Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak > Kokošinjac

Kokošinjac Nesuvisle i chaterske teme

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 15.03.2017., 21:46   #9881
hehehe baš sam i ja to gledala maloprije ali mi je preteško stisnut ono "prati"...
Niolina is offline  
Old 15.03.2017., 23:00   #9882
Quote:
Scissors. kaže: Pogledaj post
a i brate ko infantilna tinejđerica je s tim svojim srculence štampanjem 100 i jednog posta dnevno. preloše


Ja ne kuzim taj izraz srculence. Sta to znaci? Odakle to?
Vec sam to negdje vidjela na instagramu prije i cudila se.


Sent from my iPhone using Tapatalk
mali miš is offline  
Old 15.03.2017., 23:31   #9883
Quote:
Dammy kaže: Pogledaj post
Taman se probudila i ugledam holy obrve!!
Ne kužim...valjda voli to tak...
Mirela,pliz,odi si na japansko iscrtavanje,uvijek ćeš ih moć olovkom podebljat,ako baš moraš
Ne gliste imat iznad očiju.
Japansko? Pa gejše su uvijek i imale ovakve tanke obrve





Druga krajnost su ove debele obrve na Oscarima
Janelle Monae

Vadis is offline  
Old 16.03.2017., 01:05   #9884
pusti obrve, vidi usta
arenx is offline  
Old 16.03.2017., 10:00   #9885
Quote:
Zlatica Blatica kaže: Pogledaj post
Da..to si dobro rekla. Uz djecu i "vođenje" takve tvrtke, stvarno ne znam kada stigne..
Pa vidiš kako ju je i vodila...hebala ju srculenca... Btw kaj nije to srpski džir...šogorica ju naucila:klap:
__________________
Obuci ti i kokoši Chanel haljinu, ona i dalje ostaje kokoš
mrsavicaaa is offline  
Old 16.03.2017., 10:04   #9886
Quote:
BondWannabe kaže: Pogledaj post
Malo sam iz dosade prelistala instagram profile i moram priznati da sam začuđena činjenicom da Iva Balent ima toliko vremena da maltene svakoj iole poznatoj i polupoznatoj osobi u Hrvatskoj (i šire) piše poruke i šalje srca.
Pa kak joj se da i kad stigne?
U ovom trenutku bi čovjek pomislio da ima pametnijeg posla...
Quote:
Zlatica Blatica kaže: Pogledaj post
Da..to si dobro rekla. Uz djecu i "vođenje" takve tvrtke, stvarno ne znam kada stigne..
Kak se pitate kada to sve stigne?
Pa zar se ne sjećate kad je reklamirala gotovu smrznutu Ledo hranu?
Rekla je da ona nema vremna za kuhanje pa joj je najbrže na taj način pripremiti hranu za obitelj.

Eto, ja mislim da je u tome tajna dobrog korištenja vremena. Ledo gotova hrana i na instagram
__________________
Ako izgleda kao mačka, ako miriši kao mačka i ako se glasa kao mačka, onda je to mačka.
sunnyah is offline  
Old 16.03.2017., 10:04   #9887
A hebala vas srculenca i vrijeme. Da hoću pomećem ih na 50 profila dok sjedim na zahodu bokte
Hilda is offline  
Old 16.03.2017., 12:11   #9888
Quote:
Hilda kaže: Pogledaj post
A hebala vas srculenca i vrijeme. Da hoću pomećem ih na 50 profila dok sjedim na zahodu bokte
Pa hvala ti puno



__________________
Men have two emotions: Hungry and Horny. If you see him without an erection, make him a sandwich.
Pješčani sat is offline  
Old 16.03.2017., 12:36   #9889
Ma to je ono, hipotetski Viš da piše "da hoću". Tebi mećem dok pijem kavu, naravno
Hilda is offline  
Old 16.03.2017., 12:39   #9890
Quote:
Hilda kaže: Pogledaj post
Ma to je ono, hipotetski Viš da piše "da hoću". Tebi mećem dok pijem kavu, naravno
naravno!


