Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Fotografija > Fotoaparati i oprema

Fotoaparati i oprema Tvornica fotografija

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 21.12.2015., 18:52   #21
Izgleda da niste s njima poslovali prije... Kad bi naručili nešto uz osobno preuzimanje, dobili bi adresu negdje oko Mamutice, koju ne bi mogli naći, pa bi zvali nekoliko brojeva telefona, da bi nakon cca. sat vremena čekanja, iz nekakvog prolaza prema garažama iskočila neka cura s robom i nešto promrmljala. Onda je bar bilo računa
1v@n is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.12.2015., 22:37   #22
Imam veze na Njuskalu pa ako treba kaj prijaviti...
Volunteer is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.12.2015., 23:04   #23
Quote:
Volunteer kaže: Pogledaj post
Imam veze na Njuskalu pa ako treba kaj prijaviti...

Ovo gore je više slučaj za Poreznu inspekciju. Ne izdavanje računa uz robu je težak prekršaj za pravne osobe.
Xeroxmeister is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.12.2015., 00:22   #24
Dal da sad kupim macro flash ring od njih 450kn....ili da narucim sa aliexpress....razlika je 150kn....ali ne volim ove preko oceanske Internet kupovine

Powered by RATIONALITY@
__________________
SLOBODNI LJUDI SLOBODNI SAMO AKO SMIJU IMATI ORUŽJE DA BI ZAŠTITILI SVOJ ŽIVOT,
IMOVINU, SVOJE SUGRAĐANE I OBITELJI OD DRUGIH NASILNIH GRAĐANA
KAO I OD NEPOŠTENE VLASTI I DA SE OBRANE OD TIRANIJE VLADARA.
JAWS is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.12.2015., 08:57   #25
Quote:
JAWS kaže: Pogledaj post
ali ne volim ove preko oceanske Internet kupovine
Onda nemaš puno dileme - uzmi od Canose.

Teoretski, nemaju ti kaj zaje*at - kupuješ proizvod kojeg nisu oni sastavili, već ga samo prodaju, nema nikakve cash-back akcije, nikom ne trebaš poslati serijski broj, nit niš, tak da u najgorem slučaju, dobiti ćeš taj blic bez računa (i 150 kn skuplje, ak sam te dobro shvatio) - jel ti to igra neku ulogu, ne znam.
elkarrde is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.12.2015., 10:11   #26
Quote:
JAWS kaže: Pogledaj post
Dal da sad kupim macro flash ring od njih 450kn....ili da narucim sa aliexpress....razlika je 150kn....ali ne volim ove preko oceanske Internet kupovine

