Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika > Dekorativna kozmetika

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 18.11.2016., 16:27   #1
Bojanje trepavica kod kuće

Vidjela sam proizvod za bojanje trepavica kod kuće, pa me zanima jel koja djevojka to radila sama. Imam dugačke trepavice, ali su plavuše haha. Bojim se da će mi upasti taj proizvod u oko ili da će mi otpasti trepavice poslije. Molim iskustva i marku proizvoda. Hvala vam!

Poslano sa mog GT-I9301I koristeći Tapatalk
HypnoticLady is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.11.2016., 16:42   #2
mislim da postoji neka slična tema ovoj
al no, da... ista plavušanka ko i ti i farbam ih doma bez problema. ako paziš niš ne uđe u oko
recimo, ja sam oduševljena ovim brendom i proizvodom http://www.botanikecza.com/resman/up...-ulotka(1).jpg
ima super spatulicu za precizno nanošenje (plus kaj ima i razređivatj sem same farbe pa nema daveža kopovanja još i tog) tak da mogu pofarbat trepke baš onak fino po lajni od korena pa do vrhova.
jes, piše za obrve, al na uputama je i za trepuše. konkretno, koristim nijansu dark brown pa mi na obrvama ispane lepa smeđa, a trepuše ostavim delovat 5 min. duže i one onda budu crne. skoro ko s maskarom.
definitivno sam zadovoljnija kak si sama to napravim s time, nego dosadašnjim iskustvima po salonima (a morala jer sam u suprotnom ko albajno)
i kaaznam, jedno farbanje drži mesec dana uz tri umivanja dnevno.
M. Laševska is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.11.2016., 16:48   #3
Quote:
M. Laševska kaže: Pogledaj post
mislim da postoji neka slična tema ovoj
al no, da... ista plavušanka ko i ti i farbam ih doma bez problema. ako paziš niš ne uđe u oko
recimo, ja sam oduševljena ovim brendom i proizvodom http://www.botanikecza.com/resman/up...-ulotka(1).jpg
ima super spatulicu za precizno nanošenje (plus kaj ima i razređivatj sem same farbe pa nema daveža kopovanja još i tog) tak da mogu pofarbat trepke baš onak fino po lajni od korena pa do vrhova.
jes, piše za obrve, al na uputama je i za trepuše. konkretno, koristim nijansu dark brown pa mi na obrvama ispane lepa smeđa, a trepuše ostavim delovat 5 min. duže i one onda budu crne. skoro ko s maskarom.
definitivno sam zadovoljnija kak si sama to napravim s time, nego dosadašnjim iskustvima po salonima (a morala jer sam u suprotnom ko albajno)
i kaaznam, jedno farbanje drži mesec dana uz tri umivanja dnevno.
Nisam uspjela pronaći ovakvu temu 😕
Da, i ja sam albino baš s obzirom na trepavice hahaha
Čini se da nije teško kako si mi opisala, samo me zanima još gdje kupiš taj proizvod? Dm, preko interneta...?

Poslano sa mog GT-I9301I koristeći Tapatalk
HypnoticLady is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.11.2016., 17:06   #4
fakat je lako. pogotov baš taj dio za koji se ti bojiš onak, dok si sama to radiš onda imaš kontrolu nad rukom/pokretima - trepkanjem pa koordiniraš. to mi je uvek bilo mučno kod teta u salonima jer one neznaju kad imaš potrebu i tek onda uđe. ajoj ..
si, kupujem preko interneta. evo link. odličan seler. dodje mi striček poštar u roku od 10 dana.
M. Laševska is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.11.2016., 19:08   #5
Quote:
M. Laševska kaže: Pogledaj post
fakat je lako. pogotov baš taj dio za koji se ti bojiš onak, dok si sama to radiš onda imaš kontrolu nad rukom/pokretima - trepkanjem pa koordiniraš. to mi je uvek bilo mučno kod teta u salonima jer one neznaju kad imaš potrebu i tek onda uđe. ajoj ..
si, kupujem preko interneta. evo link. odličan seler. dodje mi striček poštar u roku od 10 dana.
Hahahah baš to, problem s tetama, zato nikada nisam nikome dala da mi išta radi na licu...ni šminkanje, ni čupkanje obrva...

E pa hvala ti puno! Lijep pozdrav!

Poslano sa mog GT-I9301I koristeći Tapatalk
HypnoticLady is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.12.2016., 10:32   #6
Ja već nekih 10 godina sigurno farbam trepavice iz istih razloga, duge a plave. Meni je teško, kad se sama farbam, doći do korijena trepavica, pa nekad ostanu plave. Zato pozovem sestru, napravim joj kafu i dam kolač i ona mi to odradi i za pet minuta sve gotovo. Donje trepavice izvučem sama, gornje mi ofarba ona. Tako da i to je opcija.
__________________
I must be a mermaid, Rango. I have no fear of depths and a great fear of shallow living.
dvatricetiri is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 14:30.