Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Kupovanje na internetu

Kupovanje na internetu Shopping iz fotelje

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 20.07.2016., 10:55   #1
Smile Iskustva kupovine preko kucanski-aparati.hr?

Zanima me da li netko kupovao preko web shopa http://www.kucanski-aparati.hr i kakva su iskustva? Hvala!
BlueIce is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.07.2016., 15:03   #2
Quote:
BlueIce kaže: Pogledaj post
Zanima me da li netko kupovao preko web shopa http://www.kucanski-aparati.hr i kakva su iskustva? Hvala!
Ja kupio zamrzivač, platio internet bankarstvom, pokupio u Sesvetama jer mi je bilo usput a inače imaju dostavu...
Brzo i jednoatavno i 15% jeftinije nego bilo gdje drugdje u HR.

Poslano sa mog LG-D855 koristeći Tapatalk
el.danchi is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.07.2016., 09:12   #3
zašto bi osobno išao po nešto kupljeno web shopom? smisao je valjda da sve obaviš u šlafroku - kako kupnju, tako i dostavu robe.
kad se pita za iskustvo web kupovine, naglasak je na (brzoj i urednoj ili ne) dostavi.
__________________
JEBOTE!
Modesty B is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.07.2016., 23:21   #4
dostavu rade dostavne službe, ne vidim kakve to veze ima s webshopom...
Meni je bilo usput pa sam ušparao trošak dostave...
el.danchi is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.07.2016., 09:16   #5
Odlučio sam se ipak naručiti i nisam pogriješio, sve je bilo korektno. Roba isporučena drugi dan
BlueIce is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.09.2016., 20:51   #6
Ja sam kupio hladnjak i čak su mi savjetovali da ne kupujem dodatnu garanciju, jer je za par dana išla akcija s 5 godina garancije.
Hladnjak mi isporučili dan nakon uplate, a račun poslali kada je trebalo.
Odlično!
igi222 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.10.2016., 13:18   #7
Mi smo preko te stranice kupili ugradbeni hladnjak i mogu im dati samo sve pohvale. Prije svega želim naglasiti da smo detaljno proučili tržište raznih kućanskih aparata i da su se kućanski-aparati.hr pokazali definitivno najpovoljniji. Također bih pohvalila uslugu, komunikaciju preko maila, stručnost i brze odgovore. Hladnjak nam je stigao svega par dana nakon narudžbe. U svakom slučaju toplo preporučam.
10malena is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.10.2016., 17:50   #8
Za preporučiti, brza i jednostavna komunikacija
dubby is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.10.2016., 09:10   #9
Kad pogledam zadnje komentare od navedenih korisnika, svi imaju dva ili tri posta.... dolazim do zaključka da to nisu prava iskustva... uglavnom tko god to radi i ako tako nastavi budem obrisao temu jer nam ne trebaju lažni hvalospijevi.
BundyBoy is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.10.2016., 10:52   #10
Budući sam kupovao svu aparaturu za kuhinju i vrijednost kupnje je billa dosta velika trebalo mi je vremena da se odlučim za kupovinu on-line, međutim nisam požalio niti u jednom trenutku. Komunikacija preko maila odlična, vrlo brzo su odgovarali i savjetovali na svaki moj upit. Cijenom dosta povoljniji od drugih, pogotovo kod Gorenje aparata. Još jedan od razloga zbog kojeg sam se odlučio za kupnju kod njih je činjenica da se radi o tvrtci sa dugogodišnjim poslovanjem.
Uplata je bila u četvrtak, dostavljeno u Zadar već u ponedjeljak.
Čak su mi i iz dostavne službe izašli ususret, te dostavu obavili van njihova radnog vremena jer meni drugačije zbog posla nije odgovaralo.
Jedino se još nadam da će sve i raditi kad se montira jer još čekamo kuhinju
Dakle, internet trgovina za svaku pohvalu i preporuku!
Ukoliko postoji sumja u vjerodostojnost komentara, admin teme me slobodno može kontaktirati
anthonyzd is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.11.2016., 18:32   #11
Da li je netko u zadnje vrijeme naručivao sa kucanski-aparati.hr?
Vidim nabava.net ih uvijek stavlja na vrh kao najjeftinije. Osim ove teme, nigdje drugdje se na forumu ne spominju (niti na drugim forumima). Budući da mislim potrošiti neki veći iznos, htio bih provjeriti da je kupnja sigurna.
Diegos is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.11.2016., 19:40   #12
Ja kupio škrinju. Sve pet.