Powered by RATIONALITY@
nemoj to kupovati , živo smeće , ja uzeo preko njuske za 150 čuna , pa sam si opravdao trošak , al ne vrijedi to zive pare ... jedino mi sad stoji pa mozda ako mi se bas bude dalo pa prelemit te ledice iznutra za neke jače i malo se igrat , onda ce mozda i valjat , al ovo je preskupo za nesto sto nicemu nesluzi osim mozda za lampu za čitanje
phoenixos is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.12.2015., 10:36   #27
Quote:
phoenixos kaže: Pogledaj post
nemoj to kupovati , živo smeće ... al ne vrijedi to zive pare ...
To je i moje misljenje. Bacanje love, bolje skupljat za neki bolji objektiv.
__________________
Albert Einstein:
"Zdrav razum je gomila predrasuda, stečenih do 18 godine zivota."
amadeus65 is online now  
Odgovori s citatom
Old 13.01.2016., 15:20   #28
Ja sam u njih kupio drona Dji phantoma 3 koji je iz kutije neispravan.Uopće nije niti motore upalio jer se stalno rušila aplikacija DJI GO.Poslao sam to smeće kod njih na servis i tamo je već nekih deset dana.U razgovoru sa njima kad sam im prijavio problem rekli su da će za nekih sedam dana biti gotov.Nazvao sam ih čisto informativno da vidim jesu li dobili paket i kad će biti gotovo.Javila mi je neka njihova zaposlenica koja je kao da joj fali 3/4 mozga.Kaže javit će vam se kolega u popodnevnoj smjeni.Znate kako se javio pa nikako pa sam opet nazvao predvečer.Javila se opet ta zbunjena i opet je pitam pa šta je sa tim dronom a ona stavi slušalicu sa strane i to je to.Nema nikakvog odgovora muk???Nakon dva sata opet zovem pa se opet ta ženska javlja i nakon salve mojih pitanja kaže da je dron na servisu.Pitam je pa jel teško nazvati kolege u servisu i pitati što je sa tim dronom.Zašto mi ne odgovarate na email koje vam šaljem.Kaže ona da oni to nisu vidjeli.Naravno da nisu pa pita a kako ste vidjeli kad sam vam slao upite za kupnju.Koja jebena stoka i debili beskičmenjački ljenčine pokvarenjaci eto to vam je taj dućan.Ljudi izbjegavajte tamo kupovinu ja sam potrošio 8800 kuna i nemam ništa.Sumnjam da će to smeće ikad poletjeti nakon što dođe sa "servisa".Jednostavno sam popušio lovu i neka vam ovo bude škola.
Canesten is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.01.2016., 16:48   #29
Quote:
Canesten kaže: Pogledaj post
Ja sam u njih kupio drona Dji phantoma 3 koji je iz kutije neispravan.Uopće nije niti motore upalio jer se stalno rušila aplikacija DJI GO.Poslao sam to smeće kod njih na servis i tamo je već nekih deset dana.U razgovoru sa njima kad sam im prijavio problem rekli su da će za nekih sedam dana biti gotov.Nazvao sam ih čisto informativno da vidim jesu li dobili paket i kad će biti gotovo.Javila mi je neka njihova zaposlenica koja je kao da joj fali 3/4 mozga.Kaže javit će vam se kolega u popodnevnoj smjeni.Znate kako se javio pa nikako pa sam opet nazvao predvečer.Javila se opet ta zbunjena i opet je pitam pa šta je sa tim dronom a ona stavi slušalicu sa strane i to je to.Nema nikakvog odgovora muk???Nakon dva sata opet zovem pa se opet ta ženska javlja i nakon salve mojih pitanja kaže da je dron na servisu.Pitam je pa jel teško nazvati kolege u servisu i pitati što je sa tim dronom.Zašto mi ne odgovarate na email koje vam šaljem.Kaže ona da oni to nisu vidjeli.Naravno da nisu pa pita a kako ste vidjeli kad sam vam slao upite za kupnju.Koja jebena stoka i debili beskičmenjački ljenčine pokvarenjaci eto to vam je taj dućan.Ljudi izbjegavajte tamo kupovinu ja sam potrošio 8800 kuna i nemam ništa.Sumnjam da će to smeće ikad poletjeti nakon što dođe sa "servisa".Jednostavno sam popušio lovu i neka vam ovo bude škola.
Pismeno nista telefonski, preporuceno. Povrat novca. Ukoliko se ne odazovu, prijaviti inspekciji. Proizvod mora funkcionirati a kao trgovci moraju uvaziti reklamaciju i popraviti ili ako kupac zahtijeva vratiti novce. Ako si kupio privatno, nemas uopce brige. Ako si kupio kao firma...e tu se sve malo komplicira.
Angelbyu is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.01.2016., 11:35   #30
Ja sam isto kupio canon iz kanose, i šaljem im tjedan dana da mi pošalju račun,zovem isto.i još ništa.. na fejsu mi kaže lik iz kanose (poslo im poruku na stranicu) kao da akcija vrijedi do 29.DRUGOG.. i da dobivaju 1000 poruka dnevno.. Mogu se kladit da će mi poslat račun 27.1. u 23:59 i da ću poslat za cashback i da će vratit da sam zakasnio.. mamu im #"=)(U#"/=()&/!=(" ... evo poruka sa fejsa što su mi poslali:

Poštovanje,

S obzirom na prijelaz godine dobivamo jako puno mailova, gotovo 1000 svaki dan se zbog toga sporije obrađuju, a najveći prioritet je na narudžbama koje ne bi smjele kasniti.