__________________
Men have two emotions: Hungry and Horny. If you see him without an erection, make him a sandwich.
Pješčani sat is offline  
Old 16.03.2017., 15:36   #9891
zašto je Lejli propao dućan?

ili ipak nije https://www.tportal.hr/showtime/clan...ostor-20170316
__________________
pretpostavka je majka svih zajeba

Zadnje uređivanje sunce : 16.03.2017. at 16:25.
sunce is offline  
Old 16.03.2017., 17:30   #9892
"U planu je manji prostor, a dobila sam i zanimljivu poslovnu ponudu, tako da se dušobrižnici ne brinu. "
Propala je.
Zlatica Blatica is offline  
Old 16.03.2017., 22:14   #9893
najjače su te koje su baš evo dobile zanimljivu poslovnu ponudu, kao i Vanja Halilović koja je prvi put to izgovorila prije 7 godina, ali je otad nikad nigdje nismo vidjeli da nešto radi osim kao reklama sponzoru da je dobro uložio novac u cicke :klap:
__________________
toliko puno reflektirajucih povrsina, a toliko malo vremena by Barca
Scissors. is online now  
Old 16.03.2017., 23:05   #9894
Zagreb je jednostavno premali za tak neke ducane.
Nema ljudi ni klijenata. Ok,svaka od kolegica si je dosla kupit nesto, i jos 20ak sponzi...,ali nece se nijedna od njih oblacit tu na mjesecnoj bazi. Kad se to za par mjeseci izgustalo, novih ljudi jednostavno nema. Zato nemamo ni ducane visoke mode ni nista...
Mene je sram zbog maca i swarovskog...kam su dosli , cak one koje bi i mogle kupovati tu, najcesce kupuju vani ( poput mene )
__________________
Sada sam vrač, ali ne baš odličan, nego kao i oni slabo pismeni, samo utoliko ukoliko je to meni samom dovoljno.
rosenkreuz is offline  
Old 16.03.2017., 23:10   #9895
Sto se holy tice, stvarno bi se trebala nauciti sminkati, bar cuti za neki smokey..., i imati normalnije obrve. Ima mi sasvim dobar stil oblacenja, ali sminka...
Jedna obicna tanka crna crta se radila 30-ih i kad sam isla u trst 85-e, kao sto sam rekla.
__________________
Sada sam vrač, ali ne baš odličan, nego kao i oni slabo pismeni, samo utoliko ukoliko je to meni samom dovoljno.
rosenkreuz is offline  
Old 16.03.2017., 23:52   #9896
Quote:
Vadis kaže: Pogledaj post
Japansko? Pa gejše su uvijek i imale ovakve tanke obrve
Na tehniku sam mislila
http://tonus.hr/usluge/japansko-iscrtavanje-obrva/
Ima i drugih primjera,evo ovaj mi među prvima iskočio.
Može to i tanje i deblje,samo što gro bedakuša umjesto da teži što prirodnijem izgledu,napravi od sebe kreaturu.
Dammy is offline  
Old 17.03.2017., 02:17   #9897
Quote:
rosenkreuz kaže: Pogledaj post
Sto se holy tice, stvarno bi se trebala nauciti sminkati, bar cuti za neki smokey..., i imati normalnije obrve. Ima mi sasvim dobar stil oblacenja, ali sminka...
Jedna obicna tanka crna crta se radila 30-ih i kad sam isla u trst 85-e, kao sto sam rekla.
Ja ne bih rekla da se Holica ne zna šminkati ili da nije svjesna da groteskno izgleda. To je neka njena goth furka is osamdesetih i njoj se sviđa. Ja bih na njenom mjestu izrazila svoj identitet na finiji i suvremeniji način, ali štaš, ona to voli. Brijem da je svjesna kako to izgleda, barem si ne utvara da je neka maca kao Šurjakica i ove druge sa prst debelim crnim obrvama na blajhanu kosu.
lyrabelacqua is offline  
Old 17.03.2017., 15:47   #9898
Zlatica Blatica is offline  
Old 17.03.2017., 16:23   #9899
Kaj je rofl? To sto je lyrabellac... napisala? Jaisto mislim da e onaostala pri srednjoskolskom looku... i zar stvarno moramo izgledati ko nastancane sa spice?
__________________
Asti miša.
papi73 is offline  
Old 17.03.2017., 16:26   #9900
Pa smijem se..smijesno je
Zlatica Blatica is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 15:30.