Poslano sa mog LG-D855 koristeći Tapatalk
el.danchi is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.11.2016., 20:13   #13
Quote:
Diegos kaže: Pogledaj post
Da li je netko u zadnje vrijeme naručivao sa kucanski-aparati.hr?
Vidim nabava.net ih uvijek stavlja na vrh kao najjeftinije. Osim ove teme, nigdje drugdje se na forumu ne spominju (niti na drugim forumima). Budući da mislim potrošiti neki veći iznos, htio bih provjeriti da je kupnja sigurna.
Kao što sam gore naveo vrlo pozitivno iskustvo. Isto sam potrošio znatan iznos, tako da ih svakako preporučujem.
anthonyzd is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.11.2016., 22:14   #14
Kupio suđericu kod njih, također pozitivno iskustvo, od narudžbe do dostave prošlo par dana.
cane 2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.11.2016., 13:15   #15
Thumbs up Vrlo ugodno iskustvo

Kod njih smo kupili aparate za dvije kuhinje i sve kako treba. Sve stiglo do Trogira u savrsenom redu za korektnu cijenu prijevoza.
Preporucam!
Marditrau is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.11.2016., 13:23   #16
vi koji ovo radite stvarno mislite da ljudi puše ovakve očite fejk recenzije? to samo govori koji web shop izbjegavati.
__________________
JEBOTE!
Modesty B is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.11.2016., 22:04   #17
Ljudi koji su napravili profil samo da bi pohvalili neki web shop? Mozes si mislit.
Kad tako muljate tu na forumu, tko zna sto bi nas docekalo da kupujemo od vas
Mozda ste i posteni, stranica cak ne izgleda lose, ali ovo sto radite je jako krivi put. Prva poruka sa pitanjem da se promovira web shop ajde ok, ali ove pohvale od profila sa par postova, no no
__________________
Reklame usporavaju učitavanje stranica,troše resurse računala koje se ubrzano zagrijava i usporava,troše internet promet,cijede bateriju mobitela/laptopa,ometaju korisnika u pregledavanju korisnog sadržaja,serviraju na računalo poruke koje ne želite ili su neprimjerne...Najgori su oglasi sa prikrivenim zlonamjernim programima! Vrlo jednostavno blokiraj reklame! - Chrome - Firefox
texans is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.12.2016., 13:52   #18
Razmišljam o narudžbi sa spomenute stranice, no htjela bih s Vama prokometnirati uvjete koji su došli uz predračun za naručene proizvode. Što se Vama čini, da li je to ok ? Nisam previše upućena , a vi poznajete možda bolje prava kupca?
hvala


..... copy paste:
5. Pritužba Kupca

Kupac može podnijeti pritužbu prodavatelju na e-mail [email protected] ili poštom na adresu

Avenija dubrava 212, 10040 Zagreb. Prodavatelj čuva primljene pritužbe i obavezuje se na iste odgovoriti

kupcu i postupiti po njima u najkraćem mogućem roku.

6. Ugovor o prodaji

Na osnovu predugovorne obavijesti i izvršenog plaćanja ponude, Poslovni Centar Kralj d.o.o. dostavlja

Kupcu ugovor o prodaji zajedno sa računom za plaćenu robu i usluge. Ugovor se šalje elektroničkom poštom i na

adresu kupca. Ugovor se smatra zaključenim uplatom kupca cjelokupnog iznosa ponude.

7. Jednostrani raskid ugovora

7.1 Rok za jednostrani raskid ugovora

Zaključeni Ugovor o prodaji Kupac može jednostrano raskinuti u roku od 14 dana bez navođenja razloga.

Ukoliko je temeljem primljene ponude zaključen ugovor za više proizvoda/usluga jednostrani raskid ugovora

može raskinuti u cijelosti, za sve kupljene proizvode/usluge ili samo za određene.

Da bi Kupac mogao ostvariti pravo na jednostrani raskid ovoga Ugovora, mora obavijestiti Prodavatelja o svojoj

odluci jednostranom raskidom ugovora prije isteka roka i to izjavom poslanom poštom i u elektroničkom obliku.

Rok za jednostrani raskid iznosi 14 dana od dana kada je kupcu isporučena roba.

Obrazac za jednostrani raskid ugovora možete preuzeti na slijedećem linku;

http://www.kucanski-aparati.hr/other...id_Ugovora.doc

Poslovni Centar Kralj d.o.o.

Avenija Dubrava 212

10040 Zagreb

tel. : 01/2863999

mail: [email protected]

Poslovni Centar Kralj d.o.o. - Avenija Dubrava 212 - 10040 Zagreb - tel. : 01/2863999

Mail: [email protected] OIB: 28631513061 IBAN HR96 24020061100060265

Potvrdu primitka obavijesti o jednostranom raskidu Prodavatelj će dostaviti Kupcu bez odgađanja.

7.2 Povrat robe

Smatra se da ste izvršili povrat robe na vrijeme ako prije isteka naprijed navedenog

roka vratite kupljenu robu na naše skladište.

7.3 Troškovi povrata robe.

Izravne troškove povrata robe snosi Kupac

7.4 Odgovornost Kupca za umanjenje vrijednosti robe

Kupac je sukladno članku 77. stavak 5. Zakona o zaštiti potrošača odgovoran za svako umanjenje vrijednosti

kupljenog proizvoda koje je rezultat rukovanja kupljenim proizvodom.

U slučaju povrata robe koja je korištena, nema svu pripadajuću ambalažu ili nije dovedena u prvobitno stanje

kao na dan kupovine teretimo Vas za iznos od 20% do 50% vrijednosti vraćene robe. U slučaju povrata robe

koja je vidno korištena Poslovni Centar Kralj d.o.o. ima pravo odbiti povrat u potpunosti.