Prijavu za cash back možete napraviti sve do 29.02.2016. (prijave su uvijek do mjesec dana nakon isteka promocije), no svakako će Vam kolege prije odgovoriti na mail i poslati traženo

LP

marš.. jesu kom poslali račun od vas? ^^
ceh.ceh is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.01.2016., 01:23   #31
Quote:
Canesten kaže: Pogledaj post
Ja sam u njih kupio drona Dji phantoma 3 koji je iz kutije neispravan.
Ja takodjer planiram uskor PH 3 Pro kupovat.. postavio sam upit na jednom zatvorenom forumu na kojem sam aktivan zna li netko nekoga u Canosi ili Avitehu da vidim mogu li kakav popust sredit.. javio mi se odmah tip na PM i upozorio me na neprofesionalizam Canose... takodjer je kupovao Phantom 3 i nakon par dana zavlacenja su rekli da nemaju ipak 3icu vec mogu mu ponudit 2icu! Nazvao je Aviteh, platio, dron je bio isporucen taj tjedan..

A nije mi jasno zasto tvoj dron ide na servis kad nije nikad ni radio?? pa po zakonu mislim da mozes trazit novce nazad u roku 7 dana bez pretjeranog objasnjavanja...
13snc is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.01.2016., 18:27   #32
1000 mailov dnevno? Moš si mislit, em su neprofesionalni em su lažovi
__________________
Čovjek uči dok je živ.....
del23 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.01.2016., 12:35   #33
i jesu nekom poslali racun? cashback je jos 7 dana.. :/
ceh.ceh is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.01.2016., 14:13   #34
Hahahaha! 1000 mailova dnevno Toliko ne dobivaju ni najveći hrvatski mediji, kakva jadna i prozirna laž...
Volunteer is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.01.2016., 23:05   #35
ja dobio račun..tra lalalalaaa.. )
ceh.ceh is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.01.2016., 05:46   #36
Quote:
Angelbyu kaže: Pogledaj post
Pismeno nista telefonski, preporuceno. Povrat novca. Ukoliko se ne odazovu, prijaviti inspekciji. Proizvod mora funkcionirati a kao trgovci moraju uvaziti reklamaciju i popraviti ili ako kupac zahtijeva vratiti novce. Ako si kupio privatno, nemas uopce brige. Ako si kupio kao firma...e tu se sve malo komplicira.
Maloprije čitam njihov email i ispaljivam na živce.Da je phantom ispravan i zbog toga mi naplaćuju 300 kuna a ništa nisu napravili.Da ako želim napraviti update firmawarea za daljinac to se dodatno plaća.Ne znam kako ću dobiti svoj novac natrag ali račun im neću platiti.Vratio sam im sve na vrijeme a oni me muljaju već 25 dana.Da mi je do mobitela to što ne radi aplikacija.Zanimljivo je što sličnih situacija ima na youtube di su ljudi kupovali nove mac tablete i opet isti problem.Imaš li možda savjet gdje ih mogu prijaviti?Vidim da je taj dron rupa bez dna i da guta lovu a poletio nije i neće.

Zadnje uređivanje Canesten : 27.01.2016. at 06:02.
Canesten is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.01.2016., 05:49   #37
Quote:
13snc kaže: Pogledaj post
Ja takodjer planiram uskor PH 3 Pro kupovat.. postavio sam upit na jednom zatvorenom forumu na kojem sam aktivan zna li netko nekoga u Canosi ili Avitehu da vidim mogu li kakav popust sredit.. javio mi se odmah tip na PM i upozorio me na neprofesionalizam Canose... takodjer je kupovao Phantom 3 i nakon par dana zavlacenja su rekli da nemaju ipak 3icu vec mogu mu ponudit 2icu! Nazvao je Aviteh, platio, dron je bio isporucen taj tjedan..

