mjeseca kupila dosta sitnica. paketi stigli osim dva najveća (u jednom tri manja proizvoda vrijednosti ukupno oko 20 usd, u drugom bežični punjač od 17 usd). i odem pogledati tracking za ta dva trgovca - za oba paketa otkazan shipping. nikakva obavijest, ništa.
i naravno pokrenem dispute. dok sam ja to popunjavala na kompu, čujem da mi mob zvrnda no nisam obraćala pažnju. kasnije pogledam, ono četiri maila: dispute prihvaćen i dobiti ću refund za nekih 3-7 dana.
e sad, kako nisam imala još takvu situaciju kod alija, kako se kod njih refundira? na karticu kojom je plaćeno ili u njihov wallet?
__________________
JEBOTE!
Modesty B is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.11.2017., 23:16   #107
Na karticu kojom je placeno.
__________________
enjoy | XBL - skols1555
sk0ls is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.11.2017., 23:19   #108
super, hvala!
__________________
JEBOTE!
Modesty B is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.12.2017., 10:16   #109
Molim savjet od nekoga tko ima dosta iskustva sa kupovanjem na Ali.
Dali je ovo dobra roba, ili ovo?

Hvala
zemljanin80 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.12.2017., 13:35   #110
iskustvo s alijem nema apsolutno nikakve veze s konkretnom robom koju kupuješ. zato uvijek pogledaš feedback i additional feedback ako ga ima.
prvi zvučnici nemaju baš feedbackova pa ako ne želiš biti pokusni kunić radije preskoči.
drugi imaju loš additional feedback.
__________________
JEBOTE!
Modesty B is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.01.2018., 19:56   #111
Kupio sam baterije i umjesto njih dobim poruku
Your Order No. 88647311581600 has been cancelled because payment was not made before 03 Jan 2018 03:30. If you would still like to buy this item, please reorder it at AliExpress.com.


Sincerely,
AliExpress.com
2018.01.03 03:31

Provjerio sam stanje na VISI poklon kartici i točno taj iznos fali. Znači plaćeno je. Jedina napomena je da sam unio podatke od nove kartice jer prijašnja je istekla i potrošena. Ne znam u čemu je problem i što da radim.
Njihov agent mi je ovo napisao Your Order No. 88647311581600 has been cancelled because payment was not made before 03 Jan 2018 03:30. If you would still like to buy this item, please reorder it at AliExpress.com.ali neću 2 puta naručiti i platiti razumljivo.
Hvala
jingo is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.03.2018., 09:13   #112
Aliexpress-problem

Treba mi vaša pomoć.
Sa alija mi je stigla pošiljka, ali umjesto 3 itema, seller mi poslao samo jedan.
Tražim od sellera refund, on kaže da je greškom poslao 1 item umjesto 3, i da otvorim dispute pa da će mi vratiti novac.
Pokušavam otvoriti dispute, ali me tamo traže slike paketa itd.
Ja taj paket više nemam, a ne mogu otvoriti dispute bez fotki.
Šta da radim?
orange000 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.04.2018., 02:56   #113
Uploadaj bilo kakvu fotku tog itema, navedi da je seller priznao grešku i zatražio od tebe da otvoriš dispute kako bi ti mogao izvršio refund.
Ico_Zg is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.06.2018., 07:39   #114
Ako netko treba nesto sa ali expressa, slobodno mi se obratite. Mogu naručiti sve u bilo kojim količinama i riješiti carinu za Vas. Račun,R1, garancija dostave, sigurnost kupnje i povrat novca!
kiboki is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.06.2018., 18:08   #115
Koliko im je dugo potrebno da prikažu da je paket poslan?

U aplikaciji mi piše da će mi se narudžba prekinuti ako seller ne pošalje u roku sedam dana.
tirkizno is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.06.2018., 00:53   #116
Čuo sam da su nogometni dresovi na Aliju super kvalitete, pa me zanima sljedeće:
Jel netko naručivao HR dresove i jel carina pravila frku? Vrijedi li još uvijek ono pravilo da u slučaju da nalete na krivotvorenu robu kupac plaća 1000 kuna za uništavanje? Koliko vidim, većinom su uklonjeni simboli proizvođaća (Nike), ali je grb HNS-a prisutan, ne znam koliko oni brinu o tim stvarima.
p177 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.06.2018., 20:47   #117
Seller mi se ne javlja. Čitala sam i kometare ostalih i našla sam par onih kojima se nije javio. Proizvod koji sam naručila sam vidjela kao pozitivno ocjenjen i umetnuta je i slika.

Na koji način ako mi u roku od četiri dana ne pošalje paket, dobiti svoj novac nazad?
tirkizno is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.06.2018., 20:52   #118
pa za pocetak, sta pise kod sellera , u kojem roku salje paket? jer neki imaju rok od 7 ili cak 10 dana

@p177 - ako planiras naruciti ovogodisnji dres - nemoj se ni truditi, za sada su ti svi selleri lazni i neces dobiti placeni dres, samo ces cekat bezveze da ti vrate lovu (govorim iz iskustva i iz komunikacije s aliexpressom)
Padrone is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.06.2018., 21:00   #119
Trenutno mi piše da će se automatski zaustavit narudžba ako mi ne pošalje paket u četiri dana.

A skroz ispod piše on time delivery 60 days.
tirkizno is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.07.2018., 14:10   #120
Bok svima! Kako postupiti u ovoj situaciji?
23.05. naručio sam Google CardBoard naočale vrijednosti 15,5$. Na 17Track dvanaest dana kasnije pojavio se crveni Alert s objašnjenjem da je pošiljka nestala. Kontaktirao sam prodavača, on je provjerio sa poštanskim uredom, potvrdio nestanak i upitao me dali se slažem da mi pošalju druge naočale. Druge su stigle prije dvadesetak dana, a danas nenadano i prve. I kaj sad? To definitivno nije stvar radi koje bih im uplaćivao još 15$, a trošak vračanja u Kinu je isto neprihvatljiv. Kako Ali gleda na to?
žoss is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 21:17.