Poslovni Centar Kralj d.o.o. utvrđuje uvjete povrata – postotak umanjenja za povrat iznosa kupcu.

Navedena umanjenja iznosa primljenih uplata ne odnose se na slučajeve kada kupac

vraća proizvod jer je utvrdio njegovu neispravnost, a sve u skladu sa deklariranim svojstvima

i funkcijama proizvoda , i usklađeno sa pravima Kupca navedenim u jamstvenoj izjavi.

Kupac je dužan vratiti proizvod najkasnije u roku 14 dana od dana navedenog na pismenom

zahtjevu za jednostrani raskid Ugovora.

7. 5 Povrat uplaćenog iznosa na transakcijski račun Prodavatelja

Prodavatelj će izvršiti povrat novca (umanjen za eventualne navedene postotke) koji je primio na svoj

transakcijski račun, tek nakon što mu roba bude vraćena ili nakon što Kupac dostavi dokaz da je robu poslao

nazad Prodavatelju.

Gubitak ili oštećenje robe na transportnom putu do Poslovnog Centra Kralj d.o.o. snosi Kupac

8. Jednostrani raskid Ugovor nije moguć u slučajevima:

8.1 Kupac nema pravo na raskid ugovora za naručene proizvode koji su naručeni isključivo po narudžbi i

specifikaciji kupca (čl. 79 st.3 Zakona o zaštiti potrošača) od strane proizvođača/uvoznika, tvornice, koje

proizvođač/uvoznik ne drži na zalihi nego ih tvornički naručuje po narudžbi kupca o čemu je Kupac obaviješten

prilikom kupovine.

8.2 Kupac ne može vratiti proizvod i tražiti raskid ugovora ako je proizvod fizički oštetio

ili nanio štetu nestručnim rukovanjem, suprotno uputama proizvođača.

8.3 Kupac ne može vratiti/zamijeniti proizvod ako isti predstavlja software, a proizvod više nije u

originalnoj neraspakiranoj ambalaži.

8.4 Kupac ne može tražiti raskid ugovora nakon isteka predviđenog roka navedenog u Uvjetima za

raskid ugovora.

9. Preuzimane robe

Prilikom preuzimanja robe kupac je obvezan fizički pregledati robu, te provjeriti da li je roba isporučena bez

fizičkih oštećenja ambalaže i samog proizvoda, te se potpisom dostavnice kupac odriče naknadnih reklamacija

na fizička oštećenja. Kupac nije dužan preuzeti robu sa fizičkim oštećenjem uređaja već ju prilikom samog

preuzimanja može odbiti ako je aparat oštećen. U slučaju skrivenih oštećenja (unutar aparata, vanjska oštećenja

unutar ambalaže ...) kupac je dužan sačuvati originalnu ambalažu koja ne smije biti oštećena na dijelu gdje je

aparat oštećen. Ukoliko se ustanovi da je ambalaža oštećena na dijelu gdje je aparat oštećen reklamacija neće

biti uvažena, s obzirom da se oštećenje trebalo uočiti prilikom preuzimanja robe. Savjetujemo da u slučaju

dolaska robe sa oštećenom ambalažom istu poslikate i napravite zapisnik sa dostavljačem.

10. Jamstvena izjava i odgovornost za materijalne nedostatke

Kupcu jamčimo sva prava koja mu pripadaju prema Zakonu o obveznim odnosima i Zakonu o

zaštiti potrošača. Za ispravno funkcioniranje proizvoda jamči proizvođač/uvoznik, u skladu sa jamstvenom

izjavom koja je dostavljena uz proizvod (tvornički zapakirana unutar aparata ili na samoj ambalaži)

Poslovni Centar Kralj d.o.o. će pružiti Kupcu svu moguću pomoć u osiguravanju njegovih prava koja mu

pripadaju po zakonu i jamstvenoj izjavi.

11. Informiranje Kupca o tijeku ispunjenja ugovora

Poslovni Centar Kralj d.o.o.

Avenija Dubrava 212

10040 Zagreb

tel. : 01/2863999

mail: [email protected]

Poslovni Centar Kralj d.o.o. - Avenija Dubrava 212 - 10040 Zagreb - tel. : 01/2863999

Mail: [email protected] OIB: 28631513061 IBAN HR96 24020061100060265

Poslovni Centar Kralj d.o.o. obavještava Kupca elktroničkom poštom o svakoj fazi

realizacije zaključenog Ugovora o prodaji.

DETALJNIJE INFORMACIJE O UVJETIMA PRODAJE
munchmallowmm is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.12.2016., 16:43   #19
obrati se na podforum Pravo. ovo nije mjesto za takva pitanja.
__________________
JEBOTE!
Modesty B is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.02.2017., 10:15   #20
Quote:
Duba kaže: Pogledaj post
vi koji ovo radite stvarno mislite da ljudi puše ovakve očite fejk recenzije? to samo govori koji web shop izbjegavati.
Ja baš i nemam par postova i ne vidim razloga Vaše sumnje u moj post da sam kupio škrinju i da sam zadovoljan...

Poslano sa mog LG-D855 koristeći Tapatalk
el.danchi is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 00:14.