A nije mi jasno zasto tvoj dron ide na servis kad nije nikad ni radio?? pa po zakonu mislim da mozes trazit novce nazad u roku 7 dana bez pretjeranog objasnjavanja...
Ne znam što bih ti savjetovao ali u Canose ne kupuj jer su beobrazni.Neće biti loši dok ne kupiš ali ako budeš imao probleme sa dronom e onda si nahebao.Vidiš da naplaćuju reklamacije da se oni ne gube.Oglušili su se na moj mail u kojem sam napisao da želim povrat novca.Na servisu je jer se rušila aplikacija na mobitelu.Nisam se mogao spojiti niti pokrenuti motore.Spojio sam drugi mobitel sa istim rezultatima.Tražio online help od DJI-a pa su mi rekli napravi update svega drona i daljinca.Napravio update drona ali daljinac ne prihvaća upadate.Spajao sam daljinac i dron skupa usb kabelom da povuče od drona update bezuspješno.Samo jednom mi kratko radila aplikacija i kad sam išao na postavke srušila se i više se nije pokrenula.Stalno je pisalo not connected i nema live prewiev.E da nisam spomenuo da qurcom nisu mrdnuli dok ih nisu kontaktirali ovi iz DJI-a.Žalio sam se DJI-u na njih i tek onda su se pokrenuli.Mislim da su mi namjerno pukli račun iz osvete jer sam ih prijavio.

Zadnje uređivanje Canesten : 27.01.2016. at 06:00.
Canesten is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.01.2016., 18:18   #38
Ne razumijem gdje je problem?
Ako su ti prodali nesto sta ne radi reklamiras pismeni.
Kontaktiras proizvodaca i uvoznika reklamiras prodavatelja i uslugu.
300kn su ti naplatili sta? Popravak necega sta si kupio a sta nije radilo?
Ma covjece koji je vama k...?!
Na vrat im navuces sve inspekcije a kod proizvodaca reklamiras uslugu, ne netu popljujes proizvod.
Porezna.
Trgovacka.
Ako nemaju tablu, ako ne izdaju racun...pa samo je masta granica.
Drustvo za zastitu potosaca isto radi...pravnik dopis.
No sve jena tebi, i sta zelis.
U peavu si samo su trgovci postali jako pokvareni.
...a i as i kakve novine, BUG, 24 sata, ispricaj im pricu, uzmi onih 500 kn, ma na TV provjereno.
Angelbyu is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.02.2016., 23:58   #39
Ja sam isto mislio kupit drona... tad jos nije bilo ph3 nego sam se odlucio na ph2 sa 3d gimbalom..... Nakon jedno 8mj prepisa mejlova da ga ocekuju krajem mjeseca i tako 8mjeseci meni pukao film i naso na njuski polovan s malo leta al ph2vision al ebat ga... nema gimbal al sam za manje novaca dobio drona i kameru i evo bez kvarova.
I doslo vrjeme kupovine jos jedne baterije... bio sam u zg i ajd otiso prvo na w.shop vidim akcija aj uzet cu je al prvo zovem poslovnicu moguli je preuzet tu jer sam 200m smjesten nekih 10dana i naravno odgovor je da je u trgovini skuplja mislim 200kn neg preko weba.... i da nema nego da ce doc postom... pa kazem ebemu imam kes mogu tu uzet i platit al nope nula bodova. Otisao sam cisto turisticki i radio je lik... kuzi se u posao i nisam vidio negostoljubljivost... malo sam se posavjetovao oko propela i baterije i bok bok.... ajd nisu losi u poslovnici al brate na tel. lik nema pojma... 8mj mi kaze bit ce za mjesec ovo ono... i kita... pa da ce javit kad stigne naravno nula bodova...
Al eto to nije samo slucaj kod njih... nasa hr je puna takih neprofi zastupnika.... steta jer stavili su se al losije poslovanje prema musterijama ce ih odvest nizbrdo...
RENT-A-IDIJOT is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.02.2016., 00:40   #40
Canosu sam uočio na Njuškalu preko oglasa za 1DS mark II. Za fotoaparat iz 2005. Canosa traži 49.947,00 kn. Po toj su ga cijeni vjerojatno nabavili prije 10 godina pa da ne bi bili na gubitku.
U međuvremnu su izašla 3 nasljednika, 1DS mk3, 1DX i 1DX mk2 pa je relalna vrijednost oglašenog fotića barem 10 puta manja. U stvari se rabljeni 1DS mk2 na ebayu dobiju za oko 400 eur. Znači ako kupiš u Canosi i hoćeš prodati rabljeni, u startu si izgubio 95% cijene.
__________________
instagram

Press any key to exit or any other key to continue.
fotoguru is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 21:03.